ثبت درخواست تعمیرات

تعمیرات تخصصی پنکه در تهران

تعمیر پنکه در تهران

استفاده از پنکه در فصول گرم سال افزایش می‌یابد و در منازل و امکان دیگر بسیار پرکاربرد است. ممکن است پنکه دچار خرابی و ایراداتی شود که نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات داشته باشد. در بعضی از مواقع به دلیل اتمام طول عمر قطعات و فرسودگی پنکه دچار خرابی می‌شود در بسیاری موارد هم به دلیل استفاده نادرست و نگهداری غیر اصولی از پنکه دچار خرابی می‌شود.

برای تعمیر انواع پنکه باید از تکنسین‌های باسابقه و متخصص استفاده کنید و همچنین مرکزی را برای تعمیرات انتخاب کنید که از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می‌کند تا بر هزینه تعمیرات و تعویض قطعات افزوده نشود.

دیبا پشتیبان به عنوان اولین تعمیرگاه تخصصی آنلاین با ۱۵ سال سابقه موفق و در اختیار داشتن مجرب‌ترین تکنسین‌ها و تعمیرکاران تعمیر انواع پنکه رومیزی، ایستاده و… را در محل مورد نظر مشتری در سراسر تهران به بهترین شیوه ممکن انجام می‌دهد.

در این مقاله تیم دیبا پشتیبان برای آشنایی بیشتر شما به عیوب رایج انواع پنکه و نحوه عیب یابی و تعمیر آن پرداخته‌اند تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

بازه تعمیرات از 150 هزار تومان تا 2 میلیون تومان
تعمیر پنکه

قطعات با کیفیت

اعزام یک ساعته

تعمیر در محل

ضمانت 6 ماهه با فاکتور

هزینه شفاف سازی

تسویه بعد از تحویل و تست

مزایا و ویژگی‌های مرکز تعمیرات پنکه دیبا پشتیبان

تعمیر پنکه

 ما در مجموعه ی دیبا پشتیبان ایرانیان همواره سعی کردیم بالاترین کیفیت خدمات را همراه با پایین ترین قیمت ارائه دهیم تا بتوانیم رضایت خاطر مشتریان محترم را جلب کنیم.

در همین راستا مجموعه ما همواره از قطعات اصلی و اورجینال جهت تعمیر پنکه استفاده می نماید که این امر باعث می شود بتوانیم با خیالی آسوده خدمات ارائه شده را تضمین نماییم و به مشتری احساس رضایت را القا نماییم.

از دیگر مزایای خدمات ما ارسال پیک و حمل و نقل سریع دستگاه در کمتر از ۲ ساعت هست که توسط واحد حمل و نقل شرکت انجام می شود.

ضمنا اشاره به این نکته ضروری است که مجموعه ی ما دارای جواز از اتحادیه الکترومکانیک تهران می باشد و آماده خدمات رسانی و تعمیرات پنکه و حتی سایر لوازم برقی خراب شما عزیزان می باشد.

در نهایت روند کار در تعمیرگاه به این صورت است که نهایتاً ۲۴ ساعت پس از ورود دستگاه به کارگاه پنکه توسط تکنسین مربوطه باز می شود و عیب یابی می شود و به مشتری اعلام هزینه می گردد.

 

 

اشکلات و عیوب رایج پنکه چیست؟

تعمیر پنکه در تهران

پنکه مانند دیگر دستگاه‌ها دچار خرابی و اشکلاتی می‌شود. رسیدگی به موقع و برطرف کردن سریع این مشکلات می‌تواند در عملکرد بهتر پنکه تاثیرگذار باشد و طول عمر مفید آن را افزایش دهد. اشکالات و عیوب رایجی که در پنکه به وجود می‌آیند عبارت‌اند از:

 • روشن نشدن پنکه
 • لرزش و صدا در موتور پنکه
 • داغ شدن موتور
 • کند کار کردن پنکه
 • لرزش شدید پره‌ها
 • تندکار کردن پنکه
 • نچرخیدن پروانه پنکه
 • خرابی کلیدهای پنکه
 • کار نکردن تایمر پنکه
 • خرابی برد الکتریکی پنکه
 • شکستگی بدنه پنکه

این موارد اشکالات رایجی هستند که تقریبا در انواع پنکه اعم از سقفی، رومیزی، ایستاده و… بروز می‌کنند. ممکن است مشکلاتی دیگری نیز برای پنکه به وجود بیاید که ما در اینجا فقط به رایج‌ترین و مهم‌ترین آن ها اشاره می‌کنیم. توجه کنید که تعمیر پنکه احتیاج به مهارت و تخصص دارد و از اقام به تعمیر و عیب یابی پنکه بدون دانش و مهارت خودداری کنید.

 

نحوه تعمیر و عیب یابی انواع پنکه

تعمیرکار پنکه در تهران

برای عیب یابی و تعمیر انواع پنکه بهتر است به تعمیرگاه مجاز و تکنسین  تعمیر لوازم خانگی   مجرب و ماهر مراجعه کرد. همانقدر که نحوه تعمیر پنکه مهم است، عیب یابی و پیدا کردن دلیل دقیق مشکل هم از اهمیت برخوردار است چرا که یافتن علت صحیح و دقیق خرابی می‌تواند در کاهش هزینه تعمیرات تاثیرگذار باشد و در سلامت ماندن قطعات مؤثر است.

در این بخش از این مقاله تیم دیبا پشتیبان برای آشنایی بیشتر کاربران و مشتریان گرامی به عیب یابی و نحوه برطرف کردن مشکلات رایج به وجود آمده در انواع پنکه پرداخته است:

 

لرزش و صدا در موتور پنکه

شماره تعمیرکار پنکه

در شرایط عادی و نرمال نباید موتور پنکه لرزش و صدای غیر عادی داشته باشد. علت تولید لرزش و صدا می‌تواند به علت شکستگی پروانه پنکه باشد. پره‌های پنکه را بررسی کنید و در صورت شکستگی و ایراد آن را تعویض نمایید. خرابی بوش‌ها هم ممکن است باعث تولید صدا و لرزش زیاد در پنکه شود. خرابی بوش‌های پنکه به علت استفاده زیاد و فرسودگی به وجود می‌آید. در این صورت بوش‌های پنکه باید تعویض شوند.

در هنگام بروز مشکل داغ شدن موتور اگر به موقع به آن رسیدگی نشود و آن را برطرف نکنید، ممکن است باعث از کار افتادن کامل پنکه شود. ممکن است موتور پنکه نیم سوز شده باشد در این حالت موتور داغ می‌کند. معمولا راه چاره در این حالت تعویض موتور پنکه است.

خرابی در سیم‌ها و سیم کشی داخلی پنکه نیز باعث داغ شدن موتور می‌شود. این خرابی ممکن است به دلیل فرسودگی سیم‌های داخلی پنکه و یا اتصالی به وجود بیاید. همچنین خرابی خازن‌ها و یا دکمه‌های روی پنکه نیز ممکن است باعث داغ شدن شوند که در این حالت با تعویض آن ها مشکل برطرف خواهد شد. به طور کلی پیشنهاد می‌شود در هنگام داغ شدن پنکه از یک تعمیرکار متخصص و مجرب کمک بخواهید تا از اسیب بیشتر به دستگاه جلوگیری شود.

 

کند کار کردن پنکه

شماره تعمیرکار پنکه در تهران

در این مواقع پنکه کار می‌کند اما سرعت بسیار پایینی دارد. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. یکی از این دلایل گیرپاژ کردن یاتاقان است. قطعی در سیم‌پیچ‌ها نیز سبب کند شدن سرعت پنکه می‌شود. متخصص تعمیر لوازم خانگی باید با استفاده از اهم‌متر مشکل در سیم‌پیچ‌ها را بررسی کند و در صورت وجود ایراد و خرابی آن ها را تعمیرکند.

ضعیف بودن جریان برق هم سبب کند شدن سرعت پنکه می‌شود به عنوان مثال در ساعات اوج مصرف که جریان برق ضعیف است ممکن است سرعت پنکه کاهش یابد. جریان برق و اتصتلات برق را بررسی کنید و مطمئن شوید که پریز، دو شاخه و سیم رابط پنکه ایراد و خرابی ندارند.

 

نچرخیدن پره های پنکه

شماره تعمیرکار پنکه

در حالت کلی ایراد معمولا مربوط به موتور یا خازن یا بوش های دستگاه می باشد اما بهتر است در صورت مشاهده این ایراد حتما دستگاه توسط تکنسین متخصص تعمیر پنکه از نمایندگی های مجاز بررسی شود.

قطع بودن جریان برق و یا وجود اختلال در سیم رابط و یا سیم کشی داخلی پنکه موجب نچرخیدن پروانه می‌شود. باید تمام اتصالات و سیم کشی پنکه بررسی و در صورت وجود اتصالی و یا خرابی تعمیر شود.

یکی دیگر از علل نچرخیدن پروانه پنکه خرابی و یا سوختن موتور پنکه است. اگر موتور به دلیل معیوب بودن و یا نیم سوز شدن قدرت کافی را نداشته باشد پروانه پنکه نمی‌چرخد. اگر تعمیرکار تشخیص دهد که موتور پنکه سوخته است بهتر است که موتور تعویض شود چرا که تعمیر موتور سوخته صرفه اقتصادی ندارد.

آسیب دیدگی بوش‌ها و یا خرابی خازن راه انداز هم سبب نچرخیدن پروانه دستگاه می‌شود. خازن قطعه‌ای است که میان موتور و پره‌ها قرار می‌گیرد و با تشدید اختلاف دو میدان الکتریکی نیروی گشتاور رابرای چرخیدن پره‌ها به وجود می‌آورد. معمولا اگر سرعت پنکه کم باشد و یا بعد از روشن شدن پنکه فیوز بپرد خازن دچار ایراد است.

 

لرزش شدید پره‌ها

مرکز تعمیر پنکه در تهران

اکثر پنکه‌ها  مخصوصا پنکه‌های سقفی معمولا دچار ایراد لرزش پره‌ها می‌شوند  و یکی از دلایل اصلی لرزش شدید پره‌های پنکه بالانس نبودن پره‌ها است. انحراف شفت با پروانه هم می‌تواند سبب لرزش شود. همنین اگر پره‌ها دچار شکستگی یا ترک باشند، در هنگام چرخیدن باعث ایجاد لرزش شدید می‌کنند در این حالت باید پره‌ها تعویض شود.

فرسودگی بوش پنکه هم می‌تواند دلیل لرزش پنکه باشد. بوش در حقیقت واسطه بین پروانه و محور اصلی است و باعث چرخش پروانه می‌شود. اگر بوش دچار خرابی و ایراد شده باشد، سبب می‌شود که لرزش شدید در پنکه به وجود بیاید.

 

خرابی برد پنکه

مرکز تعمیرات پنکه در تهران

برد یکی از قطعات مهم پنکه است که به کمک آن می‌توان کنترل پنکه و فرمان دادن به قطعات مختلف پنکه را انجام داد. ایراد در برد الکتریکی پنکه باعث تولید صدا، کاهش عملکرد و در نهایت موجب از کار افتادن پنکه می‌شود. اولین اقدامی که می‌توان در جهت جلوگیری از آسیب به برد پنکه انجام داد، استفاده از دستگاه محافظ برق است.

نواسانات برق و ولتاژ و ایراد در اتصالات برق سبب خرابی و آسیب به برد پنکه می‌شود. سیم و دوشاخه را کاملا بررسی کنید و از سلامت آن ها مطمئن شوید. رطوبت زیاد و نفوذ رطوبت به داخل پنکه نیز سبب آسیب و صدمه زدن به برد می‌شود.

اشکال در موتور پنکه، وجود گرد و غبار و قرار دادن پنکه در محل نامناسب همه باعث صدمه و آسیب به برد پنکه می‌شود. برد الکتریکی پنکه باید توسط تکنسین ماهر بررسی و در صورتی خرابی تعمیر و یا تعویض شود.

 

تند کار کردن پنکه

تعمیر پنکه در تهران

یکی از اصلی‌ترین دلیل‌های این مشکل تنظیمات نادرست پنکه است. ممکن است پنکه روی سرعت بالا تنظیم شده باشد. اطمینان حاصل کنید که پنکه به صورت صحیح و اصولی نصب و تنظیم شده باشد. همواره سعی کنید پنکه را در محل مناسب نصب کنید و به تنظیمات و دستورالعمل‌های سازنده توجه کنید.

 

کار نکردن تایمر پنکه

بررسی تایمر باید توسط تعمیرکار انجام شود. تعمیرکار باید بوسیله اهم‌متر وضعیت تایمر را چک کند. اگر کلید تایمر در صفحه نمایش عددی نشان ندهد و خراب باشد باید تعویض گردد.

 

روشن نشدن پنکه

تعمیرکار پنکه در تهران

برای بررسی علت این ایراد باید ابتدا مسیر برق دستگاه چک شود چون به احتمال فراوان خرابی و قطعی در مسیر برق وجود دارد و یا مشکلاتی در برق کلید ها وجود دارد. همچنین بهتر است موتور دستگاه هم بررسی شود.

در مواقعی که پنکه روشن نمی‌شود ابتدا به بررسی پریز برق و اتصالات برق بپردازید. اگر مشکل از دوشاخه، پریز و اتصالات برق نباشد باید به سراغ بررسی صفحه کلید پنکه بروید. ممکن است صفحه کلید دچار ایراد الکتریکی یا مکانیکی شده باشد و نیاز به تعمیر و تعویض داشته باشد.

گاهی ممکن است در زمان فشردن کلید پنکه، فیوز قطع شود. در این حالت احتمالا علت وجود اتصالی در بخش مداری یا موتور پنکه است. باید با باز کردن پنکه محل اتصالی را پیدا کنید و آن را رفع کنید. این کار، کاری است که نیاز به تخصص دارد و باید به تعمیرکار پنکه سپرده شود تا از هر گونه خطر جانی و آسیب به پنکه جلوگیری شود.

گاهی نیز ممکن است ایراد از ریموت پنکه باشد. اگر ریموت خراب باشد ممکن است پنکه روشن نشود. در این مواقع باتری ریموت کنترل را هم بررسی کنید.

 

صدای بلند و غیر عادی از پنکه

 صدای زیاد پنکه تقریباً رایج ترین مشکل در هنگام تعمیرات پنکه هاست معمولا علت این ایراد شل شدن اتصالات یا خرابی بوش ها یا مشکلات موتور است که باعث ایجاد صدای بلند هنگام چرخش پره ها مخصوصاً در دور بالا می شود.

 

خنک نکردن پنکه

ممکن است احساس کنید پنکه دیگر سرما و خنکی سابق را تولید نمی کند. به عبارت دیگر بازده و راندمان دستگاه پایین آمده در این صورت اولین کار این است که پره های دستگاه پنکه را بررسی کنید و در صورت کثیفی و یا جمع شدن گرد و خاک روی آن، آن را به خوبی تمیز نمایید. اگر مشکل رفع نشدن بهتر است با تکنسین متخصص تعمیرات پنکه از نمایندگی های مجاز تماس بگیرید تا دور موتور و یا پره های دستگاه شما را بررسی نماید.

 

 

خرابی دکمه های پنکه

ممکن است در اثر استفاده زیاد و در اثر گذشت زمان صفحه کلید یا دکمه های پنکه معیوب شوند و گیرکنند. در این صورت نیاز به باز شدن و در برخی موارد تعمیر صفحه کلید وجود دارد.

ویژگی های نمایندگی مجاز تعمیرات پنکه دیبا پشتیبان

 

نکاتی برای نگهداری و مراقبت از پنکه

پنکه‌ها دستگاه‌های پیچید‌ه‌ای نیستند اما به دلیل استفاده طولانی مدت از آن ها و مهم بودن آن ها در تهویه هوا باید از آن ها به درستی مراقبت کرد. استفاده صحیح و مراقبت اصولی از پنکه باعث عملکرد بهتر پنکه و طولانی شدن عمر مفید آن می‌شود.  برای نگهداری و مراقبت از پنکه به نکات زیر توجه کنید:

از قرار دادن پنکه را در معرض آفتاب، رطوبت و گرد و غبار زیاد جلوگیری کنید و در محل مناسب پنکه را نگهداری کنید.

فیلتر هوا پنکه را به صورت دوره‌ای تعویض کنید.

از استفاده طولانی مدت و ممتد از پنکه خودداری کنید.

همواره دفترچه راهنما پنکه را مطالعه کنید و دستورالعمل‌های سازنده را در نظر بگیرید.

در هنگام خرابی و وجود مشکل در پنکه حتما از تعمیرکار مجرب برای عیب یابی و تعمیر پنکه استفاده کنید.

 

 

برخی ویژگی های بارز نمایندگی مجاز تعمیرات پنکه دیبا پشتیبان

تعمیر پنکه در تهران

در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تخصصی تعمیر پنکه در تهران می پردازیم:

خدمات شبانه روزی مرکز تعمیرات پنکه دیبا پشتیبان

واحد پشتیبانی و حمل و نقل و تکنسین های ما به صورت شبانه روزی آماده سرویس دهی به شما عزیزان می باشند. مخصوصا در فصول گرم سال که پنکه جز ضروریات هر منزل هست. تمام سعی ما بر این است که دستگاه شما را با بالاترین کیفیت ، کمترین هزینه و بالاترین سرعت تعمیر کنیم.

تعمیرکاران حرفه ای پنکه در نمایندگی ما

مجموعه ما همواره سعی بر این داشته که از متخصص ترین و مجرب ترین تعمیرکاران پنکه در سطح تهران استفاده کند. به همین علت متذکر می شویم کلیه ی سرویسکاران مجموعه ی ما دارای گواهینامه مهارت فنی از اتحادیه مربوطه و یا سایر مراکز آموزشی مرتبط هستند. که این امر سبب می شود مشتریان عزیز بتوانند با اطمینان بیشتری دستگاه خود را جهت تعمیرات به ما بسپارند.

خدمات تعمیرات پنکه در غرب، شرق، جنوب و شمال تهران

بسیاری از اوقات پیش می آید که مشتریان عزیز به علت بعد مسافت و دوری مسیر جهت ارجاع پنکه به مراکز ما که در غرب تهران واقع شده است مردد می شوند. که در این صورت هم مجموعه دیبا پشتیبان توسط واحد حمل و نقل پیک به منزل شما ارسال می کند تا پنکه شما را جهت تعمیر به کارگاه منتقل شود و هزینه پیک هم برای ساکنان شرق،شمال و جنوب تهران به صورت نصف قیمت محاسبه می شود تا از این بابت هم شرایط برای عزیزان تسهیل شود.

 

 

هزینه های تعمیرات پنکه در نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان

مرکز تخصصی تعمیر پنکه در تهران

همیشه یکی از مهمترین فاکتور هایی که مشتریان به آن توجه می کنند هزینه ی تعمیرات پنکه است که توسط شرکت یا تکنسین دریافت می شود و بعضا اگر به صورت غیر اصولی و غیر کارشناسی دریافت شود ممکن است خاطر مشتریان عزیز مکدر شود‌.

در این رابطه هزینه ای که توسط تعمیرگاه ما دریافت می شود‌ شامل دو قسمت اجرت و هزینه قطعه مصرفی می باشد.

قیمت قطعات به قیمت روز محاسبه می شود و بسته به کیفیت و کشور تولید کننده معمولا قطعات پنکه مدلها و قیمت های مختلفی در بازار دارند که ما همواره از قطعات دارای بالاترین کیفیت استفاده می کنیم و اما اجرت تعویض و یا تعمیر هر جزء پنکه هم طبق تعرفه ای که اتحادیه هر سال آن را به روز می کند تعیین می گردد و اینگونه تمامی هزینه های دریافتی توسط ما طبق تعرفه و شفاف می باشد.

هزینه تعمیرات پنکه به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان مبلغ مشخصی را به عنوان هزینه تعمیرات اعلام کرد. همینطور به علت ثابت نبودن قیمت قطعات نمی‌توان مبلغ ثابتی را برای آن مشخص کرد. هزینه تعمیرات پنکه به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل عبارت‌اند از:

 • میزان خرابی و آسیب به پنکه
 • قیمت قطعات
 • علت خرابی و مشکل
 • نوع و برند پنکه
 • هزینه تعمیر قطعات
 • دستمزد استادکار
 • هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار

این عوامل از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در هزینه تعمیرات پنکه هستند. لازم به ذکر است ممکن است عوامل دیگری نیز در هزینه تعمیرات پنکه تاثیرگذار باشد. در اینجا ما فقط به مهم‌ترین آن ها اشاره کردیم.

مجموعه دیبا پشتیبان به صورت تخصصی تعمیر انواع مدل و برند پنکه را با نرخ تعمیرات و قطعات مصوب اتحادیه در محل مورد نظر مشتری انجام می‌دهد و برای تضمین کیفیت خدمات خود ضمانت ۶ ماهه به مشتری ارائه می‌دهد. مشتریان گرامی در اولین ثبت سفارش خود برای تعمیرات شامل ۲۰ درصد تخفیف خواهند شد.

 

معرفی مهمترین قطعات پنکه

 

یکی از مهمترین خدمات مجموعه ما فروش و ارسال قطعات پنکه به سراسر کشور می باشد. شما عزیزان می توانید در صورت نیاز به قطعات پنکه مانند پره ها ، موتور و … به صورت شبانه روزی با مجموعه ما تماس بگیرید و ثبت سفارش بفرمایید.

در قسمت بعد به مهمترین قطعات تشکیل دهنده ی پنکه اشاره می کنیم و عملکرد هر کدام را شرح می دهیم.

پروانه پنکه : اصلی ترین قسمت پنکه قطعاً پروانه دستگاه است که با چرخش خود باعث جابجایی هوا می‌شود و خنکی به وجود می آورد. این قسمت آسیب پذیرترین قسمت پنکه نیز می باشد که همیشه در معرض شکستن ، کج شدن ، تاب برداشتن و … قرار دارد و در صورت آسیب دیدن باید تعویض شود.

روتور و میله روتور : این قسمت یعنی روتور و میله آن و در کل مجموعه آن وظیفه دارند نیروی تولید شده توسط موتور را به پره ها یا پروانه های پنکه برسانند.

موتور پنکه : موتور پنکه اصلی ترین قسمت فنی پنکه است که برق رسیده را تبدیل به  انرژی مکانیکی می کند و این انرژی مکانیکی به وسیله قطعات دیگر به پروانه ها منتقل می شود.

گیربکس پنکه : بعضی از مدل ها و برند ها در دستگاه پنکه تولیدی خود یک گیربکس یا جعبه دنده تعبیه کردند تا مسیر انتقال نیرو از موتور به پره ها آسان تر شود و اتلاف نیرو و انرژی کمتر شود.

بدنه دور پروانه ها : پنکه های ایستاده و رومیزی دور پروانه های خود دارای میله ها و حصار های آهنی و بعضا پلاستیکی هستند. علت استفاده از این میله ها هم جلوگیری از ورود اجسام خارجی و خاک و رطوبت به داخل پنکه هست. البته مهمترین دلیل آن بالا بردن امنیت برای کاربران است.

پنکه ها قطعات دیگری هم دارند که آنها را جهت آشنایی شما عزیزان به صورت کلی نام می بریم. اما به صورت کلی قطعاتی که در ادامه نام می بریم از درجه اهمیت پایین تری برخوردارند.

 • نیم بدنه ی جلو یا عقب فریم دور پروانه
 • پایه های نگهدارنده پنکه ایستاده
 • گلویی پنکه که موتور داخل آن قرار می گیرد

 

جمع بندی کلی

پنکه در فصول گرم سال بسیار پرکاربرد است و خراب شدن و ایراد در آن بسیار دردسرساز می‌شود. مراقبت اصولی و استفاده درست از پنکه در عملکرد بهتر و طول عمر مفید آن بسیار تاثیرگذار است. در هنگام خرابی پنکه باید سریعا نسبت به عیب یابی و تعمیر آن اقدام کرد چرا که باعث صدمه زدن به دیگر قطعات و افزایش هزینه تعمیرات و تعویض قطعات خواهد شد.

در این مقاله به بررسی کاربردی مشکلات رایج درانواع پنکه و نحوه تعمیر آن ها پرداخته شد اما توصیه می‌شود در هنگام بروز مشکل حتما به نمایندگی مجاز تعمیر پنکه تماس بگیرید و تعمیر و عیب یابی آن را به تعمیرکار متخصص بسپارید.

برای ثبت خدمات تعمیرات در دیبا پشتیبان با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و بعد از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت تعمیرکار به محل مورد نظر شما اعزام شده و تعمیرات پنکه را با هر مدل و برندی با قطعات اورجینال انجام می‌دهد.

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان به عنوان تخصصی ترین مرکز تعمیرات پنکه در انواع برند و مدل به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته در تمام مناطق تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان و پشتیبانی ۲۴ ساعته می‌باشد.

در صورتی که هر کدام از قطعات پنکه شما آسیب دید و نیاز به تعویض داشت کافیست با ما تماس بگیرید و ثبت سفارش بفرمایید و قطعه را درب منزل تحویل بگیرید. لازم به ذکر است که قطعات پنکه معمولاً در فصل تابستان قیمت بالاتری دارند اما شما عزیزان میتوانید این قطعات را با کمترین قیمت نسبت به فروشگاههای دیگر از ما تهیه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت