به سایت دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیرات لوازم خانگی خوش آمدید
تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

اینکه ماشین لباسشویی گرنیه شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه  مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لباسشویی گرنیه شما با تعهد کامل می باشند.

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین لباسشویی گرنیه در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی گرنیه آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات گرنیه آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه لباسشویی گرنیه

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه gorenje می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی گرنیه و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات لباسشویی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل لباسشویی گرنیه خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین لباسشویی گرنیه شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات لباسشویی گرنیه می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله گرنیه، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی گرنیه فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی گرنیه معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه

اگرچه شرکت گرنیه، در تولید ماشین های لباسشویی خود، بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی را مورد استفاده قرار می دهد اما گاهی این دستگاه ها در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است مصرف کننده را ناچار به تماس با مرکز تعمیرات گرنیه  کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کار نکردن و یا متوقف شدن ماشین لباسشویی

کار نکردن و یا متوقف شدن ماشین لباسشویی به دلیل مشکل قفل ایمنی درب و یا خراب شدن برد دستگاه

وجود تکان های شدید

وجود تکان های شدید در دستگاه که ممکن است به دلیل تراز نبودن محل قرارگیری دستگاه باشد

وجود صدای عجیب و یا لرزش

وجود صدای عجیب و یا لرزش به دلیل آسیب دیدگی بلبرینگ ها، خراب شدن تسمه یا پولی ها

تخلیه نشدن آب

تخلیه نشدن آب به دلیل خرابی پمپ تخلیه و یا مسدود شدن مجرای آب

کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی

کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی به دلیل خراب شدن تسمه یا موتور

گرم نشدن آب دستگاه

گرم نشدن آب دستگاه به دلیل مشکل در تنظیمات ترموستات و یا خراب شدن المنت

نشتی آب از ماشین لباسشویی

نشتی آب از ماشین لباسشویی به دلیل سوراخ شدن یا شل شدن شیلنگ های ورودی و خروجی آب و یا مشکل در کاسه نمد و دیگ

آبگیری کردن ماشین اما کار نکردن دستگاه

آبگیری کردن ماشین اما کار نکردن دستگاه به دلیل مشکل در هیدروستات، تایمر، موتور اصلی و یا تسمه

ارور ها و کدهای خطای متداول لباسشویی گرنیه

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های لباسشویی گرنیه که گاهی تماس با مرکز تعمیرات گرنیه را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • کد خطا F1: ایراد سنسور دمای ماشین لباسشویی
 • کد خطا F2: قفل درب خراب می باشد
 • کد خطا F3: سطح آب به مقدار مناسب نرسیده است
 • کد خطا F4: اینورتر نمی تواند موتور را کنترل کند
 • کد خطا F5: برد کنترل و برد اینورتر نمی توانند با هم ارتباط داشته باشند.
 • کد خطا F6: ایراد در المنت حرارتی
 • کد خطا F7: ماشین لباسشویی نمی تواند تخلیه کند.
 • کد خطا F8: تشخیص ایراد در موتور
 • کد خطا F9: تشخیص نشتی در مدل های دارای آکوااستاپ

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی گرنیه

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی گرنیه توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • از شستشوی لباسها با دفعات زیاد و پشت سر هم خودداری کنید.
 • بیش از اندازه ظرفیت دستگاه، لباس در داخل آن نریزید.
 • پس از چند بار شستشو، فیلتر و محفظه پودر را تمیز کنید.
 • برای هر نوع لباس از برنامه شستشوی مربوط به آن استفاده کنید.
 • کوچکترین نشتی آب را جدی گرفته و آن را پیگیری و رفع نمایید.
 • ماشین لباسشویی را در مکانی که کاملاً تراز باشد قرار دهید
 • در صورت شنیدن صداهای غیر عادی از دستگاه سریعا آن را خاموش کرده و با یکی از تعمیرگاه ها و مراکز  معتبر ماشین لباسشویی گرنیه تماس بگیرید.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

در صورتی که ماشین لباسشویی گرنیه شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی گرنیه تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی gorenje

شرکت گرنیه با بیش از ۵۰ سال تجربه، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اروپایی لوازم خانگی مستقر در اسلوانی است. شرکت گرنیه با وجود در بر داشتن سیستم کامل روباتیک همواره در تولید محصولات لوازم خانگی با کیفیتی برتر و با طراحی فوق العاده موفق بوده است و در نظر خواهی های به عمل آمده، محصولات ابن کمپانی بعنوان زیباترین ها در تولیدات لوازم خانگی شناخته می شود و طبق استانداردهای بالای کیفیتی تولید می شوند. همچنین کلیه محصولات گرنیه از نظر مصرف انرژی در سطح خیلی خوبی قرار دارند و این موفقیت گرنیه را در در رده تولیدکنندگان دوستدار طبیعت قرار داده است. یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین لباسشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های لباسشویی جدید گرنیه می توان به متخصص لکه بری بودن، قدرت بالا و کارائی فوق العاده، شستشوی ایده آل، نتیجه عالی شستشو بدون در نظر گرفتن مقدار لباس، قابلیت تنظیم سرعت چرخش، ایمن و دوام بالا، ویژگی اسپادرام، ویژگی استریل نمودن درام، مصرف انرژی +++A، صفحه نمایش LCD و برنامه های شستشوی متنوع لباس ها اشاره نمود

8 دیدگاه دربارهٔ «مرکز تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه»

 1. سلام وقت بخیر خسته نباشیدآیاولوم تایمر(برای چرخاندن تایمر استفاده میشود وبیرون روی بدنه میباشد) وشیلنگ بالای مخزن پودر به دیگ شستشوی ماشین لباسشویی گورنیه مدل ps101ir رادارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button