مرکز تعمیر ماشین لباسشویی میله

اینکه ماشین لباسشویی میله شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لباسشویی میله شما با تعهد کامل می باشند.

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین لباسشویی میله در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی میله

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی میله و مرکز تعمیر و خدمات تعمیرات لباسشویی میله در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی میله آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی میله در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات میله آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه لباسشویی میله

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه miele می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی میله و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات لباسشویی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل لباسشویی میله خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه  نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین لباسشویی میله شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی میله خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی میله شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات لباسشویی میله می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله میله، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی میله فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ماشین لباسشویی میله خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی میله معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی میله

اگرچه شرکت میله، در تولید ماشین های لباسشویی خود، بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی را مورد استفاده قرار می دهد اما گاهی این دستگاه ها در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است مصرف کننده را ناچار به تماس با مرکز  تعمیرات میله  میله کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کار نکردن و یا متوقف شدن ماشین لباسشویی

کار نکردن و یا متوقف شدن ماشین لباسشویی به دلیل مشکل قفل ایمنی درب و یا خراب شدن برد دستگاه

وجود تکان های شدید

وجود تکان های شدید در دستگاه که ممکن است به دلیل تراز نبودن محل قرارگیری دستگاه باشد

وجود صدای عجیب و یا لرزش

وجود صدای عجیب و یا لرزش به دلیل آسیب دیدگی بلبرینگ ها، خراب شدن تسمه یا پولی ها

تخلیه نشدن آب

تخلیه نشدن آب به دلیل خرابی پمپ تخلیه و یا مسدود شدن مجرای آب

کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی

کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی به دلیل خراب شدن تسمه یا موتور

گرم نشدن آب دستگاه

گرم نشدن آب دستگاه به دلیل مشکل در تنظیمات ترموستات و یا خراب شدن المنت

نشتی آب از ماشین لباسشویی

نشتی آب از ماشین لباسشویی به دلیل سوراخ شدن یا شل شدن شیلنگ های ورودی و خروجی آب و یا مشکل در کاسه نمد و دیگ

آبگیری کردن ماشین اما کار نکردن دستگاه

آبگیری کردن ماشین اما کار نکردن دستگاه به دلیل مشکل در هیدروستات، تایمر، موتور اصلی و یا تسمه

ارور ها و کدهای خطای متداول لباسشویی میله

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های لباسشویی میله که گاهی تماس با مرکز تعمیرات میله را ضروری می سازد آورده شده‌اند. نکته مهم اینکه نحوه شناسایی ارور های ماشین لباسشویی میله به مانند سایر برندها به صورت عدد یا چند تا حرف کلیدی نیست، بلکه دقیقا به ما می گوید مشکل چیه که این خیلی کار رو راحت تر میکنه:

 • Error Code: Water Inlet Fail

ارور ” Water Inlet Fail ” در کنترل پنل همراه با نقطه علامت تعجب نمایش داده می شود.

این خطا به معنی مشکل ورودی آب می باشد و می تواند توسط مشکلات گوناگون با برخی از شایع ترین علل ایجاد شود. برای مثال ممکن است فیلتر ورودی آب مسدود شده باشد، فشار آب کم است، آسیب به موارد شلنگ یا اتصال.

 • Error Code: Drain Fault

ارور “Drain Fault” همراه با نقطه علامت تعجب بر روی صفحه کنترل نمایش داده خواهد شد.

اشتباهات تخلیه آب یکی از اشتباهات رایج است که صاحبان ماشین لباسشویی تجربه می کنند و این خطا مربوط به تخلیه آب می باشد. بعضی از علل رایج عبارتند از تخلیه یا فیلتر مسدود شده، شلنگ شما بیش از حد بالا و یا حتی خطاهای الکتریکی و مسائل اتصال.

 • Error Code: Technical Fault

ارور “Technical Fault” در کنار پانل کنترل با نقطه علامت زدن نمایش داده می شود.

معنی این ارور “نقص فنی” می باشد که به نظر می رسد کمی مبهم است. خطای نقص فنی به دلایل بسیاری ظاهر می شود، زیرا ممکن است موضوع اتصال، مشکل سیم کشی، مسائل مربوط به کنترل پنل و موارد دیگر باشد.

 • Error Code: Waterproof Fault

ارور “عیب ضد آب” بر روی صفحه کنترل همراه با علامت تعجب نمایش داده می شود.

این ارور ، جزء آن دسته از خطا هایی است که باید حتما از تکنسین حرفه ای کمک بگبرید. به طور اتفاقی سیستم ضد آب بر روی ماشین لباسشویی Miele شما باعث می شود که این خطا ظاهر شود.

 • Error Code: F41 Error

پیام “F41” در کنترل پنل نمایش داده می شود.

این کد خطا برای صدایی بیشتر شبیه به یک کد سنتی یا تقریبا متناقضی که شما در سایر مدل های ماشین لباسشویی پیدا می کنید می باشد. خوشبختانه این خطای نسبتا ساده و قابل درکی می باشد و احتمالا خودتان می توانید مشکل این ارور رو حل کنید. این خطا به این معنی است که  برنامه چرخه شستن شما قطع شده است. حل این مسئله معمولا آسان است و کاری که شما باید انجام دهید این است که ماشین لباسشویی خود را از حدود 15 تا 20 ثانیه خاموش کنید و سپس دوباره آن را روشن کنید و یک برنامه شستشو دیگر را انتخاب نمایید. اگر مشکل حل نشد، سعی کنید همین فرآیند را دوباره تکرار نمایید.

 • Error Code: Call Service Error

ارور “خطا سرویس تماس” در کنترل پنل نمایش داده می شود.

خطای خدمات تماس احتمالا کدی که شما را بترساند اما خوشبختانه این خطا معمولا توسط یک تعمیرکار حرفه ای قابل حل است. این خطا به این معنی است که لامپ درام یا دیگ لباسشویی به درستی نصب نشده و یا از بین رفته است.

 • Error Code: Inlet/ Drain Errors

خطای مذکور مربوط به ورودی و تخلیه یا خروجی آب می باشد. با این حال، در برخی از مدل های ماشین لباسشویی Miele این اشتباهات از طریق چراغ های چشمک زن در پانل کنترل نمایش داده می شود.

 • Error Lights

این خطا در لباسشویی میله به این معنی است که منبع تغذیه برق ماشین لباسشویی مشکل دارد یا اگر شما خوش شانس باشید، فقط می تواند یک مشکل در سرب قدرت و یا حتی سوکت پلاگین باشد.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی میله

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی میله توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • از شستشوی لباسها با دفعات زیاد و پشت سر هم خودداری کنید.
 • بیش از اندازه ظرفیت دستگاه، لباس در داخل آن نریزید.
 • پس از چند بار شستشو، فیلتر و محفظه پودر را تمیز کنید.
 • برای هر نوع لباس از برنامه شستشوی مربوط به آن استفاده کنید.
 • کوچکترین نشتی آب را جدی گرفته و آن را پیگیری و رفع نمایید.
 • ماشین لباسشویی را در مکانی که کاملاً تراز باشد قرار دهید

در صورت شنیدن صداهای غیر عادی از دستگاه سریعا آن را خاموش کرده و با یکی از تعمیرگاه ها و مراکز خدمات تعمیرات معتبر ماشین لباسشویی میله تماس بگیرید.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی میله

در صورتی که ماشین لباسشویی میله شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی میله تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی miele

میله شرکت آلمانی تولید کننده‌ لوازم خانگی بزرگ و تجهیزات تجاری لوکس مستقر در آلمان است. این شرکت در سال ۱۸۹۹ توسط کارل میله و راینهارت تسینکان تأسیس شد و همواره به‌طور خانوادگی اداره شده‌ است. یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین لباسشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های لباسشویی جدید میله می توان به کیفیت و طراحی عالی، انواع برنامه شستشو، حداکثر استفاده از آب ورودی به ماشین لباسشویی، صفحه نمایشگر دیجیتالی، بی اثر شدن لباس های تیره و شوینده ها بر روی سایر لباس ها، شستشوی نرم، کاهش زمان شستشو، ورود آب در سه جهت متفاوت به داخل دیگ و برنامه ای جهت شستشوی لباس های با مقدار بسیار ناچیز کثیفی اشاره نمود.

4 پاسخ به “مرکز تعمیر ماشین لباسشویی میله”

  1. یعنی چرخه شستشو قطع شده احتمال زیاد مشکل تخلیه وجود داره

 1. با سلام
  درخصوص تعمیرات دوره ای و تعمیرات با تامین قطعات برای ماشین های لباسشویی مارک میله آلمان به تعداد 4 دستگاه نیازمند همکاری شرکتی معتبر می باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *