مرکز تعمیر ماکروفر دوو در محل تهران

اینکه مایکروفر یا مایکروویو دوو شما چه برندی و از چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات مایکروفر دوو شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیر مایکروفر و مایکروویو دوو

تعمیرات در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماکروفر دوو در سریعترین زمان ممکن به محل شما

خدمات تعمیرات مایکروفر دوو

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تخصصی خدمات تعمیرات مایکروفر دوو در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ماکروفر دوو آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات مایکروفر و مایکروویو دوو در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز خدمات تخصصی تعمیرات دوو آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیر ماکروفر و مایکروویو دوو تعمیرگاه ما

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه daewoo می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی مایکروفر و ماکروویو دوو و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات مایکروفر شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل مایکروفر و مایکروویو دوو خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماکروفر دوو شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات مایکروفر دوو خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر مایکروفر و مایکروویو دوو شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه  کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله دوو، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ماکروویو دوو خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر دوو معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات مایکروفر دوو

در دنیای پر مشغله امروزی، مایکروویو یا مایکروفر، یکی از وسایل مهم و جدایی ناپذیر هر آشپزخانه ای به شمار می رود و کاربردهای متنوع آن در زمینه گرم کردن و پخت سریع مواد غذایی باعث شده است که طرفداران بسیاری از جمله در بین افراد شاغل داشته باشد. اما گاهی این دستگاه دچار مشکل شده و فرایند تهیه غذای سریع را با مشکل روبرو کند. در چنین شرایطی می بایست که مصرف کننده با مراکز یا تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی تماس گرفته و درخواست راهنمایی و کمک نماید. مشکلات اصلی ای که ممکن است هنگام استفاده از ماکروفر با آنها مواجه شوید شامل موارد زیر هستند:

 • گرم نشدن غذا در ماکروفر

گرم نشدن غذا در مایکروویو، جزء یکی از ایرادات رایج می باشد و ممکن است که شما هم با آن مواجه شده باشید. علت این مشکل می تواند خرابی مگنترون، سوختگی دیود، معیوب بودن خازن، خرابی قفل درب دستگاه و… باشند. این مشکلات بهتر است تا توسط تکنسین بررسی شوند، زیرا تعویض مگنترون یا تعویض خازن و دیود، جزء تعمیرات تخصصی می باشند.

 • خاموش شدن ناگهانی ماکروفر حین کار

گاهی ممکن است که دستگاه شما حین کار به صورت ناگهانی خاموش شود. خاموش شدن ناگهانی دستگاه، جزء مشکلاتی می باشد که ممکن است شما را کلافه کند. این مشکل می تواند بخاطر خرابی قفل درب، خرابی فن موتور، خرابی ترانسفورمر، قدیمی شدن و فرسوده شدن قطعاتی چون سوئیچ ها و خازن و… اتفاق افتاده باشد. خازن یکی از قطعات خطرناک در دستگاه می باشد، در نتیجه تعمیر و یا تعویض آن نیازمند تخصص بسیار بالایی می باشد.

 • نچرخیدن سینی مایکروفر

چرخیدن سینی ماکرویو، باعث می شود تا غذا به طور یکنواخت گرم و یا پخته شود. نچرخیدن سینی، می تواند باعث شود که یک قسمت غذا خیلی زیاد گرم شود و یا این که بسوزد. نچرخیدن سینی ماکرویو می تواند بخاطر خرابی موتور چرخنده و یا قرار نگرفتن صحیح سینی روی ریل، خرابی سوئیچ کنترل صفحه چرخان و… اتفاق افتاده باشد. در صورتی که موتور خراب باشد، باید آن را تعویض کنید.

 • جرقه زدن مایکروویو

جرقه زدن مایکروویو یکی از مواردی می باشد که ممکن است که با دیدن این صحنه خیلی بترسید. اما این مشکل، جزء مشکلات خیلی جدی برای دستگاه شما نمی باشد، اما باید به یاد داشته باشید که هنگام دیدن جرقه، باید سریع دستگاه را خاموش کنید و یا آن را از برق بکشید. جرقه زدن ماکروویو می تواند بخاطر آسیب دیدگی قفسه یا کابین داخل دستگاه، از بین رفتن پوشش رنگ، سوختن دیود، استفاده از ظروف نا مناسب مانند ظروف فلزی، ظروف دارای لبه های طلایی و براق و… اتفاق افتاده باشد. در نتیجه اگر دیواره های ماکروویو آسیب دیده اند، لازم است تا تعمیر شوند. و همچنین از قرار دادن ظروف نا مناسب در ماکروویو جدا خودداری کنید.

 • خرابی قفل درب ماکروفر

یکی از ایراداتی که ممکن است برای ماکروویو شما پیش بیاید، بسته نشدن و کیپ نشدن کامل درب دستگاه می باشد. این مشکل می تواند باعث اختلال در عملکرد دستگاه و روشن نشدن دستگاه شود. مایکروویو ها معمولا 4 تا قفل دارند. اگر قفل ها به درستی کار نکنند، اجازه نمی دهند که دستگاه روشن شود. قفل درب ماکروویو می تواند بخاطر استفاده ی نا مناسب و گذشت زمان و یا ضربه و… خراب شود. اگر قفل درب خراب شده، لازم است تا آن را تعویض کنید.

 • دود کردن دستگاه

دود کردن دستگاه به دلیل کثیف بودن دیواره های داخلی و یا شبکه بالایی مایکروویو

چه موقع ماکروفر دوو به تعمیر نیاز دارد ؟

 • زمانی که ماکروفر شما حین کار جرقه می زند.
 • زمانی که فیوز ماکروفر به صورت مداوم می سوزد.
 • زمانی که دستگاه روشن نمی شود.
 • زمانی که گریل مایکروفر کار نمی کند.
 • زمانی که سینی درون دستگاه نمی چرخد.
 • زمانی که دستگاه به طور ناگهانی خاموش می شود.
 • زمانی که لامپ درون دستگاه کار نمی کند یا کم نور است.
 • زمانی که غذا درون ماکروویو گرم نمی شود.
 • زمانی که فن خنک کننده دستگاه کار نمی کند.
 • زمانی که دکمه های روی دستگاه عمل نمی کنند.
 • زمانی که برد دستگاه خراب شده باشد.
 • زمانی که قفل درب خراب است و درب به خوبی بسته نمی شود.
 • زمانی که از دستگاه یک صدای نویز می شنوید. ( یعنی خازن معیوب است )

نکات مهم در استفاده و نگهداری از مایکروفر و مایکروویو دوو

به منظور بالا بردن کارایی مایکروفر یا مایکروویو daewoo و حفظ و نگهداری از آن رعایت نکات زیر به مصرف کنندگان گرامی توصیه می شود:

 • قوطی های کنسرو فلزی را در داخل دستگاه قرار ندهید. بلکه محتوی آن ها را داخل ظرف مناسب خالی کرد و آن ظرف را در درون ماکروفر بگذارید.
 • در صورت وجود نوسانات برق از دستگاه استفاده نکنید.
 • دستگاه را در حالی که خالی است روشن نکنید. این کار باعث آسیب دیدن قطعات داخلی آن می شود.
 • از بسته بودن درب مایکروفر در حین استفاده اطمینان حاصل نمایید.
 • پس از هر بار استفاده از دستگاه آن را تمیز کنید. این کار علاوه بر کاهش مصرف انرژی، طول عمر دستگاه را نیز افزایش می‌دهد.
 • به منظور افزایش ایمنی و سلامت غذاها از ظرف های مخصوص مایکروویو استفاده کنید.
 • از جوشاندن آب در داخل مایکروفر خودداری کنید. زیرا این دستگاه ها برای این نوع استفاده طراحی نشده‌اند.

چگونه می توانیم از خدمات تعمیرات ماکروفر دوو بهره مند شویم ؟

برای بهره مند شدن از خدمات تعمیرات ماکروفر دوو شما می توانید با شماره تلفن های مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان، که یک مرکز تخصصی تعمیرات ماکروفر دوو در تهران می باشد، تماس حاصل بفرمایید. شما در تماس تلفنی، می توانید از راهنمایی و مشاوره ی کارشناسان این مجموعه بهره مند شوید و در صورتی که امکان تعمیر دستگاه توسط خودتان وجود داشته باشد و ایراد جزئی باشد، کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند تا ایراد را بر طرف کنید. اما اگر ایراد دستگاه تخصصی باشد، لازم است تا تکنسین دستگاه شما را بررسی کند. بنابراین در این صورت هم تکنسین می تواند با منزل یا محل کار شما مراجعه کند و هم خودتان می توانید دستگاه را برای بررسی و تعمیر به کارگاه تعمیرات این مجموعه بیاورید و هم می توانید از پیک ویژه ی شرکت استفاده کنید. سپس دستگاه شما بررسی می شود و عیب یابی دستگاه انجام می شود و هزینه های تعمیرات به شما اعلام می شود و در صورت موافقت شما، دستگاه شما تعمیر می شود. اما اگر با تعمیر موافقت نکنید، شما تنها باید هزینه های مربوط به عیب یابی را پرداخت کنید.

هزینه های سرویس و تعمیر مایکروفر و مایکروویو دوو

در صورتی که مایکروفر دوو شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تخصصی خدمات تعمیرات ماکروفر دوو تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *