نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک

اینکه ماشین لباسشویی مجیک شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لباسشویی مجیک شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش لباسشویی مجیک

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین لباسشویی مجیک در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی مجیک در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی مجیک آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات مجیک آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز خدمات پس از فروش لباسشویی مجیک

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه مجاز MAGIC می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی مجیک و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در منزل و محل

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک

ماشین های لباسشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند. ماشین های لباسشویی تولید شده توسط شرکت مجیک، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردارند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی مجیک به وجود آید و نیازمند تماس با نمایندگی تعمیرات مجیک یا خدمات پس از فروش MAGIC است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

این مشکل به یکی از دلایل زیر ایجاد می شود: وجود مشکل در سیستم برق دستگاه، اتصال بدنه موتور یا سیستم برق کشی، نشت برق از یکی از اجزای الکتریکی، وصل نبودن سیم ارت و وجود مشکل یا شکستگی در لولای درب ماشین لباسشویی. برطرف شدن این مشکل نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی دستگاه است.

به طور کلی مشکلات مربوط به درب ماشین لباسشویی به خرابی قفل و یا میکروسوئیچ درب مربوط می‌شود و لازم است که این قطعه تعویض شود.

اگر هنگامی که ماشین لباسشویی در حال کار است آب از آن بیرون می ریزد، ممکن است شیلنگ های ورودی و خروجی آب، خرطومی های جاپودری و یا لاستیک دور درب دچار شکستگی یا پارگی شده باشند. همچنین ممکن است لاستیک آب بندی دور دیگ از محل خود خارج شده و یا دچار پارگی شده و یا بست در دیگ شل شده باشد. در همه این موارد لازم است که دستگاه بطور تخصصی سرویس و تعمیر شود.

اگر ماشین لباسشویی آب را گرم نمی کند و یا برعکس آب را به جوش می‌آورد ممکن است یکی از قطعات زیر دچار مشکل شده باشد: ترموستات و یا سیم های مرتبط به آن، المنت، هیدروستات و یا تایمر. برطرف شدن این مشکل نیازمند سرویس دقیق و تعویض قطعات دارای مشکل است.

وجود مشکل در یکی از قطعات زیر می تواند باعث ایجاد این مسئله شود: خرابی خازن راه انداز، موتور و یا برد اصلی. مسدود شدن فیلتر تخلیه و یا شیلنگ تخلیه آب نیز می‌توانند از شروع برنامه خشک کن جلوگیری کند و لازم است که همه این موارد توسط یک فرد متخصص بررسی شود.

بطور کلی مشکل در ورود آب به دستگاه به احتمال زیاد ناشی از خرابی هیدروستات ماشین لباسشویی است که باید تعویض شود.

به طور کلی، به جز تراز نبودن محل قرار گیری دستگاه، وجود هر گونه آسیب دیدگی بلبرینگ ها، خراب شدن تسمه و یا وجود مشکل در پولی ها می توانند باعث ایجاد صداهای غیر عادی و لرزش شدید در ماشین لباسشویی شود و باید دستگاه به صورت تخصصی سرویس و تعمیر شود

این مساله می تواند به چند دلیل ایجاد شود: وجود مشکل در سوئیچ درب و یا ضامن آن، سوختن سلنوید چرخش، مشکل در سیم های رابط، پاره شدن تسمه و یا وجود مشکل در اجزای داخلی یا تایمر. بررسی این موارد نیازمند سرویس تخصصی دستگاه است.

ارور ها و کدهای خطای متداول لباسشویی مجیک

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های لباسشویی مجیک که گاهی تماس با نمایندگی تعمیرات مجیک را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • F01: مشکل آبگیری دستگاه به دلیل خرابی شیر برقی یا کم بودن فشار آب

 • F03: مشکل تخلیه آب دستگاه به دلیل خرابی پمپ تخلیه یا انسداد شیلنگ خروجی

 • F04/ F05/ F06: مشکل در قطعات الکتریکی دستگاه به دلیل سرریز شدن آب و یا زیاد بودن کف

 • UNB: نامتوازن بودن بار دستگاه

 • F13: بسته نشدن درب

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی مجیک

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی مجیک توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • ماشین لباسشویی را در مکانی که کاملا تراز باشد قرار دهید

 • از شستشوی لباسها با دفعات زیاد و پشت سر هم خودداری کنید.

 • بیش از اندازه ظرفیت دستگاه، لباس در داخل آن نریزید.

 • برای هر نوع لباس از برنامه شستشوی مربوط به آن بهره بگیرید.

 • پس از چند بار شستشو محفظه پودر و فیلتر لباسشویی را تمیز کنید.

 • کوچکترین نشتی آب را جدی گرفته و سریعا با یکی از نمایندگی ها یا تعمیرگاه های مجاز ماشین لباسشویی مجیک برای پیگیری و رفع آن تماس بگیرید.

 • در صورت شنیدن صداهای غیر عادی از دستگاه سریعا آن را خاموش کرده و با یکی از نمایندگی ها و مراکز خدمات پس از فروش معتبر ماشین لباسشویی مجیک تماس بگیرید.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی مجیک

در صورتی که ماشین لباسشویی مجیک شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی مجیک تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد. شما می توانید لیستی از هزینه های مربوط به برخی از خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک را در جدول زیر مشاهده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های ذیل مربوط به اجرت تعویض قطعات و انجام تعمیرات می باشد. به دلیل متغیر بودن قیمت قطعات، و لوازم یدکی بر اساس نوع و مدل لباسشویی، می توانید در هنگام تماس تلفنی با شرکت از هزینه‌ها و نرخ قطعات مطلع شوید.

ردیف شرح هزینه قیمت(تومان)
۱ هزینه رفت و آمد ۲۵,۰۰۰
۲ تشخیص عیب در محل ۲۵,۰۰۰
۳ تعویض شیلنگ و ورودی آب ۱۵,۰۰۰
۴ تعویض لاستیک دور درب ۱۰۰,۰۰۰
۵ تعویض شیلنگ هیدروستات ۳۰,۰۰۰
۶ تعویض جاپودری و خرطومی جاپودری ۶۵,۰۰۰
۷ تعویض شیلنگ خروجی ۲۵,۰۰۰
۸ تعویض خرطومی زیر دیگ لباسشویی مجیک ۶۵,۰۰۰
۹ تعویض تایمر مکانیکی ۱۸۰,۰۰۰
۱۰ تعویض تایمر الکترونیکی ۱۲۰,۰۰۰
۱۱ تعویض پایه کلاج یا کمک هر دو عدد ۱۲۰,۰۰۰
۱۲ تعویض میکروسوئیچ ۴۰,۰۰۰
۱۳ تعویض موتور ماشین لباسشویی مجیک ۵۰,۰۰۰
۱۴ تعویض المنت پمپ ۸۵,۰۰۰
۱۵ تعویض شیربرقی ۳۵,۰۰۰
۱۶ نصب و آموزش کار با لباسشویی magic ۶۵,۰۰۰
۱۷ تعویض تسمه ۳۰,۰۰۰
۱۸ تعویض بلبرینگ موتور هر دو عدد ۴۵,۰۰۰
۱۹ تعویض بلبرینگ سه نظام و کاسه نمد بدون تراشکاری و بدون دیگ ۳۰۰,۰۰۰
۲۰ تعویض دیگ یا آبکش کامل بدون هزینه قطعات ۳۲۰,۰۰۰
۲۱ تعویض برد ماشین لباسشویی مجیک ۱۰۰,۰۰۰

برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی MAGIC

حضور شرکت مجیک در بازار کره جنوبی از سال ۱۹۸۵ آغاز شد و این شرکت پس از مدتی کوتاه به نخستین تولید کننده اجاق گاز در کشور کره تبدیل شد. پس از آن توانست به تدریج با تولید انواع لوازم خانگی، جایگاه خود را در بازار آن کشور به عنوان یک برند پیشرو در طراحی و تولید لوازم خانگی برقی می باشد ارتقا دهد و یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین لباسشویی می باشد . از ویژگی های ماشین های لباسشویی مجیک می توان به کلاس انرژی ++ A، سیستم خودکار تشخیص خطا، شستشوی سریع ، شستشوی تاخیری (امکان به کارگیری دستگاه در زمان دلخواه) و برنامه شستشوی متنوع اشاره نمود