مرکز تعمیر قهوه ساز صنعتی در تهران

یکی از محصولاتی که امروزه به شدت مورد توجه افراد قرار گرفته است، قهوه ساز های صنعتی می باشد. این قهوه ساز ها کاربرد های منحصر به فردی داشته و می تواند طعم خوشایندی را به قهوه ببخشد. قهوه ساز های صنعتی به دلیل اسیب پذیر بودنشان، اگر به درستی استفاده نشوند سریعا خراب شده و نیازمند تعمیرات می گردند. اگر می خواهید با مشکلات رایج قهوه ساز های صنعتی به طور کامل و جامع آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا انتهای مقاله تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دیبا پشتیبان با ما همراه بمانید و مطالب را مورد بررسی تان قرار دهید.

بررسی مشکلات و ایرادات رایج قهوه ساز های صنعتی

همانطور که متوجه شده اید، قهوه ساز های صنعتی در اثر استفاده غیر اصولی مورد اسیب قرار گرفته و دچار مشکلات فراوانی می شوند. از مهم ترین مشکلات و ایرادات این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گرم نشدن آب

از مهم ترین مشکلات قهوه ساز های صنعتی می توان به گرم نشدن آب اشاره کرد. برای برطرف کردن این مشکل، پیشنهاد می شود تا در ابتدا از جریان برق دستگاه اطمینان حاصل کنید. اگر جریان برق در پریز وجود نداشت، می توانید دستگاه را به پریز دیگری متصل کنید.

اسیب دیدن اتصالات و دوشاخه نیز دلیل دیگری برای گرم نشدن آب مخزن می باشد که حتما باید مورد بررسی قرار گیرد. اگر با لخت شدگی دوشاخه مواجه شدید،‌ به شما پیشنهاد می دهیم هر چه سریع تر به تعویض آن بپردازید. تعمیرکاران مجموعه دیبا پشتیبان می توانند در کم ترین زمان ممکن تعویض این قطعه را برای دستگاه شما انجام دهند.

  • جوشیدن قهوه به هنگام اماده شدن

از دیگر مشکلات قهوه ساز صنعتی می توان به جوشیدن قهوه به هنگام اماده شدن اشاره کرد. برای یرطرف کردن این مشکل کافی است تا ترموستات دستگاه را مورد بررسی تان قرار دهید. تنظیم کردن ترموستات کار اسانی است و به راحتی می توانید به انجام آن بپردازید. اما اگر پس از تنظیم این قطعه مشکل جوشیدن قهوه برطرف نشد، باید اقدام به تعویض آن نمایید. برای تعویض این قطعه می توانید از پرسنل مجموعه دیبا پشتیبان کمک بگیرید تا در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاه تان برطرف گردد.

  • تلخ شدن بیش از اندازه قهوه

ممکن است به هنگام نوشیدن قهوه با طعم بسیار ناخوشایند آن مواجه شوید و از قهوه دلزده شوید. تلخ شدن قهوه در قهوه ساز صنعتی نشان از کثیف بودن دستگاه دارد. ممکن است عده ای از افراد با خود بپرسند برای تمیز کردن این دستگاه چه اقدامی باید انجام داد؟ برای تمیز کردن قهوه ساز می توانید تمامی قطعات آن را از یک دیگر جدا کرده و به ارامی مورد شستشو قرار دهید. البته توجه داشته باشید پس از شستشو حتما باید قطعات را با دستمال تمیز خشک کرده و سپس مجددا جایگذاری نمایید. همچنین برای جلوگیری از تلخ شدن قهوه می بایست مقدار مشخصی از قهوه را داخل سبد بریزید، ریختن بیش از اندازه پودر قهوه باعث تلخ شدن مزه نوشیدنی گرم و دلچسب شما خواهد شد.

  • رقیق شدن قهوه

از دیگر مشکلات اساسی قهوه ساز های صنعتی، رقیق شدن قهوه می باشد که افراد را به شدت ازرده خاطر می کند. برای اینکه بتوانید از این مشکل تا حد بسیار زیادی جلوگیری کنید، می بایست در مخزن از اب سرد استفاده نمایید. چرا که استفاده از اب داغ به شدت بر روی رقیق شدن قهوه تان تاثیر مثبت می گذارد. همچنین توجه داشته باشید هر مقدار پودر قهوه تان بیش تر باشد، قهوه غلیظ تری خواهید داشت. به طور کلی، یک قهوه خوش طعم باید حد واسط غلیظ و رقیق بودن باشد و زیاده روی در هر سک می تواند باعث ناخوشایند شدن طعم آن گردد.

  • داغ نماندن قهوه

از دیگر ایرادات قهوه ساز صنعتی، داغ‌ نماندن قهوه آن می باشد. همانطور که می دانید، درون دستگاه قهوه ساز صنعتی از یک المنت حرارتی استفاده شده است که وظیفه گرم کردن قهوه را بر عهده دارد. حال اگر این قطعه مورد اسیب قرار گیرد، دیگر قهوه گرمی نخواهید داشت و از این نوشیدنی دلزده خواهید شد. المنت حرارتی معمولا قابل تعمیر شدن نیست و باید تعویض گردد. پیشنهاد می دهیم برای تعویض المنت از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید تا در کم ترین زمان ممکن مشکل دستگاه تان را برطرف سازد. برای اشنایی با دیگر مشکلات و عیوب دستگاه قهوه ساز صنعتی به شما توصیه می کنیم تا در ادامه ما را همراهی کرده و مطالب را با دقت مورد مطالعه تان قرار دهید.

  • روشن نشدن قهوه ساز

اخرین مشکلی که در این قسمت از مقاله می خواهیم به شرح آن بپردازیم، روشن نشدن قهوه ساز صنعتی است. این مشکل ممکن است در اثر عوامل مختلفی ایجاد شود که از مهم ترین آن ها می توان به خراب شدن کلید پاور، عدم جریان برق در دستگاه، سوختن موتور و خراب شدن اتصالات اشاره کرد. تمامی این موارد باید توسط سرویسکاران مجموعه دیبا پشتیبان مورد بررسی قرار گرفته و در صورت لزوم تعمیر گردند.

برای سالم نگهداشتن قهوه ساز صنعتی چه اقدامی انجام دهیم؟

اگر می خواهید از تعمیرات قهوه ساز صنعتی خود جلوگیری کنید، بهتر است تا به هنگام استفاده از محصول نکات متعددی را رعایت نمایید. بسیاری از افراد قهوه ساز صنعتی خود را در طول روز به طور مداوم روشن نگه می دارند که این موضوع باعث اسیب دیدن دستگاه خواهد شد. همچنین برای افزایش طول عمر دستگاه پیشنهاد می شود تا پس از هر بار استفاده قطعات آن را تمیز کرده و یا مورد شستشو قرار دهید. چرا که کثیف شدن قطعات می توانند باعث کاهش کارکرد دستگاه گردند‌.

ایا دیبا پشتیبان به تعمیرات قهوه ساز صنعتی می پردازد؟

باید بدانید مجموعه دیبا پشتیبان به تعمیرات انواع لوازم خانگی برقی همچون قهوه ساز های صنعتی می پردازد. تمامی پرسنل مجموعه از مهارت کافی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برخوردار بوده و در کم ترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را برطرف خواهند کرد.

خدمات تعمیرات قهوه ساز صنعتی در منزل

دقت داشته باشید تمامی خدمات مجموعه دیبا پشتیبان در محل مد نظر مشتری ارائه می گردد. به این منظور دیگر لازم نیست افراد مسافت زیادی را برای تعمیرات دستگاه شان طی کرده و به اتلاف وقت بپردازند. این موضوع باعث شده تا مشتری های مجموعه دیبا پشتیبان همواره رضایت کافی داشته باشند و از خدمات مد نظرشان را از این مجموعه دریافت کنند.

چرا از دیبا پشتیبان برای تعمیرات قهوه ساز صنعتی کمک بگیریم؟

چرا از دیبا پشتیبان برای تعمیرات قهوه ساز صنعتی کمک بگیریم؟

باید توجه داشته باشید مجموعه دیبا پشتیبان در ازای ارائه خدمات خود یک گارانتی معتبر را به مشتری های خود ارائه می‌ کند. این گارانتی به مدت ۶ ماه اعتبار داشته و در صورت خراب شدن مجدد دستگاه افراد می توانند به طور رایگان آن را تعمیر کنند و به استفاده از آن بپردازند. این موضوع باعث می ‌شود تا افراد همواره مجموعه دیبا پشتیبان را برای تعمیرات لوازم خانگی خود برگزینند.

سخن پایانی

همان طور که تا به الان متوجه شده اید، تعمیرات لوازم خانگی به خصوص قهوه ساز های صنعتی بسیار پیچیده بوده و کار هر کسی نمی باشد. با این حال در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را با روش های عیب یابی دستگاه قهوه ساز صنعتی آشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را نسبت به این موضوع برطرف کرده و در صورت تمایل از مجموعه ما برای تعمیرات لوازم خانگی خود کمک بگیرید.ش