مرکز تعمیر ماشین ریش تراش در تهران

ماشین ریش تراش جزء دستگاههای مهمی است که در اکثر منازل وجود دارد. این وسیله هم مانند بسیاری از لوازم خانگی و برقی دیگر دچار خرابی ها و مشکلاتی می شود که اگر مصرف کننده آموزش نگهداری از دستگاه را دیده باشد می تواند از خرابی زود رس دستگاه و نیاز به تعمیر ریش تراش جلوگیری کند و باعث افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد. اما در هر صورت این احتمال وجود دارد که روزی دستگاه ریش تراش شما ایراد پیدا کند و نیاز به تعمیر داشته باشد.

در این مطلب تلاش بر این است که شما را با ایرادات متداول ماشین ریش تراش، روش های نگه داری بهتر آشنا نماییم و در نهایت شما را با شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان به عنوان معتبرترین و با سابقه ترین مرکز تعمیرات ماشین های ریش تراش آشنا کنیم.

 مزایا و نحوه ی خدمات ما بعنوان مرکز تعمیرات ماشین ریش تراش

هزینه ی مناسب تعمیرات ماشین ریش تراش : هزینه ی دریافتی بابت تعمیرات ریش تراش شما شامل دو قسمت هزینه ی قطعه و اجرت تکنسین می شود که هزینه ی قطعات استفاده شده طبق قیمت روز محاسبه می شود و متغیر است اما هزینه اجرت تعمیرکار طبق تعرفه اتحادیه محاسبه می شود که سالی یکبار به روز می شود.

تلاش نمایندگی ما همواره بر این بوده است که رضایت خاطر مشتری را از بابت دریافت هزینه فراهم کنیم و در راستای این هدف همواره ۱۰ درصد پایین تر از نرخ اتحادیه از مشتری اجرت دریافت می شود.

خدمات حرفه ای و سریع : پس از ورود دستگاه ریش تراش شما به کارگاه ما نهایتا ظرف مدت ۲۴ ساعت دستگاه شما باز می شود و عیب و ایراد آن معین می شود و پس از آن از طرف نمایندگی ما با شما تماس گرفته می شود و در صورت توافق با هزینه کار تعمیرات دستگاه شروع می‌شود. اما در صورت عدم توافق بر سر هزینه دستگاه شما مجددا بسته می شود و عودت داده می شود.

البته در این صورت اجرت باز و بست دستگاه به عهده مشتری خواهد بود. اما اصلی ترین وجه تمایز خدمات ما با سایر همکاران ارائه گارانتی 6 ماهه خدمات تعمیرات انجام شده است که در فاکتور شما قید می شود و در صورت هرگونه ایراد مجددا مجموعه موظف به انجام خدمات تعمیر رایگان برای ریش تراش شما می باشد.

یکی دیگر از مزیت های استفاده از خدمات نمایندگی دیبا پشتیبان ایرانیان استفاده از قطعات اصلی و اورجینال با کیفیت می باشد که این موضوع باعث اطمینان خاطر بیشتر مشتریان می شود.

در نهایت لازم به ذکر است که تعمیرگاه مجاز ما با جواز رسمی از اتحادیه الکترونیک تهران آماده خدمات تعمیرات ریش تراش به شما عزیزان در سراسر کشور می باشد.

ایرادات و خرابی های رایج در تعمیرات ماشین ریش تراش

ایرادات و خرابی های رایج در تعمیرات ماشین ریش تراش

 آشنایی با بعضی از ایرادات رایج ریش تراش ها و شناخت علت آن ایراد می‌تواند روند تعمیرات را تسهیل کند که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم :

خالی شدن شارژ باتری ریش تراش :

 بسیاری از مواقع ماشین ریش تراش شارژ را داخل دستگاه نگه نمی دارد که این ایراد می تواند سه دلیل عمده داشته باشد:

  1. خراب بودن باتری
  2. معیوب شدن آی سی شارژ
  3. خراب بودن شارژر

نتراشیدن ماشین ریش تراش :

مهمترین دلیل تراشیده نشدن ریش توسط دستگاه خرابی تیغه ماشین اصلاح هست که بسته به برند و مدل دستگاه انواع و قیمت های متفاوتی دارد. معمولاً در صورت خراب شدن تیغه ، باید آن را عوض نمود.

ایجاد صدای زیاد از ماشین ریش تراش :

معمولا دستگاه باید با صدای کم و یکنواخت کار کند اما اگر این صدا به حالت غیر عادی و بلند تبدیل شد باید دستگاه بررسی شود. مهمترین علت این ایراد می تواند شکستگی در چرخ دنده های دستگاه باشد. که در این صورت دستگاه باید توسط تعمیرکار حرفه ای از مراکز مجاز تعمیر ماشین ریش تراش مانند دیبا پشتیبان بررسی شود.

روشن نشدن ماشین تراش :

این ایراد هم بسیار رایج و متداول است که برای تمام برندها و مدل های ریش تراش ممکن است به وجود بیاید اما علل آن معمولاً به خاطر سوختن موتور یا قطع شدن سیم برق و یا پاره شدن تسمه است.

کنده شدن مو هنگام تراشیدن :

کنده شدن موی صورت یا سر هنگام استفاده از ماشین اصلاح از اصلی ترین ایرادات آن می باشد که معمولا به علت کند شدن تیغه یا کم بودن شارژ باتری به وجود می‌آید.

توصیه می‌شود از بازکردن و دستکاری دستگاه خود به شدت پرهیز نمایید و در صورت مشاهده ایراد های بالا با نمایندگی دیبا پشتیبان جهت تعمیرات و سرویس ریش تراش خود تماس حاصل فرمایید.

هزینه های تعمیرات ریش تراش در نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان

همیشه یکی از مهمترین فاکتور هایی که مشتریان به آن توجه می کنند هزینه ی تعمیرات ریش تراش است که توسط شرکت یا تکنسین دریافت می شود و بعضا اگر به صورت غیر اصولی و غیر کارشناسی دریافت شود ممکن است خاطر مشتریان عزیز مکدر شود‌.

در این رابطه هزینه ای که توسط تعمیرگاه ما دریافت می شود‌ شامل دو قسمت اجرت و هزینه قطعه مصرفی می باشد.

قیمت قطعات به قیمت روز محاسبه می شود و بسته به کیفیت و کشور تولید کننده معمولا قطعات ریش تراش مدلها و قیمت های مختلفی در بازار دارند که ما همواره از قطعات دارای بالاترین کیفیت استفاده می کنیم و اما اجرت تعویض و یا تعمیر هر جزء ریش تراش هم طبق تعرفه ای که اتحادیه هر سال آن را به روز می کند تعیین می گردد و اینگونه تمامی هزینه های دریافتی توسط ما طبق تعرفه و شفاف می باشد.

معرفی قطعات ماشین ریش تراش

توری ماشین ریش تراش :

توری ماشین ریش تراش معمولاً استیل و ضدزنگ می باشد اما یکی از قسمتهای مصرفی ماشین ریش تراش است که به مرور مستهلک می شود و نیاز به تعویض پیدا می‌کند. به همین خاطر یکی از قطعات مهم و پرمصرف ماشین ریش تراش است.

تیغه ماشین ریش تراش :

از مهمترین قسمت های دستگاه می باشد که با استفاده از نیروی موتور دستگاه موها را می تراشد. این قطعه هم از قطعات مصرفی هست که در طی مدت زمان مستهلک می شود و نیاز به تعویض پیدا می کند. اصلی ترین علت خرابی تیغه ها مرور زمان و استفاده نادرست از دستگاه می باشد.

شانه ها و لوازم جانبی ریش تراش :

همواره ماشین ریش تراش متعلقاتی دارد شامل شانه ها ، مایع تمیز کننده ، شارژر و …

که جز قطعات فنی به حساب نمی آیند اما بدون اینها عملا دستگاه غیر قابل استفاده می باشد.

موتور ماشین ریش تراش :

اصلی ترین و مهمترین قطعه فنی دستگاه موتور آن می باشد که با اتصال به تسمه تیغه ها را به حرکت در می آورد و باعث قطع موها می شود. مهمترین علت خرابی موتور ریش تراش نفوذ آب یا استفاده بیش از حد از دستگاه می باشد.

برد ماشین ریش تراش :

این دستگاه هم مانند تمام وسایل برقی دیگر دارای یک برد الکترونیکی می باشد که وظیفه نگه داشتن شارژ و منتقل کردن برق به قسمتهای مختلف دستگاه را بر عهده دارد و مهمترین علت خرابی آن می تواند نوسانات برق یا آب خوردگی باشد.

توصیه می‌شود اگر هرکدام از قطعات حساس و تخصصی دستگاه شما ایراد پیدا کرد، از بازکردن و دستکاری ماشین ریش تراش خود به شدت پرهیز نمایید و در صورت مشاهده مشکل در قطعه، با تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان جهت تعمیرات و سرویس ریش تراش خود تماس حاصل فرمایید.

فروش قطعات ماشین ریش تراش

یکی از خدماتی که مجموعه تعمیراتی دیبا پشتیبان انجام می دهد فروش و ارسال قطعات ماشین تراش به سراسر کشور می باشد.

شما عزیزان می توانید در صورت درخواست قطعات ماشین ریش تراش مانند برد ماشین ریش تراش ، شانه های ماشین ریش تراش ، تیغه ی ماشین ریش تراش و توری ماشین ریش تراش با شماره های شرکت تماس بگیرید و ثبت سفارش انجام دهید و جلوی درب منزل قطعه مورد نظر را تحویل بگیرید.

روش های افزایش طول عمر ماشین ریش تراش

 در این قسمت قصد داریم راهها و روش های مختلفی را به شما عزیزان آموزش دهیم که با استفاده از آن بتوانید طول عمر مفید دستگاه ریش تراش خود را افزایش دهید و از خرابی و نیاز به تعمیر آن تا حدود زیادی جلوگیری نمایید.

تمیز کردن دستگاه بعد از هر بار استفاده :

ماندن موهای تراشیده شده روی دستگاه و ورود آن به قسمتهای مختلف دستگاه در طولانی مدت باعث کند شدن و کم شدن بازده دستگاه می‌شود و به همین علت پیشنهاد می‌شود و بعد از هر مرتبه اصلاح به وسیله فرچه و یا با استفاده از محلول مخصوص دستگاه را تمیز نمایید.

جلوگیری از ورود آب به دستگاه :

اصلی ترین و متداول ترین علت خرابی ریش تراش ورود آب به داخل دستگاه می باشد که می تواند باعث آسیب به کلیه قسمت های ریش تراش از جمله موتور ، برد ، سیم کشی و … شود.

 جلوگیری از ورود آن آب به داخل دستگاه مهمترین کاری است که می توانیم جهت جلوگیری از خرابی دستگاه و نیاز به تعمیر آن انجام دهیم.

استفاده درست از ماشین ریش تراش :

باید توجه کنیم هر دستگاه ریش تراش مشخصات و توانایی مختلفی با دستگاه دیگری دارد و باید توجه کنیم که به اندازه قدرت و توان دستگاه از آن استفاده کنیم. در غیر این صورت عمر دستگاه به شدت کاهش خواهد یافت.

در آخر به شما توصیه می کنیم در صورت نیاز به تعمیرات ماشین ریش تراش خود با شماره های ما تماس بگیرید و به کارگاه تعمیرات ما مراجعه بفرمایید تا از خدمات با کیفیت و ۲۴ ساعته ما بهره مند شوید.