مرکز تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس

اینکه ماشین لباسشویی وستینگهاوس شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لباسشویی وستینگهاوس شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات  ماشین لباسشویی وستینگهاوس

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین لباسشویی وستینگهاوس در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس و مرکز تعمیر و خدمات تعمیرات لباسشویی وستینگهاوس در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی وستینگهاوس آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیرات لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات وستینگهاوس آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی وستینگهاوس

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه WESTINGHOUSE می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی وستینگهاوس و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات لباسشویی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل لباسشویی وستینگهاوس خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین لباسشویی وستینگهاوس شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات لباسشویی وستینگهاوس می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله وستینگهاوس، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی وستینگهاوس فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی وستینگهاوس معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس

ماشین های لباسشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند. ماشین های لباسشویی تولید شده توسط شرکت وستینگهاوس، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردارند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی وستینگهاوس به وجود آید و نیازمند تماس با مرکز تعمیرات وستینگهاوس  WESTINGHOUSE است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تمیز نشدن لباس ها

این مشکل ممکن است به دلیل پر بودن بیش از حد ماشین لباسشویی و یا مشکل در آبگیری و یا تخلیه آب دستگاه ایجاد شود و نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

وارد نشدن آب به لباسشویی

این مشکل می تواند به دلیل بسته بودن شیر ورودی و یا انسداد شیر یا شیلنگ های مربوطه و در نهایت خراب بودن برد اصلی دستگاه ایجاد شود و لازم است که دستگاه توسط یک فرد متخصص سرویس و تعمیر شود.

وجود لرزش های شدید

وجود لرزش های غیر عادی و شدید ماشین لباسشویی می تواند به دلیل تراز نبودن محل قرارگیری دستگاه و یا آسیب دیدگی بلبرینگ ها و یا ساییده شدن لرزه گیر ها باشد. این مشکل باید به سرعت مورد رسیدگی قرار گیرد زیرا می تواند باعث ایجاد آسیب های بیشتر در دستگاه شود.

گرم نشدن آب دستگاه

به طور کلی مشکل در تنظیمات ترموستات و یا خراب شدن المنت، علت اصلی این مشکل است و برطرف شدن آن منوط به تعویض این قطعات است.

نشت آب

وجود هرگونه سوراخ در شلنگ های ورودی و خروجی و یا شل شدن این شلنگ ها و همچنین مشکل در کاسه نمد و یا دیگ می تواند باعث نشت آب از آن شود و برای برطرف شدن این مشکل لازم است که این قطعات به صورت تخصصی سرویس و تعمیر شوند.

ارور ها و کدهای خطای متداول لباسشویی وستینگهاوس

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های لباسشویی وستینگهاوس که گاهی تماس با مرکز تعمیرات وستینگهاوس را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • E10/ E11: مشکل ورود آب به دستگاه به دلیل خرابی شیر برقی
 • E13: نشتی آب یا وجود مشکل در سنسور میکروسوئیچ کف
 • E20/ E21/ E22: تخلیه نشدن آب به دلیل خرابی پمپ یا شیلنگ تخلیه
 • E23: خرابی رله پمپ در مدار برد
 • E24: مشکل تخلیه آب
 • E25/ E26: مشکل در حسگر چرخش رله پمپ
 • E31: مشکل سنسور فشار آب
 • E32: مشکل در سنسور فشار کالیبراسیون آب
 • E35/ E38: آبگیری بیش از حد دستگاه به دلیل خرابی شیر برقی یا هیدروستات
 • E36: مشکل در مدار برد دستگاه
 • E41/ E42: باز بودن درب
 • E43/ E44/ E45/ E46: خرابی برد الکتریکی یا ناهماهنگی بین برد اصلی و پنل
 • E49: مشکل میکروسوئیچ درب
 • E52: مشکل موتور
 • E53:مشکل در چرخش صحیح موتور
 • E54: اتصال نامناسب موتور
 • E55: سوختگی یا قفل شدن موتور
 • E56/ E57/ E58: جریان زیاد موتور

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی وستینگهاوس

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی وستینگهاوس توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • ماشین لباسشویی را در مکانی که کاملا تراز باشد قرار دهید
 • از شستشوی لباسها با دفعات زیاد و پشت سر هم خودداری کنید.
 • بیش از اندازه ظرفیت دستگاه، لباس در داخل آن نریزید.
 • برای هر نوع لباس از برنامه شستشوی مربوط به آن بهره بگیرید.
 • پس از چند بار شستشو محفظه پودر و فیلتر لباسشویی را تمیز کنید.
 • کوچکترین نشتی آب را جدی گرفته و سریعا با یکی از مراکز یا تعمیرگاه های مجاز ماشین لباسشویی وستینگهاوس برای پیگیری و رفع آن تماس بگیرید.
 • در صورت شنیدن صداهای غیر عادی از دستگاه سریعا آن را خاموش کرده و با یکی از تعمیرگاه ها و مراکز خدمات تعمیرات معتبر ماشین لباسشویی وستینگهاوس تماس بگیرید.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس

در صورتی که ماشین لباسشویی وستینگهاوس شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی وستینگهاوس تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی WESTINGHOUSE

شرکت وستینگهاوس الکتریک در سال ۱۸۸۶ توسط جورج وستینگهاوس در پنسبلوانیای امریکا تاسیس شد. این شرکت در دهه ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ به یکی از معروفترین تولید کنندگان لوازم برقی خانگی همچون یخچال تبدیل شد. با این حال، از اوایل دهه ۱۹۸۰ فعالیت های این شرکت در ۵ زمینه زیر متمرکز شد: قراردادهای دفاعی (نظامی)، تاسیسات تولید برق، فعالیت های رسانه ای، دستگاه های حمل و نقل یخچالدار و خدمات مالی. پس از جنگ جهانی دوم، با افزایش توجه مشتریان به محصولات و لوازم خانگی، این شرکت یکی از اولویت‌های خود را به طراحی و توسعه لوازم خانگی مدرن با ظاهری مناسب و حداکثر امکانات برای مصرف کننده اختصاص داد و در حال حاضر یکی است شناخته شده ترین پیشگامان طراحی لوازم خانگی برقی در دنیا به شمار می‌رود که یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین لباسشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های لباسشویی وستینگهاوس می توان به صرفه جویی در انرژی، فن‌آوری هوشمند، کیفیت ساخت بالا، فن‌آوری شستشوی بی‌صدا و انواع سیستم های شستشو اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *