مرکز تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در محل تهران

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

اینکه ماشین لباسشویی کنوود شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه  مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لباسشویی کنوود شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین لباسشویی کنوود در سریعترین زمان ممکن به محل شما

بازه تعمیرات از 150 هزار تومان تا 2 میلیون تومان
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

قطعات با کیفیت

اعزام یک ساعته

تعمیر در محل

ضمانت 6 ماهه با فاکتور

هزینه شفاف سازی

تسویه بعد از تحویل و تست

برند ها
جدول قیمت
سوالات متداول

در اکثر مواقع خرابی دستگاه ماشین لباسشویی با تعمیر و تعویض قطعات حل می شود اما در موارد خیلی جدی و حاد متاسفانه تعمیر نمی شود.البته نوع مشکل در لباسشویی و سن لباسشویی بستگی دارد.

بله, تمامی خدمات و تعمیرات ما شامل گارانتی 6 الی 12 ماهه می شود که در فاکتور رسمی شما ثبت می شود.

دیبا پشتیبان بیش از 15 سال سابقه فعالیت دارد و همیشه الویت خود را رضایت مشتری قرار داده است در صورتی که نسبت به رفتار و یا حتی تخصص, هرگونه سوال یا ابهامی, انتقاد و یا اعتراض داشتید کافیست با دفتر مرکزی تماس گرفته , و مشکل خود را با اپراتور درمیان بگذارید اپراتور موظف است در سریعترین زمان حل کند و رضایت شما را جلب کند.

به دلیل اهمیت بسیار بالای این موضوع در مجموعه بزرگ دیبا پشتیبان، تمامی کارشناسان و متخصصان ما، کلیه موارد و سازمان های امنیتی را گزرانده اند و همین طور تست های روانشناسی را با موفقیت پشت سر گزاشته اند.

زمانی که کار متخصص به اتمام رسید موظف است دستگاه را تست کند. بعد از تست، فاکتور به شما تقدیم می کند و شما می توانید مبلغ را به تکنسین پرداخت کنید.

در صورتی که تعمیرکار ماشین لباسشویی در محل حاضر شود و دستگاه را عیب یابی کند. شما باید هزینه ی ایاب ذهاب و همین طور هزینه کارشناسی و عیب یابی را پرداخت کنید، نیازی به پرداخت مبلغ اضافه تر نمی باشد.

بله، شما زمانی که در حای ثبت درخواست کردید زمان ورود کارشناس را حتما با اپراتور مجموعه ی ما در میان بگذارید.

برای تعمیر لباسشویی با شماره های 02147278 تماس بگیرید. خدمات ما در شهر بزرگ تهران و حومه ی تهران میباشد.

ما از قطعات باکیفیت موجود در بازار استفاده میکنیم.

بعد از اینکه شما ثبت درخواست خود راثبت کرده اید. تکنسین در کمتر از دو ساعت به منزل شما مراجعه میکند.

خرابی ها و مشکلات متداول

وجود صدای عجیب و یا لرزش در ماشین لباسشویی به دلیل آسیب دیدگی بلبرینگ ها

کار نکردن و یا متوقف شدن ماشین لباسشویی به دلیل مشکل قفل ایمنی درب و یا میکرو سوئیچ

تخلیه نشدن آب لباسشویی به دلیل خرابی پمپ تخلیه و یا گرفتگی فیلتر

کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی به دلیل خراب شدن موتور

وجود تکان های شدید در ماشین لباسشویی که ممکن است به دلیل عدم قرارگیری صحیح دستگاه باشد

ناتمام ماندن برنامه شستشو به دلیل خرابی تایمر و یا برد اصلیی دستگاه

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود  در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی کنوود آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیرات لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات کنوود آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از  خدمات تعمیرات لباسشویی کنوود

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه KENWOOD می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی کنوود و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

 

تعمیرات لباسشویی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل لباسشویی کنوود خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

 

 

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین لباسشویی کنوود شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

 

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

 

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی کنوود شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

 

آیا ما نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله کنوود، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی کنوود معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

 

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

ماشین های لباسشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند. ماشین های لباسشویی تولید شده توسط شرکت کنوود، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردارند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزئی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی کنوود به وجود آید و نیازمند تماس با مرکز تعمیرات کنوود  KENWOOD است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

چکه کردن یا آبریزش دستگاه

این مشکل ممکن است به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده، شل شدن یا انسداد شیلنگ های تخلیه، خرابی پمپ تخلیه و یا نشتی، ترک برداشتن یا سوراخ شدن دیگ لباسشویی ایجاد شود. به منظور برطرف شدن این مشکل لازم است که هرچه سریعتر با مرکز تعمیرات کنوود تماس بگیرید.

 

تخلیه نشدن آب از لباسشویی

این مشکل می تواند به دلیل خرابی پمپ تخلیه، پاره یا فرسوده شدن تسمه و یا مسدود شدن شیلنگ تخلیه ایجاد شود و برطرف شدن آن نیازمند تعویض این قطعات است.

ایجاد لکه بر روی لباس ها

این مشکل می‌تواند ناشی از نشت روغن از موتور ماشین لباسشویی باشد و نیازمند بررسی تخصصی است.

 

باقی ماندن ذرات پودر یا ماده شوینده بر روی لباس ها

این مشکل می تواند ناشی از خرابی اجزای داخلی یا تنظیمات دستگاه باشد و یا اینکه شیر آب سرد ورودی دچار گرفتگی شده و آب به اندازه کافی وارد دیگ نمی شود و لازم است که این قطعات مورد بررسی قرار گیرند.

 

روشن نشدن ماشین لباسشویی

این مشکل می تواند به دلیل فعال شدن سنسور عدم تعادل باشد که به دلیل عدم توازن بار در دستگاه به وجود می آید. برای برطرف شدن این مشکل می توانید لباس ها را به صورت یکنواخت در داخل دستگاه قرار دهید و مجدداً آن را راه اندازی کنید. در صورت برطرف نشدن مشکل ممکن است برد اصلی یا تایمر الکتریکی خراب شده باشد که نیازمند سرویس تخصصی دستگاه است.

 

دستگاه به خوبی نمی چرخد

این مساله می تواند به چند دلیل ایجاد شود: وجود مشکل در سوئیچ درب و یا ضامن آن، سوختن سلنوید چرخش، مشکل در سیم های رابط، پاره شدن تسمه و یا وجود مشکل در اجزای داخلی یا تایمر. بررسی این موارد نیازمند سرویس تخصصی دستگاه است.

 

لرزش بیش از اندازه دستگاه

این مشکل یکی از شایعترین مشکلات ماشین های لباسشویی است و نیازمند رسیدگی به موقع می باشد و می توانند به دلیل تراز نبودن ماشین لباسشویی و یا ساییدگی لرزه گیرهای دستگاه ایجاد شود.

 

وارد نشدن آب به لباسشویی

این مشکل می تواند به دلیل بسته بودن شیر ورودی و یا انسداد شیر یا شیلنگ های مربوطه و در نهایت خراب بودن برد اصلی دستگاه ایجاد شود و لازم است که دستگاه توسط یک فرد متخصص لباسشویی کنوود سرویس و تعمیر شود.

 

ارور ها و کدهای خطای متداول لباسشویی کنوود

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های لباسشویی کنوود که گاهی تماس با مرکز تعمیرات کنوود را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • E01: بسته نشدن درب
 • E02: کم بودن فشار آب ورودی به دلیل وجود مشکل در شیر برقی
 • E03: مشکل در تخلیه آب به دلیل خرابی فیلتر و یا پمپ تخلیه
 • E04: مقدار آب بیشتر از حد مجاز یا سرریز شدن آب به دلیل خرابی هیدروستات
 • E05: از کار افتادن هیتر یا سیستم گرمایی دستگاه
 • E06: وجود مشکل در موتور
 • E07: مشکل در برد الکتریکی
 • E08: مشکل در موتور و یا برد الکتریکی
 • E09: خطای کم بودن ولتاژ
 • E10: خرابی برد یا عدم ارتباط بین پنل و برد اصلی

 

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی کنوود

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی کنوود توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • هنگامی که دستگاه در حال کار است ولوم تایمر دستگاه را تغییر ندهید.
 • از نصب کردن دستگاه در مکانی که در معرض تابش مستقیم آفتاب یا بارندگی است خودداری کنید.
 • به منظور تغییر برنامه شستشو، ابتدا ماشین لباسشویی را خاموش کرده و سپس اقدام به تغییربرنامه نمایید.
 • لباسشویی را در فاصله حداقل ۵ سانتی متری از دیوار قرار دهید.
 • هر چند وقت یکبار از وصل بودن شیلنگ تخلیه و مسدود نبودن مسیر خروجی آب مطمئن شوید.
 • فیلتر دستگاه را بطور مرتب تمیز کنید.
 • بین دو شستشوی متوالی حداقل یک ساعت فاصله بگذارید.

 

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

در صورتی که ماشین لباسشویی کنوود شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی کنوود تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

 

برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی KENWOOD

شرکت کنوود در سال ۱۹۴۷ توسط کنت مینارد وود در شهر ووکینگ انگلستان تاسیس شد. از سال ۱۹۵۰ این شرکت با سرعت زیادی به تولید دستگاههای غذاساز به طور حرفه ای روی آورد. در سال ۱۹۸۹ کنوود در کارخانه ای در کشور چین سرمایه گذاری کرد. در سال ۱۹۹۳ ابتدا شرکت waymaster و سپس یک شرکت ایتالیایی به نام Ariete را خرید و به این ترتیب بیش از پیش گسترش یافت. در سال ۲۰۰۱، شرکت کنوود به منظور گسترش تولیدات و سرمایه گذاری در محصولات جدید شبکه تجاری بین المللی خود، به گروه دلونگی پیوست. برند کنوود یکی از شناخته شده ترین برندهای لوازم خانگی در جهان است که یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین لباسشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های لباسشویی کنوود می توان به مصرف پایین انرژی، فن‌آوری پیشرفته، برنامه های شستشوی متنوع، کیفیت ساخت خوب و انواع سیستم های شستشوی محافظت از لباس ها اشاره نمود.

31 پاسخ به “مرکز تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در محل تهران”

 1. سلام درب ماشین لباسشویی کنوود رو هم دارین ؟ اگر بله با پست میشه ارسال کنین شهرستان ؟

    1. با سلام
     لاستیک دور در ماشین لباسشویی کنوود 7 کیلویی
     ساخت ترکیه مدل kwma7/1400slls
     قیمت چند است ؟
     آیا ارسالی هم دارید ؟
     چگونه میتوان در صورت خرید با شما تماس داشته داشته باشیم
     باتشکر از جوابگویی سریع شما
     غفاری

     1. سلام موجود هست با شماره ۴۷۲۷۸ تماس بگیرید

 2. سلام بدنه لباسشویی کن وود میخوام موجود دارید و اینکه میشه ارسال کنین اگر دارید ؟

  1. سلام لاستیک دور درب لباسشویی من پاره شده قیمتش الان چنده اگر بخوام برام بفرستید در ضمن ۵ کیلویی هستش؟

 3. سلام‌از اهواز صحبت میکنم .آیا سه نظام و مهره نگهدارنده آن درمورد ماشین لباسشویی کن وود دارید اگر دارید چگونه میشه برای اهواز بفرستید

 4. سلام قاب داخلی درب شیشه ای ماشین لباسشویی دارید وآیا به کرمان ارسال میکنید مدل kwma5/1200s پنج کیلویی

 5. سلام وقت بخیر
  معذرت میخوام بُرد لباسشویی کنوود مدل KWMV5/1000 سال 2009 دارید و اینکه ارسال به اهواز هم دارید یا خیر؟
  سپاس از زحمات شما

 6. سلام
  شماره و مشخصات تسمه مدل
  KWMV6/,1200EWL
  را فرموده و بفرمایید چگونه میتوانم سفارش خرید بدم…

 7. سلام تایمر ولومی لباسشویی برنامه ها رو جابه جا نشون میده یا بعضی از برنامه های شستشو میپره ،کای باید بچرخونی تا پیدا بشه رو صفحه نمایش ،با اسپری ناهید که میزنم تا دوهفته خوبه ولی دوباره خراب میشه ،ایا عیب از برد میباشد، یا قطعه دیگر؟ ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

31 پاسخ به “مرکز تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در محل تهران”

 1. سلام درب ماشین لباسشویی کنوود رو هم دارین ؟ اگر بله با پست میشه ارسال کنین شهرستان ؟

    1. با سلام
     لاستیک دور در ماشین لباسشویی کنوود 7 کیلویی
     ساخت ترکیه مدل kwma7/1400slls
     قیمت چند است ؟
     آیا ارسالی هم دارید ؟
     چگونه میتوان در صورت خرید با شما تماس داشته داشته باشیم
     باتشکر از جوابگویی سریع شما
     غفاری

     1. سلام موجود هست با شماره ۴۷۲۷۸ تماس بگیرید

 2. سلام بدنه لباسشویی کن وود میخوام موجود دارید و اینکه میشه ارسال کنین اگر دارید ؟

  1. سلام لاستیک دور درب لباسشویی من پاره شده قیمتش الان چنده اگر بخوام برام بفرستید در ضمن ۵ کیلویی هستش؟

 3. سلام‌از اهواز صحبت میکنم .آیا سه نظام و مهره نگهدارنده آن درمورد ماشین لباسشویی کن وود دارید اگر دارید چگونه میشه برای اهواز بفرستید

 4. سلام قاب داخلی درب شیشه ای ماشین لباسشویی دارید وآیا به کرمان ارسال میکنید مدل kwma5/1200s پنج کیلویی

 5. سلام وقت بخیر
  معذرت میخوام بُرد لباسشویی کنوود مدل KWMV5/1000 سال 2009 دارید و اینکه ارسال به اهواز هم دارید یا خیر؟
  سپاس از زحمات شما

 6. سلام
  شماره و مشخصات تسمه مدل
  KWMV6/,1200EWL
  را فرموده و بفرمایید چگونه میتوانم سفارش خرید بدم…

 7. سلام تایمر ولومی لباسشویی برنامه ها رو جابه جا نشون میده یا بعضی از برنامه های شستشو میپره ،کای باید بچرخونی تا پیدا بشه رو صفحه نمایش ،با اسپری ناهید که میزنم تا دوهفته خوبه ولی دوباره خراب میشه ،ایا عیب از برد میباشد، یا قطعه دیگر؟ ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *