مرکز تعمیر جارو برقی صنعتی در تهران

آیا تا به حال با خود پرسیده اید الاینده های صنعتی چگونه مورد نظافت قرار می گیرند؟ نظافت محیط های صنعتی با استفاده از دستگاهی به نام جاروبرقی صنعتی انجام می گیرد. این دستگاه کاربردی و فوق العاده، در سال های اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است و افراد همواره سعی می کنند برای محیط های صنعتی که در آن مشغول هستند، به خریداری این دستگاه بپردازند. لذا لازم به ذکر است اگر از این دستگاه به خوبی استفاده نشود، قطعا جاروبرقی صنعتی دچار ایراد و مشکلات متعددی خواهد شد. برای اشنایی هر چه بیش تر با مشکلات رایج جاروبرقی صنعتی، به شما پیشنهاد می دهیم تا انتهای مقاله تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دیبا پشتیبان با ما همراه بمانید و مطالب را مورد بررسی تان قرار دهید.

بررسی ایرادات رایج جاروبرقی صنعتی

همانطور که تا به الان متوجه شده اید، جاروبرقی صنعتی همانند دیگر تجهیزات برقی ممکن است با مشکلات و نواقص گوناگونی مواجه شده و نیاز به تعمیرات تخصصی داشته باشد. از مهم ترین مشکلات این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روشن نشدن دستگاه

اولین مشکلی که ممکن است برای جاروبرقی های صنعتی به وجود آید، روشن نشدن دستگاه می باشد. برای اینکه بتوانید مشکل روشن نشدن جاروبرقی صنعتی خود را به خوبی برطرف کنید، می بایست در ابتدا منبع تغذیه دستگاه را مورد بررسی تان قرار دهید و مطمئن شوید جریان برق در پریز وجود دارد. پس از آنکه منبع تغذیه به خوبی چک شد، می بایست کابل جاروبرقی صنعتی را به‌خوبی بررسی کرد‌. اگر کابل دستگاه دچار ایراد شده باشد، جریان برق به خوبی به جاروبرقی نرسیده و در نهایت دستگاه روشن نمی شود. اگر موارد فوق مورد بررسی قرار گرفت اما همچنان دستگاه خاموش بود، میتوانید کلید پاور دستگاه را مورد بررسی تان قرار دهید. در بسیاری از مواقع ممکن است این دکمه دچار ایراد شده و عملکرد مناسب خود را از دست دهد. برای تعمیرات کلید روشن خاموش دستگاه می توانید از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

  • کم شدن قدرت جاروبرقی صنعتی

از دیگر مشکلات رایج جاروبرقی صنعتی می توان به کم شدن قدرت دستگاه اشاره کرد. این موضوع می‌تواند زمان بسیاری را از افراد بگیرد و نتیجه دلخواه را به آنها ندهد. برای برطرف کردن مشکل کم شدن قدرت موتور جاروبرقی می بایست کلکتور دستگاه را چک کنید. قطعه آلودگی های بسیاری را در خود جمع می‌کند و این موضوع باعث کم شدن قدرت موتور میشود. برای تمیز کردن آن می‌توانید از بنزین استفاده نمایید و یا اینکه از یک تعمیرکار برای این کار کمک بگیرید. همانطور که می دانید، موتور جاروبرقی صنعتی دارای زغال می باشد که این زغال ممکن است در برخی از مواقع کم شده و یا نیاز به تعویض داشته باشد. به همین خاطر پیشنهاد می‌شود تا زغال جاروبرقی صنعتی خود را چک کنید و در صورت لزوم به تعویض آن بپردازید. آخرین موردی که ممکن است باعث کاهش قدرت موتور جاروبرقی صنعتی شود، نیم سوز شدن موتور دستگاه میباشد. معمولاً موتور جاروبرقی های صنعتی قابل تعمیر نبوده و باید به تعویض آن پرداخت. البته این موضوع توسط تعمیرکاران تشخیص داده میشود.

  • کاهش مکش جاروبرقی صنعتی

یکی از مشکلاتی که در این قسمت از مقاله می خواهیم به بررسی آن بپردازیم، کاهش مکش جاروبرقی صنعتی می باشد. هنگامی که این مشکل رخ می دهد، دیگر افراد نمی توانند به راحتی محیط های صنعتی را نظافت نمایند. برای برطرف کردن این مشکل در ابتدا به شما پیشنهاد می دهیم تا نازل جاروبرقی خود را مورد بررسی قرار دهید. تجمع آلاینده‌ها در نازل جاروبرقی باعث کاهش مکش این دستگاه میشود که باید این موضوع را می بایست حائز اهمیت تان قرار دهید. پس از آن لازم است مخزن جاروبرقی را مورد بررسی تان قرار دهید، مخزن دستگاه اگر پر شده باشد باعث تضعیف مکش جاروبرقی خواهد شد. پیشنهاد می‌شود هر از چند گاهی مخزن دستگاه را به طور کامل خالی کنید. اگر پس از بررسی موارد فوق باز هم مشکل جاروبرقی صنعتی شما برطرف نشد، باید به بررسی موتور آن بپردازید. برای این کار می توانید از تعمیرکاران مجموعه دیبا پشتیبان کمک بگیرید.

  • صدای بسیار بلند جاروبرقی صنعتی

آیا شما هم به هنگام استفاده از جاروبرقی صنعتی خود با سروصدای بسیار آن مواجه شده اید؟ باید بگوییم هیچ نگران این موضوع نباشید، چرا که با سرویس و عیب یابی کامل دستگاه می‌توانید مشکل را پیدا کرده و به برطرف کردن آن بپردازید. برای اینکه بتوانید این مشکل را ازبین ببرید، می بایست در ابتدا پروانه، نگهدارنده های دستگاه و بلبرینگ های جاروبرقی صنعتی را مورد بررسی تان قرار دهید تا از نبودن مشکل در آنها اطمینان حاصل کنید. اما توجه داشته باشید تعمیرات این قطعات کار افراد عادی نبوده و حتماً باید از یک تعمیرکار حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید تا مشکلات دیگری برای جاروبرقی صنعتی تان به وجود نیاید.

  • خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی صنعتی

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی صنعتی ممکن است اغلب افراد را شوکه کند. لذا باید بگوییم اگر موتور دستگاه نیم سوز شده باشد، این اتفاق خواهد افتاد. هنگامی که موتور دستگاه نیم سوز شود، می بایست هر چه سریعتر به تعویض آن پرداخت. این موضوع ممکن است کمی هزینه بر باشد، اما روش دیگری برای بازگشت عملکرد دستگاه وجود نخواهد داشت.

تعمیرات جاروبرقی صنعتی توسط مرکز خدمات دیبا پشتیبان

تعمیرات جاروبرقی صنعتی توسط مرکز خدمات دیبا پشتیبان

باید بدانید مرکز خدمات دیبا پشتیبان تعمیرات جاروبرقی صنعتی را انجام می دهد. تیم ماهری برای تعمیرات این دستگاه گرد هم آمده اند تا بتوانند با همکاری یکدیگر مشکل مشتری های خود را برطرف کرده و رضایت آنها را به دست آورند. برای تعمیرات جاروبرقی صنعتی خود میتوانید با شماره تماس های موجود در وب سایت دیبا پشتیبان تماس گرفته و از تعمیرکاران مجموعه ما درخواست کمک نمایید تا این افراد در کمترین زمان ممکن برطرف کردن مشکل دستگاه شما بپردازند. همچنین توجه داشته باشید خدمات تعمیرات در منزل مشتری انجام می‌شود و افراد برای تعمیرات لوازم برقی خود نیاز به مراجعه حضوری نخواهند داشت. بلکه تعمیرکاران به محل مورد نظر مشتری اعزام خواهند شد.

سخن پایانی

همان طور که تا به الان متوجه شده‌اید، تعمیرات جاروبرقی صنعتی بسیار تخصصی بوده و اگر اشتباهی در این امر صورت گیرد قطعاً قطعات دیگر دستگاه دچار ایراد خواهند شد و در نهایت فرد ملزم به خرید مجدد این دستگاه خواهد بود. با این حال در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را به طور کامل و جامع با مشکلات و ایرادات رایج جاروبرقی صنعتی آشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را نسبت به این موضوع برطرف کرده و در صورت تمایل برای برطرف کردن مشکل دستگاهتان از مرکزخدمات دیبا پشتیبان کمک بگیرید.