مرکز تعمیر چرخ گوشت صنعتی در تهران

یکی از تجهیزاتی که در رستوران های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد، چرخ گوشت های صنعتی می باشند. این چرخ گوشت ها در مدل های مختلفی در سطح بازار وجود دارند که هر یک از آن ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارا می باشند. این چرخ گوشت ها هرچند بسیار کاربردی محسوب می شوند، اما با کوچک ترین اشتباه مورد اسیب قرار گرفته و عملکرد اولیه خود را از دست می دهند. چرخ گوشت های صنعتی از قیمت بسیار بالایی برخوردار بوده و در صورت اسیب دیدن افراد تمایل به تعمیرات آن دارند. اگر می خواهید با مشکلات رایج چرخ گوشت های صنعتی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا انتهای مقاله تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دیبا پشتیبان با ما همراه بمانید و مطالب ذکر شده را مورد بررسی تان قرار دهید.

بررسی مشکلات رایج چرخ گوشت های صنعتی

همانطور که چندی قبل ذکر کردیم، این دستگاه بسیار اسیب پذیر بوده و در صورت استفاده غیر اصولی اسیب خواهد دید. از مهم ترین مشکلات چرخ گوشت های صنعتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • جرقه زدن موتور چرخ گوشت

اولین مشکلی که به شدت باید آن را مورد توجه تان قرار دهید، جرقه زدن موتور چرخ گوشت می باشد. بسیاری از افراد ممکن است به این موضوع اهمیت چندانی ندهند، به همین خاطر باید بگوییم این مشکل در صورت برطرف نشدن می تواند باعث ایجاد مشکلات جدی و متنوعی گردد. از دلایلی که باعث می شود موتور دستگاه شروع به جرقه زدن کند عبارت اند از: وجود جرم در قطعات داخلی دستگاه، ایجاد رطوبت در داخل دستگاه، اتصالی سیم ها، وجود اصطکاک.

برای اینکه بتوانید مشکل جرقه زدن موتور چرخ گوشت خود را برطرف کنید، کافی است تا موارد ذکر شده را مورد بررسی قرار داده و به برطرف کردن آن ها بپردازید. همچنین برای این کار می توانید از تعمیرکاران مجموعه دیبا پشتیبان کمک بگیرید.

  • خشک بودن گوشت چرخ شده

ممکن است شماهم پس از چرخ کردن گوشت دلخواهتان داخل چرخ گوشت صنعتی، با خشک بودن بیش از اندازه آن مواجه شوید و از استفاده آن صرف نظر کنید. عوامل متعددی باعث خشک شدن گوشت چرخ شده می شوند که از مهم ترین آن ها می توان به عدم وجود چربی در گوشت، چرخ کردن گوشت های یخ زده و بی کیفیت، مقدار نامناسب گوشت چرخ شده و… اشاره کرد. برای اینکه بتوانید از مشکل خشک شدن گوشت چرخ کرده داخل چرخ گوشت صنعتی در امان بمانید، کافی است موارد فوق را مد نظرتان قرار دهید. اما اگر با رعایت موارد ذکر شده باز هم با خشک شدن گوشت چرخ کرده مواجه شدید، به شما پیشنهاد می دهیم هرچه سریع تر از یک تعمیرکار حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید و مشکل تان را برطرف سازید.

  • خارج نشدن گوشت از چرخ گوشت

مشکل دیگری که در این قسمت از مقاله می خواهیم برای تان شرح دهیم، خارج نشدن گوشت از چرخ گوشت صنعتی می باشد که افراد بسیاری از آن رنج می برند. یکی از دلایلی که باعث می شود گوشت به خوبی از دستگاه خارج نشود، وجود چربی های زیاد در گوشت می باشد. بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند غذا های خوش مزه تری درست کنند، از گوشت های چرخ کرده چرب استفاده می کنند. اما چربی زیاد در گوشت به دستگاه اسیب بسیاری وارد می کند که باید آن را مد نظرتان قرار دهید. اگر مطمئن هستید به همراه گوشت چربی زیادی وجود ندارد، باید به دنبال دلایل دیگری همچون کند شدن تیغه چرخ گوشت صنعتی باشید. این موضوع باعث می شود گوشت به خوبی چرخ نشده و از دستگاه خارج نشود.

  • کار نکردن چرخ گوشت

از رایج ترین ایرادات چرخ گوشت صنعتی،‌ کار نکردن آن به هنگام روشن بودن است. این مشکل تنها زمانی رخ می دهد که موتور دستگاه دچار عیب شده باشد. چرا که اگر ذغال موتور به اتمام رسد، دستگاه قادر به فعالیت نخواهد بود. همچنین در بعضی از موارد خراب شدن کلید های دستگاه بی تاثیر نمی باشد و باید به بررسی آن ها بپردازید. برای تعمیرات چرخ گوشت صنعتی خود می توانید از تعمیرکاران مجموعه دیبا پشتیبان کمک بگیرید. این افراد با سابقه درخشان خود می توانند در کمترین زمان ممکن ایرادات لوازم خانگی شما را برطرف نمایند و رضایت تان را به دست اورند.

  • سر و صدای بیش از اندازه چرخ گوشت

همانطور که می دانید، چرخ گوشت ها به هنگام فعالیت کمی سر و صدا ایجاد می کنند، اما اگر این سر و صدا بیش از اندازه شود، نشان از خراب شدن قطعات داخلی چرخ گوشت صنعتی خواهد داشت. عواملی همچون نشت گریس در چرخ دنده، خراب شدن یاتاقان های موتور، تراز نبودن دستگاه و… باعث ایجاد سر وصدای زیاد در چرخ گوشت صنعتی خواهند شد. تمامی این عوامل قابل بررسی و قابل برطرف شدن هستند.

  • چرخ نشدن گوشت

در بسیاری از مواقع ممکن است چرخ گوشت صنعتی به خوبی گوشت را چرخ نکند و از این بابت نگرانی های بسیاری برای افراد به وجود اید. چرخ نشدن گوشت می تواند دلایل بسیاری همچون گرم یا سرد بودن گوشت، استخوان دار بودن گوشت، وجود چربی در گوشت، خرابی تیغه دستگاه و…. را در پی خود داشته باشد. اما برای اینکه بتوانید به طور اصولی به عیب یابی دستگاه چرخ گوشت صنعتی بپردازید، به شما توصیه می کنیم تا از یک تعمیرکار برای تعمیرات این دستگاه کمک بگیرید. چرا که افراد عادی دانش کافی برای عیب یابی دستگاه نداشته و نمی توانند عیب اصلی چرخ گوشت را پیدا کنند.

معرفی اجزای چرخگوشت صنعتی

برای اینکه بتوانید به راحتی چرخ گوشت صنعتی خود را عیب یابی کنید، بهتر است با قطعات و اجزای داخلی آن به خوبی اشنا باشید. از کاربردی ترین و مهم ترین قطعات این دستگاه می توان مخزن، چرخ دنده، موتور، تیغه، میله حلزونی، طوقه و سینی چرخ گوشت صنعتی را نام برد. اگر هر یک از این قطعات دچار اسیب شوند، دستگاه عملکرد اولیه خود را از دست خواهد داد و قادر به فعالیت نخواهد بود.

تعمیرات چرخ گوشت صنعتی در مرکز دیبا پشتیبان

تعمیرات چرخ گوشت صنعتی در مرکز دیبا پشتیبان

برای تعمیرات راحت و اصولی چرخ گوشت صنعتی خود می توانید از مرکز دیبا پشتیبان برای این کار کمک بگیرید. این مرکز در راستای جلب رضایت مشتری های خود همواره سعی می کند تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتری های خود ارائه دهد و در ازای آن کمترین هزینه را دریافت کند. علاوه بر تعمیرات، خدمات دیگری همچون فروش قطعات لوازم خانگی در این مجموعه صورت می گیرد. اگر می خواهید قطعات اورجینال و با کیفیتی را تهیه کنید، می توانید به صفحات اصلی وب سایت دیبا پشتیبان مراجعه فرمایید.

خدمات تعمیرات در منزل دیبا پشتیبان

برای دریافت خدمات متنوع مرکز دیبا پشتیبان لازم به مراجعه حضوری نیست، لذا افراد می توانند با تماس با مشاوران مجموعه درخواست کمک کنند تا در اسرع وقت تعمیرکاران به محل مد نظر مشتری اعزام شوند. این قابلیت برای افراد شاغل که زمان کمی را در منزل سپری می کنند بسیار مناسب می باشد.

سخن پایانی

همانطور که تا به الان متوجه شده اید، تعمیرات چرخ گوشت صنعتی بسیار تخصصی بوده و هر فردی قادر به انجام آن نخواهد بود. با این حال در این قسمت از مقاله سعی کردیم ایرادات رایج این دستگاه را برایتان شرح دهیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن تان را نسبت به این موضوع برطرف کرده و در صورت تمایل از خدمات بی نظیر مجموعه ما بهره مند گردید.