مرکز تعمیر ماکروفر مای تگ

اینکه مایکروفر یا مایکروویو مای تگ شما چه برندی و از چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات مایکروفر مای تگ شما با تعهد کامل می باشند.

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماکروفر مای تگ در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات مایکروفر مای تگ

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات مایکروفر مای تگ و مرکز تعمیر و خدمات تعمیرات  ماکروفر مای تگ در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ماکروفر مای تگ آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات مایکروفر و مایکروویو مای تگ در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات مای تگ آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه ماکروفر و مایکروویو مای تگ

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه maytag می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی مایکروفر و ماکروویو مای تگ و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات مایکروفر شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل مایکروفر مای تگ خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد مایکروفر مای تگ دیواری شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات مایکروفر مای تگ دیواری خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات مایکروفر مای تگ دیواری خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماکروفر مای تگ می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله مای تگ، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر مای تگ فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ماکروویو مای تگ خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر مای تگ معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات مایکروفر مای تگ

در دنیای پر مشغله امروزی، مایکروویو یا مایکروفر، یکی از وسایل مهم و جدایی ناپذیر هر آشپزخانه ای به شمار می رود و کاربردهای متنوع آن در زمینه گرم کردن و پخت سریع مواد غذایی باعث شده است که طرفداران بسیاری از جمله در بین افراد شاغل داشته باشد. اما گاهی این دستگاه دچار مشکل شده و فرایند تهیه غذای سریع را با مشکل روبرو کند. در چنین شرایطی می بایست که مصرف کننده با مرکز تعمیرات یا تعمیرگاه مای تگ تماس گرفته و درخواست راهنمایی و کمک نماید. مشکلات اصلی ای که ممکن است هنگام استفاده از ماکروفر با آنها مواجه شوید شامل موارد زیر هستند:

دستگاه غذا را گرم نمی کند

دستگاه غذا را گرم نمی کند که ایراد می تواند از خرابی لامپ مگنترون یا برد الکترونیکی دستگاه.

برد الکتریکی کار نمی کند

برد الکتریکی دستگاه کار نمی کند که می تواند به دلیل نوسان برق یا آب خوردن برد باشد.

سینی گردان ماکروفر نمی چرخد

سینی گردان ماکروفر نمی چرخد که می تواند به دلیل خرابی کوپل یا موتور کف مایکروفر باشد.

گریل مایکروفر کار نمی کند

گریل مایکروفر کار نمی کند که می تواند به دلیل خرابی المنت دستگاه یا برد الکترونیکی دستگاه باشد.

غذا در داخل دستگاه مانده و درب باز نمی شود

غذا در داخل دستگاه مانده و درب باز نمی شود که این مورد به علت خرابی سوئیچ درب مایکروفر می باشد.

دستگاه صدای غیر عادی دارد

دستگاه صدای غیر عادی دارد که معمولا به دلیل خرابی لامپ اشعه یا مگنترون یا رنگ پریدگی در مسیر اشعه می باشد.

غذا در داخل دستگاه مانده و درب باز نمی شود

دستگاه در حین کار کردن جرقه می زند یا دود می کند که احتمالا قسمتی از رنگ داخل مایکروفر ریخته یا اینکه ظرف آهنی یا فلزی داخل مایکروویو قرار دادند.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از مایکروفر و مایکروویو مای تگ

به منظور بالا بردن کارایی مایکروفر یا مایکروویو maytag و حفظ و نگهداری از آن رعایت نکات زیر به مصرف کنندگان گرامی توصیه می شود:

  • دستگاه را در حالی که خالی است روشن نکنید. این کار باعث آسیب دیدن قطعات داخلی آن می شود.
  • به منظور افزایش ایمنی و سلامت غذاها از ظروف مخصوص مایکروفر استفاده کنید.
  • از قرار دادن ظروف فلزی مانند ظروف کنسرو و غیره در داخل مایکروفر خودداری کنید.
  • از بسته بودن درب مایکروویو در حین استفاده، اطمینان حاصل نمایید.
  • در ساعات اوج مصرف و همچنین در هنگام وجود نوسانات برق از دستگاه استفاده نکنید.
  • از جوشاندن آب در داخل ماکروفر خودداری کنید.
  • دستگاه را بطور مرتب تمیز کنید. این کار علاوه بر کاهش مصرف انرژی، طول عمر مایکروفر را نیز افزایش می‌دهد.

هزینه های سرویس و تعمیر مایکروفر و مایکروویو مای تگ

در صورتی که مایکروفر مای تگ شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات ماکروفر مای تگ تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های مایکروفر های maytag

شرکت ویرپول، در سال ۱۹۱۱ توسط لوئیز آپتون در سنت جوزف میشیگان در امریکا تاسیس شد. این شرکت در ابتدای تاسیس، چندان مورد استقبال قرار نگرفت. اما پس از عرضه نخستین دستگاه لباسشویی در سال ۱۹۱۱ تولیدات آن رو به رشد گذاشت. اگرچه جنگ جهانی دوم سبب شد که ساخت ماشین لباسشویی این شرکت متوقف شود، اما پس از پایان جنگ، ساخت لباسشویی از سر گرفته شد و درخواست ها افزایش یافت. با آغاز دهه ۱۹۷۰، ویرپول مجموعه کاملی از لوازم آشپزخانه از جمله مایکروفر و مایکروویو را تولید نمود. از ویژگی های ماکروفر های جدید مای تگ می توان به قابلیت یخ زدایی، دارای کنترل پنل و صفحه نمایش لمسی، توان گریل کردن 1600 وات، قابلیت مایکروویو و کیفیت ساخت بالا اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *