مرکز تعمیر ساندویچ ساز در تهران

همانطور که می دانید امروزه با بالا رفتن مشغله‌ های زندگی، افراد قادر به پخت و پز طولانی مدت نخواهند بود و همواره به دنبال روش هایی برای تسریع طبخ غذا هستند. ساندویچ سازها یکی از لوازم خانگی برقی پرطرفدار محسوب می شوند که با استفاده از آن می توان انواع ساندویچ را تهیه و طبخ نمود. این دستگاه اگر به هر دلیلی مورد آسیب قرار گیرد، افراد دیگر قادر به تهیه ساندویچ های خوشمزه برای کودکان و حتی مهمانان خود نخواهند بود. ممکن است افراد با خود بپرسند به چه دلیل ساندویچ ساز مورد آسیب قرار می ‌گیرد، در پاسخ به این سوال باید بگوییم استفاده طولانی مدت و همچنین نادرست از این دستگاه باعث خراب شدن زودهنگام آن خواهد شد. اگر می خواهید با مشکلات و ایرادات رایج ساندویچ ساز ها آشنا شوید، به شما توصیه می‌ کنیم تا انتهای مقاله تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دیبا پشتیبان با ما همراه بمانید و مطالب را مورد بررسی قرار دهید.

بررسی ایرادات و مشکلات رایج ساندویچ ساز

 • کم شدن حرارت دستگاه ساندویچ ساز

از مهمترین ایرادات ساندویچ ساز ها می توان به کم شدن حرارت آن اشاره کرد. هنگامی که حرارت ساندویچ ساز به شدت کاهش می یابد، افراد باید قطعات مختلفی را مورد بررسی شان قرار دهند تا متوجه شوند اشکال از کدام قطعه می باشد. اما پیشنهاد دیبا پشتیبان این است که در صورت مشاهده کم شدن حرارت ساندویچ ساز، در ابتدا به بررسی اتصالات و المنت ساندویچ ساز بپردازید. چراکه این دو قطعه مهم تر از قطعات دیگر خواهند بود. دقت داشته باشید تعمیرکاران همواره سعی می کنند برای کاهش هزینه ها به تعمیرات قطعه مد نظر بپردازند، اما اگر مشکل حاد باشد می بایست به تعویض آن ها پرداخت که این موضوع ممکن است کمی هزینه را بالا ببرد. برای تعویض و تعمیر قطعات ساندویچ ساز می توانید از مجموعه دیبا پشتیبان کمک بگیرید‌.

 • روشن نشدن دستگاه ساندویچ ساز

ممکن است دستگاه را به پریز متصل کرده اما با روشن نشدن آن مواجه گردید و از این بابت بسیار نگران شوید. دلایل متنوعی باعث ایجاد مشکل روشن نشدن ساندویچ ساز می گردند که از مهم ترین آنها می توان به سوختن ترموستات، مشکل فیوز حرارتی، قطع شدن فیوز، خراب شدن دکمه پاور و… اشاره نمود. تمامی این موارد در صورت روشن نشدن دستگاه ساندویچ ساز توسط تعمیرکاران دیبا پشتیبان مورد بررسی قرار می گیرند.

 • عدم سبز شدن چراغ دستگاه ساندویچ ساز

هنگامی که دستگاه ساندویچ ساز روشن می شود چراغ سبزی بر روی دستگاه روشن می گردد، اما احتمال دارد در بعضی از مواقع این چرا سبز نشود. لذا باید بگوییم هیچ جای نگرانی نیست، چرا که این چراغ ها عمری کوتاه داشته و به طور مرتب باید مورد تعویض قرار گیرند. اگر به تعویض چراغ پرداختید اما باز هم چراغ روشن نشد، می بایست سوئیچ حرارتی ساندویچ ساز را مورد بررسی قرار دهید. سوئیچ های حرارتی از پیچیدگی بالایی برخوردار بوده و افراد عادی قادر به تعمیر و تعویض آن نخواهند بود‌.

 • عدم باز شدن درب دستگاه ساندویچ ساز

اگر به هنگام باز کردن درب دستگاه ساندویچ ساز با مشکلی مواجه شده اید، پیشنهاد می کنید تا ضربه زیادی به درب دستگاه وارد نکنید. چرا که این موضوع باعث خراب شدن درب خواهد شد. در بعضی از موارد ممکن است قفل ساندویچ ساز آسیب دیده باشد که در کمترین زمان ممکن می توان این مشکل را برطرف کرد. اما اگر ضربه های زیادی به درب وارد شود، خسارت های بسیاری به دستگاه خواهد خورد.

نحوه نگهداری اصولی از دستگاه ساندویچ ساز

اگر می خواهید پس از سال ها استفاده از دستگاه ساندویچ ساز با خراب شدن و آسیب دیدن آن مواجه نگردید، می بایست به هنگام استفاده از نکات متعددی را مد نظر تان قرار دهید تا دستگاه هیچگاه خراب نشود. از مهمترین نکات نگهداری از دستگاه ساندویچ ساز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تمیز کردن دستگاه پس از استفاده

برای آنکه طول عمر ساندویچ ساز خود را افزایش دهید، می بایست پس از هربار استفاده به تمیز کردن آن بپردازید تا هیچ آلودگی بر روی سطح آن باقی نماند. برای تمیز کردن ساندویچ ساز می توانید از یک دستمال تمیز و نم دار استفاده کنید. دقت داشته باشید دستمال را بیش از اندازه مرطوب نکنید، چرا که این موضوع باعث خراب شدن ساندویچ ساز خواهد شد.

 • عدم پیچیدن سیم دوشاخه به دور دستگاه

در بسیاری از مواقع مشاهده می شود افراد پس از اتمام کار، سیم دوشاخه را به دور دستگاه ساندویچ ساز می پیچند که این موضوع باعث خراب شدن هرچه زودتر اتصالات خواهد شد. اگر سیم دوشاخه مورد آسیب قرار گیرد، راه تعمیری برای وجود نخواهد داشت و باید به تعویض آن پرداخت.

 • تسلط به دفترچه راهنما دستگاه

همانطور که می دانید، به همراه دستگاه ساندویچ ساز یک دفترچه راهنما به مشتری ها ارائه می گردد. دفترچه راهنما نکات ریز و درشتی را در اختیار افراد قرار می ‌دهد. برای اینکه بتوانید به طور اصولی از ساندویچ ساز خود استفاده کنید، می بایست تسلط کافی به دفترچه راهنمای دستگاه داشته باشید.

آشنایی با قطعات ساندویچ ساز و بررسی عملکرد آن ها

همان ‌گونه که تا الان متوجه شده ‌اید، دستگاه ساندویچ ساز از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر یک از این قطعات نقش بسزایی را در عملکرد مناسب دستگاه ایفا می کنند. اگر با عملکرد هر یک از این قطعات به خوبی آشنا باشید، به راحتی می توانید به عیب یابی دستگاه پرداخته و در صورت لزون با تعمیرکاران مجموعه دیبا پشتیبان تماس حاصل فرمایید. از مهمترین قطعات دستگاه ساندویچ ساز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قفل

از مهم ترین قطعات دستگاه ساندویچ ساز می توان به فلفل درب آن اشاره کرد. مهمترین وظیفه قفل دستگاه ساندویچ ساز، بسته شدن کامل درب محصول می باشد. اگر به هر دلیلی این قطعه مورد آسیب قرار گیرد، درب ساندویچ ساز به خوبی بسته نشده و در نهایت حرارت داخل دستگاه به شدت کم میشود و ساندویچ های شما آماده سرو نخواهد شد.

 • لامپ خبر

بر روی دستگاه ساندویچ ساز لامپی تعبیه شده است که به آن نشانگر برق ورودی دستگاه نیز می گویند. هنگامی که ساندویچ ساز را به برق متصل می کنید، این چرا روشن می شود. حال اگر این چراغ پس از اتصال دو شاخه به برق روشن نشد، نشانگر خراب شدن دستگاه خواهد بود.

 • سینی گریل

در اکثر مدل های ساندویچ ساز سینی گریل وجود دارد که با استفاده از آن میتوان به گریل کردن سبزیجات و گوشت های متنوع پرداخت. سینی های گریل اگر به درستی استفاده نشوند، دچار آسیب دیدگی شده و دیگر نمی توان از آن ها بهره مند گردید.

 • دستگیره

اگر به ساندویچ سازها نگاه کنید، متوجه دستگیره های متصل به بدنه دستگاه خواهید شد. این دستگیره ها دارای جنس مقاوم بوده و در برابر حرارت آسیب پذیر نیستند. در واقع دستگیره ها را برای باز و بسته کردن هر چه راحت تر درب ساندویچ ساز تعبیه نموده اند. اما اگر دستگیره از بدنه دستگاه جدا شود، می بایست به تعویض و نصب مجدد آن پرداخت.

ایا دیبا پشتیبان خدمات تعمیرات در منزل را به مشتری های خود ارائه می دهد؟

بسیاری از افراد ممکن است از خود بپرسند آیا مرکز دیبا پشتیبان خدمات تعمیرات در منزل را به مشتری های خود ارائه می دهد، در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله مجموعه ما برای آسایش هرچه بیشتر مشتری های خود تمامی خدمات را در محل مورد نظر مشتری به آنها ارائه می دهد. افراد برای دریافت خدمات تعمیرات در منزل می توانند با شماره تماس های موجود در وب سایت تماس گرفته و درخواست کمک نمایند.

هزینه تعمیرات در مجموعه دیبا پشتیبان چقدر است؟

هزینه تعمیرات در مجموعه دیبا پشتیبان چقدر است؟

یکی از فاکتورهای اساسی برای مشتری ها هزینه و قیمت نهایی تعمیرات می باشد. لذا باید بگوییم هزینه تعمیرات در مجموعه دیبا پشتیبان با توجه به عوامل متعددی تعیین می گردد و نمیتوان هزینه یکسانی را برای تمامی مشتریان در نظر گرفت. از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت تعمیرات در مجموعه دیبا پشتیبان می توان به میزان خراب شدگی دستگاه، تعداد قطعات تعویضی و… اشاره نمود. برای اینکه بتوانید پیش از دریافت خدمات هزینه تقریبی آن را تخمین بزنید، می بایست موارد ذکر شده را مد نظر تان قرار دهید‌.

سخن پایانی

همان طور که تا به الان متوجه شده اید، ساندویچ ساز ها از لوازم خانگی پرکاربرد محسوب می شوند و به همین خاطر از قیمت نسبتاً بالایی برخوردار هستند. لذا برای جلوگیری از خرید مجدد دستگاه می بایست همواره در نگهداری اصولی ساندویچ ساز ها کوشا بود. با این حال در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را به طور کامل و جامع با مشکلات رایج ساندویچ ساز ها و نحوه تعمیرات آن آشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را نسبت به این موضوع برطرف کرده و در صورت تمایل از خدمات مجموعه ما بهره مند گردید.