تعمیر میکسر صنعتی

تعمیر میکسر صنعتی

میکسر صنعتی در حقیقت به هر نوع دستگاهی که قابلیت مخلوط کردن مواد را داشته باشد می‌گویند. میکسر در صنایع گوناگون برای مخلوط کردن خرده‌های گرانول، رنگ‌ها، شامپو و … کاربرد دارد. اگر دستگاه میکسر صنعتی با مشکل و خرابی مواجه شود منجر به متوقف شدن چرخه تولید و وقفه در کار می‌شود.

 

در هنگام خرابی و مواجه با مشکل در دستگاه میکسر صنعتی با تعمیرکار متخصص و مجرب تماس گرفت تا به عیب‌یابی و تعمیر دستگاه بپردازد. در صورت نیاز به تعمیر دستگاه میکسر صنعتی با مجوعه دیبا پشتیبان به عنوان تعمیرگاه مجاز آنلاین تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان تعمیرکار متخصص و دوره دیده به محل مورد نظر شما اعزام شود.

 

ممکن است قطعات مختلف دستگاه از جمله پره و شافت، موتور و یا یاتاقان میکسر دچار ایراد باشد، تکنسین مجرب و متخصص باید با توجه به علائم و نشانه‌ها دستگاه را عیب‌یابی و تعمیر کند. در تعمیر میکسر صنعتی باید از قطعات اصل و اورجینال استفاده شود.  دیبا پشتیبان تمام قطعات اورجینال مربوط به انواع مدل و برند میکسر صنعتی را در مناسب‌ترین قیمت و به قیمت مصوب اتحادیه عرضه می‌کند و هزینه تعمیرات و تعویض قطعات را بر اساس نرخ مشخص شده توسط اتحادیه محاسبه می‌کند.

تعمیر میکسر صنعتی در تهران

تعمیر میکسر صنعتی یک کار حساس و پیچیده است و در صورتی که فردی که مهارت و دانش کافی ندارد اقدام به انجام آن بکند سبب وارد شدن صدمات جبران ناپذیر به میکسر شده و ممکن است متحمل هزینه‌های بسیار زیادی برای تعمیرات شوید.

 

میکسر صنعتی نیز مانند دیگر تجهیزات پس از مدتی فرسوده و خراب می‌شود اما توجه داشته باشید که سرویس دوره‌ای و منظم دستگاه میکسر سبب افزایش طول عمر دستگاه و دیرتر فرسوده شدن قطعات آن خواهد شد. به طور کلی می‌توان گفت عمر دستگاه میکسر به زمان استفاده و مراقبت اصولی بستگی دارد و با رعایت نکات نگهداری از آن می‌توان عمر مفید آن را افزایش داد.

 

اگر میکسر صنعتی دچار لرزش شدید باشد،

ممکن است سطح روغن آن کم باشد و یا شاسی و بلبرینگ آن صدمه دیده باشد. در اینصورت می‌توانید با کارشناسان ما در دیبا پشتیبان تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره و راهنمایی در صورتی که مشکل میکسر حل نشد، درخواست تعمیرات میکسر را ثبت کنید تا در کمتر از یک ساعت تکنسین ما جهت هماهنگی با شما تماس بگیرد.

تعمیرات میکسر صنعتی

هزینه تعمیر میکسر صنعتی

به عوامل مختلفی مانند میزان آسیب به میکسر، هزینه قطعات، هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار در محل و.. بستگی دارد و به همین دلیل نمی‌توان قیمت واحدی را برای آن اعلام کرد. متخصصین دیبا پشتیبان تعمیر انواع میکسر صنعتی را با نرخ مصوب اتحادیه انجام می‌دهند و به مشتریان گرامی فاکتور و ضمانت ۶ ماهه  ارائه می‌دهند.

در هر کجای تهران که باشید کافی است جهت دریافت خدمات و تعمیر میکسر صنعتی با شماره ۰۲۱۴۷۲۷۸ تماس بگیرید و  در خواست خود را جهت اعزام تعمیرکار ثبت کنید، تا در کمتر از یک ساعت تعمیرکار متخصص مورد نظر شما اعزام شود.

هدف ما در دیبا پشتیبان رضایت مشتریان گرامی است و به همین دلیل در ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته در حال ارائه خدمات تعمیرات در سراسر شهر تهران هستیم. کافی است با شماره‌های درج شده در صفحه تماس بگیرید و سفارش تعمیرات خود را ثبت کنید.

تمام تکنسین‌های دیباپشتیبان دوره‌های  تعمیر لوازم خانگی  و تمام برندها را به صورت حرفه‌ای دیده‌اند و به صورت دوره‌ای و متناوب در دوره‌ها و آموزش‌های جدید شرکت می‌کنند تا بتوانند به بهترین و به روزترین شیوه به تعمیر و عیب یابی بپردازند. لازم به ذکر است تمامی تعمیرکاران ما کاملا مورد اطمینان و فاقد هر گونه سوءپیشینه می‌باشند.