مرکز تعمیر ماکروفر دلونگی

اینکه مایکروفر یا مایکروویو دلونگی شما چه برندی و از چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات مایکروفر دلونگی شما با تعهد کامل می باشند.

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماکروفر دلونگی در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات مایکروفر دلونگی

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات مایکروفر دلونگی در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ماکروفر دلونگی آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیرات لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات مایکروفر و مایکروویو دلونگی در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات دلونگی آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه ماکروفر و مایکروویو دلونگی ما

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه delonghi می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی مایکروفر و ماکروویو دلونگی و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات مایکروفر شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل مایکروفر دلونگی خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه  نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد مایکروفر دلونگی دیواری شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات مایکروفر دلونگی دیواری خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات مایکروفر دلونگی دیواری خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله دلونگی، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ماکروویو دلونگی خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر دلونگی معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات مایکروفر دلونگی

در دنیای پر مشغله امروزی، مایکروویو یا مایکروفر، یکی از وسایل مهم و جدایی ناپذیر هر آشپزخانه ای به شمار می رود و کاربردهای متنوع آن در زمینه گرم کردن و پخت سریع مواد غذایی باعث شده است که طرفداران بسیاری از جمله در بین افراد شاغل داشته باشد. اما گاهی این دستگاه دچار مشکل شده و فرایند تهیه غذای سریع را با مشکل روبرو کند. در چنین شرایطی می بایست که مصرف کننده با مرکز تعمیرات یا تعمیرگاه دلونگی تماس گرفته و درخواست راهنمایی و کمک نماید. مشکلات اصلی ای که ممکن است هنگام استفاده از ماکروفر با آنها مواجه شوید شامل موارد زیر هستند:

کار نکردن صفحه لمسی

این مشکل می تواند به دلیل خرابی سوئیچ لایه میانی و یا برد کنترل به وجود آید و برای برطرف شدن آن لازم است که این قطعات تعویض شود.

سر و صدای زیاد مایکروفر

وجود مشکل در موتور، مگنترون، فن خنک کننده و یا غلطک دستگاه ممکن است باعث ایجاد انواع صداهای غیر عادی در دستگاه شود. برای برطرف شدن این مشکل لازم است که دستگاه بطور تخصصی سرویس و تعمیر شود.

خاموش نشدن دستگاه

اگر بعد از باز کردن درب مایکروفر دستگاه هنوز روشن است ممکن است سوئیچ درب که قطع و وصل شدن جریان را در هنگام باز و بسته شدن درب کنترل می کند خراب شده باشد.این مشکل ممکن است در اثر خراب شدن پنل دستگاه نیز به وجود آید برای برطرف شدن این مشکلات لازم است که این قطعات تعویض شود.

گرم نکردن غذا

این مشکل ممکن است به دلیل شکسته شدن سوئیچ درب و یا وجود مشکل در دیود ولتاژ بالا باشد. در این مورد نیز لازم است که دستگاه توسط یک فرد متخصص سرویس و تعمیر شود.

روشن نشدن ماکروفر

این مشکل می‌تواند دلایل بسیاری داشته باشد از جمله خرابی سوئیچ درب و یا از کار افتادگی فیوز سرامیکی که وظیفه محافظت از اجزای ماکروفر در برابر نوسانات برق را بر عهده دارد. برای رفع این مشکل لازم است که سوئیچ درب و فیوز سرامیکی تعویض شوند.

ثابت ماندن سینی مایکروویو

اگر بعد از روشن کردن دستگاه سینی مایکروفر یا مایکروویو شما حرکت نمی کند ممکن است یکی از موارد زیر دچار مشکل شده باشد: موتور حرکت دهنده،قطع شدن اتصال سیم هایی که موتور و غلطک را به هم وصل می کند و یا شکستگی غلتکی که سینی را به گردش در می آورد. برای رفع این مشکل لازم است که دستگاه سرویس شده و این قطعات در صورت نیاز تعویض شوند.

کار نکردن فن خنک کننده

این مشکل می تواند ناشی از مشکل در قطعه تعدیل کننده هوا و یا مسدود شدن فیلتر زغال چوب که باعث از بین رفتن بو و آلاینده ها از غذای در حال گرم شدن می شود باشد و با تعویض این فیلتر این مشکل برطرف خواهد شد.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از مایکروفر و مایکروویو دلونگی

به منظور بالا بردن کارایی مایکروفر یا مایکروویو delonghi و حفظ و نگهداری از آن رعایت نکات زیر به مصرف کنندگان گرامی توصیه می شود:

  • دستگاه را در حالی که خالی است روشن نکنید. این کار باعث آسیب دیدن قطعات داخلی آن می شود.
  • ظروف فلزی مانند ظروف کنسرو و غیره را در داخل مایکروفر قرار ندهید.
  • به منظور افزایش ایمنی و سلامت غذاها از ظروف مخصوص ماکروفر استفاده کنید.
  • دستگاه را بطور مرتب تمیز کنید. این کار علاوه بر کاهش مصرف انرژی، طول عمر دستگاه را نیز افزایش می‌دهد.
  • از بسته بودن درب مایکروویو در حین استفاده، اطمینان حاصل نمایید.
  • در ساعات اوج مصرف و همچنین در هنگام وجود نوسانات برق از دستگاه استفاده نکنید.
  • از جوشاندن آب در داخل مایکروفر خودداری کنید.

هزینه های سرویس و تعمیر مایکروفر و مایکروویو دلونگی

در صورتی که مایکروفر دلونگی شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات ماکروفر دلونگی تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های مایکروفر های delonghi

دلونگی یک شرکت تولید کننده لوازم خانگی در ایتالیا است که دفتر اصلی آن مستقر در شهر ترویزو ایتالیا می باشد. این شرکت به عنوان یک کارگاه کوچک قطعه ساز صنعتی در سال ۱۲۸۱ خورشیدی، تأسیس شد و در سال ۱۳۲۹ ، به ثبت رسید. این شرکت در ابتدا، یک تولیدکننده عمده گرم کننده‌ها و هواسازهای قابل حمل بود، که بعدها با بسط فعالیت‌های خود، به تولید انواع لوازم خانگی پرداخت. شرکت دلونگی، در سال ۱۳۸۰ خورشیدی، توانست مالکیت گروه انحصاری کنوود انگلستان، که مورد نزاع صاحبانش بود را بدست آورد، که این امر سبب شد که این شرکت، به کارخانه‌های شرکت کنوود در آسیا و مخصوصاً چین دسترسی پیدا کند. نتیجه این دسترسی، تولید بسیاری از محصولات این شرکت در چین، با طراحی اصلی بود. فعالیت اصلی شرکت دلونگی تولید لوازم خانگی باکیفیت می باشد که یکی از شاخصترین آنها مایکروفر و مایکروویو می باشد. از ویژگی های ماکروفر های جدید دلونگی می توان به ظرفیت خوب، دارای صفحه نمایش لمسی، برنامه پخت متنوع، دارای قابلیت مایکروویو و سیستم یخ زدایی اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *