فروش قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید

فروش قطعات اصلی و یا کیفیت انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید توسط شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان. همان طور که می دانید یخچال یکی از وسایل ضروری می باشد که زندگی بدون آن بسیار غیر قابل تحمل می شود. گاهی پیش می آید که یخچال فریزر یا یخچال ساید بای ساید شما عملکرد صحیح ندارد و می تواند موجب نگرانی شما شود. خیلی اوقات یخچال شما با تعویض قطعات توسط خودتان یا توسط یک تکنسین متخصص، تعمیر می شود و مانند روز اول به خوبی کار می کند. ما در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با فروش قطعات یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید که توسط مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان انجام می شود، با شما عزیزان صحبت کنیم. همچنین اطلاعات جامعی در رابطه با نحوه کارکرد یخچال فریزر و یخچال ساید باید ساید و کارکرد قطعات یخچال در اختیار شما قرار بدهیم.

یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید چگونه کار می کنند ؟

فرآیند خنک سازی یخچال یک روش ساده ای می باشد، بدین ترتیب که گرمای درون یخچال، از درون دستگاه گرفته می شود و این گرما به بیرون منتقل می شود، همچنین فرآیند سرد سازی به واسطه ماده ای به نام مبرد انجام می دهد. مبرد این قابلیت را دارد تا به راحتی از مایع تبدیل به گاز ( تبخیر ) و از گاز تبدیل به مایع ( متراکم ) شود. در گذشته از آمونیاک به عنوان مبرد استفاده می شد، اما بعد ها بخاطر خطرات آمونیاک برای سلامتی انسان ها و خطر انفجار این گاز، از فریون استفاده می شد، اما فریون نیز خطراتی برای لایه اوزن و محیط زیست داشت، که امروزه از ایزوبوتان به عنوان مبرد در یخچال ها استفاده می شود.

فرآیند خنک سازی یخچال

 • کمپرسور : شروع کار با کمپرسو می باشد. ابتدا کمپرسور باعث کمپرس کردن گاز مبرد و حرکت مبرد در یک مسیر بسته می شود. کمپرسور مبرد را فشرده می کند.
 • کندانسور : سپس گاز مبرد فشرده شده، که بسیار داغ نیز می باشد، وارد لوله ها یا همان سیم پیچ کندانسور می شود. در کویل های کندانسور گرمای گاز مبرد از بین می رود. این گرما توسط هوای اطراف یخچال گرفته می شود.
 • انبساط : سپس گاز مبرد خنک می شود و تبدیل به مایع می شود. به همین خاطر است که سیم پیچ های کندانسور در قسمت پایین داغ و در قسمت های بالاتر خنک تر هستند، و در قسمت بالا و پایین کندانسور اختلاف دما وجود دارد.
 • فیلتر درایر : وقتی مبرد بر اثر خنک شدن تبدیل به مایع می شود، در مخزن زیر یخچال جمع می شود و سپس از فیلتر عبور می کند. به فیلتر درایر، خشک کن نیز گفته می شود، زیرا فیلتر درایر باعث می شود تا رطوبت از مبرد گرفته شود.
 • اواپراتور : سپس مبرد وارد لوله های نازک و مویرگی میشود و از آن جا به سمت اواپراتور می رود. سپس مبرد بعد از عبور از لوله های مویرگی نازک، وارد لوله های بزرگتری می شود و منبسط می شود.
 • کمپرسور : سپس مبرد گرمای داخل فضای یخچال فریزر یا فضای داخل یخچال ساید بای ساید را جذب می کند و با جذب گرما تبدیل به گاز می شود. سپس کمپرسور گاز را بیرون می کشد و این چرخه دوباره تکرار می شود تا فضای داخل یخچال سرد شود. هوای سرد از قسمت فریزر به سمت یخچال انتقال می یابد.

عملیات دیفراست در یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید

در یخچال های نوفراست، بعد از این که چرخه ی خنک سازی انجام شد، کمپرسور متوقف می شود، به عبارتی می توان گفت کمپرسور استراحت می کند. هنگامی که کمپرسور متوقف است، باید عملیات دیفراست یا یخ زدایی انجام شود. اواپراتور در قسمت فریزر قرار دارد. وقتی رطوبت وارد فریزر می شود، گاهی ممکن است که لوله های اواپراتور یخ بزنند، اگر سطح روی لوله های اواپراتور یخ بزند، فرآیند خنک سازی با مشکل مواجه می شود، بنابراین یک المنت یا هیتر در نزدیک اواپراتور وجود دارد، المنت باعث ذوب این یخ ها می شود و آب حاصل از دیفراست، از لوله های مربوطه از دستگاه خارج می شود و درون محفظه ی درین قرار می گیرد و از آن جا به سمت مخزن خارجی ( سینی ) که در کنار کمپرسور می باشد هدایت می شود و سپس به واسطه ی گرمای کمپرسور تبخیر می شود.

اما در یخچال فریزر های معمولی، در صورت باز و بسته شدن درب یخچال فریزر، رطوبت وارد فریزر می شود و چون عملیات نوفراست برای آن ها وجود ندارد، داخل محفظه ی فریزر برفک می زند و شما مجبور هستید که هر چند وقت یکبار، یخ های داخل محفظه فریزر را از بین ببرید.

یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید از چه قطعاتی تشکیل شده است ؟

یخچال فریزر یا یخچال ساید بای ساید از قطعات مختلفی از قبیل کمپرسور، کندانسور، اواپراتور، فن اواپراتور، فن کندانسور، دمپر یا دریچه هوا، برد الکترونیکی یا برد اصلی، درین، لوله تخلیه، المنت یا هیتر، تایمر دیفراست، ترموستات، شیر برقی آب، شیر برقی گاز، ترمودیستک، ترموفیوز، صفحه دیسپلی یا صفحه نمایشگر، سنسور دمای محیطی، سنسور دیفراست، فیلتر درایر، فیلتر آب، لوله مویی، رله اورلود، لاستیک دور درب، پایه، قفسه، طبقات، کشو، دستگیره و… تشکیل شده است.

 • فروش کمپرسور یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید

کمپرسور یا موتور یخچال، 2 وظیفه ی مهم دارد، اول این که گاز مبرد را فشرده سازی می کند و فشار گاز را بالا می برد و سپس آن را به سمت سیستم می فرستد. در واقع کمپرسور، عامل محرک گاز در سیستم تبرید یخچال می باشد. همچنین این قطعه شامل پیستون، میل لنگ و سوپاپ می باشد. وتی که جریان برق به کمپرسور می رسد، میل لنگ به حرکت در می آید و پیستون نیز مانند یک تلمبه عمل می کند و سوپاپ باز و بسته می شود و در نتیجه گاز در لوله ها به گردش در می آید. گاز از فضای درون یخچال گرفته می شود ( مکیده می شود ) و با فشار زیاد وارد لوله ها می شود. بدین ترتیب عملیات خنک سازی انجام می شود. که شروع این عملیات نیز توسط کمپرسور می باشد.

 • فروش کندانسور یخچال فریزر و ساید بای ساید

کندانسور یا رایاتور خنک کننده یخچال، در واقع همان لوله های سیاه رنگ پیچ در پیچ پشت یخچال می باشد. که به این لوله ها سیم پیچ کندانوسور یا کویل های کندانسور نیز گفته می شود. در لوله های کندانسور گاز مبرد که توسط کمپرسور فشرده و داغ شده بود، جریان دارد و این گاز داغ، توسط همین لوله های کندانسور خنک می شود. یعنی گرمای حاصل از گاز مبرد پر فشار، به محیط آزاد منتقل می شود. ( کندانسور در یخچال فریزر، پشت یخچال می باشد و کندانسور در یخچال ساید بای ساید به صورت جعبه ای و در سمت پایین و پشت پنل دستگاه قرار دارد ). در کندانسور مبرد از حالت گاز تبدیل به مایع می شود.

 • فروش درایر یا فیلتر یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید

فیلتر درایر یا فیلتر خشک کن در سیکل برودتی وظیفه دارد تا رطوبت، گرد و خاک و نا خالصی های مبرد را بگیرد و مبرد را تصفیه کند. فیلتر درایر مبرد را از یک جهت عبور می دهد. این قطعه در یخچال بعد از کندانسور و قبل از شیر انبساط قرار گرفته است. یعنی بعد از این که گاز در کندانسور تبدیل به مایع شد، مایع مبرد وارد فیلتر درایر می شود و فیلتر درایر وظیفه دارد تا رطوبت و گرد و غبار و جرم های آن را بگیرد. در صورت خرابی فیلتر درایر رطوبت وارد سیکل می شود و باعث خرابی قطعات یخچال به خصوص کمپرسور می شود.

 • فروش لوله مویی یخچال فریزر و ساید بای ساید

لوله مویی لوله هایی با قطر بسیار کوچک می باشد. در ورودی لوله مویی یک قسمت توری و ماده ای به نام سیلیکات وجود دارد تا رطوبت گاز گرفته شود. در واقع لوله مویی بعد از فیلتر درایر و قبل از اواپراتور می باشد. در لوله مویی فشار زیادی بر مبرد مایع وارد می شود، تا مایع مبرد تبدیل به گاز شود تا در نتیجه این گاز مبرد بتواند تولید سرما کند.

 • فروش اواپراتور یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید

سیستم اواپراتور در بخش فریزر قرار دارد جنس آن از آلومینویم است. اواپراتور لوله های مارپیچی می باشد که مایع مبرد را به گاز تبدیل می کند. در اواپراتور فشار گاز کاهش پیدا می کند و همین امر باعث خنک سازی فضای داخل یخچال می شود. اواپراتور انواع مختلفی دارد، اواپراتور می تواند صفحه ای، لوله ای، پره دار، قفسه ای و یا رادیاتوری باشد. اواپراتور به قسمت سرد کننده دستگاه معروف است.

 • فروش فن اواپراتور یخچال فریزر و ساید بای ساید

فن اواپراتور در داخل فریزر قرار گرفته است. سرما توسط فن اواپراتور به گردش در می آید. در واقع فن اواپراتور باعث می شود تا هوای سرد در قسمت فریزر یخچال به گردش در بیاید. در یخچال های قدیمی، فن یخچال توسط برق و با روشن شدن یخچال کار می کردند، اما در یخچال های جدید کارکرد فن با دستور برد انجام می شود. در صورت خرابی فن اواپراتور سر و صدای آزار دهنده ای به گوش می رسد. همچنین از دیگر علائم خرابی فن اواپراتور کاهش سرما و گرمای بیش از حد و حتی خرابی کمپرسور می باشد.

 • فروش دمپر یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید

بین قسمت فریزر و قسمت یخچال یک دریچه ای وجود دارد که به آن دمپر می گویند. به دمپر دریچه هوا نیز می گویند. دمپر با برد در ارتباط می باشد. دمای درون یخچال توسط سنسور دمای یخچال سنجیده می شود و این دما به صورت مداوم به برد اطلاع داده می شود. زمانی که فضای داخل قسمت یخچال گرم می شود، این دمپر باز می شود تا سرما وارد بخش یخچال شود و زمانی که سنسور به برد می گوید که دما مناسب است و فضای داخل یخچال خنک است، دریچه دمپر بسته می شود. اگر دمپر خراب باشد، دو حالت پیش می آید، یا اصلا سرما به بخش یخچال نمی رسد و یخچال گرم می شود و یا این که دریچه یک سره باز می ماند و فضای داخل یخچال مثل فریزر می شود و تمام مواد غذایی منجد می شوند.

 • فروش برد یخچال فریزر و ساید بای ساید

برد یخچال حکم مغز یخچال را دارد. تمامی قسمت های یخچال از قبیل کمپرسور، فن و… به وسیله ی فرمان برد، فعالیت می کنند. اگر برد خراب باشد یخچال از کار می افتد. برد جزء قطعات گران می باشد. از علائم خرابی برد یخچال می توان به سرد نشدن یخچال، یک سره کار کردن، برفک زدن، کار نکردن فن ها و… اشاره کرد.

 • فروش موتور یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید

موتور یخچال شامل قطعاتی از قبیل سیم پیچ، هسته استاتور و روتور می باشد. زمانی که ترموستات تشخیص دهد که فضای داخل یخچال یا فریزر گرم شده، موتور باید روشن شود. موتور با گرفتن برق روشن می شود. برق توسط رله استارت و سیم پیچ جریان پیدا می کند.

 • فروش ترموستات یخچال فریزر و ساید بای ساید

ترموستات به کمپرسور می گوید که چه زمانی باید روشن شود. ترموستات قطعه ای است که معمولا در یخچال های قدیمی از آن استفاده می شد. امروزه به جای ترموستات از سنسور استفاده می شود. به هر حال ترموستات وظیفه دارد تا دمای یخچال را تنظیم کند. مثلا شما یک درجه ای را روی ترموستات تنظیم می کنید و یخچال باید همیشه روی همان دما حفظ شود. ترموستات شامل قطعاتی همچون بدنه که از جنس فلز می باشد و فانوسک، لوله اهرم، پیچ تنظیم دما و کنتاکت های اتصال می باشد.

 • فروش رله استارت یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید

رله استارت قطعه ای در یخچال می باشد که باعث می شود تا انرژی به کمپرسور منتقل شود. از آن جایی که کمپرسور به صورت مداوم کار نمی کند، بنابراین باید قطعه ای باشد تا باعث شود تا کمپرسور روشن شود یا استارت بخورد که این وظیفه را رله استارت به عهده دارد. در صورت خرابی یا سوختن رله استارت، کمپرسور روشن نخواهد شد. رله استارت داخل کمپرسور قرار دارد.

 • فروش رله اورلود یخچال فریزر و ساید بای ساید

رله اورلود به معنای محافت اضافه بار است، یعنی رله اورلود از افزایش بار در دستگاه جلوگیری می کند. این قطعه یکی از قطعات پر اهمیت در وسایل برقی می باشد. رله اورلود دو نوع حرارتی و مغناطیسی دارد که رله اورلود مورد استفاده شده در یخچال مغناطیسی می باشد. اگر رله اورلود خراب باشد، جریان زیادی به کمپرسور وارد می شود و می تواند باعث کارکرد زیاد کمپرسور و در نتیجه باعث سوختن کمپرسور شود.  یکی از مهم ترین نشانه های خرابی رله اورلود، از کار افتادن ناگهانی یخچال شما می باشد.

 • فروش لامپ یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید

لامپ یخچال هنگام باز شدن درب دستگاه روشن می شود و باعث می شود تا شب یا زمانی که نور منزل کم است به راحتی بتوانید فضای داخل یخچال را ببینید. لامپ یخچال ممکن است که بسوزد یا سر پیچ آن شل شود و یا خراب شده باشد. تعویض لامپ یخچال یک کار تقریبا ساده می باشد.

 • فروش ترمودیسک یخچال فریزر و ساید بای ساید

ترمودیسک قطعه ای است که بین ترموستات و المنت یخ زدایی قرار دارد. ترمودیسک وظیفه دارد تا نگذارد دمای المنت یخ زدایی خیلی بالا برود. محل دقیق ترمودیسک روی اواپراتور می باشد. از نشانه های خرابی ترمودیسک می توان به برفک زدن فریزر اشاره کرد. ترمودیسک در یخچال فریزر های نوفراست قرار دارد. همچنین اگر ترمودیسک خراب باشد، عمل دیفراست انجام نمی شود.

 • فروش ترموفیوز یخچال فریزر و ساید بای ساید

ترموفیوز قطعه ای می باشد که در یخچال فریزر های نوفراست وجود دارد. به ترموفیوز، فیوز حرارتی نیز گفته می شود، این قطعه وظیفه دارد تا هیتر المنت را کنترل کند. این قطعه باعث می شود تا یخچال دچار آتش سوزی نشود و یا این که اواپراتور برفک نزند. در صورت خرابی ترموفیوز ممکن است که موتور یخچال نیز تحت تاثیر قرار بگیرد.

 • فروش المنت یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید

در یخچال های نوفراست قطعه ای به نام المنت یا هیتر وجود دارد. المنت وظیفه دارد تا برفک های قسمت اواپراتور را ذوب کند. المنت به صورت مستقیم از برد و ترمودیسک فرمان می گیرد. در صورت خرابی هیتر یا المنت، دستگاه یا اصلا خنک نمی شود و یا این که خیلی زیاد سرد می شود.

 • فروش تایمر دیفراست یخچال فریزر و ساید بای ساید

تایمر دیفراست قطعه ای است که حدودا هر 6 یا 8 ساعت کار می کند و به المنت یا هیتر،  می گوید که یخ ها و برفک های روی اواپراتور را آب کند. زمانی که کمپرسور در حال کار است، عملیات دیفراست انجام نمی شود، پس در نتیجه تایمر فعال نمی باشد. از علائم خرابی تایمر دیفراست، می توان به برفک زدن یخچال، کار نکردن المنت و… اشاره کرد.

 • فروش لاستیک دور درب یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید

لاستیک دور درب یخچال در واقع همان نوار پلاستیکی دور درب یخچال می باشد که از هدر رفتن انرژی در یخچال جلوگیری می کند. این قطعه ی ساده و البته بسیار مهم و ضروری در یخچال، باعث می شود تا سرمای یخچال از دستگاه خارج نشود و همچنین رطوبت محیط نیز وارد یخچال نشود. در این صورت از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری می شود.

 • فروش کشو و طبقات یخچال فریزر و ساید بای ساید

کشو و طبقات در یخچال امکان جدا سازی قسمت های مختلف را ایجاد می کند. در این صورت شما می توانید غذا ها را مرتب داخل یخچال بچینید و به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید، همچنین چیدمان صحیح مواد غذایی در یخچال، باعث می شود تا زمان کم تری نیاز باشد تا درب یخچال باز بماند که در این صورت امکان فاسد شدن مواد غذایی نیز کمتر می شود. در صورت شکستن و خرابی کشو یخچال، شما می توانید خرید کشو یخچال فریزر و ساید بای ساید را از مجموعه دیبا پشتیبان انجام بدهید.

 • فروش دستگیره یخچال فریزر و ساید بای ساید

دستگیره یا دسته یخچال فریزر یا یخچال ساید بای ساید علاوه بر این که باعث سهولت باز کردن درب دستگاه می شود، بلکه در ظاهر یخچال شما نیز تاثیر بسیار زیادی دارد. شکستن دستگیره یخچال تقریبا جزء مواردی می باشد که زیاد اتفاق می افتد و در صورت شکسته بودن دستگیره یخچال، شما می توانید با شماره های درج شده در این صفحه تماس حاصل بفرمایید تا دستگیره متناسب با یخچال خود را با مرغوب ترین جنس و کیفیت ممکن را از ما خریداری کنید.

توضیح در مورد شرکت

امروزه پیدا کردن یک مرکز معتبر فروش قطعات لوازم خانگی که علاوه بر خوش قول بودن، قطعات اصلی و اورجینال نیز داشته باشد، یکی از مهم ترین دغدغه های مشتریان و حتی تعمیر کاران می باشد. زیرا امروزه قطعات تقلبی در بازار بسیار زیاد شده است. و حتی تشخیص اصلی بودن یا تقلبی بودن قطعات نیز تا حدی سخت می باشد. زیرا ظاهرا قطعات فیک و اورجینال، تشابه ظاهری زیادی با هم دارند. همچنین شما می دانید که استفاده از قطعات تقلبی، علاوه بر این که موجب خرابی خود قطعه می شود، بلکه روی عملکرد دستگاه شما نیز تاثیر بسیار بدی می گذارد، بنابراین خرید یک قطعه اورجینال دارای اهمیت بالایی می باشد. مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان با بیش از یک دهه سابقه ی درخشان در زمینه ی تعمیرات یخچال و فروش انواع قطعات اورجینال یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید، این تضمین را به شما می دهد که تمامی قطعات موجود در این مجموعه علاوه بر اورجینال بودن، دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشند. همچنین برای اطمینان خاطر مشتریان عزیز، مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان فروش قطعات یخچال و ساید را با گارانتی کتبی معتبر به شما ارائه می کند.

برند های معروف یخچال فریزر و ساید بای ساید

یخچال ها انواع مختلفی دارند، از قبیل یخچال فریزر تک، یخچال معمولی یا نوفراست، ساید بای ساید، فریزر درب بالا، فریزر درب پایین، صنعتی، صندقی، ایستاده، فریزر توکار و… . امروزه برند های معتبر خارجی و ایرانی، یخچال های فریزر و ساید بای ساید با کیفیتی را تولید می کنند. به عنوان مثال برند هایی از قبیل بوش، ال جی، دوو، اسمگ، سامسونگ، هیتاچی، گلداستار، ناسیونال، جنرال الکتریک، آدمیرال، کنمور، فریجیدر، وست پوینت، وست فراست، وستینگهاوس، ویرپول، ماژیک شف، آاگ، کنوود، بکو، هایسنس، آریستون، بلومبرگ، زیمنس، ایندزیت، گرنیه، آرچلیک، باکنشت و… جزء برند های خوب خارجی و برند هایی از قبیل اسنوا، امرسان، پارس، هیمالیا، ارج، الکترو استیل، دونار، فیلور، برتینو، سینجر، سیلور، دیپوینت و… جزء برند های خوب ایرانی می باشند.

ارسال قطعات یخچال به شهرستان

مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان، بزرگترین مرکز فروش قطعات ساید بای ساید و یخچال فریزر،   برای رفا حال مشتریان عزیز خود، علاوه بر ارسال قطعات در تهران، تمامی قطعات خود را به تمام نقاط ایران ارسال می کند. ارسال قطعات در تهران در همان روز و ارسال قطعات یخچال ساید بای ساید و یخچال فریزر به شهرستان طی یک روز کاری انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید قطعات، لطفا با شماره تلفن های درج شده در این صفحه تماس حاصل بفرمایید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

هزینه و قیمت خرید قطعات یخچال

قیمت قطعات یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید امروزه کمی دچار نوسان می باشد. بنابراین برای اطلاع از قیمت قطعات و خرید قطعات یخچال ساید بای ساید و یخچال فریزر، لازم است تا با شماره تلفن های درج شده در این صفحه تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان ما در مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان، تمامی راهنمایی های مربوط به خرید قطعات را به شما ارائه دهند.

89 پاسخ به “فروش قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید”

 1. باسلام برای تعمیر و تعویض بخشی از قطعات برای خطاهای F3 ,F4 در فریزرهیتاچی هریک از مراکز تعمیر و عدم اعلام قیمت می نمایند و مصرف کننده با این شیوه امکان اطمینان را ندارد .

  1. سلام در خدمات و تعمیرات چیزی بنام اعلام قیمت قبل از دیدن کار وجود ندارد دوست گرامی

 2. سلام ممنونم از توضیح وراهنمایی های قشنگ شما
  بنده ساید بای ساید مدل مابه دارم حدود۱۰ سال هست خریداری کردم که حدود۶ماه هست که مشکل ریزش آب به زیر آخرین طبقه قفسه فریزر هست وتاکنون دونفر کارشناس (تعمیرکار) تشریف آوردن نتوانستن درست کنند لطفا راهنمایی بفرماید واگرلوازم هم لازم است عوض کنیم برایم بفرستید تشکر فراوان رادارم

  1. سلام میتونه از کم شدن سرما باشه، لطفا تماس بگیرید جهت بازدید

 3. سلام خسته نباشید و وقت بخیر
  کشوی های درون فریزر برای یخچال فریزر دوو را می خواستنم
  موجود دارید؟

 4. درود
  دستگیره در یخچال الکترواستیل میخوام، از کجا تهیه کنم؟

   1. سلام من جا شیشه رو در یخچال فریزر جنرال استیل را می خواستم دارید دو عدد

 5. سلام جامیوه ای دوتکه ای برای یخچال دوقلوی هیمالیا مدل آلفا می خوام

 6. با سلام،کشو پایین یخچال ساید ال جی مدلSXB530WB شکسته شده،ایا می توانید تهیه بفرمایید؟

 7. سلام غلتکها زیر ساید هاردستون موجود دارید و یا مدلها دیگه هم اگه میخوره اوکی هست ….هم ساید رو نمیشه اگه موردی باشه تکون داد هم از تراز بودن خارج شده به خاطر خرابی دو غلتک عقبی ممنون

 8. سلام.ساید بای ساید من سامسونگ فرنچ سه درب هستش.کشوی بالای فریزرش شکسته شده.شما موجود دارین؟

 9. سلام دستگیره درب یخچال فریزر دوقلوی LG را میخوام لطفا راهنمایی کنید

 10. سلام علیکم
  کشوی بزرگ و یک تکه یخچال سامسونگ شکسته، ایا دارید؟
  چگونه و کجا میتونم پیدا کنم؟

 11. سلام روز به خیر برد نمایشگر ساید سامسونگ مدل هرمس 4 درب رو میخواستم شماره مدل دستگاه rf905qblaxw

 12. سلام. وقت بخیر. درب کشویی یخچال فریزر الکترواستیل، مدل ES34 رو میخواستم.
  همچنین درب کشویی جامیوه همین مدل رو میخواستم.
  موجود دارید؟

 13. سلام وقت بخیر
  طبقه شیشه ای یخچال الکترواستیل هم برای فروش دارید؟

 14. با سلام
  قطعه متحرک بین دو درب بالای بخچال
  ساید بکو مدل gne 134620 بنده خراب شده میخواستم بدونم موجود هست.

 15. برای یخچال الکترواستیل مدل ES20 یا PD20 از باکس‌های داخل درب یخچال می‌خواستم، موجود دارید؟

 16. سلام
  آیا طبقه بالای کشو میوه یخچال فریزی ال جی مدل GR-G568JQ موجود دارید؟

 17. سلام وقت بخیر
  کشو جا میوه یخچال الکترواستیل e34 موجود هست
  ایمیل قبلی اشتباها e32 نوشتم

 18. سلام خسته نباشید
  من یخچال ساید اسنوا دارم
  به یه دسته درب میله ای احتیاج دارم ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید

 19. سلام لطفا قیمت
  سنسور کپسولی دیفراست ساید فریجیدر مدل: KSD-8006 L47-25F
  را بفرمائید
  ممنون

 20. سلام. خواستم ببینم کشاب‌های فریزر بلومبرگ رو دارید.؟ یخچال فریزر دوقلو fnt 9672 xt

 21. سلام وقت بخیر

  من یخچال دوقلوی سامسونگ مدل RR39 RZ32 دارم طبقه ای که تاشو هست اون طبقه ای که قابلیت جمع شدن داره منظورم هست متاسفانه شکسته موجود دارید ازش که بخرم ؟

 22. روزتون بخیر. بازوی آب پاش ظرفشویی الکترلوکس مدل ESF2450S موجود هست؟

 23. سلام باکس داخل درب یخچال امرسان رو دارید، همون جا بطری سایز 45سانت، اگه موجوده امکان سفارش یه دونه هست

 24. سلام
  قسمت گوشه یخچال بنده مدل ساید اسنوا s8-2352ss به علت برخورد کابینت کج و ساییده شده قابل تعمیره؟ اگر نیست کل درب موجوده؟

 25. سلام کشو ی فریزر یخچال سامسونگ بالا و پایین فریزر مدل قدیمی است موجود دارین.مال سال ۸۶ است

 26. سلام خسته نباشید جای بطری رو درب یخچال فریزر الکترواستیل شکسته جای یخی یخساز داخل فریزر قاب درب بلا و پایین درب یخچال از کجا میشه تهیه کرد خودتون مقدور هست تهیه و ارسال کنید و هزینه را به حسابتون واریز کنیم مدل دستگاه ES653

 27. سلام

  ساید بای ساید مایدیا داریم ، کلید درب از کار افتاده
  آیا در لیست لوازم یدکی شما موجود هست؟

 28. سلام: میخواستم ببینم قفسه های داخل درب سمت راست یخچال وفریزر سامسونگ مدل فرنچ4 رو دارید وچنده؟
  موتور یخساز کامل؟
  بردصحفه نمایشگر؟
  ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *