به سایت دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیرات لوازم خانگی خوش آمدید
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

اینکه ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی جنرال الکتریک در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات جنرال الکتریک آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز خدمات پس از فروش لباسشویی جنرال الکتریک

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه مجاز GENERAL ELECTRIC می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی جنرال الکتریک و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات لباسشویی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل لباسشویی جنرال الکتریک خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

ماشین های لباسشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند. ماشین های لباسشویی تولید شده توسط شرکت جنرال الکتریک، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردارند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی جنرال الکتریک به وجود آید و نیازمند تماس با خدمات پس از فروش جنرال الکتریک یا نمایندگی تعمیرات GENERAL ELECTRIC است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نشتی آب

نشتی آب ماشین لباسشویی ممکن است به دلیل سوراخ شدن، شل شدن و یا مسدود شدن شیلنگ های ورودی و خروجی آب ایجاد شده باشد و لازم است که این قطعات تعویض شوند.

تمیز نشدن لباس ها

این مشکل ممک است به دلیل پر بودن بیش از حد ماشین لباسشویی و یا مشکل در آبگیری و یا تخلیه آب دستگاه ایجاد شود و نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

وجود تکان های شدید

این مشکل در ماشین های لباسشویی می تواند به دلیل تراز نبودن محل قرارگیری آن و یا پاره شدن تسمه ایجاد شود. اگر دستگاه در محلی که کاملا تراز است قرار داده شد و مشکل برطرف نشد، باید تسمه دستگاه تعویض شود.

کار نکردن و یا متوقف شدن ماشین لباسشویی

وجود مشکل در قفل ایمنی درب و یا خراب شدن برد دستگاه می تواند علت این مساله باشد که نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

وجود صدای عجیب و یا لرزش

در صورت آسیب دیدن بلبرینگ ها، خراب شدن تسمه یا پولی ها، ممکن است لباسشویی لرزش ها یا صداهای غیر عادی داشته باشد و باید یک متخصص، دستگاه را چک کرده و قطعات معیوب را تعویض یا تعمیر کند.

کار نکردن دستگاه پس از آبگیری

اگر ماشین لباسشویی پس از آبگیری از کار افتاد و برنامه شستشو ادامه پیدا نکرد، به احتمال زیاد یکی از قطعات زیر دچار اشکال شده است: هیدروستات، تایمر، موتور اصلی و یا تسمه. برای برطرف شدن این مشکل باید دستگاه بطور تخصصی سرویس و تعمیر شود.

گرم نشدن آب دستگاه

وجود مشکل در تنظیمات ترموستات، خراب شدن المنت و یا قطع ارتباط بین المنت و برد اصلی می تواند علت این مشکل باشد و برطرف شدن آن منوط به تعویض این قطعات است.

ارور ها و کدهای خطای متداول لباسشویی جنرال الکتریک

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های لباسشویی جنرال الکتریک که گاهی تماس با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • ۷E: مشکل در تامین آب ورودی
 • E: مشکل پمپ تخلیه
 • DE: باز بودن درب
 • UE: نامتوازن بودن بار
 • OE: سرریز شدن آب
 • E22: مشکل سرریز شدن آب به دلیل خرابی شیر برقی
 • E23: پر شدن بیش از حد آب به دلیل خرابی شیر برقی و یا سنسور سطح آب
 • E30: عدم تخلیه دستگاه به دلیل خرابی پمپ تخلیه
 • E31: پایان مدت زمان تخلیه دستگاه
 • E38/ E39: خطای دیسپنسر
 • E43: مشکل برد کنترل اینورتر
 • E42/ E45: جریان زیاد برق در موتور
 • E46: گرم شدن موتور
 • E47: گرم شدن بیش از حد برد کنترل
 • E48: خطای سیم پیچی های موتور
 • E49: بار زیاد موتور
 • E57/ E58: خطای برد کنترل اصلی
 • E60/ E61/ E63/ E64: مشکل در مجموعه قفل درب
 • E65: مشکل در سنسور سطح آب
 • E66/ E67: مشکل در سنسور دمای آب
 • E70: گیر کردن کلید در پنل کنترل
 • E71: مشکل در برد کنترل اصلی

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • ماشین لباسشویی را در مکانی که کاملا تراز باشد قرار دهید
 • از شستشوی لباسها با دفعات زیاد و پشت سر هم خودداری کنید.
 • بیش از اندازه ظرفیت دستگاه، لباس در داخل آن نریزید.
 • برای هر نوع لباس از برنامه شستشوی مربوط به آن بهره بگیرید.
 • پس از چند بار شستشو محفظه پودر و فیلتر لباسشویی را تمیز کنید.
 • کوچکترین نشتی آب را جدی گرفته و سریعا با یکی از نمایندگی ها یا تعمیرگاه های مجاز ماشین لباسشویی جنرال الکتریک برای پیگیری و رفع آن تماس بگیرید.
 • در صورت شنیدن صداهای غیر عادی از دستگاه سریعا آن را خاموش کرده و با یکی از نمایندگی ها و مراکز خدمات پس از فروش معتبر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک تماس بگیرید.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

در صورتی که ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی GENERAL ELECTRIC

موسسان اصلی شرکت جنرال الکتریک، توماس ادیسون و چارلز کافین بوده‌اندکه هر یک شرکت های کوچک متعددی را اداره می کردند و سرانجام در ۱۸۹۲ ادغام شده و شرکت چند ملیتی با عنوان جنرال الکتریک را در کنتیکت آمریکا پدید آوردند. این شرکت در سال های اولیه، بیشتر در زمینه تولید کامپیوتر فعالیت می کرد اما به دلیل عدم دسترسی به جوانب تکنیکی در سال ۱۹۷۰ واحد تولید کامپیوتر خود را فروخت. از آن زمان به بعد این شرکت تا پایان دهه ۹۰ شرکت های متعددی را خرید و روز به روز بزرگتر شد و یکی از مهمترین فعالیت این شرکت تولید لوازم خانگی باکیفیت از جمله ماشین لباسشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های لباسشویی جنرال الکتریک می توان به ظرفیت خیلی خوب ، استفاده از تکنولوژی های جدید شستشو، کیفیت ساخت بالا، ضمانت چند ساله و… اشاره نمود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *