مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر

اینکه ماشین ظرفشویی فریجیدر شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه  مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات ظرفشویی فریجیدر شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات  ماشین ظرفشویی فریجیدر

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین ظرفشویی فریجیدر در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ظرفشویی فریجیدر آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات فریجیدر آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات ظرفشویی فریجیدر ما

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه FRIGIDAIRE می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی ظرفشویی فریجیدر و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات ظرفشویی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل ظرفشویی فریجیدر خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه  نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین ظرفشویی فریجیدر شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله فریجیدر، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ظرفشویی فریجیدر خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلفی ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی نیز می باشند. ماشین های ظرفشویی که توسط شرکت فریجیدر تولید شده اند، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردار می باشند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های ظرفشویی فریجیدر به وجود آید و نیازمند تماس با مرکز تعمیرات فریجیدر  FRIGIDAIRE است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ماشین ظرفشویی آب را گرم نمی کند

به دلیل مشکل در المنت و یا هیت پمپ، ماشین ظرفشویی آب را گرم نکرده و یا بخار تولید نمی کند.

دستگاه ظروف را پس از شستشو خشک نمی کند

دستگاه ظروف را پس از شستشو خشک نمی کند که این مورد می تواند به دلیل مشکل در المنت باشد.

سر و صدای زیاد ظرفشویی

دستگاه سر و صدای زیادی تولید می کند که این می تواند به دلیل گیر کردن پروانه آبپاش به ظروف و یا خرابی موتور باشد.

ظروف در ماشین ظرفشویی تمیز نمی شوند

به دلیل کثیف بودن فیلتر، کاهش قدرت موتور و… ظروف در ماشین ظرفشویی تمیز نمی شوند.

ماشین ظرفشویی روشن نمی شود

ماشین ظرفشویی روشن نمی شود که به دلیل ایراد از برد الکترنیکی دستگاه می باشد.

آب درون ماشین ظرفشویی تخلیه نمی شود

آب درون ماشین ظرفشویی تخلیه نمی شود و یا دیر تخلیه می شود که می تواند به دلیل خرابی پمپ تخلیه و یا گیر کردن تکه های غذا لای پره های پمپ تخلیه.

بدنه دستگاه برق دارد

بدنه دستگاه برق دارد که باید سیم ارت دستگاه به یک لوله فلزی وصل شود

ارور ها و کدهای خطای متداول ظرفشویی فریجیدر

در زیر لیست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های ظرفشویی فریجیدر که گاهی تماس با مرکز تعمیرات فریجیدر را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • I10: مشکل در کنترل کننده جریان دریچه آب
 • I20 / I40 / IF0: مشکل در تخلیه آب به دلیل مشکل پمپ تخلیه و یا خرابی مدار برد الکتریکی
 • I30: وارد شدن بیش از حد آب به دستگاه و یا وجود نشتی آب
 • I50: مشکلدر تخلیه دستگاه
 • I60: وجود مشکل در هیتر به دلیل وجود مشکل در المنت و یا خرابی سنسور دما

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین ظرفشویی فریجیدر

جهت بالا بردن کارایی و بالا بردن عمر ماشین ظرفشویی فریجیدر توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • ماشین ظرفشویی را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید.
 • متناسب با میزان کثیفی ظرف ها برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.
 • از شوینده های مرغوب و دارای استاندارد بالا و متناسب با مدل ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید.
 • از نمک های مناسب و اصلی برای ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • فیلتر دستگاه را مرتبا تمیز کنید.
 • در صورت پوسیدگی و خرابی لاستیک و چفت درب سریعا با مرکز تعمیرات فریجیدر برای تعویض آن تماس بگیرید.
 • هرگونه نشتی در دستگاه را جدی بگیرید.
 • تا حد امکان ته مانده های غذا را از ظروف حذف کنید تا مانع گرفتگی پمپ و یا دیگر شیلنگ های دستگاه شوید.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر

در صورتی که با یکی از مشکلات یا خطاهای ذکر شده در بالا روبرو شدید باید هر چه سریعتر با یکی از مراکز خدمات تعمیرات  ظرفشویی فریجیدر تماس بگیرید و موضوع را پیگیری و رفع کنید. شما می توانید به منظور تعمیر دستگاه خود مراحل زیر را انجام دهید:

 • تماس با یکی از شعب شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان
 • مشاوره تلفنی با یکی از نماینده شرکت که آموزش های لازم را در زمینه تعمیرات تخصصی دستگاه دریافت کرده است، به منظور مشخص شدن مشکل دستگاه.
 • در صورتی که مشکل جدی نباشد با راهنمایی کارشناسان ما شما خود قادر به رفع مشکل خواهید بود.
 • اعزام یکی از تعمیرکاران متخصص ظرف مدت حداکثر ۲ ساعت، در صورت برطرف نشدن مشکل و بنا به درخواست مشتری
 • انجام تعمیرات و خدمات و دریافت فاکتور

گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های ماشین های ظرفشویی FRIGIDAIRE

شرکت فریجیدر، فعالیت خود را در سال ۱۹۱۳ در ایالت ایندیانای آمریکا با ساخت یخچال آغاز کرد. پس از اختراع نمونه جدیدی از یخچال در سال ۱۹۱۶، یکی از بنیانگذاران شرکت جنرال موتورز، در این شرکت سرمایه گذاری نمود و در سال ۱۹۱۹ این شرکت با نام رسمی فریجیدر ثبت شد که یکی از شاخصترین محصولات تولیدی این شرکت ماشین ظرفشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های ظرفشویی فریجیدر می توان به ویژگی Storm wash، باز شدن اتوماتیک درب، سه قفسه برای چیدن ظروف، کبفیت ساخت بالا، شست شویی عالی، سنسور دیجیتالی نشت آب، کشوهایی انعطاف پذیر، صفحه کلید لمسی اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *