مرکز تعمیر ماکروفر مجیک

اینکه مایکروفر یا مایکروویو مجیک شما چه برندی و از چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه  مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات مایکروفر مجیک شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات مایکروفر و مایکروویو مجیک

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماکروفر مجیک در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات مایکروفر مجیک

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات مایکروفر مجیک  در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ماکروفر مجیک آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات مایکروفر و مایکروویو مجیک در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات مجیک آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات ماکروفر و مایکروویو مجیک

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه MAGIC می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی مایکروفر و ماکروویو مجیک و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات مایکروفر شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل مایکروفر مجیک خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد مایکروفر مجیک دیواری شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات مایکروفر مجیک دیواری خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات مایکروفر مجیک دیواری خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماکروفر مجیک می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله مجیک، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر مجیک فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ماکروویو مجیک خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر مجیک معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات مایکروفر مجیک

در دنیای پر مشغله امروزی، مایکروویو یا مایکروفر، یکی از وسایل مهم و جدایی ناپذیر هر آشپزخانه ای به شمار می رود و کاربردهای متنوع آن در زمینه گرم کردن و پخت سریع مواد غذایی باعث شده است که طرفداران بسیاری از جمله در بین افراد شاغل داشته باشد. اما گاهی این دستگاه دچار مشکل شده و فرایند تهیه غذای سریع را با مشکل روبرو کند. در چنین شرایطی می بایست که مصرف کننده با مرکز تعمیرات یا خدمات تعمیرات مجیک تماس گرفته و درخواست راهنمایی و کمک نماید. مشکلات اصلی ای که ممکن است هنگام استفاده از ماکروفر با آنها مواجه شوید شامل موارد زیر هستند:

گرم نکردن غذا

این مشکل در ماکروفر مجیک معمولا به دلیل زیاد بودن حجم غذا، کثیف بودن دستگاه و یا افت ولتاژ برق ایجاد می شود و لازم است که همه این موارد بررسی شوند.

خاموش نشدن ماکروفر

اگر بعد از باز کردن درب ماکروفر، دستگاه هنوز روشن است ممکن است سوئیچ درب که قطع و وصل شدن جریان را در هنگام باز و بسته شدن درب کنترل می کند خراب شده باشد. این مشکل ممکن است در اثر خراب شدن پنل دستگاه نیز به وجود آید برای برطرف شدن این مشکلات لازم است که این قطعات تعویض شوند.

دود کردن مایکروویو

دود کردن ماکروفر معمولا به دلیل کثیف بودن دیواره های داخلی و یا شبکه بالایی دستگاه است.

نچرخیدن سینی مایکروفر

این مشکل در ماکروفرهای مجیک معمولا به دلیل کثیف بودن چرخ های زیر سینی و یا مشکل در قطعه ای که محور اصلی را به مرکز سینی متصل می‌کند، ایجاد می شود و نیاز به سرویس و تعمیرات تخصصی دارد.

خاموش شدن دستگاه در حین کار

معمولا گرم شدن بیش از حد و قطع اتوماتیک جریان برق، استفاده طولانی مدت از دستگاه و یا نوسان ولتاژ از علل اصلی این مشکل است. در صورتی که این موارد بررسی شود اما مشکل همچنان وجود داشته باشد، باید با مرکز  تعمیرات مجیک برای پیگیری آن تماس گرفت.

کار نکردن فن خنک کننده

این مشکل می تواند ناشی از مشکل در قطعه تعدیل کننده هوا و یا مسدود شدن فیلتر زغال چوب که باعث از بین رفتن بو و آلاینده ها از غذای در حال گرم شدن می شود باشد و با تعویض این فیلتر این مشکل برطرف خواهد شد.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از مایکروفر و مایکروویو مجیک

به منظور بالا بردن کارایی مایکروفر یا مایکروویو MAGIC و حفظ و نگهداری از آن رعایت نکات زیر به مصرف کنندگان گرامی توصیه می شود:

  • از قرار دادن ظروف فلزی مانند ظروف کنسرو و غیره در داخل مایکروویو خودداری کنید.
  • در ساعات اوج مصرف و همچنین در هنگام وجود نوسانات برق از دستگاه استفاده نکنید.
  • دستگاه را در حالی که خالی است روشن نکنید. این کار باعث آسیب دیدن قطعات داخلی آن می شود.
  • به منظور افزایش ایمنی و سلامت غذاها از ظروف مخصوص مایکروفر استفاده کنید.
  • در صورت وجود نوسانات برق و همچنین در ساعات اوج مصرف برق از دستگاه استفاده نکنید.
  • دستگاه را بطور مرتب تمیز کنید. این کار علاوه بر کاهش مصرف انرژی، طول عمر دستگاه را نیز افزایش می‌دهد.
  • از بسته بودن درب دستگاه در حین استفاده اطمینان حاصل نمایید.
  • از جوشاندن آب در داخل ماکروفر خودداری کنید.
  • دقت کنید که منافذ خروج گرمای مایکروفر را نپوشانید تا به دستگاه آسیب نرسد.

هزینه های سرویس و تعمیر مایکروفر و مایکروویو مجیک

در صورتی که مایکروفر مجیک شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات ماکروفر مجیک تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های مایکروفر های MAGIC

حضور شرکت مجیک در بازار کره جنوبی از سال ۱۹۸۵ آغاز شد و این شرکت پس از مدتی کوتاه به نخستین تولید کننده اجاق گاز در کشور کره تبدیل شد. پس از آن توانست به تدریج با تولید انواع لوازم خانگی، جایگاه خود را در بازار آن کشور به عنوان یک برند پیشرو در طراحی و تولید لوازم خانگی برقی می باشد ارتقا دهد و یکی از شاخصترین محصولات این شرکت مایکروفر و مایکروویو می باشد. از ویژگی های ماکروفر های جدید مجیک می توان به ویژگی های مایکروویو ، قدرت گرمایش بالا، کیفیت ساخت مناسب، چندین برنامه پخت، غذاهایی ترد و برشته و سرعت و هم کیفیت غذای پخته شده اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *