ثبت درخواست تعمیرات
 • تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

  تعمیر لباسشویی آریستون 

  در صورتی که ماشین لباسشویی آریستون دچار خرابی و مشکل شود، باید توسط تعمیرکار متخصص عیب‌یابی و تعمیر شود. تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی آریستون ماشین لباسشویی را در محل تعمیر می‌کند.

  دیبا پشتیبان تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را در محل مورد نظر مشتری به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد. فقط کافیست با شماره ۰۲۱۴۷۲۷۸ تماس بگیرید تا متخصص تعمیر لباسشویی آریستون در کمتر از یکساعت به محل مورد نظر شما اعزام شود.

  دیبا پشتیبان به عنوان اولین تعمیرگاه مجاز آنلاین تعمیر لوازم خانگی با در اختیار داشتن تکنسین‌های مجرب و دوره دیده تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را در کوتاه‌ترین زمان و بهترین شیوه انجام می‌دهد.

  در این مقاله، تیم دیبا پشتیبان برای آشنایی بیشتر کاربران تعمیر و عیب‌یابی ماشین لباسشویی آریستون را با بیان ساده و کاربردی شرح داده‌اند پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

  بازه تعمیرات از 150 هزار تومان تا 2 میلیون تومان
  تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

  قطعات با کیفیت

  اعزام یک ساعته

  تعمیر در محل

  ضمانت 6 ماهه با فاکتور

  هزینه شفاف سازی

  تسویه بعد از تحویل و تست

  برند ها
  جدول قیمت
  سوالات متداول

  در اکثر مواقع خرابی دستگاه ماشین لباسشویی با تعمیر و تعویض قطعات حل می شود اما در موارد خیلی جدی و حاد متاسفانه تعمیر نمی شود.البته نوع مشکل در لباسشویی و سن لباسشویی بستگی دارد.

  بله, تمامی خدمات و تعمیرات ما شامل گارانتی 6 الی 12 ماهه می شود که در فاکتور رسمی شما ثبت می شود.

  دیبا پشتیبان بیش از 15 سال سابقه فعالیت دارد و همیشه الویت خود را رضایت مشتری قرار داده است در صورتی که نسبت به رفتار و یا حتی تخصص, هرگونه سوال یا ابهامی, انتقاد و یا اعتراض داشتید کافیست با دفتر مرکزی تماس گرفته , و مشکل خود را با اپراتور درمیان بگذارید اپراتور موظف است در سریعترین زمان حل کند و رضایت شما را جلب کند.

  به دلیل اهمیت بسیار بالای این موضوع در مجموعه بزرگ دیبا پشتیبان، تمامی کارشناسان و متخصصان ما، کلیه موارد و سازمان های امنیتی را گزرانده اند و همین طور تست های روانشناسی را با موفقیت پشت سر گزاشته اند.

  زمانی که کار متخصص به اتمام رسید موظف است دستگاه را تست کند. بعد از تست، فاکتور به شما تقدیم می کند و شما می توانید مبلغ را به تکنسین پرداخت کنید.

  در صورتی که تعمیرکار ماشین لباسشویی در محل حاضر شود و دستگاه را عیب یابی کند. شما باید هزینه ی ایاب ذهاب و همین طور هزینه کارشناسی و عیب یابی را پرداخت کنید، نیازی به پرداخت مبلغ اضافه تر نمی باشد.

  بله، شما زمانی که در حای ثبت درخواست کردید زمان ورود کارشناس را حتما با اپراتور مجموعه ی ما در میان بگذارید.

  برای تعمیر لباسشویی با شماره های 02147278 تماس بگیرید. خدمات ما در شهر بزرگ تهران و حومه ی تهران میباشد.

  ما از قطعات باکیفیت موجود در بازار استفاده میکنیم.

  بعد از اینکه شما ثبت درخواست خود راثبت کرده اید. تکنسین در کمتر از دو ساعت به منزل شما مراجعه میکند.

  خرابی ها و مشکلات متداول

  وجود صدای عجیب و یا لرزش در ماشین لباسشویی به دلیل آسیب دیدگی بلبرینگ ها

  کار نکردن و یا متوقف شدن ماشین لباسشویی به دلیل مشکل قفل ایمنی درب و یا میکرو سوئیچ

  تخلیه نشدن آب لباسشویی به دلیل خرابی پمپ تخلیه و یا گرفتگی فیلتر

  کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی به دلیل خراب شدن موتور

  وجود تکان های شدید در ماشین لباسشویی که ممکن است به دلیل عدم قرارگیری صحیح دستگاه باشد

  ناتمام ماندن برنامه شستشو به دلیل خرابی تایمر و یا برد اصلیی دستگاه

  مزایای استفاده از مرکز خدمات تعمیرات لباسشویی آریستون

  تعمیرات لباسشویی آریستون

  این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه ARISTON می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی آریستون و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

   

  تعمیرات لباسشویی آریستون

  اگر خرابی مجدد ماشین لباسشویی آریستون شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

   

  تعمیرات لباسشویی آریستون در تهران

  عیوب رایج ماشین لباسشویی آریستون

   

  تعمیر ماشین لباسشویی آریستون باید توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی آریستون به صورت تخصصی با ابزارهای خاص عیب‌یابی و تعمیر شود. از جمله رایج‌ترین خرابی و عیوب لباسشویی آریستون عبارت‌ند از:

   

  • روشن نشدن ماشین لباسشویی آریستون
  • تولید سر و صدای غیر متعارف
  • لرزش بیش از حد لباسشویی آریستون
  • باز نشدن درب ماشین لباسشویی
  • عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی آریستون
  • نشت آب از ماشین لباسشویی

  برخی از عیوب به راحتی و با اقدامات ساده به راحتی قابل تعمیر هستند ولی بعضی از این مشکلات نیاز به بررسی و تعمیر توسط تکنسین متخصص تعمیر لباسشویی دارند.

   

  آیا ما نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون می باشیم؟

  تعمیر لباسشویی آریستون

  شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد.

  مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله آریستون، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.


  لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی آریستون معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

   

  خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

  شماره تعمیر لباسشویی آریستون

  برای عیب‌یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آریستون نیاز به مهارت و دانش بالا است و باید تعمیرکار متخصص حتما دوره‌های مخصوص تعمیر لباسشویی آریستون را دیده باشد. هر گونه اقدام بدون دانش و مهارت برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون موجب آسیب رساندن به دیگر قطعات و تحمیل هزینه تعمیرات و تعویض قطعات بیشتر خواهد شد.

  پیشنهاد می‌شود برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون با مجموعه دیبا پشتیبان به عنوان اولین تعمیرگاه آنلاین و مجاز تماس بگیرید و تعمیر و عیب‌یابی لباسشئیی آریستون را به تکنسین‌های متخصص و با تجربه این مجموعه بسپارید تا به بهترین شیوه تعمیر لباسشویی انجام شود.

  ماشین های لباسشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند. ماشین های لباسشویی تولید شده توسط شرکت آریستون، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردارند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی آریستون به وجود آید و نیازمند تماس با مرکز تعمیرات آریستون یا خدمات تعمیرات ARISTON است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

   

  • تولید سر و صدای زیاد از حد

  خرابی پمپ تخلیه و کمک‌های دیگ ماشین لباسشویی از دلایل تولید سر و صدا توسط ماشین لباسشویی آریستون است.

  همچنین ایراد و خرابی موتور دستگاه و شکسته بودن و ترک داشتن جاپودری سبب ایجاد سر و صدای نامتعارف می‌شود.

   

   

  • نشت آب از ماشین لباسشویی

  نشتی آب از قسمت‌های داخلی ماشین لباسشویی می‌تواند به دلایل زیادی رخ دهد که رایج‌ترین این دلایل خرابی فیلتر و فرسودگی و خرابی لاستیک دور درب لباسشویی است. خرابی خرطوم و مشکلات مربوط به اتصالات دیگ نیز ممکن است موجب نشت آب شود.

   

  • بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

  در هنگام بروز این مشکل ابتدا باید بررسی کنید که لباس بین دیگ و درب لباسشویی گیر نکرده باشد و یا حجم لباس داخل دیگ لباسشویی بیش ازحد نباشد. معمولا این مشکل به دلیل خرابی میکروسوئیچ  و یا خرابی لولا و قفل درب لباسشویی اتفاق می‌ا‌فتد.

   

  • باقی ماندن کف روی لباس‌ها

  اگر جاپودری خراب باشد کف روی لباس‌ها باقی می‌ماند. همچنین نامرغوب بودن مواد شوینده نیز ممکن است سبب

  یکی دیگر از علل بروز این مشکل عدم آبکشی درست دستگاه است. در هنگام بروز این مشکل و بررسی موارد بالا اگر مشکل همچنان پا بر جا بود حتما با تکنسین تعمیر لباسشویی آریستون تماس بگیرید و از او کمک بخواهید.

   

  صدا و لرزش

  وجود صدای عجیب و یا لرزش به دلیل آسیب دیدگی بلبرینگ ها می باشد.

  مهم‌ترین و رایج‌ترین دلیل لرزش لباسشویی حین کار تراز نبودن دستگاه و تعادل نداشتن آن است. در این شرایط ابتدا چک کنید که سطح زیر لباسشویی صاف و هموار باشد. سپس حجم لباس‌های داخل مخزن لباسشویی را بررسی کنید تا بیشتر از مقدار مشخص نباشد.

  چنانچه تعمیرکار موارد بالا را بررسی کرد و مشکل همچنان باقی بود، باید به بررسی برد و اتصالات داخلی دستگاه بپردازد و در صورت نیاز آن ها را تعمیر و یا تعویض کند.

   

  کار نکردن

  کار نکردن و یا متوقف شدن ماشین لباسشویی آریستون به دلیل مشکل قفل ایمنی درب و یا میکرو سوئیچ می باشد.

  کار نکردن ماشین لباسشویی آریستون به دلایل مختلفی رخ می‌دهد که باید توسط تعمیرکار به صورت دقیق بررسی و عیب یابی شود. از دلایل بروز این شکل می‌توان به خرابی سنسورها، خرابی موتور، ایراد در تایمر و.. اشاره کرد. بررسی این موارد یک کار کاملا تخصصی است و باید توسط تعمیرکار انجام شود.

   

  عدم تخلیه آب

  تخلیه نشدن آب لباسشویی به دلیل خرابی پمپ تخلیه و یا گرفتگی فیلتر

   

  کاهش سرعت و عدم چرخش

  کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی به دلیل خراب شدن موتور

   

  تکان های شدید

  وجود تکان های شدید در ماشین لباسشویی آریستون که ممکن است به دلیل عدم قرارگیری صحیح دستگاه باشد.

   

  ناتمام ماندن شستشو

  ناتمام ماندن برنامه شستشو به دلیل خرابی تایمر و یا برد اصلی دستگاه

   

   

  ارور ها و کدهای خطای متداول لباسشویی آریستون

  تعمیر لباسشویی آریستون در تهران

  اگر کد خطا بر روی ماشین لباس شویی آریستون شما ظاهر شد شما میتوانید با بررسی آن به تعمیر و رفع اررور بپردازید. هنگام بروز خطاهای ساده به راحتی آن‌ها را برطرف کرده و از لباسشویی جهت شستشوی لباس‌های مختلف بهره بگیرید. اگر تصور می‌کنید که کدهای خطا به دلیل مشکلات پیش و پا افتاده به نمایش گذاشته می‌شوند سخت در اشتباه هستید؛

  زیرا هر کد خطا مربوط به خرابی در قسمت خاصی است و ممکن است کدهای خطا یا ارور ماشین لباسشویی آریستون به دلیل بروز مشکل در عملکرد برد، شیر برقی و حتی سنسور تنظیم دما به نمایش گذاشته شده باشد. در زیر ما لیستی از ارورهای ماشین لباسشویی آریستون و راه حل آنها را برای شما آورده ایم:

   

  • ارور F01: وجود مشکل در راه اندازی موتور
  • ارور F02: وجود مشکل در موتور مانند خرابی بلبرینگ ها و یا کثیفی درام
  • ارور F03: وجود مشکل در سنسور شستشو
  • ارور F04 / F05 / F10: وجود مشکل در هیدروستات
  • ارور F07 / F08: گرم نشدن آب به دلیل خرابی المنت
  • ارور F09: خطای EEPROM
  • ارور F10: وجود مشکل در هیدروستات و یا عدم وجود آب سرد
  • ارور F11: وجود مشکل در پمپ تخلیه و یا عدم وجود آب گرم
  • ارور F12: وجود مشکل در ارتباط بین برد نمایشگر و برد کنترل اصلی
  • ارور F13: وجود مشکل در سنسور خشک کن
  • ارور F14: وجود مشکل در المنت خشک کن
  • ارور F15: وجود اتصال کوتاه در المنت خشک کن
  • ارور F17: وجود مشکل در میکروسوئیچ درب
  • ارور E18: وجود مشکل در ارتباط بین برد نمایشگر و برد کنترل اصلی
  • ارور F20 / F21: وجود مشکل در مقاومت ترمیستور
  • ارور F30 / F31: وجود مشکل در موتور
  • ارور F40: تشخیص زیر حفاظت آب
  • ارور F41: تشخیص نادرست سطح آب به صورت پی در پی
  • ارور F50 / F51: ذخیره نشدن برنامه شستشو و زبان کاربر

   

  مراحل ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در دیبا پشتیبان

  برای ثبت در خواست تعمیرات توسط تعمیرکاران دیبا پشتیبان، می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۷۲۷۸ تماس بگیرید و درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید.

  همچنین می‌توانید در سایت دیبا پشتیبان در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و هماهنگی‌های لازم جهت اعزام تعمیرکار صورت گیرد.

   

  تعمیرکاران دیبا پشتیبان همگی دوره دیده و مجرب هستند و هیچگونه سوءپیشینه و سابقه‌ای ندارند و موظند ماشین لباسشویی آریستون را پس از تعمیر تست و تحویل مشتری دهند.

  شما می‌توانید قبل از ثبت درخواست تعمیرات با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره و راهنمایی آنان بهره‌مند شوید و در صورتی که مشکل برطرف نشد درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید.

   

  نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی آریستون

  تعمیر لباسشویی آریستون

  به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی آریستون توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

  • استفاده بیش از حد نرمال از پودر ماشین لباسشویی باعث بهتر تمیز شدن لباسهای شما نخواهد شد.
  • برای بهتر تمیز شدن به زمانبندی و انتخاب نوع برنامه نسبت به جنس و کثیف بودن آن دقت بیشتری داشته باشید.
  • در صورت استفاده از نرم کننده ابتدا آن را با آب رقیق کنید بعد در مخزن بریزید.
  • نسبت بو نوع جنس ، کثیفی زمانبندی مناسبی را برای شستشو انتخاب کنید و همه را با یک درجه ثابت نشورید ؛ تا از لباسشویی خود رضایت کامل را داشته باشید .
  • حتما نباید با سرعت دور تند نسبت به خشک شدن لباسها اقدام کرد پس نسبت به نوع و جنس لباسهای خود دور خشک کن را تنظیم نمایید .
  • بعد از هر بار شستشو به دستگاه خود دو ساعت استراحت دهید و سپس درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید و هر دو ماه یک بار با جرم گیر مخصوص دستگاه خود را جرم گیری نمایید.

   

  هزینه های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

  تعمیر لباسشویی آریستون درتهران

  در صورتی که ماشین لباسشویی آریستون شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی آریستون تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.


  گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

  به طور کلی نمی‌توان یک مبلغ مشخص برای هزینه تعمیرات لباسشویی آریستون مشخص کرد. زیرا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون به عوامل مختلفی بستگی دارد و هر کدام از این عوامل بر روی این هزینه تاثیر گذار هستند.

   

  به عنوان نمونه به دلیل ثابت نبودن نرخ قطعات در کشور ما نرخ ثابتی برای تعمیر یک قطعه ماشین لباسشویی نمی‌توان در نظر گرفت. مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون عبارت‌اند از:

   

  • میزان آسیب و خسارت به ماشین لباسشویی
  • قیمت قطعات آسیب دیده
  • هزینه عیب یابی توسط تعمیرکار
  • هزینه ایاب ذهاب استادکار

  تعمیرکاران دیبا پشتیبان همیشه الویت را در تعمیر قطعات و کاهش هزینه‌ها قرار می‌دهند اما اگر مجبور به تعویض قطعات ماشین لباسشویی آریستون شوند حتما از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می‌کنند تا در کارایی و عملکرد لباسشویی اختلالی به وجود نیاید.

  مجموعه دیبا پشتیبان تمام هزینه‌های تعمیرات و قطعات را به نرخ مصوب اتحادیه محاسبه کرده و برای مشتریانی که برای اولین بار در دیبا پشتیبان ثبت درخواست تعمیرات را انجام دهند ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است.

   

  برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی ARISTON

  شرکت آریستون هات پوینت در سال 1911 کالیفرنیا توسط ارل ریچاردسون در امریکا تاسیس گردید و به طور رسمی شروع به فعالیت نمود. نام Hotpoint به معنی آهن داغ است و این به این دلیل می باشد که اولین محصول تولیدی این شرکت آبگرمکن های الکتریکی بوده است. فعالیت این شرکت در اروپا از سال 1920 پایه گذاری شد. در سال 1960 همزمان با تغییر نام به برند Ariston این کمپانی اقدام به تولید سیلندرهای گازی و آبگرمکن برقی نمود. در طی این سال ها آریستون با سخت کوشی بسیار توانست بین صنعت ایتالیا نامی برای خود دست و پا کند. شرکت آریستون یکی از زیر مجموعه های شرکت لوازم خانگی ایندزیت می باشد. آریستون هر روز در حال پیشرفت می باشد و تبدیل به شرکت بزرگتر و قدرتمندتری می شود که در زمینه تولید لوازم خانگی یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین لباسشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های لباسشویی آریستون می توان به رتبه انرژی پایین، صفحه نمایش، گارانتی بلند مدت موتور، انواع برنامه شستشو و کیفیت ساخت بالا اشاره نمود.

   

  سخن پایانی دیباپشتیبان

  عیوب به وجود آمده در ماشین لباسشویی آریستون در بعضی موارد با انجام اقدامات ساده رفع خواهد شد.

  اما اگر برای تعمیر و عیب یابی لباسشویی نیاز به تکنسین و تعمیرکار بود، دقت کنید که تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را به فرد و مجموعه‌ای معتبر و متخصص بسپارید که نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی آریستون باشد.

  تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان به عنوان تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران، با برخورداری از سرویس کاران و تکنسین‌های مجرب تعمیر انواع ماشین لباسشویی را در محل و در ۷ روز هفته با پشتیبانی ۲۴ ساعته ارائه می‌دهد.

  تمام هزینه‌های تعمیر و تعویض قطعات مطابق با نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می‌شود و برای مشتریان دیبا پشتیبان تخفیفات ویژه در نظر گرفته می‌شود و برای تضمین کیفیت خدمات و قطععات ضمانت ۶ ماهه به مشتریان عرضه می‌شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  سبد خرید

  هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

  ورود به سایت