ثبت درخواست تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی

تعمیر لباسشویی هیتاچی در تهران

ماشین لباسشویی هیتاچی یکی از برندهای باکیفیت و مطرح ژاپنی است که کیفیت قطعات و عملکرد بالای آن سبب پرطرفدار شدن این ماشین لباسشویی شده است. امروزه ماشین لباسشویی یکی از اعضای جدا نشدنی و مهم زندگی است و در صورت خرابی و استهلاک برای افراد بسیار ناخوشایند است.

برای تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی می‌توانید با مرکز دیبا پشتیبان به عنوان تعمیرگاه مجاز و تخصصی تماس بگیرید. دیبا پشتیبان به عنوان اولین تعمیرگاه تخصصی آنلاین و با در اختیار داشتن تکنسین‌های مجرب و دوره دیده تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی را در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌دهند.

دیبا پشتیبان با بیش از ۱۵ سال سابقه موفق بهترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی را در سراسر تهران عرضه می‌کند. تکنسین‌های مجرب دیبا پشتیبان به طور تخصصی دوره‌های تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی را گذرانده‌اند و به تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی کاملا مهارت دارند.

بازه تعمیرات از 150 هزار تومان تا 2 میلیون تومان
تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی

قطعات با کیفیت

اعزام یک ساعته

تعمیر در محل

ضمانت 6 ماهه با فاکتور

هزینه شفاف سازی

تسویه بعد از تحویل و تست

برند ها
جدول قیمت
سوالات متداول

در اکثر مواقع خرابی دستگاه ماشین لباسشویی با تعمیر و تعویض قطعات حل می شود اما در موارد خیلی جدی و حاد متاسفانه تعمیر نمی شود.البته نوع مشکل در لباسشویی و سن لباسشویی بستگی دارد.

بله, تمامی خدمات و تعمیرات ما شامل گارانتی 6 الی 12 ماهه می شود که در فاکتور رسمی شما ثبت می شود.

دیبا پشتیبان بیش از 15 سال سابقه فعالیت دارد و همیشه الویت خود را رضایت مشتری قرار داده است در صورتی که نسبت به رفتار و یا حتی تخصص, هرگونه سوال یا ابهامی, انتقاد و یا اعتراض داشتید کافیست با دفتر مرکزی تماس گرفته , و مشکل خود را با اپراتور درمیان بگذارید اپراتور موظف است در سریعترین زمان حل کند و رضایت شما را جلب کند.

به دلیل اهمیت بسیار بالای این موضوع در مجموعه بزرگ دیبا پشتیبان، تمامی کارشناسان و متخصصان ما، کلیه موارد و سازمان های امنیتی را گزرانده اند و همین طور تست های روانشناسی را با موفقیت پشت سر گزاشته اند.

زمانی که کار متخصص به اتمام رسید موظف است دستگاه را تست کند. بعد از تست، فاکتور به شما تقدیم می کند و شما می توانید مبلغ را به تکنسین پرداخت کنید.

در صورتی که تعمیرکار ماشین لباسشویی در محل حاضر شود و دستگاه را عیب یابی کند. شما باید هزینه ی ایاب ذهاب و همین طور هزینه کارشناسی و عیب یابی را پرداخت کنید، نیازی به پرداخت مبلغ اضافه تر نمی باشد.

بله، شما زمانی که در حای ثبت درخواست کردید زمان ورود کارشناس را حتما با اپراتور مجموعه ی ما در میان بگذارید.

برای تعمیر لباسشویی با شماره های 02147278 تماس بگیرید. خدمات ما در شهر بزرگ تهران و حومه ی تهران میباشد.

ما از قطعات باکیفیت موجود در بازار استفاده میکنیم.

بعد از اینکه شما ثبت درخواست خود راثبت کرده اید. تکنسین در کمتر از دو ساعت به منزل شما مراجعه میکند.

خرابی ها و مشکلات متداول

وجود صدای عجیب و یا لرزش در ماشین لباسشویی به دلیل آسیب دیدگی بلبرینگ ها

کار نکردن و یا متوقف شدن ماشین لباسشویی به دلیل مشکل قفل ایمنی درب و یا میکرو سوئیچ

تخلیه نشدن آب لباسشویی به دلیل خرابی پمپ تخلیه و یا گرفتگی فیلتر

کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی به دلیل خراب شدن موتور

وجود تکان های شدید در ماشین لباسشویی که ممکن است به دلیل عدم قرارگیری صحیح دستگاه باشد

ناتمام ماندن برنامه شستشو به دلیل خرابی تایمر و یا برد اصلیی دستگاه

عیب یابی ماشین لباسشویی هیتاچی کار دشواری نیست در این مقاله تیم دیبا پشتیبان برای آشنایی شما با عیوب ماشین لباسسویی هیتاچی به معرفی عیوب آن و نحوه عیب‌یابی و تعمیر آن ها پرداخته‌اند تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی

تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی هیتاچی آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات هیتاچی آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

 

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی هیتاچی

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه HITACHI می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی هیتاچی و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

 

 

عیوب رایج ماشین لباسشویی هیتاچی چیست؟

ماشین لباسشویی هیتاچی سیستم حساس و پیچیده‌ای دارد و اغلب دچار یکسری ایرادات رایج می‌شوند. نگهداری اصولی و سرویس دوره‌ای و منظم آن سبب افزایش طول عمر مفید لباسشویی هیتاچی و همچنین جلوگیری از زود فرسوده شدن قطعات آن می‌شود. در این بخش به معرفی عیوب متداول ماشین لباسشویی هیتاچی می‌پردازیم:

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی هیتاچی
 • بسته نشدن درب ماشین لباسشویی هیتاچی
 • نشت آب از لباسشویی
 • آبگیری نکردن لباسشویی هیتاچی
 • تخلیه نشدن آب از ماشین لباسشویی
 • لرزش ماشین لباسشویی هیتاچی
 • سر و صدای بیش از حد لباسشویی

توصیه می‌شود در هنگام مشاهده این عیوب و ایرادات حتما با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید تا تکنسین مجرب تعمیر لوازم خانگی به روش اصولی و صحیح به برطرف کردن مشکل بپردازد. توجه کنید که در روند تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی بازدیدهای دوره‌ای و سرویس منظم دستگاه تضمین کننده سلامت قطعات و عملکرد بهتر ماشین لباسشویی هیتاچی خواهد بود.

 

تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی

نحوه عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی

برای عیب یابی و تعمیر بهتر ماشین لباسشویی هیتاچی بهتر است با اجزای تشکیل دهنده آن تا حدی آشنا باشید. بهتر است اگر دانش و مهارت ندارید دست به تعمیر و اقدام خودسرانه برای تعمیر لباسشویی هیتاچی نزنید چرا که هم از نظر ایمنی خطرناک است و هم موجب آسیب به دیگر قطعات لباسشویی می‌شود و ممکن است هزینه تعمیرات و تعویض قطعات افزایش یابد.

در این بخش به عیوب رایج ماشین لباسشویی هیتاچی و نحوه عیب یابی آن ها می‌پرداریم.

تعمیر لباسشویی هیتاچی در تهران

ماشین های لباسشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند. ماشین های لباسشویی تولید شده توسط شرکت هیتاچی، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردارند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزئی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی هیتاچی به وجود آید و نیازمند تماس با مرکز تعمیرات هیتاچی  HITACHI است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

صدا و لرزش

وجود صدای عجیب و یا لرزش به دلیل آسیب دیدگی بلبرینگ ها میباشد.معمولا لرزش لباسشویی هیتاچی به دلیل تراز نبودن و عدم تعادل لباسشویی است. سطح زیر ماشین لباسشویی باید صاف و هموار باشد. همچنین عدم توازن لباس‌ها نیز می تواند سبب لرزش دستگاه شود. اگر با بررسی و بر طرف کردن موارد بالا ماشین لباسشویی همچنان دارای لرزش باشد باید از تکنسین مجرب و متخصص برای رفع این مشکل کمک بگیرید.

 

کار نکردن

کار نکردن و یا متوقف شدن ماشین لباسشویی هیتاچی به دلیل مشکل قفل ایمنی درب و یا میکرو سوئیچ

 

عدم تخلیه آب

تخلیه نشدن آب لباسشویی به دلیل خرابی پمپ تخلیه و یا گرفتگی فیلتر

 

 • کاهش سرعت و عدم چرخش

کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی به دلیل خراب شدن موتور

 

 • تکان های شدید

وجود تکان های شدید در ماشین لباسشویی هیتاچی که ممکن است به دلیل عدم قرارگیری صحیح دستگاه باشد.

 

 • ناتمام ماندن شستشو

ناتمام ماندن برنامه شستشو به دلیل خرابی تایمر و یا برد اصلی دستگاه

 

 

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی هیتاچی

اگر لباسشویی هیتاچی روشن نمی‌شود ابتدا پریز برق و دوشاخه را بررسی کنید که مشکلی نداشته باشد. روشن نشدن لباسشویی می‌تواند به دلایل مختلفی مانند خرابی موتور و یا برد دستگاه و.. اتفاق بیفتد که بررسی و تعمیر ان باید توسط تکنسین تعمیر لباسشویی هیتاچی انجام شود.

 

تعمیر لباسشویی هیتاچی

 

 • سر و صدای نامتعارف و زیاده از حد ماشین لباسشویی هیتاچی

ابتدا تراز بودن و تعادل لباسشویی را بررسی کنید چرا که سر و صدای زیاد شست و شوی لباس‌ها در ماشین لباسشویی طبیعی نیست و ممکن است به قطعات لباسشویی صدمات جبران ناپذیر وارد شود.

از دیگر دلایل صدا دادن ماشین لباسشویی خراب شدن بلبرینگ‌های آن است. همچنین احتمال ایراد در درام لباسشویی را نیز باید در نظر داشته باشید. اگر نیاز به راهنمایی‌های بیشتر داشتید می‌توانید از کارشناسان ما در مرکز تعمیر لباسشویی دیبا پشتیبان کمک بخواهید.

 

 

 • برق گرفتگی بدنه ماشین لباسشویی

ابتدا پریز و وشاخه را بررسی کنید. سپس تمام سیم‌کشی‌های الکتریکی و اتصالات برقی ماشین لباسشویی را کنترل کنید. وجود سوختگی یا خرابی روکش سیم‌ها می‌تواند سبب بروز این مشکل باشد. برق داشتن بدنه لباسشویی خطرناک است بهتر است با متخصص تعمیر لباسشویی تماس بگیرید تا این مشکل را بررسی و بر طرف کند.

 

 • آبگیری نکردن لباسشویی هیتاچی

در این شرایط فشار آب و شیر آب را چک کنید زیرا در صورت کم بودن فشار آب ماشین لباسشویی نمی‌تواند به درستی آبگیری کند. شلنگ آب را نیز کنترل کنید تا تاخوردگی و پیچ‌خوردگی نداشته باشد.

در صورتی که این مشکل حل نشد، از تعمیرگاه مجازدیبا پشتیبان درخواست نیرو، جهت بررسی و تعمیر را داشته باشید. لازم به ذکر است تمامی تکنسین‌های دیبا پشتیبان فاقد هر گونه سوءپیشینه و کاملا مورد اطمینان هستند و موظفند ماشین لباسشویی را پس از تعمیر تست و به مشتری تحویل دهند.

 

 • تخلیه نکردن آب توسط لباسشویی هیتاچی

در هنگام تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی هیتاچی ابتدا به بررسی فیلتر پمپ تخلیه و تمیز کردن آن بپردازید همچنین بهتر است شلنگ تخلیه را نیز کنترل کنید تا دچار انسداد و پیچ‌خوردگی نباشد.

 

 • نشت آب از ماشین لباسشویی هیتاچی

ابتدا چک کنید که شلنگ تخلیه از جای خود خارج نشده باشد. سپس بررسی کنید که خروجی تخلیه انسداد و رفتگی نداشته باشد. اگر موارد بالا را بررسی کردید و محل اتصال شلنگ و شیر ورودی اب نیز مشکلی نداشت، بهتر است با تکنسین متخصص تماس بگیرید تا به عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی بپردازد.

 

آیا ما نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی می باشیم؟

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در تهران

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله هیتاچی، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد.

توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.


لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی هیتاچی معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

 

ارور ها و کدهای خطای متداول لباسشویی هیتاچی

تعمیر لباسشویی هیتاچی در تهران

اگر کد خطا بر روی ماشین لباس شویی هیتاچی شما ظاهر شد شما میتوانید با بررسی آن به تعمیر و رفع اررور بپردازید. هنگام بروز خطاهای ساده به راحتی آن‌ها را برطرف کرده و از لباسشویی جهت شستشوی لباس‌های مختلف بهره بگیرید. اگر تصور می‌کنید که کدهای خطا به دلیل مشکلات پیش و پا افتاده به نمایش گذاشته می‌شوند سخت در اشتباه هستید؛ زیرا هر کد خطا مربوط به خرابی در قسمت خاصی است و ممکن است کدهای خطا یا ارور ماشین لباسشویی هیتاچی به دلیل بروز مشکل در عملکرد برد، شیر برقی و حتی سنسور تنظیم دما به نمایش گذاشته شده باشد. در زیر ما لیستی از ارورهای ماشین لباسشویی هیتاچی و راه حل آنها را برای شما آورده ایم:

 • C0: بارگیری بیش از حد دستگاه و عدم توازن بار
 • C1: وارد نشدن آب به درون ماشین لباسشویی به دلیل مسدود بودن مسیر ورودی آب
 • C2: تخلیه نشدن آب دستگاه پس از پایان برنامه شستشو به دلیل مسدود شدن شیلنگ تخلیه و یا مسیر خروجی
 • C3: عدم چرخش ماشین لباسشویی به دلیل باز بودن درب
 • C4: آغاز نشدن برنامه شستشو و نچرخیدن دستگاه به دلیل پر بودن بیش از حد ماشین لباسشویی و یا تراز نبودن سطح زیر دستگاه
 • C8: بسته نشدن درب ماشین لباسشویی به دلیل خرابی قفل و یا گیر کردن اشیاء خارجی در بین درب
 • C9: باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 • CH: نرسیدن سرعت چرخش دستگاه به مقدار مشخص شده در برنامه انتخابی به دلیل استفاده بیش از اندازه از پودر و یا مسدود شدن شیلنگ تخلیه

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی هیتاچی

تعمیر لباسشویی هیتاچی در تهران

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی هیتاچی توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • استفاده بیش از حد نرمال از پودر ماشین لباسشویی باعث بهتر تمیز شدن لباسهای شما نخواهد شد.
 • برای بهتر تمیز شدن به زمانبندی و انتخاب نوع برنامه نسبت به جنس و کثیف بودن آن دقت بیشتری داشته باشید.
 • در صورت استفاده از نرم کننده ابتدا آن را با آب رقیق کنید بعد در مخزن بریزید.
 • نسبت بو نوع جنس ، کثیفی زمانبندی مناسبی را برای شستشو انتخاب کنید و همه را با یک درجه ثابت نشورید ؛ تا از لباسشویی خود رضایت کامل را داشته باشید.
 • حتما نباید با سرعت دور تند نسبت به خشک شدن لباسها اقدام کرد پس نسبت به نوع و جنس لباسهای خود دور خشک کن را تنظیم نمایید.
 • بعد از هر بار شستشو به دستگاه خود دو ساعت استراحت دهید و سپس درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید و هر دو ماه یک بار با جرم گیر مخصوص دستگاه خود را جرم گیری نمایید.

 

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی

در صورتی که ماشین لباسشویی هیتاچی شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی هیتاچی تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی HITACHI

هیتاچی شرکت خوشه‌ای ژاپنی و چند ملیتی می باشد، که در حوزه‌های مهندسی و تولید تجهیزات الکتریکی، لوازم الکترونیکی و سخت‌ افزارهای رایانه‌ ای، سامانه‌ های اطلاعاتی و مخابراتی، سیستم‌ ها و تجهیزات نیروگاهی، فناوری هوافضا همچنین طراحی و ساخت ماشین‌ آلات صنعتی و صنایع سنگین و ارائه خدمات مالی فعالیت می‌کند. شرکت هیتاچی در سال ۱۹۱۰ توسط نامیهی اودیرا در شهر هیتاچی، ایباراکی تأسیس گردید. این شرکت در سال ۲۰۱۲ در فهرست فورچون جهانی ۵۰۰ در رتبه ۳۸امین شرکت بزرگ جهان قرار گرفت. شرکت هیتاچی همچنین در همین سال ۲۰۱۲ در فهرست فوربز جهانی ۲۰۰۰ نیز جایگاه ۱۲۹ از بزرگترین شرکت‌های سهامی جهان را به خود اختصاص داد. دفتر مرکزی این شرکت در چیودا، توکیو قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس توکیو مبادله می‌شود، همچنین جزئی از شاخص نیکی ۲۲۵ و تاپیکس ۱۰۰ به‌شمار می‌آید. یکی از بزرگترین فعالیهای این شرکت تولید لوازم خانگی باکیفیت می باشد که یکی از شاخصترین آنها ماشین لباسشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های لباسشویی هیتاچی می توان به مصرف انرژی پایین، صفحه نمایش، گارانتی بلند مدت موتور، انواع برنامه شستشو و کیفیت ساخت بالا اشاره نمود.

 

سخن آخر دیباپشتیبان

ماشین لباسشویی وسیله‌ای بسیار پرکاربرد و مهم است و خراب شدن و ایراد در آن بسیار دردسرساز می‌شود. ماشین لباسشویی هیتاچی به دلیل کیفیت و قیمت عالی یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین ماشین لباسشویی ها است. 

مراقبت اصولی و استفاده درست از ماشین لباسشویی هیتاچی در عملکرد بهتر و طول عمر مفید آن بسیار تاثیرگذار است. در هنگام خرابی ماشین لباسشویی باید سریعا نسبت به عیب یابی و تعمیر آن اقدام کرد چرا که باعث صدمه زدن به دیگر قطعات و افزایش هزینه تعمیرات و تعویض قطعات خواهد شد.

در این مقاله به بررسی کاربردی مشکلات رایج در ماشین لباسشویی هیتاچی و نحوه تعمیر آن ها پرداخته شد اما توصیه می‌شود در هنگام بروز مشکل حتما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی هیتاچی تماس بگیرید و تعمیر و عیب یابی آن را به تعمیرکار متخصص بسپارید.

برای ثبت خدمات تعمیرات در دیبا پشتیبان با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و بعد از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت تعمیرکار به محل مورد نظر شما اعزام شده و تعمیرات پنکه سقفی یاس اروند را با قطعات اورجینال انجام می‌دهد.

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان به عنوان تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات پنکه در انواع برند و مدل به صورت شبانه روزی و در ۷ روز هفته در تمام مناطق تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان و پشتیبانی ۲۴ ساعته می‌باشد.

ورود به سایت