مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

اینکه ماشین ظرفشویی بلومبرگ شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه  مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین ظرفشویی بلومبرگ در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ  در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ظرفشویی بلومبرگ آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات بلومبرگ آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ ما

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه BLOMBERG می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی ظرفشویی بلومبرگ و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

 

تعمیرات ظرفشویی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل ظرفشویی بلومبرگ خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه  نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین ظرفشویی بلومبرگ شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله بلومبرگ، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ظرفشویی بلومبرگ خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلفی ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی نیز می باشند. ماشین های ظرفشویی که توسط شرکت بلومبرگ تولید شده اند، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردار می باشند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های ظرفشویی بلومبرگ به وجود آید و نیازمند تماس با مرکز تعمیرات بلومبرگ  BLOMBERG است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

وجود رسوب سفید رنگ در ماشین ظرفشویی

اگر پس از شستشو بر روی ظروف و یا در داخل ماشین ظرفشویی رسوبات سفید رنگ مشاهده شد ممکن است به دلیل خالی شدن ظرف نمک و یا بسته نشدن درب ظرف نمک دستگاه باشد. در این حالت می توانید گرفتگی و یا خالی بودن ظرف نمک دستگاه را چک کرده و این موارد را برطرف کنید. در صورت برطرف نشدن مشکل با مرکز تعمیرات بلومبرگ تماس بگیرید.

وجود مشکل در تخلیه آب دستگاه

وجود هر گونه مشکل در پمپ تخلیه و یا شیلنگ های خروجی آب می تواند علت ایجاد این مساله باشد و برای رفع آن نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی هستید.

آبگیری نکردن دستگاه

خراب بودن شیر برقی، کم بودن فشار آب و یا وجود مشکل در شیلنگ های ورودی آب می تواند علت این مساله باشد که نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

دمای پایین آب داخل ظرفشویی

گرم نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی در هنگام شستشو و همچنین خشک نشدن ظروف پس از شستشو به احتمال زیاد ناشی از مشکل در المنت دستگاه است و با تعویض این قطعه این مشکل برطرف خواهد شد.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

اگر ماشین ظرفشویی روشن نشود و یا در حین کار خاموش شده و برنامه شستشو نیمه کاره بماند به احتمال زیاد برد کنترل اصلی دستگاه دارای مشکل است و لازم است که تعویض شود.

نشت آب از دستگاه

بطور کلی، خرابی واشر دور پمپ تخلیه، وجود مشکل در شیر برقی، پارگی در شیلنگ ورودی و خروجی آب و انسداد بازوهای آبپاش می تواند از علل نشت آب از ماشین ظرفشویی باشد و تعمیر و بررسی این موارد نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی دستگاه است.

ارور ها و کدهای خطای متداول ظرفشویی بلومبرگ

در زیر لیست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های ظرفشویی بلومبرگ که گاهی تماس با مرکز تعمیرات بلومبرگ را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • E1: خطای فلومتر به دلیل وجود مشکل در سنسور تعیین سطح آب
 • E2:خطای آبگیری به دلیل وجود مشکل در شیر برقی و یا پایین بودن فشار آب ورودی
 • E3: خطایی تخلیه آببه دلیل خرابی پمپ تخلیه، گرفتگی فیلتر و یا انسداد مسیر خروجی آب
 • E4:نشتی آب به دلیل خرابی واشر دور پمپ تخلیه، وجود مشکل در شیر برقی، پارگی در شیلنگ ورودی و خروجی آب و انسداد بازوهای آبپاش
 • E5: گرم شدن بیش از حد آب؛ دمای آب بیشتر از ۷۷ درجه به دلیل وجود مشکل در هیتر یا ترموستات
 • E6: پایین بودن دمای آب به دلیل وجود مشکل درالمنت
 • E8: پایین بودن فشار آب به دلیل خرابی میکروسوئیچ فشار آب یا موتور شستشو
 • E11: گرفتگی فیلترها

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین ظرفشویی بلومبرگ

جهت بالا بردن کارایی و بالا بردن عمر ماشین ظرفشویی بلومبرگ توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • ماشین ظرفشویی را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید.
 • متناسب با میزان کثیفی ظرف ها برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.
 • از شوینده های مرغوب و دارای استاندارد بالا و متناسب با مدل ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید.
 • از نمک های مناسب و اصلی برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • فیلتر دستگاه را مرتبا تمیز کنید.
 • در صورت پوسیدگی و خرابی لاستیک و چفت درب سریعا با مرکز تعمیرات بلومبرگ برای تعویض آن تماس بگیرید.
 • هرگونه نشتی در دستگاه را جدی بگیرید.
 • تا حد امکان ته مانده های غذا را از ظروف حذف کنید تا مانع گرفتگی پمپ و یا دیگر شیلنگ های دستگاه شوید.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

در صورتی که با یکی از مشکلات یا خطاهای ذکر شده در بالا روبرو شدید باید هر چه سریعتر با یکی از مراکز خدمات تعمیرات  ظرفشویی بلومبرگ تماس بگیرید و موضوع را پیگیری و رفع کنید. شما می توانید به منظور تعمیر دستگاه خود مراحل زیر را انجام دهید:

 • تماس با یکی از شعب شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان
 • مشاوره تلفنی با یکی از نماینده شرکت که آموزش های لازم را در زمینه تعمیرات تخصصی دستگاه دریافت کرده است، به منظور مشخص شدن مشکل دستگاه.
 • در صورتی که مشکل جدی نباشد با راهنمایی کارشناسان ما شما خود قادر به رفع مشکل خواهید بود.
 • اعزام یکی از تعمیرکاران متخصص ظرف مدت حداکثر ۲ ساعت، در صورت برطرف نشدن مشکل و بنا به درخواست مشتری
 • انجام تعمیرات و خدمات و دریافت فاکتور

گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های ماشین های ظرفشویی BLOMBERG

شرکت بلومبرگ، در سال ۱۸۸۳ توسط برنارد بلومبرگ در آلمان تاسیس شد. این شرکت در ابتدا در صنعت متالورژی و جوشکاری فلزات فعالیت داشت. اما پس از آن در فاصله سالهای ۱۹۳۵ تا ۱۹۴۹، فعالیت خود را به تولید و توزیع لوازم خانگی تغییر داد که یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین ظرفشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های ظرفشویی بلومبرگ می توان به عملکرد تمیز کردن و خشک کردن خیلی خوب، سبد قابل تنظیم، جلوگیری از مصرف بیش از اندازه آب ، مهر و موم ضد باکتری، سنسور دیجیتالی نشت آب، کشوهایی انعطاف پذیر و کیفیت ساخت خوب اشاره نمود.

2 پاسخ به “مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ”

 1. سلام و خسته نباشید؛ ماشین ظرفشویی بلومبرگ داریم مدتی است آب را گرم نمی‌کند و حتی اول و وسط شستشو هم با استپ کردن عملکرد درب ماشین را باز کردم و آب را چک کردم سرد بود در حالیکه برنامه آن ۵۵ درجه است در ضمن ولی خشک کن و فن های خشک کننده کار میکند و ظرفها خشک میشه این را هم چک کردم به نظر شما عیب آن از چه است؟ سیستم در نمایشگر آن ارور هم نمیده. با تشکر فراوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *