مرکز تعمیر سرخ کن در تهران

یکی از لوازم خانگی پرطرفدار که بانوان به آن علاقه بسیاری دارند، سرخ کن های کلاسیک می باشد. با استفاده از این دستگاه می توان غذاهای سرخ کردنی را در کمترین زمان ممکن آماده کرد و جلوه بسیاری به سفره غذا بخشید. علاوه بر بانوان بسیاری از رستوران ها برای جلب رضایت مشتری های خود و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت، از این دستگاه استفاده می کنند. سرخ کن از قطعات متنوعی تشکیل شده است که هر یک از آن ها وظیفه مشخصی را بر عهده دارند. اگر به طور اصولی به استفاده از سرخ کن ها نپردازید، قطعاً پس از مدت زمان کوتاهی با آسیب های جدی در آن مواجه خواهید شد. با این حال اگر میخواهید از مهمترین و رایج ترین مشکلات دستگاه سرخ کن آگاه گردید، به شما پیشنهاد می دهیم تا انتهای مقاله تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دیبا پشتیبان با ما همراه باشید و مطالب را مورد بررسی و مطالعه تان قرار دهید.

بررسی مشکلات رایج سرخ کن ها

اگر با مشکلات رایج سرخ کن ها به خوبی آشنا باشید، به هنگام آسیب دیدن دستگاه می توانید به راحتی به عیب یابی آن بپردازید و پس از عیب یابی با مراکز تعمیرات تماس حاصل فرمایید. از مهمترین ایرادات این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روشن نشدن دستگاه

یکی از جدی ترین مشکلات دستگاه سرخ کن ها، روشن نشدن و کار نکردن آن است. هنگامی که دستگاه خود را روشن میکنید اما با کار نکردن آن مواجه می شوید، می بایست در اولین قدم بهبه بررسی کابل دستگاه بپردازید. چرا که اگر کابل سرخ کن مورد آسیب قرار گیرد دستگاه روشن نخواهد شد. اما ممکن است بعضی از افراد با خود بپرسند چگونه از معیوب بودن کابل سرخ کن اطمینان حاصل کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم با استفاده از یک مولتی متر می توانید در چند ثانیه از سالم بودن یا معیوب بودن کابل اطمینان حاصل کنید. اما اگر پس از بررسی کابل دستگاه ایرادی نداشت، باید به دنبال دلایلی دیگر همچون فرسوده شدن پلاتین های ترموستات بگردید. اگر این پلاتین ها مورد آسیب قرار گرفته باشند دیگر به هیچ وجه جریان الکتریکی در آن ها برقرار نمی گردد و به همین منظور سرخ کن روشن نمی شود. برای اینکه بتوانید این مشکل را برطرف کنید، باید به تعویض قطعه ترموستات بپردازید. تعویض این قطعه از عهده افراد عادی خارج بوده و تنها تعمیرکاران می‌توانند اقدام به این کار کنند.

  • سوختن مواد غذایی

ممکن است پس از قرار دادن مواد غذایی داخل سرخ کن در کمترین زمان ممکن با سوختن آن مواجه گردید و این موضوع شما را به شدت مورد آزار قرار دهد. همانطور که می دانید، سوختن مواد غذایی به دلیل افزایش بیش از اندازه حرارت می باشد. تنظیم حرارت با قطعه ترموستات انجام می شود به همین خاطر باید به بررسی این قطعه برای برطرف کردن مشکل سوختن مواد غذایی بپردازید.

  • عدم خاموش شدن اتوماتیک سرخ کن

از دیگر مشکلات دستگاه سرخ ها می توان به عدم خاموش شدن اتوماتیک و خودکار آن اشاره کرد. همانگونه که می دانید، دستگاه های سرخ کن پس از سرخ کردن مواد غذایی به طور خودکار خاموش میشوند و حرارت آن از بین میرود. از مهمترین دلایلی که باعث این موضوع می گردد می توان به آسیب دیدن تایمر دستگاه، ایراد در پلاتین های ترموستات و سوختن ترانزیستور اشاره کرد. تمامی این قطعات از پیچیدگی بالایی برخوردار بوده و برای تعمیرات آن زمان نسبتاً بالایی نیاز خواهد بود‌.

  • جرقه زدن کابل دستگاه به هنگام اتصال به برق

ممکن است شما هم به هنگام روشن کردن سرخ کن خود و اتصال کابل به برق، با جرقه زدن مکرر آن مواجه گردید و در نتیجه از روشن کردن دستگاه صرف نظر کنید. لذا باید بگوییم جرقه حین اتصال کابل سرخ کن به برق قطعاً نشان از آسیب دیدن کابل ها دارد. خوشبختانه کابل قطعات ساده‌ای بوده و به راحتی تعمیرکاران می‌توانند آن را تعمیر و یا تعویض نمایند لذا لازم نیست برای این موضوع چندان نگران باشید.

  • خراب شدن میکروسوئیچ

از دیگر مشکلات جدی دستگاه سرخ کن می توان به خراب شدن میکروسوئیچ اشاره کرد. همانطور که می دانید پس از روشن کردن دستگاه فشار میکرو سوئیچ باید کمی تغییر کند، اما اگر این اتفاق نیفتد نشان از ایراد در عملکرد این سوئیچ دارد. برای برطرف کردن این مشکل می توانید با تعمیرکاران حرفه ای و کار بلد مجموعه دیبا پشتیبان تماس حاصل فرمایید تا این افراد به راهنمایی شما برای برطرف کردن مشکل تان بپردازند.

آشنایی با قطعات و اجزای سرخ کن

همانگونه که در ابتدای مقاله کرده‌ایم، سرخ کن ها از قطعات بسیار متنوع و پیچیده ای تشکیل شده اند. اگر هر یک از این قطعات مورد آسیب قرار گیرند، عملکرد دستگاه با اختلال مواجه خواهد شد. از مهمترین و کاربردی ترین قطعات سرخ می توان به مخزن روغن، المنت، ترموستات، تایمر، لامپ هشدار، مدار الکتریکی، سبد مواد غذایی و غیره اشاره کرد.

چرا از مرکز تعمیرات دیبا پشتیبان کمک بگیریم؟

  • خدمات تعمیر در محل

اولین و مهمترین موضوعی که باعث می‌شود افراد از مرکزتعمیرات دیبا پشتیبان برای تعمیرات لوازم خانگی خود کمک بگیرند، خدمات تعمیر در محل می باشد. این موضوع می‌تواند باعث جلوگیری از اتلاف وقت مشتری‌ها شده و کار آنها را آسان نماید. برای دریافت این خدمت افراد می توانند با مجموعه دیبا پشتیبان تماس گرفته و درخواست کمک کنند. دقت داشته باشید پس از تماس تعمیرکاران در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر مشتری روانه می گردند.

  • ارائه گارانتی خدمات

همانطور که میدانید دیبا پشتیبان پس از سالها سابقه فعالیت در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برقی می‌توانند پیچیده ترین مشکلات لوازم خانگی را برطرف کرده و استفاده مجدد از آن را فراهم آورد. همچنین توجه داشته باشید دیبا پشتیبان به ارائه گارانتی و خدمات تا ۶ماه می پردازد. به همین خاطر اگر شش ماه پس از تعمیر قطعه دچار مشکل شد افراد می توانند با مجموعه تماس گرفته و مجدد درخواست کمک نمایند.

  • تعیین زمان خدمات توسط مشتری ها

اگر شما کارمند هستید و مدت زمان کمی را در منزل سپری میکنید، میتوانید زمان خدمات رسانی را خودتان انتخاب نمایید. در این صورت تعمیرکاران تنها زمانی به محل مد نظر شما روانه می گردند که شما در منزل هستید.

  • ارائه خدمات با کیفیت

دیبا پشتیبان همواره سعی کرده تا خدمات با کیفیتی را به مشتری های خود ارائه دهد و نیاز آنها را به طور کامل برطرف نماید. تنها با یکبار تعمیرات لوازم برقی خود می‌توانید طی ماه‌ها مجدداً از آن استفاده کرده و از ویژگی های دستگاه خود بهره مند گردند.

  • دریافت هزینه کم

بسیاری از افراد گمان می کنند خدمات تعمیرات از هزینه بسیار بالایی برخوردار است، اما باید بگوییم این موضوع در مجموعه دیبا پشتیبان صدق نمی کند. چرا که تعیین قیمت ها در این مجموعه بسیار منطقی بوده و تعمیرکاران سعی می کنند تا با کاهش هزینه ها مشتری خود را راضی نگه دارند. برای تعمیرات لوازم خانگی در مجموعه دیبا پشتیبان به هیچ وجه نگران هزینه های آن نباشید و صفر تا صد کار را به دست تعمیرکاران ما بسپارید.

ایا دیبا پشتیبان به تعویض قطعات می پردازد؟

ایا دیبا پشتیبان به تعویض قطعات می پردازد؟

باید توجه داشته باشید مرکزتعمیرات دیبا پشتیبان علاوه بر تعمیر قطعات می‌تواند به تعویض آنها بپردازد. برای تعویض قطعات همواره باید از قطعه های اورجینال و باکیفیت استفاده نمود تا دستگاه مجدداً دچار آسیب و مشکل نشود. تمامی قطعات موجود در مرکز خدمات دیبا پشتیبان اورجینال بوده و افراد می توانند به راحتی آنها را تهیه کنند.

سخن پایانی

همانگونه که تا به الان متوجه شده‌اید تعمیرات دستگاه سرخ کن بسیار تخصصی بوده و تنها تعمیرکاران قادر به برطرف کردن ایرادات آن خواهند بود. سرخ کن ها از قطعات پیچیده ای تشکیل شده اند که روش تعمیر هر یک از این قطعات منحصر به فرد می باشد و قطعا افراد عادی از این روشها آگاه نخواهند بود. لذا در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را به طور کامل و جامع با مشکلات و ایرادات رایج دستگاه سرخ کن آشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را نسبت به این موضوع برطرف کرده و در صورت تمایل به تعمیرات سرخ کن خود در مرکز خدمات دیبا پشتیبان بپردازد.