مرکز تعمیر کارواش خانگی در تهران

در سالهای استفاده از دستگاه کارواش خانگی رواج بیشتری پیدا کرده است. با استفاده از این وسیله می توان سطوح را به خوبی تمیز نمود. اصلی‌ترین مورد استفاده از دستگاه کارواش برای نظافت ماشین است ولی این دستگاه کاربردهای دیگری نیز دارد و بعضاً برای نظارت میوه ، گوشت و مرغ و … در مقیاس صنعتی استفاده می شود.

تعمیرات این دستگاه به علت جدید بودن دستگاه کمی سخت‌تر و پیچیده‌تر از تعمیرات بسیاری دیگر از لوازم خانگی است و تعمیر کاران آن هم به همین نسبت کمتر هستند. در صورت خرابی دستگاه کارواش خود می توانید با شماره های شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان تماس بگیرید یا اینکه کارواش خود را به آدرس تعمیرگاه ارجاع دهید تا از خدمات مجموعه ی ما و تکنسین های مجرب ما بهره مند شوید.

ویژگی ها و مزایای ما به عنوان تخصصی ترین مرکز تعمیرات کارواش خانگی

ما در مجموعه ی دیبا پشتیبان تلاش کردیم تخصصی ترین و معتبرترین مرکز تعمیرات کارواش خانگی در تهران را با استفاده از مجرب ترین تکنسین ها و تعمیرکاران این وسیله راه اندازی نماییم.

مجموعه ی ما دارای جواز رسمی از اتحادیه الکترومکانیک تهران می باشد و با ارائه فاکتور رسمی و ضمانت سه ماهه ی خدمات ارائه شده این اطمینان را به مشتری می دهیم که از معتبرترین مرکز تعمیرات کارواش سرویس دریافت نموده اند.

 از دیگر ویژگی‌های تعمیرگاه ما استفاده از قطعات اصلی و اورجینال دستگاه کارواش خانگی می باشد که این مورد ما را با بسیاری از مراکز تعمیراتی که فعال هستند و از قطعات بی کیفیت و غیر اصلی استفاده می کنند ، متمایز میکند.

کارشناسان و تکنسین های مجموعه ی ما پس از بررسی و تشخیص عیب دستگاه شما ، اعلام هزینه نهایی را انجام می دهند که در صورت موافقت مشتری این پروسه نهایتا ۴۸ ساعته انجام می شود.

لازم به ذکر است تمامی تعمیرکاران و تکنسین‌های مجموعه ی ما دارای مدارک تخصصی و مجوز های لازم از سازمان های فنی حرفه ای و آموزشگاه های معتبر هستند و این مهم باعث می شود مشتریان با اطمینان خاطر بیشتری کار تعمیرات دستگاه کارواش خود را به ما بسپارند.

هزینه های تعمیرات کارواش خانگی

یکی از مهمترین فاکتور هایی که اکثر مشتریان همان ابتدای کار تمایل دارند بدانند هزینه ی تعمیرات است و بعضا بر مبنای قیمت پایین تر تعمیرگاه مناسب برای کارواش خود پیدا می کنند.

به طور کلی باید اشاره کرد همیشه قیمت پایین تر نباید تنها فاکتور مورد نظر مشتری برای انتخاب مرکز تعمیرات مناسب برای کارواش خانگی باشد.

استفاده از قطعات اصلی ، ارائه ضمانت نامه کتبی خدمات ، سرعت انجام تعمیرات و کیفیت خدمات دهی از دیگر مسائل مهمی هستند که هنگام تعمیرات دستگاه باید به آن توجه شود.

در مورد هزینه ی دریافتی برای تعمیرات کارواش باید اشاره کنیم فاکتوری که بابت تعمیر دستگاه کارواش به مشتری ارائه می شود شامل دو بخش هزینه ی قطعه و اجرت تعمیر یا تعویض قطعه معیوب می باشد. هزینه قطعه مصرفی که به قیمت روز و با توجه به قیمت ارز محاسبه می‌شود و قیمت ثابتی ندارد ولی هزینه اجرت یا دستمزد تکنسین دقیقاً طبق تعرفه و نرخ نامه ی اتحادیه محاسبه می شود که این تعرفه هر سال توسط اتحادیه به روز می شود.

گاهی اوقات هزینه هایی مثل حمل و نقل هم به مبلغ اضافه می‌شود که این هزینه هم ارتباطی به قسمت فنی ندارد و طبق قیمت توسط واحد حمل و نقل دریافت می شود.

در نهایت ذکر این نکته ضروری است که مجموعه ما همواره با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت کار تعمیرات کارواش شما را انجام می دهد و شما عزیزان کافیست با یک بار مراجعه به ما برای همیشه مشتری ما شوید.

رایج ترین خرابی ها در تعمیرات دستگاه کارواش خانگی و علت آن ها

رایج ترین خرابی ها در تعمیرات دستگاه کارواش خانگی و علت آن ها

همانطور که قبلاً اشاره شد کارواش ها صرفاً برای نظافت خودروها استفاده نمی شوند و صاحبان آنها بعضا برای نظافت سطوح ، دیوار ها ، پله ها ، گوشت و مرغ و میوه و … از آن استفاده می کنند.

وقتی از این دستگاه در این مقیاس و به طور صنعتی استفاده شود طبیعی است که خرابی بیشتری به وجود می آید و بیشتر نیاز به سرویس و تعمیرات دارند.

در ادامه به مهمترین خرابی ها و ایرادات دستگاه کارواش اشاره می کنیم :

 • کم شدن فشار آب کارواش خانگی :

یکی از مشکلات رایج کارواش هاست که می توانند علل مختلفی داشته باشد. خرابی نازل ، خرابی شیر دستگاه ، خرابی واشر ها و به طور کلی نشتی آب از لوله ها و قسمتهای مختلف دستگاه سبب بروز این مشکل می شود.

 • از کار افتادن پمپ دستگاه :

از جمله دلایل اصلی این ایراد مستهلک شدن پمپ و یا به عبارت دیگر استفاده های طولانی مدت و مکرر از دستگاه است که باعث کاهش عمر مفید دستگاه می شود.

 • قطع و وصل شدن آب دستگاه کارواش خانگی :

اگر هنگام خارج شدن آب از دستگاه قطع و وصل شود این احتمال وجود دارد که داخل دستگاه هوا وارد شده باشد که این مسئله بیانگر وجود نشتی داخل مدار دستگاه کارواش است.

در صورت بروز هر کدام از مشکلات بالا بهترین و منطقی ترین کار تماس با تکنسین های مربوطه است زیرا در صورتی که خودتان بخواهید دستگاه را باز کنید و یا تعمیر کنید ممکن است مشکلات بیشتری برای دستگاه به وجود بیاید و دیگر با هزینه ی قبلی قابل تعمیر نباشد و نیاز به هزینه ی بالاتری داشته باشد.

معرفی قطعات دستگاه کارواش خانگی

۱. سر سیلندر کارواش خانگی : سرسیلندر قطعه ای است که بر روی کله پمپ کارواش خانگی نصب می شود. این قطعه انواع مختلفی دارد و متناسب با فشار های مختلف تولید می شوند. مهمترین علت خرابی سرسیلندر ، فشار کار زیاد و ترک خوردن و مستهلک شدن است.

۲. پمپ کارواش خانگی : مهمترین و اصلی ترین قطعه در کارواش ها پمپ آب آنهاست. در واقع وظیفه ی اصلی این قطعه بالا بردن فشار آب است که این امر سبب تسهیل شستشوی سطوح میشود. دلایل اصلی خرابی این قطعه استفاده زیاد و غیر اصولی و یا نفوذ آب به داخل سیم کشی آن می باشد.

۳. شلنگ های کارواش : جهت انتقال جریان آب داخل دستگاه و یا تبدیل آب فشار پایین به آب پرفشار به شلنگ هایی داخل دستگاه احتیاج داریم که بتوانند این فشار بالای آب را تحمل کنند و جریان آب را منتقل کنند. شلنگ ها ممکن است بر اثر گذر زمان و یا ضربه یا تا شدگی سوراخ و یا پاره شوند.

۴. نازل کارواش خانگی : قسمتی که آب از آن در انتهای مسیر خارج می شود نازل کارواش نام دارد.

وظیفه ی این قسمت مشخص کردن میزان فشار آب خروجی و یا حالت خروج آب از دستگاه کارواش است و ضربه خوردن و یا شکستگی مهمترین علت خرابی آن می باشد.

چند نکته جهت افزایش طول عمر دستگاه کارواش خانگی :

کارواش ها هم مانند سایر لوازم خانگی امروزه قیمت نسبتاً زیادی دارند و استفاده درست و اصولی از آنها می تواند عمر مفید این دستگاه را طولانی تر نماید و به نوعی باعث صرفه جویی در هزینه خانواده ها شود.

در ادامه نکاتی را مطرح می‌کنیم که در صورت استفاده از آن ها عمر مفید دستگاه خود را بالا می برید :

 • از ورود آلودگی یا گرد و خاک به داخل دستگاه جلوگیری نمایید.
 • متناسب با دفترچه ی راهنمای دستگاه از آن استفاده کنید و از استفاده های مداوم و مورر جدا بپرهیزید.
 • مواظب باشید ضربه سنگین به دستگاه وارد نشود.
 • مراقب پاره شدن شلنگ ها باشید.
 • وقتی فشار آب پایین است آن را به دستگاه متصل نکنید زیرا باعث خرابی پمپ می شود.
 • مراقب نوسانات برق باشید تا به قسمت های برقی دستگاه شما آسیب جدی وارد نشود.

فروش قطعات کارواش خانگی :

یکی دیگر از خدمات مجموعه ی دیبا پشتیبان فروش و ارسال قطعات مختلف دستگاه کارواش خانگی به نقاط مختلف کشور می باشد.

شما دوستان عزیز که به هر دلیلی فقط به قطعه نیاز دارید می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و قطعه ی مورد نظر خود را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

در برخی موارد عزیزان ساکن شهرستان دسترسی به قطعاتی از کارواش که مورد نیاز شان است را ندارند و برای خرید حضوری از تهران باید وقت و هزینه ی بسیاری را صرف نمایند ، در این موارد بهترین پیشنهاد تماس و ثبت سفارش قطعه نزد ماست که در کمتر از ۳ روز قطعه مورد نظر را به دست مشتریان می رسانیم.

مهمترین قطعات کارواش که مجموعه ما آماده عرضه آنها می باشد :

 • نازل کارواش خانگی
 • سر سیلندر پمپ کارواش خانگی
 • پمپ کامل کارواش خانگی
 • اتوماتیک کارواش خانگی
 • سوپاپ کارواش
 • تفنگی کارواش خانگی
 • الکترو موتور کارواش خانگی
 • انواع شلنگ های کارواش خانگی

پاسخگویی و خدمات شبانه روزی تعمیرات کارواش خانگی

علاوه بر شماره های ثابت و موبایل درج شده داخل سایت شما عزیزان می توانید به صورت شبانه روزی با شماره پنج رقمی ما تماس بگیرید و دستگاه خود را برای تعمیرات ثبت بفرمایید. لازم به ذکر است جهت صرفه جویی در هزینه و زمان خود می توانید از فرم درخواست آنلاین خدمات که در سایت قرار داده شده است استفاده نمایید و منتظر باشید تا تکنسین های ما نهایتا ظرف مدت چند ساعت با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *