مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در محل تهران

اینکه ماشین ظرفشویی کنوود شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات ظرفشویی کنوود شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین ظرفشویی کنوود در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود  در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ظرفشویی کنوود آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیرات لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات کنوود آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات ظرفشویی کنوود

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه KENWOOD می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی ظرفشویی کنوود و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

دیگر نگران حمل و نقل ظرفشویی کنوود خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه  نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین ظرفشویی کنوود شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله کنوود، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ظرفشویی کنوود خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلفی ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی نیز می باشند. ماشین های ظرفشویی که توسط شرکت کنوود تولید شده اند، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردار می باشند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های ظرفشویی کنوود به وجود آید و نیازمند تماس با مرکز تعمیرات کنوود KENWOOD است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ظرفشویی سر و صدای زیادی تولید می کند

ممکن است ماشین ظرفشویی در هنگام کار کردن به دلیل مشکل در بلبرینگ ها و یا بازو های آبپاش، سر و صدای زیادی ایجاد کند و به منظور برطرف شدن این مشکل باید دستگاه به طور تخصصی سرویس شود.

دستگاه آبگیری نمی کند

این مشکل می تواند به دلیل خراب شدن شیر برقی و اتصالات آن و یا وجود مشکل در برد الکتریکی دستگاه به وجود آید و برای رفع آن لازم است که سرویس تخصصی انجام گرفته و قطعات دارای مشکل تعویض شوند.

آب از دستگاه سرریز می شود

اگر قطعات فنی مربوط به ورودی و خروجی های آب، پمپ تخلیه و برد الکتریکی دستگاه مشکل داشته باشد، سبب می شود که میزان آب دستگاه بیش از حد افزایش یافته یا آب به سرعت از داخل دستگاه تخلیه نشود و سرریز شود. برای برطرف کردن این مشکل باید قطعات مربوطه چک شده و در صورت وجود مشکل، تعمیر و یا تعویض شوند.

ظرفها تمیز نمی شوند

این مشکل به احتمال زیاد به دلیل مسدود شدن فیلتر یا بازوهای آبپاش و یا چیدن نامناسب ظروف در داخل دستگاه به وجود می آید. در این حالت لازم است که این قطعات بررسی شده و در صورت وجود مشکل جدی، تعمیر یا تعویض شوند.

دستگاه آب را تخلیه نمی کند

این مشکل ممکن است به دلیل خراب شدن پمپ تخلیه یا انسداد شیلنگ های خروجی آب به وجود آید و لازم است که پمپ یا شیلنگ های تخلیه تعویض شوند.

ماشین ظرفشویی کار نمی کند

گاهی به دلیل مشکل در برد کنترل اصلی مثلا عدم ارسال ولتاژ برق به اجزای دستگاه و یا وجود مشکل در سیم پیچ و پنل کنترلی ماشین ظرفشویی کار نمی کند و یا در عملکرد آن اختلال به وجود می آید. برای برطرف شدن این مشکل باید دستگاه به طور تخصصی سرویس و تعمیر شود.

ارور ها و کدهای خطای متداول ظرفشویی کنوود

در زیر لیست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های ظرفشویی کنوود که گاهی تماس با مرکز تعمیرات کنوود را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • F1: خطای نشتی آب به دلیل وجود مشکل در شیلنگ خروجی آب
 • F2: خطای مربوط به تخلیه نشدن آب به دلیل وجود مشکل در لوله خروجیآب و مسدود شدن فیلتر
 • F3: وجود مشکل در مسیر ورودی آب به داخل دستگاه به دلیل مشکل شیر برقی و یا خرابی اکو استاپ
 • F5: خطای مربوط به کافی نبودن آب داخل دستگاه
 • F6: خطای مربوط به سنسور گرمای دستگاه
 • F7: بالاتر بودندرجه حرارت داخل ماشین ظرفشویی بیش از حد عادی به دلیل وجود مشکل در سنسور دما
 • F8:خطای مربوط به گرم نشدن آب داخل دستگاه به دلیل خرابی المنت
 • F9: خطایمربوط به محل قرار گیری دستگاه
 • FE: خطای مربوط به برد الکتریکی

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین ظرفشویی کنوود

جهت بالا بردن کارایی و بالا بردن عمر ماشین ظرفشویی کنوود توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • ماشین ظرفشویی را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید.
 • متناسب با میزان کثیفی ظرف ها برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.
 • از شوینده های مرغوب و دارای استاندارد بالا و متناسب با مدل ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید.
 • از نمک های مناسب و اصلی برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • فیلتر دستگاه را مرتبا تمیز کنید.
 • در صورت پوسیدگی و خرابی لاستیک و چفت درب سریعا با مرکز تعمیرات کنوود برای تعویض آن تماس بگیرید.
 • هرگونه نشتی در دستگاه را جدی بگیرید.
 • تا حد امکان ته مانده های غذا را از ظروف حذف کنید تا مانع گرفتگی پمپ و یا دیگر شیلنگ های دستگاه شوید.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

در صورتی که با یکی از مشکلات یا خطاهای ذکر شده در بالا روبرو شدید باید هر چه سریعتر با یکی از مراکز خدمات تعمیرات  ظرفشویی کنوود تماس بگیرید و موضوع را پیگیری و رفع کنید. شما می توانید به منظور تعمیر دستگاه خود مراحل زیر را انجام دهید:

 • تماس با یکی از شعب شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان
 • مشاوره تلفنی با یکی از نماینده شرکت که آموزش های لازم را در زمینه تعمیرات تخصصی دستگاه دریافت کرده است، به منظور مشخص شدن مشکل دستگاه.
 • در صورتی که مشکل جدی نباشد با راهنمایی کارشناسان ما شما خود قادر به رفع مشکل خواهید بود.
 • اعزام یکی از تعمیرکاران متخصص ظرف مدت حداکثر ۲ ساعت، در صورت برطرف نشدن مشکل و بنا به درخواست مشتری
 • انجام تعمیرات و خدمات و دریافت فاکتور

گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های ماشین های ظرفشویی KENWOOD

شرکت کنوود در سال ۱۹۴۷ توسط کنت مینارد وود در شهر ووکینگ انگلستان تاسیس شد.. از سال ۱۹۵۰ این شرکت با سرعت زیادی به تولید دستگاههای غذاساز به طور حرفه ای روی آورد. در سال ۱۹۸۹ کنوود در کارخانه ای در کشور چین سرمایه گذاری کرد. در سال ۱۹۹۳ ابتدا شرکت waymaster و سپس یک شرکت ایتالیایی به نام Ariete را خرید و به این ترتیب بیش از پیش گسترش یافت. در سال ۲۰۰۱، شرکت کنوود به منظور گسترش تولیدات و سرمایه گذاری در محصولات جدید شبکه تجاری بین المللی خود، به گروه دلونگی پیوست. برند کنوود یکی از شناخته شده ترین برندهای لوازم خانگی در جهان است که یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین ظرفشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های ظرفشویی کنوود می توان به ویژگی مصرف انرژی خوب، دارا بودن برنامه های شستشوی متنوع، سنسور هوشمند کثیفی، کیفیت ساخت مناسب و… اشاره نمود.

7 پاسخ به “مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در محل تهران”

 1. با سلام
  سبد ماشین ظرفشوییم پوسیده.و ظروف و بشقاب رو اصلن نمی تونم پایین بزارم.نیاز به یدک دارم/چطور می تونم تهیه کنم
  ممنون

  1. سلام فعلا موجود نیست لطفا با شماره روی کارت گارانتی تماس بگیرید

 2. سلام در ضربه خورده باشه و پایینش فرورفتگی داشته باشه تعمیر میشه؟؟

 3. سلام
  قطعه پلاستیکی رزوه دار قسمت آب پاش ماشین ظرفشویی کنوود رومیزی ترک کرده و آب میده.
  این قطعه موجود هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *