نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ

اینکه ماشین لباسشویی بلومبرگ شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لباسشویی بلومبرگ شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بلومبرگ

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین لباسشویی بلومبرگ در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی بلومبرگ در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی بلومبرگ آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات بلومبرگ آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز خدمات پس از فروش لباسشویی بلومبرگ

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه مجاز BLOMBERG می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی بلومبرگ و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در منزل و محل

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ

ماشین های لباسشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند. ماشین های لباسشویی تولید شده توسط شرکت بلومبرگ، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردارند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی بلومبرگ به وجود آید و نیازمند تماس با نمایندگی تعمیرات بلومبرگ یا خدمات پس از فروش BLOMBERG است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

این مشکل معمولا به یکی از دلایل زیر اتفاق می افتد: سوراخ شدن، شل شدن و یا مسدود شدن شیلنگ های ورودی و خروجی آب. برای برطرف شدن این مشکل لازم است که دستگاه به طور تخصصی سرویس و تعمیر شود.

این مشکل معمولا ناشی از خراب شدن برد اصلی دستگاه و یا وجود مشکل در قفل ایمنی درب است و لازم است که این قطعات تعویض شوند.

اگر ماشین لباسشویی آبگیری می کند اما برنامه شستشو ادامه پیدا نمی کند، ممکن است یکی از قطعات زیر دچار مشکل شده باشد: هیدروستات، تایمر، موتور اصلی و یا تسمه . به منظور برطرف شدن این مشکل لازم است که این قطعات تعویض یا تعمیر شوند.

معمولا به دلیل مشکل در تنظیمات ترموستات و یا خراب شدن المنت، آب داخل دستگاه برای آغاز برنامه شستشو گرم نمی شود و لازم است که این قطعات تعویض شوند.

این مشکل ممکن است به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده، شل شدن یا انسداد شیلنگ های تخلیه، خرابی پمپ تخلیه و یا نشتی، ترک برداشتن یا سوراخ شدن دیگ لباسشویی ایجاد شود. به منظور برطرف شدن این مشکل لازم است که هرچه سریعتر با نمایندگی تعمیرات بلومبرگ تماس بگیرید.

خراب شدن موتور ماشین لباسشویی و یا پاره شدن و شل شدن تسمه سبب می شود که سرعت چرخش دستگاه کاهش یافته و یا متوقف شود. در این حالت لازم است که دستگاه بصورت تخصصی مورد سرویس و تعمیر قرار گیرد.

ارور ها و کدهای خطای متداول لباسشویی بلومبرگ

در زیر لیست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های لباسشویی بلومبرگ که گاهی تماس با نمایندگی تعمیرات بلومبرگ را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • ۰۱: وجود مشکل در آبگیری

 • ۰۲: وجود مشکل در تخلیه آب

 • ۰۳: مشکل در گرم شدن آب به دلیل خرابی ترموستات

 • ۰۴: وجود اتصال کوتاه در موتور به دلیل وجود مشکل در سیم پیچی های موتور و یا برد الکتریکی

 • ۰۵: خطای سنسور درجه حرارت یاNTC

 • ۰۶: وجود مشکل در تاکو موتور

 • ۰۷: باز نشدن درب دستگاه پس از شستشو به دلیل خرابی میکروسوئیچ یا برد الکتریکی

 • ۰۹: وجود مشکل در برنامه انتخابی و یا ناهماهنگی بین برد الکتریکی و پنل

 • ۱۰: بالا بودن سطح آب ورودی به دستگاه؛ خطای سرریز شدن آب به دلیل وجود مشکل در سنسور سطح آب و یا هیدروستات

 • ۱۱: وجود مشکل در گرم کردن آب به دلیل خرابی المنت هیتر یا ترموستات

 • ۱۲: وجود اتصالی در درب ورودی

 • ۱۳: وجود مشکل در سرعت چرخش دیگ

 • ۱۸: نامتعادل بودن ولتاژ برق

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی بلومبرگ

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی بلومبرگ توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • خودداری از شستشوی لباسها با دفعات زیاد و پشت سر هم

 • نریختن لباس به داخل دستگاه بیش از اندازه ظرفیت آن

 • تمیز کردن فیلتر و محفظه پودر پس از چند بار شستشو

 • استفاده از برنامه شستشوی متناسب با نوع لباس

 • پیگیری و رفع کوچکترین نشتی آب

 • قرار دادن ماشین لباسشویی در مکانی که کاملاً تراز باشد

 • خاموش کردن دستگاه به محض شنیدن صداهای غیر عادی و تماس با یکی از نمایندگیهای تعمیرات یا مراکز خدمات پس از فروش لباسشویی بلومبرگ

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

در صورتی که ماشین لباسشویی بلومبرگ شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلومبرگ تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد. شما می توانید لیستی از هزینه های مربوط به برخی از خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ را در جدول زیر مشاهده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های ذیل مربوط به اجرت تعویض قطعات و انجام تعمیرات می باشد. به دلیل متغیر بودن قیمت قطعات، و لوازم یدکی بر اساس نوع و مدل لباسشویی، می توانید در هنگام تماس تلفنی با شرکت از هزینه‌ها و نرخ قطعات مطلع شوید.

ردیف شرح هزینه قیمت(تومان)
۱ هزینه رفت و آمد ۲۵,۰۰۰
۲ تشخیص عیب در محل ۲۵,۰۰۰
۳ تعویض شیلنگ و ورودی آب ۱۵,۰۰۰
۴ تعویض لاستیک دور درب ۱۰۰,۰۰۰
۵ تعویض شیلنگ هیدروستات ۳۰,۰۰۰
۶ تعویض جاپودری و خرطومی جاپودری ۶۵,۰۰۰
۷ تعویض شیلنگ خروجی ۲۵,۰۰۰
۸ تعویض خرطومی زیر دیگ لباسشویی بلومبرگ ۶۵,۰۰۰
۹ تعویض تایمر مکانیکی ۱۸۰,۰۰۰
۱۰ تعویض تایمر الکترونیکی ۱۲۰,۰۰۰
۱۱ تعویض پایه کلاج یا کمک هر دو عدد ۱۲۰,۰۰۰
۱۲ تعویض میکروسوئیچ ۴۰,۰۰۰
۱۳ تعویض موتور ماشین لباسشویی بلومبرگ ۵۰,۰۰۰
۱۴ تعویض المنت پمپ ۸۵,۰۰۰
۱۵ تعویض شیربرقی ۳۵,۰۰۰
۱۶ نصب و آموزش کار با لباسشویی blomberg ۶۵,۰۰۰
۱۷ تعویض تسمه ۳۰,۰۰۰
۱۸ تعویض بلبرینگ موتور هر دو عدد ۴۵,۰۰۰
۱۹ تعویض بلبرینگ سه نظام و کاسه نمد بدون تراشکاری و بدون دیگ ۳۰۰,۰۰۰
۲۰ تعویض دیگ یا آبکش کامل بدون هزینه قطعات ۳۲۰,۰۰۰
۲۱ تعویض برد ماشین لباسشویی بلومبرگ ۱۰۰,۰۰۰

برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی BLOMBERG

شرکت بلومبرگ، در سال ۱۸۸۳ توسط برنارد بلومبرگ در آلمان تاسیس شد. این شرکت در ابتدا در صنعت متالورژی و جوشکاری فلزات فعالیت داشت. اما پس از آن در فاصله سالهای ۱۹۳۵ تا ۱۹۴۹، فعالیت خود را به تولید و توزیع لوازم خانگی تغییر داد که یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین لباسشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های لباسشویی جدید بلومبرگ می توان به شستشوی همزمان انواع لباس‌ها، سیستم خودکار تنظیم آب، برنامه های شستشوی متنوع، قفل کودک و کیفیت ساخت مناسب  اشاره نمود.