مرکز تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا

اینکه ماشین لباسشویی توشیبا شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه  مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لباسشویی توشیبا شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات  ماشین لباسشویی توشیبا

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین لباسشویی توشیبا در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی توشیبا آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیرات لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات توشیبا آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی توشیبا ما

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه TOSHIBA می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی توشیبا و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات لباسشویی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل لباسشویی توشیبا خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین لباسشویی توشیبا شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات لباسشویی توشیبا می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله توشیبا، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی توشیبا فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی توشیبا معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا

ماشین های لباسشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند. ماشین های لباسشویی تولید شده توسط شرکت توشیبا، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردارند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی توشیبا به وجود آید و نیازمند تماس با مرکز تعمیرات توشیبا  TOSHIBA است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

صدا و لرزش

وجود صدای عجیب و یا لرزش به دلیل آسیب دیدگی بلبرینگ ها

کار نکردن

کار نکردن و یا متوقف شدن ماشین لباسشویی توشیبا به دلیل مشکل قفل ایمنی درب و یا میکرو سوئیچ

عدم تخلیه آب

تخلیه نشدن آب لباسشویی به دلیل خرابی پمپ تخلیه و یا گرفتگی فیلتر

کاهش سرعت و عدم چرخش

کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی به دلیل خراب شدن موتور

تکان های شدید

وجود تکان های شدید در ماشین لباسشویی توشیبا که ممکن است به دلیل عدم قرارگیری صحیح دستگاه باشد

ناتمام ماندن شستشو

ناتمام ماندن برنامه شستشو به دلیل خرابی تایمر و یا برد اصلیی دستگاه

ارور ها و کدهای خطای متداول لباسشویی توشیبا

اگر کد خطا بر روی ماشین لباس شویی توشیبا شما ظاهر شد شما میتوانید با بررسی آن به تعمیر و رفع اررور بپردازید. هنگام بروز خطاهای ساده به راحتی آن‌ها را برطرف کرده و از لباسشویی جهت شستشوی لباس‌های مختلف بهره بگیرید. اگر تصور می‌کنید که کدهای خطا به دلیل مشکلات پیش و پا افتاده به نمایش گذاشته می‌شوند سخت در اشتباه هستید؛ زیرا هر کد خطا مربوط به خرابی در قسمت خاصی است و ممکن است کدهای خطا یا ارور ماشین لباسشویی توشیبا به دلیل بروز مشکل در عملکرد برد، شیر برقی و حتی سنسور تنظیم دما به نمایش گذاشته شده باشد. در زیر ما لیستی از ارورهای ماشین لباسشویی توشیبا و راه حل آنها را برای شما آورده ایم:

 • ارور E1: وجود مشکل در ورود آب به دستگاه به دلیل انسداد مسیر های ورودی و یا قطعی آب
 • ارور E5: وجود مشکل در ورود آب به دستگاه به دلیل خرابی شیر برقی و یا مشکل در مسیرهای ورودی ها
 • ارور E21: باز بودن درب ماشین لباسشویی
 • ارور E23/ E31/ E32 : وجود مشکل در میکروسوئیچ درب
 • ارور A: وجود مشکل در تخلیه آب دستگاه به دلیل خرابی پمپ تخلیه و یا انسداد مسیر های خروجی
 • ارور F: زیاد بودن حجم لباس های داخل دستگاه

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی توشیبا

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی توشیبا توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • استفاده بیش از حد نرمال از پودر ماشین لباسشویی باعث بهتر تمیز شدن لباسهای شما نخواهد شد .
 • برای بهتر تمیز شدن به زمانبندی و انتخاب نوع برنامه نسبت به جنس و کثیف بودن آن دقت بیشتری داشته باشید .
 • در صورت استفاده از نرم کننده ابتدا آن را با آب رقیق کنید بعد در مخزن بریزید .
 • نسبت بو نوع جنس ، کثیفی زمانبندی مناسبی را برای شستشو انتخاب کنید و همه را با یک درجه ثابت نشورید ؛ تا از لباسشویی خود رضایت کامل را داشته باشید .
 • حتما نباید با سرعت دور تند نسبت به خشک شدن لباسها اقدام کرد پس نسبت به نوع و جنس لباسهای خود دور خشک کن را تنظیم نمایید .
 • بعد از هر بار شستشو به دستگاه خود دو ساعت استراحت دهید و سپس درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید و هر دو ماه یک بار با جرم گیر مخصوص دستگاه خود را جرم گیری نمایید .

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا

در صورتی که ماشین لباسشویی توشیبا شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی توشیبا تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی TOSHIBA

توشیبا شرکت خوشه‌ای ژاپنی و چند ملیتی می باشد، که در حوزه‌های تجهیزات ارتباطاتی، قطعات الکترونیکی، سیستم‌های برق، زیرساخت‌های شهری و صنعتی، لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، لوازم اداری و دفتری، ابزارهای روشنایی، تجهیزات نورپردازی و نیز ارائه خدمات لجیستیک فعالیت می کند. هم‌ اکنون توشیبا، پس از شرکت‌های hp ، dell، acer و lenovo، در رتبه پنجم از بزرگترین تولید کنندگان رایانه‌های شخصی قرار دارد. این شرکت همچنین پس از شرکت‌ های intel، samsung و Texas Instruments، بعنوان چهارمین تولید کننده نیم رساناها در جهان، شناخته می‌شود. دفتر مرکزی شرکت توشیبا در شهر توکیو، ژاپن قرار دارد. همانطور که عرض کردیم یکی از مهمترین فعالیت های این شرکت در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد که یکی از شاخصترین آنها ماشین لباسشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های لباسشویی توشیبا می توان به رتبه انرژی خوب، صفحه نمایش، گارانتی بلند مدت موتور، انواع برنامه شستشو و کیفیت ساخت بالا اشاره نمود.

41 پاسخ به “مرکز تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا”

 1. سلام،من لباسشويي توشيبا درب از جلو دارم،آبگيري ميكنه ولي شستشو رو انجام نميده،ارورهاي EF و E51 A رو ميدهد.

  1. سلام باید بررسی بشه ارور ها رو از روی دفترچه راهنمای دستگاهتون پیدا کنید

 2. سلام
  ماشین لباسشویی توشیبا ۱۰ کیلو درب بالا بازشو
  ۱. پمپ تخلیه کار میکنه ولی صدا داره
  ۲. خشک کن کار نمیکنه و به جاش مثل حرکت شستشو وسط دیگ کار میکنه
  هیچ صدای دیگه و بوی سوختگی نداشتیم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام دوست عزیز این دستگاه نیاز به سرویس داره لطفا تماس بگیرید

 3. سلام ماشین لباسشویی من در از بالاست روشن که میکنی چراغاش چشمک میزنه بوق میزنه خاموش میشه

 4. توری پرز گیر را برداشتم با موچین داخلش را تمیز کنم موچین افتاد پایین چه جوری میشه در اورد

  1. سلام من لباسشویی درب از جلو توشیبا دارم وقتی روشن میکنم در مرحله شستشو ارور EF و ارور E51 میدهد و گاهی هم ارور E1میدهد لطفا تماس بگیرید .

 5. سلام من لباسشویی توشیبا درب بالا دارم
  موقع خشک کردن خیلی زیاد صدا می دهد
  بلبرینگ آن ساییده شده کجا گیرمان میاد؟

 6. سلام لباسشویی درب بالا دارم.شیر برقیه تخلیش سوخته و ۳ سوکت هم هست .ایا شیر برقیش مجود هست؟

 7. سلام
  توشیبا در بالا باز میشه
  وسط عملیات شستشو خطا e9 میده
  یعنی چی؟

 8. دوتا برد AW 8460s هم دارم که شهرستان وقت نزاشتن روش تعمیر کنن…
  اگه امکانش هست یه دونه نو میخام
  و اینکه اینارو کجا بفرستم واسه تعمیر
  ممنون میشم ج بدید

 9. سلام
  وقت بخیر
  ماشین لباسشویی درب بالا ۵ کیلویی داریم
  چطور میشه پرزگیر تهیه کرد؟
  ممنون

 10. سلام شفت گیربکس لباسشویی توشیبا درب بالا رو کجا میشه تهیه کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

   1. سلام وقتتون بخیر
    من ماشین لباسشویی توشیبا در از بالا مدل AW_1170UBدارم و خطایE5 رو نمایش میده ِِخودمون میتونیم داخل ممنزل بررسی کنیم؟ چون زده بود مشکل در شیر برقی یا فیلتر وروی آب هست و اگر نتونستین رفعش کنید با تعمیرکار تماس بگیرید
    متشکرم

 11. سلام درب ازبالا ۷کیلویی دارم روشن میکنم چراغا با هم چشمک میزنه خاموش میشه.مشکلش چیه؟

 12. سلام یه توشیبا درب بالا دارم نمایشگر نداره .ارور میده چراغ سطح اب و همه چراغ های ردیف اول روشن میشن ‌.مشکل از چی میتونه باشه

  1. سلام باید بازدید بشه این ایراد نمیشه اینجوری راهنمایی کرد

 13. سلام یه توشیبا درب از بالا دارم اخیراً موقع شستشو وسط برنامه قطع میکنه تعمیرکار میگه از سنسور پمپ تخلیه هست که عمل نمیکنه آیا سنسور موجود دارید؟

 14. درود و سپاس
  یه دستگاه لباسشویی درب بالای ۱۲کیلوی مدل AW-DUJ1300WBUPA دارم هنگام شستشوی یه پتوی یک نفره گلبافت و مقداری لباس بچه گانه لرزش و صدای قرچ داشت و تایم خشکن روی یک ساعت تنظیم بود که به همین علت روی نیم ساعت دستگاه رو خاموش کردم وقتی درب دستگاه رو باز کردم متاسفانه دیدم رینگ فایبرگلاس روی دیگ بعلت ساییدگی آن با پتو که باعث‌پارگی آن هم شده بود قسمت بالایی رینگ فایبر گالس دچار خوردگی شد،میخواستم ببینم چه کاری باید انجام بدم آیا این رینگ موجوده و قابل تعویض هست،البته فروشنده به ما گفته بود که این دستگاه براحتی قادر به شستن یه پتوی گلبافت دونفره است،حدودا دو ماهی است از دستگاه استفاده میکنم،لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام این دستگاه برای شستن پتو مناسب نیست، بله قطعاتش موجوده

 15. سلام مادرم یک لباسشویی توشیبا درب از بالا ۹کیلویی فکر کنم مدل ۹۷۷۰ باشه بخاطر اینکه پتوی ۲نفره انداختن توش پره داخلش خراب شده موجود دارین این قطعه رو قیمت لطف بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *