ثبت درخواست تعمیرات
 • تعمیرات تخصصی پمپ باد درتهران

  تعمیر پمپ باد

  پمپ باد دستگاهی است که وظیفه مکش هوا را بر عهده دارد و با رهاسازی هوای فشرده نیروی محرکه‌ای برای تامین قدرت لازم برای کار کردن تجهیزات فراهم می‌کند. پمپ باد در صنایع شیمیایی، پالایشگاه‌ها، دندانپزشکی، غواصی، حمل و نقل و دیگر انواع صنایع کاربرد دارد.

  پمپ باد انواع گوناگونی دارد که می‌توان به پمپ باد پیستونی و پمپ باد اسکرو اشاره کرد. تعمیر پمپ باد یک کار تخصصی است و حتما باید توسط تعمیرکار متخصص صورت پذیرد. بهتر است در هنگام مواجه با مشکل دست به اقدام خودسرانه و بدون دانش و مهارت برای تعمیر پمپ باد نزنید و تعمیر و عیب‌یابی آن را به تعمیرکار متخصص بسپارید.

  دیبا پشتیبان با در اختیار داشتن تکنسین‌های تعمیر لوازم خانگی مجرب و دوره دیده تعمیر پمپ باد را به بهترین شیوه و کوتاه‌ترین زمان در محل انجام می‌دهد. برای دریافت خدمات تعمیرات می‌توانید با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت تعمیرکار متخصص به محل مورد نظر اعزام می‌شود.

  بازه تعمیرات از 150 هزار تومان تا 2 میلیون تومان
  تعمیر پمپ هوا

  قطعات با کیفیت

  اعزام یک ساعته

  تعمیر در محل

  ضمانت 6 ماهه با فاکتور

  هزینه شفاف سازی

  تسویه بعد از تحویل و تست

  تعمیر و عیب یابی پمپ باد

  پمپ باد از اجزایی تشکیل شده است که خرابی و وجود ایراد در هر کدام از آن ها سبب برور مشکل و اختلال در کارکرد دستگاه می‌شود. رسیدگی به موقع و بر طرف کردن سریع مشکل پمپ باد سبب جلوگیری از تعویض قطعات و کاهش هزینه تعمیرات می‌شود.

  حتی در صورتی که از دستگاه به صورت اصولی و منظم نگهداری شود باز هم دستگاه در اثر فرسودگی دچار مشکلاتی می‌شود. دیبا پشتیبان با در اختیار داشتن تکنسین‌های مجرب و کاملا مورد اطمینان تعمیر دستگاه  پمپ باد را به بهترین شیوه به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد. در این بخش به بررسی و نحوه عیب یابی مشکلات رایج پمپ باد پرداخته‌ایم.

   

  • روشن نشدن پمپ باد

  در صورتی که دستگاه پمپ باد روشن نمی‌شود باید ابتدا سیستم برق و اتصالات را بررسی کنید. هر گونه ایراد در سوئیچ و دکمه نیز ممکن است سبب روشن نشدن دستگاه شود.

  تعمیر پمپ هوا

  • سر و صدای غیرعای پمپ باد

  فرسودگی یا ساییدگی پیستون و سیلندر پمپ باد می‌تواند  سبب تولید سر و صدای غیر عادی کند. همچنین وجود گرد و غبار و ذرات خارجی نیز باعث تولید سر و صدا می‌شود.

  یکی دیگر از مواردی که باید در هنگام مواجه با سر و صدای غیر عادی در پمپ باد بررسی شود یاتاقان‌ها هستند چرا که شل شدن یاتاقان‌های اصلی و یا ساییدگی یاتاقان‌های شاتون سبب تولید صدا غیر عادی در پمپ باد می‌کند.

   

  تعمیرکار متخصص باید بعد از موارد بالا تیغه‌های سوپاپ ورودی و خروجی را چک کند و کنترل کند که پیچ نگهدارنده سوپاپ‌ها شل نشده باشد.

   

  • کم بودن هوای خروجی

  اگر فیلتر هوا دچار جرم‌گرفتگی و یا انسداد باشد سبب کم شدن هوای خروجی از پمپ باد می‌شود. تعمیرکار باید فشار سنج هوای فشرده داخل مخزن و تنظیم کننده فشار هوا را بررسی کند و در صورت خراب بودن آن ها را تعویض کند. همچنین ممکن است دلیل کم بودن هوای خروجی شکستگی سوپاپ ورودی باشد.

  سپس باید به بررسی و کنترل کردن پیستون‌ها پرداخت در شرایطی که رینگ‌های پیستون شکستگی و ساییدگی داشته باشد و یا پیستون‌ها در قسمت پایین جام شده باشند، هوای خروجی از پمپ باد کم خواهد بود.

   

  • وجود آب درسیلندر پمپ باد

  وجود آب در سیلندر پمپ باد ممکن است به دلیل ترک و یا شکستگی در سیلندر و یا سر سیلندر پمپ باشد. وجود گرد و غبار و اجسام نیز در سیلندر سبب نشت آب خواهد شد.

   

  • بالا رفتن هوای خروجی پمپ باد

  اولین و متداول‌ترین دلیل بروز این مشکل وجود خرابی و ایراد در پرشر سوئیچ است و معمولا با تعویض این قطعه مشکل برطرف می‌شود. در هنگام مواجه با این مشکل با دیبا پشتیبان تماس بگیرید.

   

  تعمیرات پمپ هوا

   

  • کم کردن روغن

  در هنگام مواجه با این مشکل ابتدا فیلتر را چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. یکی دیگر از دلایل کم کردن روغن وجود گرفتگی است. راه حل دیگر برای مقابله با کم کردن روغن در پمپ باد، تعویض روغن می باشد. در صورتی که در مخزن فشار روغن مشاهده شد بهتر است حجم روغن موجود در تجهیز را مقداری کم کنید.

   

  • تولید باد خیلی گرم توسط پمپ باد

  کم بودن روغن اولین و مهم‌ترین دلیل گرم شدن بیش از حد پمپ باد است. در صورتی که روغن تجهیز کم نبود، باید خطوطی که روغن را منتقل می‌کنند، بررسی کنید تا مسدود نباشند. این کار یک کار تخصصی است و نیاز به مهارت و دانش دارد و باید حتما توسط تعمیرکار متخصص و مجرب تعمیر دستگاه پمپ باد انجام شود.

   

  هزینه تعمیر پمپ باد چقدر است؟

  به طور کلی نمی‌توان یک مبلغ مشخص برای هزینه تعمیرات پمپ باد مشخص کرد. زیرا هزینه تعمیرات پمپ باد به عوامل مختلفی بستگی دارد و هر کدام از این عوامل بر روی این هزینه تاثیر گذار هستند.

  به عنوان نمونه به دلیل ثابت نبودن نرخ قطعات در کشور ما نرخ ثابتی برای تعمیر یک پمپ باد نمی‌توان در نظر گرفت. مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه تعمیرات پمپ باد عبارت‌اند از:

  • میزان آسیب و خسارت به پمپ باد
  • قیمت قطعات آسیب دیده
  • هزینه عیب یابی توسط تعمیرکار
  • هزینه ایاب ذهاب استادکار

  مجموعه دیبا پشتیبان تمام هزینه‌های تعمیرات و قطعات را به نرخ مصوب اتحادیه محاسبه کرده و برای مشتریانی که برای اولین بار در دیبا پشتیبان ثبت درخواست تعمیرات را انجام دهند ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است.

   

  جمع بندی کلی

  پمپ باد از تجهیزات پرکاربرد است که در صنایع مختلف بسیار پرکاربرد و پرطرفدار است. در هنگام بروز مشکل و خرابی برای پمپ باد باید تعمیر آن را به تعمیرگاه مجاز و تکنسین متخصص آن بسپارید تا از افزایش هزینه تعمیرات و تعویض قطعات جلوگیری شود.

  دیبا پشتیبان به عنوان تعمیرگاه مجاز پمپ باد با ۱۵ سال سابقه موفق، تکنسین متخصص تعمیر پمپ باد را در ظرف مدت یک ساعت به محل مورد نظر مشتری اعزام می‌کند. تمام هزینه تعمیرات و تعویض قطعات اورجینال و اصلی پمپ باد طبق تعرفه مصوب اتحادیه محاسبه می‌شود و دیبا پشتیبان برای تضمین کیفیت خدمات و قطعات به مشتریان ضمانت ۶ ماهه ارائه می‌دهد.

  شما می‌توانید در هنگام مواجه با مشکل در پمپ باد با کارشناسان دیبا پشتیبان تماس بگیرید و پس از کسب راهنمایی و مشاوره در صورتی مشکل بر طرف نشد، درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا در کمتر از یکساعت تکنسین‌های دوره دیده دیبا پشتیبان برای هماهنگی و اعزام به محل با شما تماس بگیرند.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  ورود به سایت