ثبت درخواست تعمیرات

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک

اینکه ماشین لباسشویی آرچلیک شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لباسشویی آرچلیک شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات لباسشویی آرچلیک

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین لباسشویی آرچلیک در سریعترین زمان ممکن به محل شما

بازه تعمیرات از 150 هزار تومان تا 2 میلیون تومان
تعمیر لباسشویی آرچلیک

قطعات با کیفیت

اعزام یک ساعته

تعمیر در محل

ضمانت 6 ماهه با فاکتور

هزینه شفاف سازی

تسویه بعد از تحویل و تست

برند ها
جدول قیمت
سوالات متداول

در اکثر مواقع خرابی دستگاه ماشین لباسشویی با تعمیر و تعویض قطعات حل می شود اما در موارد خیلی جدی و حاد متاسفانه تعمیر نمی شود.البته نوع مشکل در لباسشویی و سن لباسشویی بستگی دارد.

بله, تمامی خدمات و تعمیرات ما شامل گارانتی 6 الی 12 ماهه می شود که در فاکتور رسمی شما ثبت می شود.

دیبا پشتیبان بیش از 15 سال سابقه فعالیت دارد و همیشه الویت خود را رضایت مشتری قرار داده است در صورتی که نسبت به رفتار و یا حتی تخصص, هرگونه سوال یا ابهامی, انتقاد و یا اعتراض داشتید کافیست با دفتر مرکزی تماس گرفته , و مشکل خود را با اپراتور درمیان بگذارید اپراتور موظف است در سریعترین زمان حل کند و رضایت شما را جلب کند.

به دلیل اهمیت بسیار بالای این موضوع در مجموعه بزرگ دیبا پشتیبان، تمامی کارشناسان و متخصصان ما، کلیه موارد و سازمان های امنیتی را گزرانده اند و همین طور تست های روانشناسی را با موفقیت پشت سر گزاشته اند.

زمانی که کار متخصص به اتمام رسید موظف است دستگاه را تست کند. بعد از تست، فاکتور به شما تقدیم می کند و شما می توانید مبلغ را به تکنسین پرداخت کنید.

در صورتی که تعمیرکار ماشین لباسشویی در محل حاضر شود و دستگاه را عیب یابی کند. شما باید هزینه ی ایاب ذهاب و همین طور هزینه کارشناسی و عیب یابی را پرداخت کنید، نیازی به پرداخت مبلغ اضافه تر نمی باشد.

بله، شما زمانی که در حای ثبت درخواست کردید زمان ورود کارشناس را حتما با اپراتور مجموعه ی ما در میان بگذارید.

برای تعمیر لباسشویی با شماره های 02147278 تماس بگیرید. خدمات ما در شهر بزرگ تهران و حومه ی تهران میباشد.

ما از قطعات باکیفیت موجود در بازار استفاده میکنیم.

بعد از اینکه شما ثبت درخواست خود راثبت کرده اید. تکنسین در کمتر از دو ساعت به منزل شما مراجعه میکند.

خرابی ها و مشکلات متداول

وجود صدای عجیب و یا لرزش در ماشین لباسشویی به دلیل آسیب دیدگی بلبرینگ ها

کار نکردن و یا متوقف شدن ماشین لباسشویی به دلیل مشکل قفل ایمنی درب و یا میکرو سوئیچ

تخلیه نشدن آب لباسشویی به دلیل خرابی پمپ تخلیه و یا گرفتگی فیلتر

کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی به دلیل خراب شدن موتور

وجود تکان های شدید در ماشین لباسشویی که ممکن است به دلیل عدم قرارگیری صحیح دستگاه باشد

ناتمام ماندن برنامه شستشو به دلیل خرابی تایمر و یا برد اصلیی دستگاه

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک

تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک در انواع مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی آرچلیک آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه لوازم خانگی دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات آرچلیک آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

 

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی آرچلیک ما

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه ARCELIK می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی آرچلیک و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

 

تعمیرات لباسشویی آرچیلک شما در محل

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک

دیگر نگران حمل و نقل لباسشویی آرچلیک خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

 

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین لباسشویی آرچلیک شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

 

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

 

تعمیر در سریعترین زمان

تعمیر لباسشویی آرچلیک در تهران

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

 

آیا ما نمایندگی تعمیرات لباسشویی آرچلیک می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله آرچلیک، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی آرچلیک فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی آرچلیک معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

 

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک

شماره تعمیرکار لباسشویی آرچلیک در تهران

ماشین های لباسشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند. ماشین های لباسشویی تولید شده توسط شرکت آرچلیک، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردارند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی آرچلیک به وجود آید و نیازمند تماس با مرکز تعمیرات آرچلیک arcelik است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

تخلیه نشدن آب لباسشویی

این مشکل ممکن است به دلیل خراب بودن پمپ تخلیه یا مسدود بودن شیلنگ های خروجی آب و یا خرابی برد اصلی و صدور دستور تخلیه توسط آن و یا خراب بودن سنسور تشخیص میزان آب لباسشویی به وجود آید که بررسی و تعمیرات همه این موارد نیازمند تماس با ما تعمیرات مجاز آرچلیک است.

 

بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

ممکن است عوامل خارجی باعث بسته نشدن درب شده باشند. همچنین خراب بودن میکروسوئیچ درب و یا قطع ارتباط بین درب دستگاه و برد الکتریکی نیز می تواند باعث بروز این مشکل شود و برطرف کردن آن نیازمند تعمیر یا تعویض این قطعه است.

تعمیرکار لباسشویی آرچلیک در تهران

سرریز شدن آب دستگاه

این مشکل معمولا به دلیل خرابی شیر برقی دستگاه به وجود می آید. همچنین ممکن است پمپ تخلیه به خوبی عمل نکند و یا سنسور تنظیم میزان آب از کار افتاده باشد. به منظور برطرف شدن این مشکل لازم است که این قطعات تعویض شوند.

 

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

وجود مشکل در شیر برقی، انسداد فیلتر یا شیلنگ ورودی آب و در نهایت وجود مشکل در برد الکتریکی دستگاه می تواند باعث ایجاد این مسئله شود و لازم است که دستگاه به طور تخصصی سرویس و تعمیر شود.

 

گرم نشدن آب

در این حالت ممکن است که هیتر یا المنت لباسشویی سوخته باشد و یا سنسور تنظیم دمای آب از کار افتاده باشد و یا ارتباط بینالمنت و برد اصلی دستگاه قطع شده باشد. برطرف شدن این مشکل نیازمند سرویس تخصصی دستگاه است.

 

کاهش سرعت یا عدم چرخش دستگاه

خراب شدن موتور و یا آسیب دیدگی تسمه می تواند باعث کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی شود و نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی است.

 

ناتمام ماندن برنامه شستشو

اگر تایمر و یا برد اصلی دچار مشکل شود، برنامه شستشو متوقف شده و ناتمام باقی می ماند. رفع این مشکل منوط به تعمیر و یا تعویض این قطعات است.

 

وجود صداها و یا لرزش های غیر عادی

این مشکلات به دلیل آسیب دیدن بلبرینگ ها، خراب شدن تسمه یا پولی ها ایجاد می شود و باید یک متخصص، دستگاه را چک کرده و قطعات معیوب را تعویض یا تعمیر کند.

 

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی آرچلیک

تعمیرکار لباسشویی آرچلیک

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی آرچلیک توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

  • مراقب آنچه که در داخل ماشین لباسشویی می اندازید باشید مثلاً انداختن قالیچه و یا دم فرشی های پلاستیکی به لباسشویی آسیب می رساند.
  • محیط داخل لباسشویی یا همان لگن لباسشویی را تمیز نگه دارید و فیلتر آن را مرتب تمیز کنید.
  • از پودرهای لباسشویی بیش از اندازه استفاده نکنید زیرا این کار به لوله های آب و موتور لباسشویی آسیب می رساند.
  • مخزن لباسشویی را بیش از حد سنگین کنید این کار عمر لباسشویی را کوتاه می کنند.
  • بخش خشک کن لباسشویی را بعد از هر بار شستشو از کرک های لباس ها تمیز کنید.
  • پس از پایان یافتن برنامه شستشو، درب مخزن لباسشویی را باز بگذارید و اجازه دهید تا رطوبت درون آن خشک شود.
  • ماشین لباسشویی را در مکانی که در معرض تابش مستقیم نور آفتاب یا بارندگی است نصب نکنید.
  • لباسشویی باید حداقل ۵ سانتی متر از سطح دیوار فاصله داشته باشد.
  • کوچکترین نشتی آب را جدی گرفته و آن را پیگیری و رفع نمایید.

 

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک

تعمیر لباسشویی آرچلیک

در صورتی که ماشین لباسشویی آرچلیک شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی آرچلیک تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

 

برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی ARCELIK

شرکت آرچلیک، کمپانی لوازم خانگی ترکیه ای است که در زمینه تولید و توزیع محصولات خانگی فعالیت دارد. این شرکت در سال ۱۹۵۵ توسط وهبی کوچ در ترکیه راه اندازی شد و در حال حاضر دارای ۱۰ کارخانه تولیدی و شبکه ای متشکل از حدود ۴۵۰۰ توزیع کننده و فروشنده محصولات الکترونیکی در دنیا است و لوازم خانگی خود را به بیش از صد کشور از جمله اروپا، ایالات متحده و چین صادر می کنند. شرکت آرچلیک، چهارمین شرکت بزرگ لوازم خانگی در اروپا محسوب می شود و در حال حاضر یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین لباسشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های لباسشویی آرچلیک می توان به 20 برنامه شستشو، سیستم عیب یاب مرکزی، فیلتر قابل دسترس، سیستم کنترل آب اتوماتیک، صفحه نمایش دیجیتال و سطح مصرف انرژی: +++A اشاره نمود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت