مرکز تعمیر ماکروفر کنوود در محل تهران

اینکه مایکروفر یا مایکروویو کنوود شما چه برندی و از چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات مایکروفر کنوود شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات مایکروفر و مایکروویو کنوود

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماکروفر کنوود در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات مایکروفر کنوود

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات مایکروفر کنوود  در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ماکروفر کنوود آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیرات لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات مایکروفر و مایکروویو کنوود در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات کنوود آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات  ماکروفر و مایکروویو کنوود

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه KENWOOD می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی مایکروفر و ماکروویو کنوود و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات مایکروفر شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل مایکروفر کنوود خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه  نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد مایکروفر کنوود دیواری شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات مایکروفر کنوود دیواری خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات مایکروفر کنوود دیواری خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله کنوود، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ماکروویو کنوود خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر کنوود معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات مایکروفر کنوود

در دنیای پر مشغله امروزی، مایکروویو یا مایکروفر، یکی از وسایل مهم و جدایی ناپذیر هر آشپزخانه ای به شمار می رود و کاربردهای متنوع آن در زمینه گرم کردن و پخت سریع مواد غذایی باعث شده است که طرفداران بسیاری از جمله در بین افراد شاغل داشته باشد. اما گاهی این دستگاه دچار مشکل شده و فرایند تهیه غذای سریع را با مشکل روبرو کند. در چنین شرایطی می بایست که مصرف کننده با مرکز تعمیرات یا خدمات تعمیرات کنوود تماس گرفته و درخواست راهنمایی و کمک نماید. مشکلات اصلی ای که ممکن است هنگام استفاده از ماکروفر با آنها مواجه شوید شامل موارد زیر هستند:

کار نکردن صفحه لمسی

این مشکل می تواند به دلیل خرابی سوئیچ لایه میانی و یا برد کنترل به وجود آید و برای برطرف شدن آن لازم است که این قطعات تعویض شود.

سر و صدای زیاد مایکروفر

وجود مشکل در موتور، مگنترون، فن خنک کننده و یا غلطک دستگاه ممکن است باعث ایجاد انواع صداهای غیر عادی در دستگاه شود. برای برطرف شدن این مشکل لازم است که دستگاه بطور تخصصی سرویس و تعمیر شود.

خاموش نشدن دستگاه

اگر بعد از باز کردن درب مایکروفر دستگاه هنوز روشن است ممکن است سوئیچ درب که قطع و وصل شدن جریان را در هنگام باز و بسته شدن درب کنترل می کند خراب شده باشد.این مشکل ممکن است در اثر خراب شدن پنل دستگاه نیز به وجود آید برای برطرف شدن این مشکلات لازم است که این قطعات تعویض شود.

گرم نکردن غذا

این مشکل ممکن است به دلیل شکسته شدن سوئیچ درب و یا وجود مشکل در دیود ولتاژ بالا باشد. در این مورد نیز لازم است که دستگاه توسط یک فرد متخصص سرویس و تعمیر شود.

روشن نشدن ماکروفر

این مشکل می‌تواند دلایل بسیاری داشته باشد از جمله خرابی سوئیچ درب و یا از کار افتادگی فیوز سرامیکی که وظیفه محافظت از اجزای ماکروفر در برابر نوسانات برق را بر عهده دارد. برای رفع این مشکل لازم است که سوئیچ درب و فیوز سرامیکی تعویض شوند.

ثابت ماندن سینی مایکروویو

اگر بعد از روشن کردن دستگاه سینی مایکروفر یا مایکروویو شما حرکت نمی کند ممکن است یکی از موارد زیر دچار مشکل شده باشد: موتور حرکت دهنده،قطع شدن اتصال سیم هایی که موتور و غلطک را به هم وصل می کند و یا شکستگی غلتکی که سینی را به گردش در می آورد. برای رفع این مشکل لازم است که دستگاه سرویس شده و این قطعات در صورت نیاز تعویض شوند.

کار نکردن فن خنک کننده

این مشکل می تواند ناشی از مشکل در قطعه تعدیل کننده هوا و یا مسدود شدن فیلتر زغال چوب که باعث از بین رفتن بو و آلاینده ها از غذای در حال گرم شدن می شود باشد و با تعویض این فیلتر این مشکل برطرف خواهد شد.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از مایکروفر و مایکروویو کنوود

به منظور بالا بردن کارایی مایکروفر یا مایکروویو KENWOOD و حفظ و نگهداری از آن رعایت نکات زیر به مصرف کنندگان گرامی توصیه می شود:

  • دستگاه را در حالی که خالی است روشن نکنید. این کار باعث آسیب دیدن قطعات داخلی آن می شود.
  • ظروف فلزی مانند ظروف کنسرو و غیره را در داخل مایکروفر قرار ندهید.
  • به منظور افزایش ایمنی و سلامت غذاها از ظروف مخصوص ماکروفر استفاده کنید.
  • دستگاه را بطور مرتب تمیز کنید. این کار علاوه بر کاهش مصرف انرژی، طول عمر دستگاه را نیز افزایش می‌دهد.
  • از بسته بودن درب مایکروویو در حین استفاده، اطمینان حاصل نمایید.
  • در ساعات اوج مصرف و همچنین در هنگام وجود نوسانات برق از دستگاه استفاده نکنید.
  • از جوشاندن آب در داخل مایکروفر خودداری کنید.

هزینه های سرویس و تعمیر مایکروفر و مایکروویو کنوود

در صورتی که مایکروفر کنوود شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات ماکروفر کنوود تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

 

برخی از ویژگی های مایکروفر های KENWOOD

شرکت کنوود در سال ۱۹۴۷ توسط کنت مینارد وود در شهر ووکینگ انگلستان تاسیس شد.. از سال ۱۹۵۰ این شرکت با سرعت زیادی به تولید دستگاههای غذاساز به طور حرفه ای روی آورد. در سال ۱۹۸۹ کنوود در کارخانه ای در کشور چین سرمایه گذاری کرد. در سال ۱۹۹۳ ابتدا شرکت waymaster و سپس یک شرکت ایتالیایی به نام Ariete را خرید و به این ترتیب بیش از پیش گسترش یافت. در سال ۲۰۰۱، شرکت کنوود به منظور گسترش تولیدات و سرمایه گذاری در محصولات جدید شبکه تجاری بین المللی خود، به گروه دلونگی پیوست. برند کنوود یکی از شناخته شده ترین برندهای لوازم خانگی در جهان است که یکی از شاخصترین محصولات این شرکت مایکروفر و مایکروویو می باشد. از ویژگی های ماکروفر های جدید کنوود می توان به ظرفیت خوب، دارای صفحه نمایش لمسی، برنامه پخت متنوع، دارای قابلیت مایکروویو و سیستم یخ زدایی اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *