مرکز تعمیرات آبمیوه گیری در تهران

آبمیوه گیری یکی از لوازم خانگی است که از دیرباز تاکنون افراد به استفاده از آن در منزل خود می پردازند. همانطور که از نام این دستگاه مشخص است، از این محصول می توان برای گرفتن آب انواع میوه استفاده نمود. آبمیوه ها نقش بسزایی را در سلامتی انسان ایفا می کنند و به همین خاطر وجود دستگاه آبمیوه گیری در منزل امری الزامی می باشد. آبمیوه گیری ها به دلیل استفاده زیاد، ممکن است زود تر از سایر لوازم خانگی برقی دچار اسیب شده و نیاز به تعمیرات داشته باشند‌. اگر آبمیوه گیری شماهم از کار افتاده است و یا عملکرد اولیه خود را از دست داده، به شما پیشنهاد می دهیم تا انتهای مقاله که توسط تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دیبا پشتیبان تهیه شده است با ما همراه بمانید و از ایرادات رایج دستگاه آبمیوه گیری آگاه گردید.

مزایا و نحوه ی خدمات ما بعنوان مرکز تعمیرات ماشین آبمیوه گیری

هزینه ی مناسب تعمیرات ماشین آبمیوه گیری : هزینه ی دریافتی بابت تعمیرات آبمیوه گیری شما شامل دو قسمت هزینه ی قطعه و اجرت تکنسین می شود که هزینه ی قطعات استفاده شده طبق قیمت روز محاسبه می شود و متغیر است اما هزینه اجرت تعمیرکار طبق تعرفه اتحادیه محاسبه می شود که سالی یکبار به روز می شود.

تلاش نمایندگی ما همواره بر این بوده است که رضایت خاطر مشتری را از بابت دریافت هزینه فراهم کنیم و در راستای این هدف همواره ۱۰ درصد پایین تر از نرخ اتحادیه از مشتری اجرت دریافت می شود.

خدمات حرفه ای و سریع : پس از ورود دستگاه آبمیوه گیری شما به کارگاه ما نهایتا ظرف مدت ۲۴ ساعت دستگاه شما باز می شود و عیب و ایراد آن معین می شود و پس از آن از طرف نمایندگی ما با شما تماس گرفته می شود و در صورت توافق با هزینه کار تعمیرات دستگاه شروع می‌شود. اما در صورت عدم توافق بر سر هزینه دستگاه شما مجددا بسته می شود و عودت داده می شود.

البته در این صورت اجرت باز و بست دستگاه به عهده مشتری خواهد بود. اما اصلی ترین وجه تمایز خدمات ما با سایر همکاران ارائه گارانتی 6 ماهه خدمات تعمیرات انجام شده است که در فاکتور شما قید می شود و در صورت هرگونه ایراد مجددا مجموعه موظف به انجام خدمات تعمیر رایگان برای آبمیوه گیری شما می باشد.

یکی دیگر از مزیت های استفاده از خدمات نمایندگی دیبا پشتیبان ایرانیان استفاده از قطعات اصلی و اورجینال با کیفیت می باشد که این موضوع باعث اطمینان خاطر بیشتر مشتریان می شود.

در نهایت لازم به ذکر است که تعمیرگاه مجاز ما با جواز رسمی از اتحادیه الکترونیک تهران آماده خدمات تعمیرات آبمیوه گیری به شما عزیزان در سراسر کشور می باشد.

ایرادات و مشکلات رایج در تعمیرات دستگاه آبمیوه گیری

همانگونه که تا به الان متوجه شده اید، دستگاه آبمیوه گیری در اثر استفاده طولانی مدت دچار اسیب های کوچک و بزرگ شده که حتما باید توسط متخصصان و تعمیرکاران مورد بررسی قرار گیرد. از مهم ترین مشکلات دستگاه آبمیوه گیری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نشت آبمیوه از دستگاه آبمیوه گیری

از مهم ترین و رایج ترین مشکلات دستگاه آبمیوه گیری می توان به نشت آبمیوه اشاره نمود. هنگامی که آبمیوه از دستگاه نشت می کند، مشکلات بسیاری برای قطعات داخلی دستگاه رخ می دهد و عملکرد دستگاه با مشکل مواجه خواهد شد. علاوه بر آن، فضای اطراف آبمیوه گیری کثیف شده و بانوان باید وقت بسیاری را برای تمیز کردن آن اتلاف کنند. ممکن است عده ای از افراد با خود بپرسند نشت آبمیوه نشان از چه دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم نشت آبمیوه از دستگاه آبمیوه گیری نشانگر شکسته بودن پارچ دستگاه، کثیف شدن صافی دستگاه، معیوب بودن واشر ها و… می باشد. برای اینکه بتوانید این مشکل را برطرف سازید، می بایست به بررسی هر یک از قطعات ذکر شده بپردازید و در صورت لزوم به تعمیر یا تعویض آن ها اقدام کنید.

 • عدم آبگیری کامل میوه ها در دستگاه آبمیوه گیری

از دیگر مشکلات دستگاه آبمیوه گیری می توان به لدم آبگیری کامل میوه ها اشاره کرد. ممکن است شماهم پس از خاموش کردن دستگاه با میوه های سالمی برخورد کنید که به هیچ وجه آب آن ها گرفته نشده است و به همین خاطر آزرده خاطر شوید. لذا باید بگوییم از اصلی ترین دلایل عدم ابگیری کامل میوه ها در دستگاه آبمیوه گیری خراب بودن تیغه این دستگاه می باشد. همانطور که می دانید، تیغه به کار رفته در آبمیوه گیری پس از مدتی استفاده کند شده و دیگر قابل استفاده نخواهد بود. برای اینکه بتوانید این مشکل را برطرف کنید، می بایست از یک تعمیرکار برای تعویض تیغه دستگاه کمک بگیرید. اگر پس از تعویض تیغه باز هم مشکل برطرف نشد، باید به بررسی شفت آبمیوه گیری پرداخت که اینکار از عهده افراد عادی خارج می باشد.

 • سر و صدای زیاد دستگاه آبمیوه گیری به هنگام فعالیت

اگر به هنگام ابگیری میوه ها با سر و صدای بیش از اندازه دستگاه مواجه شدید، می بایست هرچه سریع تر آن را از برق کشیده و یا آن را خاموش کنید. برای اینکه بتوانید از شر سر و صدای اضافه دستگاه آبمیوه گیری خلاص شوید، می بایست در ابتدا به بررسی صافی دستگاه بپردازید. اگر صافی بیش از اندازه کثیف شده باشد، دستگاه شروع به تولید صدای اضافه خواهد کرد و در نتیجه ارامش شما را برهم خواهد زد. پیشنهاد می شود تا به هنگام آبمیوه گیری تفاله های میوه را به طور مدام از دستگاه خارج کنید، چرا که سنگین شدن آبمیوه گیری باعث ایجاد سر و صدا خواهد شد.

 • لرزش بیش از اندازه دستگاه آبمیوه گیری

از دیگر ایرادات و مشکلات رایج دستگاه آبمیوه گیری، می توان به لرزش بیش از اندازه آن اشاره کرد. لرزش آبمیوه گیری غیر نرمال بوده و در صورت مشاهده این مشکل هر چه سریع تر باید به برطرف کردن آن پرداخت. هنگامی که دستگاه در محل صاف قرار نگیرد و یا به عبارت دیگر تراز نباشد، شروع به لرزش خواهد کرد. به همین خاطر توصیه می شود تا به هنگام استفاده از این محصول، آنرا در سطح صاف و بدون شیب قرار دهید. برای بررسی کامل دستگاه آبمیوه گیری می توانید از یک تعمیرکار ماهر در این زمینه کمک بگیرید.

 • ایجاد بوی نامطبوع در دستگاه آبمیوه گیری

ممکن است به هنگام روشن کردن دستگاه با بوی نامطبوعی مواجه شوید و از این بابت نگرانی های بسیاری برایتان به وجود اید. توصیه دیبا پشتیبان به شما این است که به محض حس کردن بوی نامطبوع دستگاه آبمیوه گیری را خاموش کرده و آن را از برق بکشید. چرا که به احتمال زیاد موتور دستگاه مورد اسیب قرار گرفته است و باید هر چه سریع تر به بررسی و تعمیرات آن پرداخت. از مهم ترین دلایل ایجاد بوی نامطبوع در دستگاه آبمیوه گیری می توان به داغ کردن موتور، مرطوب بودن موتور، وارد شدن آبمیوه به داخل موتور و… اشاره کرد.

 • روشن نشدن دستگاه آبمیوه گیری

آخرین مشکلی که می خواهیم برایتان در این قسمت از مقاله شرح دهیم، روشن نشدن دستگاه آبمیوه گیری است. هنگامی که دو شاخه را به پریز برق متصل می کنید اما دستگاه هیچ عملکردی را از خود نشان نمی دهد، می توان گفت دستگاه روشن نشده است‌. مواردی همچون خراب شدن کلید روشن خاموش، قطع بودن سیم رابط و… باعث روشن نشدن دستگاه می گردد که باید آن ها را حائز اهمیت تان قرار دهید.

هزینه های تعمیرات آبمیوه گیری در نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان

همیشه یکی از مهمترین فاکتور هایی که مشتریان به آن توجه می کنند هزینه ی تعمیرات آبمیوه گیری است که توسط شرکت یا تکنسین دریافت می شود و بعضا اگر به صورت غیر اصولی و غیر کارشناسی دریافت شود ممکن است خاطر مشتریان عزیز مکدر شود‌.

در این رابطه هزینه ای که توسط تعمیرگاه ما دریافت می شود‌ شامل دو قسمت اجرت و هزینه قطعه مصرفی می باشد.

قیمت قطعات به قیمت روز محاسبه می شود و بسته به کیفیت و کشور تولید کننده معمولا قطعات آبمیوه گیری مدلها و قیمت های مختلفی در بازار دارند که ما همواره از قطعات دارای بالاترین کیفیت استفاده می کنیم و اما اجرت تعویض و یا تعمیر هر جزء آبمیوه گیری هم طبق تعرفه ای که اتحادیه هر سال آن را به روز می کند تعیین می گردد و اینگونه تمامی هزینه های دریافتی توسط ما طبق تعرفه و شفاف می باشد.

معرفی قطعات آبمیوه گیری

اگر می خواهید خود به تنهایی اقدام به تعمیرات آبمیوه گیری کنید، می بایست در ابتدا با قطعات این دستگاه به طور کامل آشنا شوید. مهم ترین اجزا و قطعات دستگاه آبمیوه گیری عبارت اند از:

 • موتور

اصلی ترین قسمت دستگاه آبمیوه گیری موتور آن می باشد که وظیفه مهمی را بر عهده دارد. اگر موتور دستگاه اسیب ببیند، دستگاه به هیچ وجه روشن نخواهد شد.

 • مخزن

از دیگر قسمت های دستگاه آبمیوه گیری، مخزن نام دارد. مخزن ها جایگاه اصلی قرار گرفتن میوه ها می باشند که معمولا بر روی موتور دستگاه تعبیه می گردند. برای اینکه بتوانید از خراب شدن مخزن آبمیوه گیری جلوگیری کنید، می بایست میوه ها را به صورت جداگانه داخل مخزن قرار دهید تا میوه ها به طور فشرده داخل مخزن قرار نگیرند.

 • تیغه

یکی از اجزا و قطعات مهم در آبمیوه گیری تیغه می باشد که در صورت خراب شدن میوه ها به طور کامل ابگیری نخواهند شد. برای محافظت از تیغه ها باید از ابگیری میوه های سفت جلوگیری نمایید.

 • صافی

صافی ها در آبمیوه گیری نقش جداکردن تفاله های میوه از آب آن را دارند. اگر توری صافی بیش از اندازه کثیف شود، آبمیوه ها به درستی از آن خارج نخواهند شد. به همین خاطر توصیه می شود تا به طور مرتب صافی را تمیز کردن و از خالی بودن آن اطمینان حاصل کنید.

 • کلید روشن خاموش

اخرین قطعه ای که می خواهیم به معرفی آن بپردازیم، کلید روشن و خاموش دستگاه آبمیوه گیری است. هنگامی که میوه ها را درون مخزن قرار می دهید، می بایست به فشردن دکمه روشن خاموش دستگاه بپردازید تا دستگاه شروع به فعالیت نماید. اتصالی و اسیب دیدن این قطعه با روشن نشدن دستگاه آبمیوه گیری همراه خواهد بود.

خدمات تعمیرات آبمیوه گیری در محل مرکز دیبا پشتیبان

اگر به هر دلیلی موفق به تعمیرات دستگاه آبمیوه گیری خود نشدید، می توانید بر روی کمک مرکز دیبا پشتیبان حساب باز کنید. مجموعه ما با سال ها سابقه فعالیت در این زمینه توانسته تجربه های بسباری را به دست اورده و به تعمیرات اصولی لوازم خانگی برقی بپردازد. همچنین توجه داشته باشید مرکز دیبا پشتیبان خدمات تعمیرات در محل را به مشتری های خود ارائه می دهد که افراد می توانند این موضوع را مد نظرشان قرار دهند. برای اگاهی هرچه بیش تر با خدمات مجموعه، می توانید با شماره تماس های موجود در وب سایت تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید تا مشاوران مجموعه دیبا پشتیبان به راهنمایی شما دوست عزیز بپردازند.

سخن پایانی

همانطور که تا به الان متوجه شده اید، آبمیوه گیری یکی از لوازم خانگی است که در تمامی فصول سال به خصوص فصل تابستان کاربرد دارد. با نزدیک شدن به این فصل گرم و طاقت فرسا پیشنهاد می شود در صورت خراب بودن دستگاه آبمیوه گیری، به تعمیرات تخصصی آن بپردازید و مجددا آن را مورد استفاده تان قرار دهید. لذا در این قسمت از مقاله سعی کردیم شما را به طور کامل با ایرادات رایج دستگاه آبمیوه گیری اشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات خود را در این زمینه برطرف کرده و در صورت تمایل به درخواست کمک از تعمیرکاران مجموعه دیبا پشتیبان بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *