ثبت درخواست تعمیرات
 • تعمیر دستگاه سندبلاست

  دستگاه سندپلاست برای تمیزکاری سطوحی مانند چوب، سنگ، شیشه و … کاربرد دارد. دستگاه سندبلاست یک ابزار ضروری برای آماده‌سازی سطوح در صنایع مختلف است. از این دستگاه‌ها با استفاده از مواد ساینده روی سطوح برای از بین بردن زنگ‌زدگی و سایر مواد استفاده می‌کنند.

  دستگاه سند بلاست مانند دیگر دستگاه‌ها نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارند تا عملکرد و طول عمر مفید دستگاه تاثیرگذار باشند. برای تعمیر دستگاه سند بلاست می‌توانید با مجموعه دیبا پشتیبان به عنوان اولین تعمیرگاه آنلاین مجاز تماس بگیرید و تعمیر دستگاه سند بلاست را به تعمیرکار متخصص و دوره دیده بسپارید.

  دیبا پشتیبان با در اختیار داشتن تکنسین‌های مجرب و دوره دیده تعمیر دستگاه سند بلاست را به بهترین شیوه و کوتاه‌ترین زمان در محل انجام می‌دهد. برای دریافت خدمات تعمیرات می‌توانید با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید.

  پس از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت تعمیرکار متخصص به محل مورد نظر اعزام می‌شود. لازم به ذکر است که تمام هزینه‌های تعمیر و تعویض قطعات دستگاه سند بلاست در دیبا پشتیبان بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می‌شود و به مشتریان گرامی فاکتور ارائه خواهد شد.

  تعمیر سندبلاست

  قطعات با کیفیت

  اعزام یک ساعته

  تعمیر در محل

  ضمانت 6 ماهه با فاکتور

  هزینه شفاف سازی

  تسویه بعد از تحویل و تست

  در این مقاله تیم دیبا پشتیبان نگاهی اجمالی به نگهداری و تعمیر دستگاه سند بلاست خواهیم انداخته‌اند…

   

   

  تعمیر و عیب‌یابی دستگاه سند بلاست چگونه است؟

  تعمیر سندبلاست

  حتی در صورتی که از دستگاه به صورت اصولی و منظم نگهداری شود باز هم دستگاه در اثر فرسودگی دچار مشکلاتی می‌شود. دیبا پشتیبان با در اختیار داشتن تکنسین‌های مجرب و کاملا مورد اطمینان تعمیر دستگاه  سند بلاست را به بهترین شیوه به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد. برخی از رایج‌ترین این مشکلات عبارت‌اند از:

   

  • کاهش قدرت دستگاه

  کاهش قدرت دستگاه می‌تواند به دلایل مختلفی رخ دهد که رایج‌ترین آن‌ها کثیف بودن فیلتر هوا و یا مسدود شدن آن است. تعمیرکار متخصص تعمیر لوازم خانگی باید فیلترهای دستگاه را بررسی و در صورت نیاز آن را تمیز و یا تعویض کند.

   

   

  • الگوی ناهموار کار کردن

  معمولا دلیل اصلی ایراد ناهموار و غیر یکنواخت کار کردن دستگاه ایراد در نازل و یا فرسوه شدن تیغه‌های چرخ انفجار و یا تنظیمات نادرست چرخ انفجار است.

   

  تعمیر دستگاه سندبلاست در تهران

  • نشتی دستگاه

  نشتی می‌تواند به علت ساییدگی یا آسیب دیدگی اتصالات یا شل بودن جریان ساینده باشند.در شرایطی که، ماشین‌های شات بلاست نیاز به تعمیر داشته باشند، تعمیرات باید توسط تکنسین‌های واجد شرایط انجام شود تا اطمینان حاصل شود که دستگاه به درستی و ایمن تعمیر شده است. برخی از رایج‌ترین تعمیرات عبارت‌اند از:تعویض قطعات فرسوده یا آسیب دیده:

  دستگاه‌های سند بلاست دارای قطعات مختلفی هستند که ممکن است به مرور زمان فرسوده یا آسیب ببینند. این قطعات باید به سرعت تعویض شوند تا از آسیب بیشتر به دستگاه جلوگیری شود.

   

   

  تعمیر قطعات الکتریکی:

  قطعات الکتریکی ممکن است به مرور زمان آسیب ببینند یا فرسوده شوند. تعمیرات باید توسط تکنسین های واجد شرایط انجام شود تا اطمینان حاصل شود که دستگاه برای استفاده ایمن است.

   

   

  تمیز کردن و تعویض فیلترها:

  تعمیر سندبلاست در تهران

  فیلترها باید به طور مرتب تمیز و تعویض شوند تا از عملکرد مؤثر دستگاه اطمینان حاصل شود و از ورود گرد و غبار به محیط اطراف جلوگیری شود.اهمیت نگهداری منظم از دستگاه سند بلاست تعمیر و نگهداری منظم برای کابینت و دستگاه سند بلاست بسیار مهم است زیرا به کارکرد دستگاه در بهترین حالت کمک می‌کند. بی توجهی به نگهداری می‌تواند منجر به کاهش عملکرد، تعمیرات پرهزینه و حتی خرابی دستگاه شود. تعمیر و نگهداری منظم می‌تواند از این مسائل جلوگیری کند، طول عمر دستگاه را افزایش دهد و کارایی آن را بهبود بخشد.

   

   

  وظایف معمول تعمیر و نگهداری دستگاه سند بلاست

  چندین کار برای تعمیر و نگهداری اصولی دستگاه سند بلاست وجود دارد که باید به طور منظم در دستگاه‌های سند بلاست انجام شود. این موارد شامل موارد زیر است:

   

   

  • بررسی سایش و پارگی قطعات دستگاه

  دستگاه‌های سند بلاست شامل قطعات مختلفی هستند که به مرور زمان دچار سایش و پارگی می‌شوند. بازرسی منظم این قطعات به شناسایی علائم ساییدگی و تعویض آن‌ها قبل از تبدیل شدن به مشکل کمک می‌کند.

  مرکز تعمیرات سندبلاست

  • بررسی و تمیز کردن فیلتر

  گرد و غبار و زباله به مرور زمان در فیلتر جمع شده و کارایی آن را کاهش می‌دهد. تمیز کردن منظم تضمین می کند که گردگیرنده گرد و غبار در بهترین حالت خود کار می کند.

   

   

  • روانکاری دستگاه

  دستگاه‌های سند بلاست دارای چندین قسمت متحرک هستند که برای جلوگیری از اصطکاک و سایش نیاز به روغن کاری دارند. روانکاری منظم می‌تواند از آسیب به دستگاه جلوگیری کند و عملکرد مطلوب آن را تضمین کند.

   

   

  • بررسی و تنظیم فشار انفجار

  فشار انفجار باید به طور مرتب بررسی شود تا اطمینان حاصل شود که در سطح مشخص شده است. ممکن است برای اطمینان از عملکرد مطلوب، لازم باشدتا تنظیمات دوباره بررسی شوند.

  تعمیر سند بلاست

  • بررسی اجزای الکتریکی دستگاه

  اجزای الکتریکی دستگاه باید به طور مرتب از نظر ساییدگی و آسیب بررسی شوند. مشکلات الکتریکی می تواند خطرناک باشد و منجر به خرابی دستگاه شود.

   

   

  کلام آخر  دیباپشتیبان

  دستگاه‌های سند بلاست ابزاری ضروری برای آماده‌سازی سطوح در صنایع مختلف هستند. نگهداری منظم برای عملکرد بهینه و طول عمر بسیار مهم است. وظایف معمول تعمیر و نگهداری شامل بررسی سایش و پارگی قطعات ماشین، تمیز کردن گرد و غبار، روغن کاری دستگاه، بررسی و تنظیم فشار انفجار و بررسی اجزای الکتریکی دستگاه است.

   

  عیب یابی و تعمیر ممکن است در برخی موارد ضروری باشد. انجام تعمیرات با خیال راحت و توسط تکنسین های ماهر ضروری است. نگهداری و تعمیر صحیح می تواند طول عمر دستگاه را افزایش دهد، کارایی آن را بهبود بخشد و از تعمیرات پرهزینه جلوگیری کند.

   

  دیبا پشتیبان به عنوان تعمیرگاه مجاز آنلاین با ۱۵ سال سابقه موفق، تکنسین متخصص تعمیر دستگاه سند بلاست را در ظرف مدت یک ساعت به محل مورد نظر مشتری اعزام می‌کند. تمام هزینه تعمیرات و تعویض قطعات اورجینال و اصلی طبق تعرفه مصوب اتحادیه محاسبه می‌شود و دیبا پشتیبان برای تضمین کیفیت خدمات و قطعات به مشتریان ضمانت ۶ ماهه ارائه می‌دهد.

  شما می‌توانید در هنگام مواجه با مشکل در دستگاه سند بلاست با کارشناسان دیبا پشتیبان تماس بگیرید و پس از کسب راهنمایی و مشاوره در صورتی مشکل بر طرف نشد، درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا در کمتر از یکساعت تکنسین‌های دوره دیده دیبا پشتیبان برای هماهنگی و اعزام به محل با شما تماس بگیرند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  ورود به سایت