ثبت درخواست تعمیرات

تعمیر لباسشویی مجیک در تهران

اینکه ماشین لباسشویی مجیک شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لباسشویی مجیک شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات لباسشویی مجیک

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین لباسشویی مجیک در سریعترین زمان ممکن به محل شما

بازه تعمیرات از 150 هزار تومان تا 2 میلیون تومان
تعمیر لباسشویی مجیک در تهران

قطعات با کیفیت

اعزام یک ساعته

تعمیر در محل

ضمانت 6 ماهه با فاکتور

هزینه شفاف سازی

تسویه بعد از تحویل و تست

برند ها
جدول قیمت
سوالات متداول

در اکثر مواقع خرابی دستگاه ماشین لباسشویی با تعمیر و تعویض قطعات حل می شود اما در موارد خیلی جدی و حاد متاسفانه تعمیر نمی شود.البته نوع مشکل در لباسشویی و سن لباسشویی بستگی دارد.

بله, تمامی خدمات و تعمیرات ما شامل گارانتی 6 الی 12 ماهه می شود که در فاکتور رسمی شما ثبت می شود.

دیبا پشتیبان بیش از 15 سال سابقه فعالیت دارد و همیشه الویت خود را رضایت مشتری قرار داده است در صورتی که نسبت به رفتار و یا حتی تخصص, هرگونه سوال یا ابهامی, انتقاد و یا اعتراض داشتید کافیست با دفتر مرکزی تماس گرفته , و مشکل خود را با اپراتور درمیان بگذارید اپراتور موظف است در سریعترین زمان حل کند و رضایت شما را جلب کند.

به دلیل اهمیت بسیار بالای این موضوع در مجموعه بزرگ دیبا پشتیبان، تمامی کارشناسان و متخصصان ما، کلیه موارد و سازمان های امنیتی را گزرانده اند و همین طور تست های روانشناسی را با موفقیت پشت سر گزاشته اند.

زمانی که کار متخصص به اتمام رسید موظف است دستگاه را تست کند. بعد از تست، فاکتور به شما تقدیم می کند و شما می توانید مبلغ را به تکنسین پرداخت کنید.

در صورتی که تعمیرکار ماشین لباسشویی در محل حاضر شود و دستگاه را عیب یابی کند. شما باید هزینه ی ایاب ذهاب و همین طور هزینه کارشناسی و عیب یابی را پرداخت کنید، نیازی به پرداخت مبلغ اضافه تر نمی باشد.

بله، شما زمانی که در حای ثبت درخواست کردید زمان ورود کارشناس را حتما با اپراتور مجموعه ی ما در میان بگذارید.

برای تعمیر لباسشویی با شماره های 02147278 تماس بگیرید. خدمات ما در شهر بزرگ تهران و حومه ی تهران میباشد.

ما از قطعات باکیفیت موجود در بازار استفاده میکنیم.

بعد از اینکه شما ثبت درخواست خود راثبت کرده اید. تکنسین در کمتر از دو ساعت به منزل شما مراجعه میکند.

خرابی ها و مشکلات متداول

وجود صدای عجیب و یا لرزش در ماشین لباسشویی به دلیل آسیب دیدگی بلبرینگ ها

کار نکردن و یا متوقف شدن ماشین لباسشویی به دلیل مشکل قفل ایمنی درب و یا میکرو سوئیچ

تخلیه نشدن آب لباسشویی به دلیل خرابی پمپ تخلیه و یا گرفتگی فیلتر

کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی به دلیل خراب شدن موتور

وجود تکان های شدید در ماشین لباسشویی که ممکن است به دلیل عدم قرارگیری صحیح دستگاه باشد

ناتمام ماندن برنامه شستشو به دلیل خرابی تایمر و یا برد اصلیی دستگاه

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک

تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک  در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی مجیک آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات مجیک آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

 

مزایای استفاده از  خدمات تعمیرات لباسشویی مجیک در تهران

تعمیرات لباسشویی مجیک

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه MAGIC می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی مجیک و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

 

تعمیرات لباسشویی مجیک شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل لباسشویی مجیک خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

 

گارانتی سرویس و تعمیرات

تعمیر لباسشویی مجیک دز تهران

اگر خرابی مجدد ماشین لباسشویی مجیک شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

 

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

 

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی مجیک شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

 

آیا ما نمایندگی تعمیرات لباسشویی مجیک می باشیم؟

تعمیرکار لباسشویی مجیک دز تهران

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله مجیک، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی مجیک فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی مجیک معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

 

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک

شماره تعمیرکار لباسشویی مجیک دز تهران

 

ماشین های لباسشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند. ماشین های لباسشویی تولید شده توسط شرکت مجیک، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردارند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزئی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی مجیک به وجود آید و نیازمند تماس با مرکز تعمیرات مجیک  MAGIC است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد

این مشکل به یکی از دلایل زیر ایجاد می شود: وجود مشکل در سیستم برق دستگاه، اتصال بدنه موتور یا سیستم برق کشی، نشت برق از یکی از اجزای الکتریکی، وصل نبودن سیم ارت و وجود مشکل یا شکستگی در لولای درب ماشین لباسشویی. برطرف شدن این مشکل نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی دستگاه است.

 

مشکل در باز یا بسته شدن درب دستگاه

به طور کلی مشکلات مربوط به درب ماشین لباسشویی به خرابی قفل و یا میکروسوئیچ درب مربوط می‌شود و لازم است که این قطعه تعویض شود.

 

بیرون ریختن آب از دستگاه

شماره تعمیرکار لباسشویی مجیک

اگر هنگامی که ماشین لباسشویی در حال کار است آب از آن بیرون می ریزد، ممکن است شیلنگ های ورودی و خروجی آب، خرطومی های جاپودری و یا لاستیک دور درب دچار شکستگی یا پارگی شده باشند. همچنین ممکن است لاستیک آب بندی دور دیگ از محل خود خارج شده و یا دچار پارگی شده و یا بست در دیگ شل شده باشد. در همه این موارد لازم است که دستگاه به‌طور تخصصی سرویس و تعمیر شود.

 

وجود مشکل در دمای آب لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی آب را گرم نمی کند و یا برعکس آب را به جوش می‌آورد ممکن است یکی از قطعات زیر دچار مشکل شده باشد: ترموستات و یا سیم های مرتبط به آن، المنت، هیدروستات و یا تایمر. برطرف شدن این مشکل نیازمند سرویس دقیق و تعویض قطعات دارای مشکل است.

 

دور خشک کن دستگاه کار نمی کند

وجود مشکل در یکی از قطعات زیر می تواند باعث ایجاد این مسئله شود: خرابی خازن راه انداز، موتور و یا برد اصلی. مسدود شدن فیلتر تخلیه و یا شیلنگ تخلیه آب نیز می‌توانند از شروع برنامه خشک کن جلوگیری کند و لازم است که همه این موارد توسط یک فرد متخصص بررسی شود.

 

آب زیادی وارد ماشین لباسشویی می شود

به‌طور کلی مشکل در ورود آب به دستگاه به احتمال زیاد ناشی از خرابی هیدروستات ماشین لباسشویی است که باید تعویض شود.

 

دستگاه لرزش زیاد و صداهای غیرعادی دارد

 تعمیر لباسشویی مجیک

به طور کلی، به جز تراز نبودن محل قرار گیری دستگاه، وجود هر گونه آسیب دیدگی بلبرینگ ها، خراب شدن تسمه و یا وجود مشکل در پولی ها می توانند باعث ایجاد صداهای غیر عادی و لرزش شدید در ماشین لباسشویی شود و باید دستگاه به صورت تخصصی سرویس و تعمیر شود.

 

ماشین لباسشویی به خوبی نمی چرخد

این مساله می تواند به چند دلیل ایجاد شود: وجود مشکل در سوئیچ درب و یا ضامن آن، سوختن سلنوید چرخش، مشکل در سیم های رابط، پاره شدن تسمه و یا وجود مشکل در اجزای داخلی یا تایمر. بررسی این موارد نیازمند سرویس تخصصی دستگاه است.

 

ارور ها و کدهای خطای متداول لباسشویی مجیک

 تعمیر لباسشویی مجیک در تهران

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های لباسشویی مجیک که گاهی تماس با مرکز تعمیرات مجیک را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • F01: مشکل آبگیری دستگاه به دلیل خرابی شیر برقی یا کم بودن فشار آب
 • F03: مشکل تخلیه آب دستگاه به دلیل خرابی پمپ تخلیه یا انسداد شیلنگ خروجی
 • F04/ F05/ F06: مشکل در قطعات الکتریکی دستگاه به دلیل سرریز شدن آب و یا زیاد بودن کف
 • UNB: نامتوازن بودن بار دستگاه
 • F13: بسته نشدن درب

 

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی مجیک

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی مجیک توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • ماشین لباسشویی را در مکانی که کاملا تراز باشد قرار دهید
 • از شستشوی لباسها با دفعات زیاد و پشت سر هم خودداری کنید.
 • بیش از اندازه ظرفیت دستگاه، لباس در داخل آن نریزید.
 • برای هر نوع لباس از برنامه شستشوی مربوط به آن بهره بگیرید.
 • پس از چند بار شستشو محفظه پودر و فیلتر لباسشویی را تمیز کنید.
 • کوچکترین نشتی آب را جدی گرفته و سریعا با یکی از مراکز یا تعمیرگاه های ماشین لباسشویی مجیک برای پیگیری و رفع آن تماس بگیرید.
 • در صورت شنیدن صداهای غیر عادی از دستگاه سریعا آن را خاموش کرده و با یکی از تعمیرگاه ها و مراکز خدمات تعمیرات معتبر ماشین لباسشویی مجیک تماس بگیرید.

 

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی مجیک

در صورتی که ماشین لباسشویی مجیک شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی مجیک تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد. شما می توانید لیستی از هزینه های مربوط به برخی از خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک را در جدول زیر مشاهده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های ذیل مربوط به اجرت تعویض قطعات و انجام تعمیرات می باشد. به دلیل متغیر بودن قیمت قطعات، و لوازم یدکی بر اساس نوع و مدل لباسشویی، می توانید در هنگام تماس تلفنی با شرکت از هزینه‌ها و نرخ قطعات مطلع شوید.

برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی MAGIC

حضور شرکت مجیک در بازار کره جنوبی از سال ۱۹۸۵ آغاز شد و این شرکت پس از مدتی کوتاه به نخستین تولید کننده اجاق گاز در کشور کره تبدیل شد. پس از آن توانست به تدریج با تولید انواع لوازم خانگی، جایگاه خود را در بازار آن کشور به عنوان یک برند پیشرو در طراحی و تولید لوازم خانگی برقی می باشد ارتقا دهد و یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین لباسشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های لباسشویی مجیک می توان به کلاس انرژی ++ A، سیستم خودکار تشخیص خطا، شستشوی سریع ، شستشوی تاخیری (امکان به کارگیری دستگاه در زمان دلخواه) و برنامه شستشوی متنوع اشاره نمود.

2 پاسخ به “مرکز تعمیر ماشین لباسشویی مجیک”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت