مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در محل تهران

اینکه ماشین ظرفشویی ویرپول شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات ظرفشویی ویرپول شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین ظرفشویی ویرپول در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ظرفشویی ویرپول آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات ویرپول آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات ظرفشویی ویرپول

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه WHIRLPOOL می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی ظرفشویی ویرپول و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات ظرفشویی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل ظرفشویی ویرپول خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین ظرفشویی ویرپول شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله ویرپول، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ظرفشویی ویرپول خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلفی ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی نیز می باشند. ماشین های ظرفشویی که توسط شرکت ویرپول تولید شده اند، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردار می باشند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های ظرفشویی ویرپول به وجود آید و نیازمند تماس با مرکز تعمیرات ویرپول  WHIRLPOOL است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی در هنگام کار کردن به دلیل مشکل در بلبرینگ ها و یا بازو های اسپری، سر و صدای زیادی ایجاد می کند.

دستگاه آب را تخلیه نمی کند

دستگاه آب را تخلیه نمی کند که ایراد از برد یا پمپ تخلیه دستگاه می تواند باشد.

روی ظروف پس از شستشو لکه وجود دارد

روی ظروف پس از شستشو لکه وجود دارد که مشکل احتمالا از استفاده از مواد شوینده نامرغوب یا کم بودن سطح مایع جلا دهنده.

ماشین ظرفشویی ظرفها را خشک نمی کند

ماشین ظرفشویی ظرفها را خشک نمی کند که می تواند به دلیل خرابی هیتر یا المنت دستگاه باشد و یا عدم دریافت فرمان از برد الکترونیکی دستگاه.

دستگاه اصلا روشن نمی شود و یا در حین کار خاموش می شود

دستگاه اصلا روشن نمی شود و یا در حین کار خاموش می شود که اگر دستگاه روشن نشود به دلیل خرابی برد یا مشکل در برق ورودی م باشد و اگر در حین کار دستگاه خاموش شود ایراد حتما از برد می باشد.

ارور ها و کدهای خطای متداول ظرفشویی ویرپول

در زیر لیست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های ظرفشویی ویرپول که گاهی تماس با مرکز تعمیرات ویرپول را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • F1: وجود مشکل در سنسور دما
 • F2: احتمال وجود نشتی در دستگاه
 • F3: وجود مشکل در سیستم گرمایش ماشین ظرفشویی
 • F4: وجود مشکل در تخلیه آب دستگاه به دلیل مسدود شدن شیلنگ خروجی یا خراب شدن پمپ تخلیه
 • F5: وجود مشکل در موتور دستگاه یا قفل شدن بازوی آبپاش
 • F6: مشکل در ورود آب به دستگاه یا کم بودن فشار آب
 • F7: وجود مشکل در فلومتر دستگاه
 • F8: وجود آب بیش از حد در درون دستگاه به دلیل مسدود شدن فیلتر یا وجود مشکل در موتور
 • F9: ورود مداوم آب به داخل ماشین ظرفشویی به دلیل خراب شدن سوپاپ ورودی و یا ایجاد شدن مدار کوتاه در برد کنترل اصلی
 • FA: وجود مشکل در سنسور تشخیص میزان کثیفی آب
 • FB: وجود مشکل در شیر دیفرانسیل موتور
 • FC: وجود مشکل در سنسور تشخیص میزان سختی آب

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین ظرفشویی ویرپول

جهت بالا بردن کارایی و بالا بردن عمر ماشین ظرفشویی ویرپول توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • ماشین ظرفشویی را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید.
 • متناسب با میزان کثیفی ظرف ها برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.
 • از شوینده های مرغوب و دارای استاندارد بالا و متناسب با مدل ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید.
 • از نمک های مناسب و اصلی برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • فیلتر دستگاه را مرتبا تمیز کنید.
 • در صورت پوسیدگی و خرابی لاستیک و چفت درب سریعا با مرکز تعمیرات ویرپول برای تعویض آن تماس بگیرید.
 • هرگونه نشتی در دستگاه را جدی بگیرید.
 • تا حد امکان ته مانده های غذا را از ظروف حذف کنید تا مانع گرفتگی پمپ و یا دیگر شیلنگ های دستگاه شوید.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

در صورتی که با یکی از مشکلات یا خطاهای ذکر شده در بالا روبرو شدید باید هر چه سریعتر با یکی از مراکز خدمات تعمیرات ظرفشویی ویرپول تماس بگیرید و موضوع را پیگیری و رفع کنید. شما می توانید به منظور تعمیر دستگاه خود مراحل زیر را انجام دهید:

 • تماس با یکی از شعب شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان
 • مشاوره تلفنی با یکی از نماینده شرکت که آموزش های لازم را در زمینه تعمیرات تخصصی دستگاه دریافت کرده است، به منظور مشخص شدن مشکل دستگاه.
 • در صورتی که مشکل جدی نباشد با راهنمایی کارشناسان ما شما خود قادر به رفع مشکل خواهید بود.
 • اعزام یکی از تعمیرکاران متخصص ظرف مدت حداکثر ۲ ساعت، در صورت برطرف نشدن مشکل و بنا به درخواست مشتری
 • انجام تعمیرات و خدمات و دریافت فاکتور

گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های ماشین های ظرفشویی WHIRLPOOL

شرکت ویرپول، در سال ۱۹۱۱ توسط لوئیز آپتون در سنت جوزف میشیگان در امریکا تاسیس شد. این شرکت در ابتدای تاسیس، چندان مورد استقبال قرار نگرفت. اما پس از عرضه نخستین دستگاه لباسشویی در سال ۱۹۱۱ تولیدات آن رو به رشد گذاشت. اگرچه جنگ جهانی دوم سبب شد که ساخت ماشین لباسشویی این شرکت متوقف شود، اما پس از پایان جنگ، ساخت لباسشویی از سر گرفته شد و درخواست ها افزایش یافت. با آغاز دهه ۱۹۷۰، ویرپول مجموعه کاملی از لوازم آشپزخانه از جمله ماشبن ظرفشویی را تولید نمود. از ویژگی های ظرفشویی های جدید ویرپول می توان به پوشش کامل با بازوی آب پاش، مدل های مخزن پلاستیکی و استیل، شستشوی ۱ ساعته، برنامه و گزینه های جالب توجه و ویژگی های هوشمند اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *