مرکز تعمیرکارواش صنعتی در تهران

یکی از محصولاتی که امروزه به شدت مورد توجه افراد قرار گرفته است، واترجت صنعتی یا همان کارواش صنعتی می باشد. بسیاری از افراد ممکن است با خود بپرسند کارواش صنعتی چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم این محصول به فرآیند شستشو و نظافت سرعت بخشیده و از آن در صنایع مختلف استفاده می شود. در واقع واترجت های صنعتی آب را با فشار بسیار زیادی به نقطه مدنظر پرتاب می کنند که این موضوع باعث شستشوی هرچه سریعتر وسایل و اجسام میشود. کارواش صنعتی ممکن است پس از مدتی استفاده دچار نقص و ایراد های متعددی گردد. اگر می خواهید با این موارد بیشتر آشنا شوید، به شما توصیه می‌کنیم تا انتهای مقاله تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دیبا پشتیبان با ما همراه باشید و مطالب را مورد بررسی قرار دهید.

بررسی ایرادات رایج کارواش صنعتی

همان طور که تا به الان متوجه شده اید کارواش های صنعتی اگر به طور اصولی مورد استفاده قرار نگیرند، ایرادات بسیاری برایشان به وجود می آید. از مهمترین ایراد و مشکلات این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روشن نشدن موتور

اولین و مهم ترین ایرادی که ممکن است برای واترجت های صنعتی به وجود آید، روشن نشدن موتور آنها می باشد. هنگامی که موتور دستگاه روشن نمی شود، افراد گمان می‌کنند که این دستگاه غیر قابل استفاده شده و دیگر نمی توان از کاربرد های آن بهره مند گردید، اما باید بگویم این حدس کاملاً اشتباه می باشد. چرا که دلایل متنوعی باعث روشن نشدن موتور کارواش صنعتی می گردد که اغلب این موارد قابل برطرف شدن و تعمیر خواهند بود. برای برطرف کردن این مشکل در ابتدا پیشنهاد می‌شود تا مخزن دستگاه را مورد بررسی تان قرار دهید، اگر مخزن خالی باشد موتور دستگاه قادر به روشن شدن نخواهد بود. همچنین پر بودن بیش از اندازه مخزن باعث این مشکل خواهد شد که تمامی این موارد را باید حائز اهمیت تان قرار دهید.

پس از آنکه موارد فوق را با دقت مورد بررسی قرار دادید، وقت آن است تا اتصالات دستگاه را چک کنید. همانطور که می‌دانید، اغلب واترجت های صنعتی برای فعالیت نیاز به جریان برق دارند، اگر برق به درستی به دستگاه وارد نشود قطعاً موتور روشن نخواهد شد. به همین خاطر پیشنهاد می شوند تا پریز برق و همچنین دوشاخه دستگاه را به خوبی چک کنید و از نبودن ایراد در آنها اطمینان حاصل کنید.

از دیگر قطعاتی که پیشنهاد می شود به بررسی آنها بپردازید فیلتر هوا، شمع و تفنگی می باشد. البته بهتر است برای بررسی این قطعات از یک تعمیرکار متبحر در این زمینه کمک بگیرید. تعمیرکاران مجموعه دیبا پشتیبان همواره در حال خدمت رسانی به مشتری های خود می باشند و افراد می توانند برای برطرف کردن مشکل واترجت صنعتی خود به کمک گرفتن از این افراد بپردازند.

  • کاهش فشار دستگاه

از دیگر مشکلاتی که ممکن است به هنگام استفاده از کارواش صنعتی با آن مواجه شوید، کاهش فشار دستگاه می باشد. عواملی همچون گرفتگی نازل، پایین بودن فشار آب و گرفتگی فیلتر هوا باعث کم شدن فشار دستگاه واترجت صنعتی میشوند. برای برطرف کردن این موارد، تخصص بسیاری نیاز است و افراد عادی قادر به برطرف کردن این مشکل نخواهند بود.

  • نشتی آب از کارواش صنعتی

اگر شما هم به هنگام استفاده از واترجت صنعتی با نشتی آب از دستگاه مواجه شده‌اید، باید هرچه سریعتر به برطرف کردن این مشکل بپردازید. چرا که در صورت برطرف نشدن این عیب، قطعات داخلی دستگاه دچار آسیب شده و خسارات بسیاری به شما وارد خواهد شد. برای برطرف کردن این مشکل باید به هواگیری دستگاه بپردازید که این اقدام ممکن است کمی برایتان دشوار باشد. اگر پس از هواگیری دستگاه نشتی آب کارواش صنعتی شما برطرف نشد، احتمالا مشکل فنی بزرگتری برای دستگاهتان رخ داده است و برای برطرف کردن آن حتماً باید از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

  • ایجاد سر و صدای بیش از اندازه دستگاه

ممکن است به هنگام روشن کردن کارواش صنعتی خود با سر و صدای بیش از اندازه آن مواجه شوید و سریعاً به خاموش کردن آن بپردازید. ایجاد سر و صدا در این دستگاه نشان از مشکلات متعددی دارد که تمامی این موارد باید با دقت مورد بررسی قرار گیرند. برای اینکه بتوانید مشکل سر و صدای کارواش صنعتی را برطرف کنید، می بایست در ابتدا دمای آب ورودی را چک کنید. اگر دمای آب بیش از اندازه باشد، دستگاه شروع به ایجاد صدا خواهد کرد. از مواردی که باید به خوبی چک شود، میزان آب ورودی کارواش صنعتی است. اگر فشار آب کم باشد، دستگاه با سروصدای بسیاری مواجه خواهد شد. تعمیرکاران مجموعه دیبا پشتیبان می توانند در کمترین زمان ممکن مشکل واترجت صنعتی شما را برطرف کرده و استفاده مجدد از آن را برایتان امکان پذیر کنند.

آیا دیبا پشتیبان به تعمیرات واترجت صنعتی می پردازد؟

آیا دیبا پشتیبان به تعمیرات واترجت صنعتی می پردازد؟

باید بدانید مجموعه دیبا پشتیبان به تعمیرات انواع لوازم خانگی و برقی می پردازد که واترجت های صنعتی از این قاعده مستثنا نیستند. تعمیرکاران مجموعه دیبا پشتیبان با دانش و تجربه خود می توانند تمامی مشکلات و ایرادات دستگاه کارواش صنعتی را مورد بررسی قرار داده و به برطرف کردن آنها بپردازند و از این طریق رضایت مشتری های خود را به دست آورند. ممکن است عده‌ای از افراد با خود بپرسند هزینه تعمیرات واترجت صنعتی چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم هزینه نهایی تعمیرات با توجه به عوامل مختلفی همچون قطعات تعویضی، میزان خرابی دستگاه و غیره تعیین می گردد و نمی توان هزینه مشخصی را برای تمامی مشتری ها در نظر گرفت. برای آگاهی بیشتر از قیمت ها میتوانید با مشاوران مجموعه دیبا پشتیبان تماس حاصل فرمایید.

تعمیرات کارواش صنعتی در منزل

مشتری های محترم توجه داشته باشند مجموعه دیبا پشتیبان خدمات تعمیرات در منزل را به مخاطبان خود ارائه می دهد و افراد می توانند کارواش صنعتی را در منزل خود به راحتی و بدون اتلاف وقت تعمیر نمایند. برای دریافت این خدمت، می توانید با شماره تماس های موجود در وب سایت دیبا پشتیبان تماس گرفته و از تعمیرکاران مجموعه درخواست کمک‌ کنید.

سخن پایانی

همانگونه که تا به الان متوجه شده اید، تعمیرات کارواش صنعتی بسیار پیچیده بوده و افراد عادی قادر به انجام آن نیستند. با این حال در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را به طور کامل و جامع با عیب یابی واترجت صنعتی آشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را نسبت به این موضوع برطرف کرده و در صورت تمایل از خدمات بی نظیر مجموعه دیبا پشتیبان بهره کافی و لازم را ببرید.