به سایت دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیرات لوازم خانگی خوش آمدید
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

اینکه ماشین ظرفشویی وستینگهاوس شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات ظرفشویی وستینگهاوس شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش ظرفشویی وستینگهاوس در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ظرفشویی وستینگهاوس آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات وستینگهاوس آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز خدمات پس از فروش ظرفشویی وستینگهاوس

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه مجاز WESTINGHOUSE می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی ظرفشویی وستینگهاوس و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات ظرفشویی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل ظرفشویی وستینگهاوس خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین ظرفشویی وستینگهاوس شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلفی ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی نیز می باشند. ماشین های ظرفشویی که توسط شرکت وستینگهاوس تولید شده اند، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردار می باشند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های ظرفشویی وستینگهاوس به وجود آید و نیازمند تماس با نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس یا خدمات پس از فروش WESTINGHOUSE است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تمیز نشدن ظروف

این مشکل می تواند به دلیل خرابی کمربند پمپ آب و یا وجود مشکل در دریچه ورودی آب به وجود آید. در واقع، در این حالت، دستگاه آب کافی برای تمیز کردن ظروف در اختیار ندارد و یا به دلیل خرابی یا مسدود شدن بازوهای آبپاش آب، به خوبی به همه ظروف نمی رسد. برطرف شدن این مشکل نیاز به سرویس و تعمیرات تخصصی دارد.

نشت آب از دستگاه

این مشکل ممکن است به دلیل بسته نبودن درب ماشین ظرفشویی، سوراخ بودن کف دستگاه بر اثر زنگ زدگی و وجود مشکل در لوله های ورودی و خروجی آب باشد و تمام این موارد نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است .

مشکل در تخلیه آب

وجود مشکل در پمپ تخلیه و یا مسیرهای خروجی آب می تواند باعث ایجاد این مشکل شود و لازم است که پمپ تخلیه و یا شیلنگ های خروجی تعویض شوند.

مشکل در آبگیری ظرفشویی

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی به دلیل مشکل در مجرای ورودی آب و یا خرابی شیر برقی به وجود می آید و به منظور برطرف شدن آن لازم است که شیلنگ ها و شیر برقی تعویض شوند.

اختلال در برنامه شستشو

گاهی به دلیل وجود مشکل در تایمر مثلاً عدم اتصال جریان برق به اجزای مناسب در زمان مناسب و یا وجود اختلال در سیم پیچی ها و برد الکتریکی، در برنامه شسستشوی دستگاه اختلال پیش می آید یا حتی ممکن است ماشین ظرفشویی کار نکند که نیاز به سرویس تخصصی و تعویض یا تعمیر قطعات معیوب دارد.

گرم نشدن آب در داخل دستگاه

گرم نشدن آب و عدم تولید بخار توسط ماشین ظرفشویی و همچنین خشک نشدن ظرف ها به ا حتمال زیاد ناشی از مشکل در المنت و یا هیت پمپ دستگاه است و لازم است که این قطعات تعویض شوند.

مشکل در آغاز کار ماشین ظرفشویی

به طور کلی، مشکل در  قفل درب ماشین ظرفشویی و یا خراب بودن کلید آن  باعث ایجاد این مشکل می شود و لازم است که قفل درب تعویض یا تعمیر شود.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

جهت بالا بردن کارایی و بالا بردن عمر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • ماشین ظرفشویی را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید.
 • متناسب با میزان کثیفی ظرف ها برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.
 • از شوینده های مرغوب و دارای استاندارد بالا و متناسب با مدل ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید.
 • از نمک های مناسب و اصلی برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • فیلتر دستگاه را مرتبا تمیز کنید.
 • در صورت پوسیدگی و خرابی لاستیک و چفت درب سریعا با نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس برای تعویض آن تماس بگیرید.
 • هرگونه نشتی در دستگاه را جدی بگیرید.
 • تا حد امکان ته مانده های غذا را از ظروف حذف کنید تا مانع گرفتگی پمپ و یا دیگر شیلنگ های دستگاه شوید.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

در صورتی که با یکی از مشکلات یا خطاهای ذکر شده در بالا روبرو شدید باید هر چه سریعتر با یکی از مراکز خدمات پس از فروش ظرفشویی وستینگهاوس تماس بگیرید و موضوع را پیگیری و رفع کنید. شما می توانید به منظور تعمیر دستگاه خود مراحل زیر را انجام دهید:

 • تماس با یکی از شعب شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان
 • مشاوره تلفنی با یکی از نماینده شرکت که آموزش های لازم را در زمینه تعمیرات تخصصی دستگاه دریافت کرده است، به منظور مشخص شدن مشکل دستگاه.
 • در صورتی که مشکل جدی نباشد با راهنمایی کارشناسان ما شما خود قادر به رفع مشکل خواهید بود.
 • اعزام یکی از تعمیرکاران متخصص ظرف مدت حداکثر ۲ ساعت، در صورت برطرف نشدن مشکل و بنا به درخواست مشتری
 • انجام تعمیرات و خدمات و دریافت فاکتور

گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های ماشین های ظرفشویی WESTINGHOUSE

شرکت وستینگهاوس الکتریک در سال ۱۸۸۶ توسط جورج وستینگهاوس در پنسبلوانیای امریکا تاسیس شد. این شرکت در دهه ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ به یکی از معروفترین تولید کنندگان لوازم برقی خانگی همچون یخچال تبدیل شد. با این حال، از اوایل دهه ۱۹۸۰ فعالیت های این شرکت در ۵ زمینه زیر متمرکز شد: قراردادهای دفاعی (نظامی)، تاسیسات تولید برق، فعالیت های رسانه ای، دستگاه های حمل و نقل یخچالدار و خدمات مالی. پس از جنگ جهانی دوم، با افزایش توجه مشتریان به محصولات و لوازم خانگی، این شرکت یکی از اولویت‌های خود را به طراحی و توسعه لوازم خانگی مدرن با ظاهری مناسب و حداکثر امکانات برای مصرف کننده اختصاص داد و در حال حاضر یکی است شناخته شده ترین پیشگامان طراحی لوازم خانگی برقی در دنیا به شمار می‌رود که یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین ظرفشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های ظرفشویی وستینگهاوس می توان به نمودار مصرف انرژی +++A، باز شدن اتوماتیک درب، سه قفسه برای چیدن ظروف، شست شویی عالی و کاملا ساکت و بی سر صدا، سنسور دیجیتالی نشت آب، برنامه های شستشوی متنوع، صفحه کلید لمسی و دارا بودن برچسپ Energy Star اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *