خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی AEG

اینکه ماشین ظرفشویی آاگ شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات ظرفشویی AEG شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی AEG

تعمیرات در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین ظرفشویی آاگ در سریعترین زمان ممکن به محل شما

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی AEG

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تخصصی خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی AEG در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ظرفشویی آ ا گ آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی AEG در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز خدمات تخصصی تعمیرات آاگ آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ظرفشویی AEG تعمیرگاه ما

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه AEG می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی ظرفشویی آاگ و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل ماشین ظرفشویی AEG خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ظرفشویی آاگ شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۱۸۰ روز از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی AEG خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی آ ا گ شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی aeg می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله aeg، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی aeg فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ظرفشویی آاگ خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی aeg معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

چه زمانی باید تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را جدی بگیریم ؟

مشکلاتی از قبیل سرو صدای زیاد و غیر عادی ماشین ظرفشویی AEG، وجود لکه روی ظروف، عدم آب گیری دستگاه، روشن نشدن دستگاه، وجود نشتی از دستگاه، خشک نشدن ظروف، چفت نشدن درب ماشین ظرفشویی آاگ، وجود بوی بد در درون محفظه ی دستگاه، عدم تخلیه آب کثیف، وجود لکه های سفید یا برفک روی ظروف و… از جمله مشکلاتی هستند که باید در اسرع وقت نسبت به بر طرف کردن آن ها اقدام کنید و باید آن ها را جدی بگیرید.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی AEG

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلفی ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی نیز می باشند. ماشین های ظرفشویی که توسط شرکت AEG تولید شده اند، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردار می باشند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های ظرفشویی آ ا گ به وجود آید و نیازمند تماس با مراکز تعمیرات AEG یا تعمیرگاه های لوازم خانگی است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی

روشن نشدن ماشین ظرفشویی، یکی از شایع ترین مشکلاتی می باشد، که ممکن است برای ماشین ظرفشویی شما هم پیش آمده باشد. این مشکل در روز های اولیه پس از خرید، ممکن است بیش تر برای شما اتفاق بیوفتد. اما باید بگوییم که معمولا این مشکل در بیشتر مواقع، به راحتی بر طرف می شود. برای رفع مشکل باید مواردی از قبیل مدار برق دستگاه، بسته بودن کامل درب دستگاه، سوئیچ درب، قفل درب، لوله تخلیه دستگاه، برد دستگاه و… نیز بررسی شوند تا ایراد پیدا شود، سپس باید آن ایراد را رفع کنید تا مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی AEG بر طرف شود.

 • کثیف بودن ظروف بعد از اتمام چرخه ی شستشو

گاهی ممکن است که بعد از اتمام کار ماشین ظرفشویی، هنگامی که ظرف ها را از دستگاه خارج می کنید، متوجه شوید که ظروف اصلا شسته نشده اند و همانطور کثیف باقی ماندند، در این صورت چند احتمال خیلی مهم وجود دارد، آن هم این که احتمالا آب اصلا وارد ماشین نشده است. در این صورت لازم است تا مواردی از قبیل دریچه های ورودی آب به دستگاه، مثل شیر برقی دستگاه، شلنگ ورودی آب، شیر آب ورودی و… بررسی شوند. همچنین ممکن است که آب وارد دستگاه شده باشد، اما تخلیه دستگاه دچار مشکل شده باشد. به عبارتی دریچه های تخلیه مثل شلنگ تخلیه مسدود شده باشد، و یا این که چاه فاضلاب منزل پر شده باشد. همچنین ممکن است که پمپ تخلیه خراب شده باشد و یا این که جسم کوچکی مثل سکه درون پمپ تخلیه گیر کرده باشد و مانع از انجام کار پمپ تخلیه شده باشد. که در این صورت لازم است تا پمپ تخلیه بررسی شود. همچنین ممکن است که بازو های آب پاش به ظروف برخورد کند و مانع از شستشو ی ظروف شوند.

 • خاموش شدن ماشین ظرفشویی حین کار

ماشین ظرفشویی به چند دلیل ممکن است که حین کار متوقف شود، در این صورت لازم است تا مواردی از قبیل جریان برق دستگاه، فیوز حرارتی که برق را به موتور و برد می رساند، کیب نبودن یا بسته نشدن کامل درب دستگاه، برد الکترونیکی و… بررسی شوند. اگر برد دستگاه خراب باشد، لازم است تا تعمیر شود و در صورت عدم امکان تعمیر، لازم است تا برد تعویض گردد.

 • نشت آب از ماشین ظرفشویی

گاهی ممکن است که هنگام کارکرد ماشین ظرفشویی متوجه شوید که آب از دستگاه در حال نشت است و کف آشپزخانه آب جاری شده است. نشت آب از ماشین لباسشویی، می تواند دلالیل مختلفی داشته باشد، به عنوان مثال ممکن است که درب دستگاه ترک خورده باشد و یا واشر درب پاره شده باشد، که در این صورت باید واشر را تعویض کنید و در رابطه با ترک درب، بهترین کار ممکن انجام جوش پلاستیک می باشد. همچنین ممکن است که این مشکل بنا به دلایل دیگری از قبیل چیدمان اشتباه ظروف در دستگاه، پر کردن زیاد دستگاه از ظروف، گیر کردن سوئیچ شناور، استفاده ی  بیش از حد از مواد شوینده، سوراخ بودن شلنگ تخلیه، سوراخ بودن شلنگ ورودی آب یا… اتفاق افتاده باشد.

 • تولید کردن سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی هنگام کار کردن

سر و صدای آزار دهنده ی ماشین ظرفشویی می تواند بنا به چند دلیل مختلف اتفاق افتاده باشد. این مشکل می تواند بخاطر گیر کردن پسماند مواد غذایی یا ظروف شکسته شده در تیغه، خرابی یا فرسوده شدن پروانه ها، چیدمان اشتباه ظروف در دستگاه، گیر کردن مواد غذایی یا اجسامی مانند خلال دندان در پروانه بالا، لق بودن بازو های آب پاش، خرابی بلبرینگ بازو و… اتفاق افتاده باشد.

 • کار نکردن ماشین ظرفشویی

کار نکردن ماشین ظرفشویی به دلیل مشکل در فیوز حرارتی یا به دلیل خراب بودن کلید درب و یا به دلیل مشکل برد کنترل اصلی مثلا عدم ارسال ولتاژ برق به اجزای دستگاه

 • مشکل در قفل درب

مشکل در قفل درب ظرفشویی و مشکل در آغاز کار دستگاه

 • اختلال در عملکرد دستگاه

اختلال در عملکرد دستگاه به دلیل مشکل در سیم پیچ و پنل کنترلی

 • وجود اختلال در برنامه های شستشو

کار نکردن ماشین ظرفشویی و یا وجود اختلال در برنامه های شستشو به دلیل وجود مشکل در تایمر مثلاً عدم اتصال جریان برق به اجزای مناسب در زمان مناسب

ارور ها و کدهای خطای متداول ظرفشویی آ ا گ

در زیر لیست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های ظرفشویی آاگ که گاهی تماس با مراکز تعمیرات AEG یا تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • ارور i10 / C1: وجود مشکل در ورود آب به داخل دستگاه به دلیل مسدود شدن مسیر ورود آب و یا خرابی شیر برقی
 • ارور i20 / C2: وجود مشکل در تخلیه آب دستگاه به دلیل انسداد مسیر های خروجی آب
 • ارور i30 / C3 / AL4: آب از دستگاه نشت می کند و یا در ته ماشین ظرفشویی آب جمع شده است و یا در سیستم هیدروستات دستگاه مشکلی وجود دارد
 • ارور i40: این خطا می تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد و نیازمند تماس با مرکز تعمیرات آاگ است
 • ارور i50: هیت پمپ دستگاه دچار مشکل شده و یا مشکلی در موتور ظرفشویی به وجود آمده است
 • ارور i60: آب در داخل ماشین ظرفشویی گرم نمی شود
 • ارور i70 / i80: برد دستگاه دچار اشکال شده است
 • ارور Bio: قفل کودک فعال شده است
 • ارور iC0: این خطا می تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد و نیازمند تماس با تعمیرگاه آاگ است
 • ارور C0: یکی از اجزای ماشین ظرفشویی دچار مشکل شده است در این حالت لازم است که با تعمیرگاه آاِگ تماس بگیرید

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین ظرفشویی AEG

جهت بالا بردن کارایی و بالا بردن عمر ماشین ظرفشویی AEG توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • ماشین ظرفشویی را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید.
 • متناسب با میزان کثیفی ظرف ها برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.
 • از شوینده های مرغوب و دارای استاندارد بالا و متناسب با مدل ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید.
 • از نمک های مناسب و اصلی برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • فیلتر دستگاه را مرتبا تمیز کنید.
 • در صورت پوسیدگی و خرابی لاستیک و چفت درب سریعا با  تعمیرگاه های لوازم خانگی برای تعویض آن تماس بگیرید.
 • هرگونه نشتی در دستگاه را جدی بگیرید.
 • تا حد امکان ته مانده های غذا را از ظروف حذف کنید تا مانع گرفتگی پمپ و یا دیگر شیلنگ های دستگاه شوید.

چگونه می توانیم از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی AEG بهره مند شویم ؟

برای دریافت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی آ ا گ، می توانید با شماره تلفن های مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان که در ادامه به آن پرداخته ایم، تماس بگیرید و مشکل دستگاهتان را بیان کنید. اگر ایراد دستگاه جزئی باشد، کارشناسان ما، شما را راهنمایی می کنند تا ایراد دستگاه بر طرف شود، ولی اگر ایراد تخصصی باشد، شما می توانید درخواست بدهید تا تکنسین دستگاه شما را تعمیر کند. و تکنسین در زمان تعیین شده توسط خود شما، به منزلتان مراجعه می کند و مشکل دستگاهتان را بر طرف می کند.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی AEG

در صورتی که با یکی از مشکلات یا خطاهای ذکر شده در بالا روبرو شدید باید هر چه سریعتر با یکی از مراکز خدمات تعمیرات ظرفشویی AEG یا تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی تماس بگیرید و موضوع را پیگیری و رفع کنید. شما می توانید به منظور تعمیر دستگاه خود مراحل زیر را انجام دهید:

 • تماس با یکی از شعب شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان
 • مشاوره تلفنی با یکی از نماینده شرکت که آموزش های لازم را در زمینه تعمیرات تخصصی دستگاه دریافت کرده است، به منظور مشخص شدن مشکل دستگاه.
 • در صورتی که مشکل جدی نباشد با راهنمایی کارشناسان ما شما خود قادر به رفع مشکل خواهید بود.
 • اعزام یکی از تعمیرکاران متخصص ظرف مدت حداکثر ۲ ساعت، در صورت برطرف نشدن مشکل و بنا به درخواست مشتری
 • انجام تعمیرات و خدمات و دریافت فاکتور

گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *