مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

اینکه ماشین ظرفشویی مجیک شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات ظرفشویی مجیک شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات ظرفشویی مجیک

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین ظرفشویی مجیک در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک  در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ظرفشویی مجیک آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات مجیک آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از  خدمات تعمیرات ظرفشویی مجیک

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه MAGIC می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی ظرفشویی مجیک و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات ظرفشویی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل ظرفشویی مجیک خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین ظرفشویی مجیک شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله مجیک، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ظرفشویی مجیک خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلفی ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی نیز می باشند. ماشین های ظرفشویی که توسط شرکت مجیک تولید شده اند، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردار می باشند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های ظرفشویی مجیک به وجود آید و نیازمند تماس با مرکز تعمیرات مجیک MAGIC است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ظرفشویی صدای زیادی دارد

گاهی دستگاه در هنگام کار کردن به دلیل مشکل در بلبرینگ ها و یا بازو های اسپری، سر و صدای زیادی ایجاد می کند. به منظور برطرف شدن این مشکل لازم است که این قطعات بررسی و تعمیر شوند.

دایما در عملکرد دستگاه اختلال ایجاد می شود

گاهی دستگاه اصلا روشن نمی شود و یا با تاخیر روشن می شود و گاهی نیز در حین کار خاموش می شود. این مشکلات، به احتمال زیاد ناشی از خراب شدن برد اصلی و یا تایمر دستگاه است. وجود مشکل در قفل درب و بسته نشدن درب دستگاه هم می تواند از علل ایجاد این مساله باشد. در هر صورت در این هنگام دستگاه نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

از ماشین ظرفشویی آب نشت می کند

این مشکل ممکن است به دلیل بسته نبودن درب ماشین ظرفشویی، سوراخ بودن کف دستگاه بر اثر زنگ زدگی و یا وجود مشکل در لوله های ورودی و خروجی آب ایجاد شود و تمام این موارد نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

آب از دستگاه سرریز می شود

اگر قطعات فنی مربوط به ورودی و خروجی های آب، پمپ تخلیه و برد الکتریکی دستگاه مشکل داشته باشد، سبب می شود که میزان آب دستگاه بیش از حد افزایش یافته یا آب به سرعت از داخل دستگاه تخلیه نشود و سرریز شود. برای برطرف کردن این مشکل باید قطعات مربوطه چک شده و در صورت وجود مشکل، تعمیر و یا تعویض شوند.

آب از دستگاه تخلیه نمی شود

وجود مشکل در تخلیه آب ماشین ظرفشویی به احتمال زیاد ناشی از گرفتگی فاضلاب، خم شدن شیلنگ خروجی و یا مشکل در پمپ تخلیه دستگاه است و برطرف شدن این موارد نیازمند سرویس دستگاه و تعویض این قطعات می باشد.

ارور ها و کدهای خطای متداول ظرفشویی مجیک

در زیر لیست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های ظرفشویی مجیک که گاهی تماس با مرکز تعمیرات مجیک را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • E1: خطای باز بودن درب؛ درب دستگاه بیش از ۱۰ دقیقه باز بوده است.
 • E2: خطای آبگیری دستگاه و یا خرابی موتور
 • E3: خطای تخلیهآب
 • E4: مشکل در تامین آب گرم دستگاه و یا رسیدن دمای آب ورودی به بالای ۸۵ درجه
 • E5: مشکل در گرم کردن آب به دلیل خرابی هیتر
 • E6: آسیب دیدگی موتور
 • E7: خطای بردالکتریکی
 • E8:مشکل در موتور اصلی
 • E10: خطای شبکه ارتباطی و یا مشکل در ارتباط بین برد اصلی و پنل
 • F1: وجود مشکل در فلومتر
 • F2: کافی نبودن مقدار آب درون دستگاه
 • F3: نشتی آب
 • F4: رسیدن دمای آب داخل دستگاه به بالاتر از ۸۵ درجه
 • F5: دمای آب پایین تر از حد مجاز
 • F6: بالا بودن فشار آب
 • DR: باز بودن درب
 • TS: وجود اتصال کوتاه در ترمیستور
 • TO: خرابی یا قطع شدن کامل ترمیستور
 • to: خرابی برد الکتریکی

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین ظرفشویی مجیک

جهت بالا بردن کارایی و بالا بردن عمر ماشین ظرفشویی مجیک توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • ماشین ظرفشویی را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید.
 • متناسب با میزان کثیفی ظرف ها برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.
 • از شوینده های مرغوب و دارای استاندارد بالا و متناسب با مدل ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید.
 • از نمک های مناسب و اصلی برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • فیلتر دستگاه را مرتبا تمیز کنید.
 • در صورت پوسیدگی و خرابی لاستیک و چفت درب سریعا با مرکز تعمیرات مجیک برای تعویض آن تماس بگیرید.
 • هرگونه نشتی در دستگاه را جدی بگیرید.
 • تا حد امکان ته مانده های غذا را از ظروف حذف کنید تا مانع گرفتگی پمپ و یا دیگر شیلنگ های دستگاه شوید.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

در صورتی که با یکی از مشکلات یا خطاهای ذکر شده در بالا روبرو شدید باید هر چه سریعتر با یکی از مراکز خدمات تعمیرات ظرفشویی مجیک تماس بگیرید و موضوع را پیگیری و رفع کنید. شما می توانید به منظور تعمیر دستگاه خود مراحل زیر را انجام دهید:

 • تماس با یکی از شعب شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان
 • مشاوره تلفنی با یکی از نماینده شرکت که آموزش های لازم را در زمینه تعمیرات تخصصی دستگاه دریافت کرده است، به منظور مشخص شدن مشکل دستگاه.
 • در صورتی که مشکل جدی نباشد با راهنمایی کارشناسان ما شما خود قادر به رفع مشکل خواهید بود.
 • اعزام یکی از تعمیرکاران متخصص ظرف مدت حداکثر ۲ ساعت، در صورت برطرف نشدن مشکل و بنا به درخواست مشتری
 • انجام تعمیرات و خدمات و دریافت فاکتور

گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های ماشین های ظرفشویی MAGIC

حضور شرکت مجیک در بازار کره جنوبی از سال ۱۹۸۵ آغاز شد و این شرکت پس از مدتی کوتاه به نخستین تولید کننده اجاق گاز در کشور کره تبدیل شد. پس از آن توانست به تدریج با تولید انواع لوازم خانگی، جایگاه خود را در بازار آن کشور به عنوان یک برند پیشرو در طراحی و تولید لوازم خانگی برقی می باشد ارتقا دهد و یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین ظرفشویی می باشد . از ویژگی های ماشین های ظرفشویی مجیک می توان به دارای سیستم خاموش شدن خودکار، باز شدن اتوماتیک درب، سه قفسه برای چیدن ظروف، شست‌وشوی میوه و سبزیچات، شست شویی عالی و کاملا ساکت و بی سر صدا، دارای برنامه شست‌وشوی پلاس، برنامه های شست‌وشو مختلف اشاره نمود.

13 پاسخ به “مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک”

 1. سلام عطائی هستم از منطقه 17 میدان بهاران
  به خدمت‌تان عرض کنم که ظرفشویی رومیزی مجيک دارم
  که پوسته درب آن سوخته شما این قطع را دارید ؟ممنون میشم درصورت داشتن با این شماره تماس حاصل نمایند و برای تعویض در ظرفشویی تشریف بیاورید ممنون از خدماتتان

 2. سلام من ماشین ظرفشویی مجیک رومیزی دارم پروانه پمپ تخلیه اش شکسته چه جوری میتونم پروانه اش رو گیر بیارم میشه کمکم کنید ممنون میشم

 3. سلام من بندرعباس هستم و ماشین ظرفشویی مجیک بدنه اش برق داره دلیلش چی هست

 4. سلام دستگاه مجیک ۲۱۵۵ دارم جلاسنج پرمیکنم درب ماشینو میبندم میریزه بیرون مشکل داره؟باتشکر

 5. سلام.
  پمپ ماشین ظرفشویی مجیک ۶ نفره
  خراب شده است.
  پمپ نو فابریک موجود است یا نه؟
  پمپ استوک موجود است یا نه؟
  قیمت هر دو رو بفرمائید.

 6. سلام
  لطفا قیمت المنت ظرفشویی ۹ نفره مجیک ، میفرمایید
  و همچنین هزینه ی تعمیر و نصب همین قطعه رو هم بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *