به سایت دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیرات لوازم خانگی خوش آمدید
آموزش تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی

آموزش تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی ال جی

با سلام خدمت شما عزیزان در این فیلم آموزشی اختصاصی تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان تعمیرگاه انواع ماشین لباسشویی ما به آموزش عیب یابی و تعمیرات لباسشویی ال جی با موضوع آموزش چگونگی تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی ال جی می پردازیم.

ویدیو آموزش چگونگی تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی ال جی

متن خلاصه فیم آموزش تعویض شیر الکتریکی ماشین لباسشویی ال جی

در این ویدئو قصد داریم یکی دیگر از معضلاتی که در حین  کار با ماشین لباسشویی امکان دارد اتفاق بیافتد را برایتان توضیح داده و شیوه رفع این ایراد را به شما اموزش خواهیم داد. این عیب چیزی نیست جز خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی مان که تنها راه ان تعویض شیر برقی کهنه و خراب با شیر برقی نو است.

برای انجام این کار باید در مرحله اول سقف لباسشویی مان را باز کنیم. در ابتدا دو پیچ اطراف سقف دستگاه که در پشت سقف لباسشویی قرار دارد را با اچار پیچ گوشتی باز می کنیم . سقف را به طرف عقب کشیده، خارها را ازاد کرده، سقف را در می اوریم و در کناری می گذاریم که اسیب نبیند. وقتی سقف را باز کردیم شیرهای برقی را در قسمت پشت دستگاه می بینیم، ان هم شیلنگهای ورودی اب شهر به ان است و خروجی شیلنگهای ان به جا پودری. ابتدا فیشهای برق شیر برقی را درمیاوریم، باید حواسمون باشه چون فیشهای شیر برقی مثل هم هستند. قبل از باز کردن یا علامت بزنید یا عکس بگیرید تا فیشها اشتباه زده نشوند. برای در اوردن شیر برقی اول دو پیچ که پشت دستگاه شیر برقی را به بدنه ماشین لباسشویی وصل کرده را باز می کنیم. با اچار پیچ گوشتی اینکارو انجام می دهیم. بعد از اینکه شیر برقی را جدا کرده باید بستها را جدا کرده و شیلنگها را ازاد نمائیم. برای باز کردن این بستها از انبر دست استفاده می کنیم. برای در اوردن شیلنگها اگر خیلی سفت بود با انبر دست شیلنگ را تکان داده تا از جای خود حرکت کرده، بعد با کمک فاز متر ازاد می کنیم. حالا که شیلنگها را ازاد کردیم راحت از مجرای شیر برقی در می ایند.

حالا باید قطعه معیوب را کناری گذاشته و شیر برقی نو را سر جایش قرار دهیم. تمام کارهایی که قبلا انجام دادیم دوباره باید به شکل معکوس انجام دهیم. اول شیلنگها را جا زده، بعد بستها راسر جایش قرار می دهیم، و سپس پیچهای شیر برقی را در پشت ماشین لباسشویی می بندیم، بعد فیشها را که علامت زدیم به شیر برقی وصل میکنیم، و سپس سقف دستگاه را که باز کرده بودیم می بندیم، و در آخر پیچ های پشت سقف را می بندیم.

در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی ما را نیز مشاهده نمایید.

 

۲.۵/۵ - (۲ امتیاز)

10 دیدگاه دربارهٔ «آموزش تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی ال جی»

 1. مقدار آب که از شیر برقی میاد به چه اندازه هستش چون ماشین ما اندازه سوزن با فشار آب میده آیا شیر برقی درسته ؟

 2. سلام.
  با تشکر از فیلم آموزشی شما.
  ماشین ما بعضی اوقات که خاموش است ، مخصوصا اوایل صبح که فشار آب بیشتر است صدای تک تک منقطع می دهد.البته چند روز است که دیگه صدایی نمی دهد.
  احتمالا به خاطر شیر برقی است؟

 3. سلام
  آیا علت جمع شدن آب تمیز داخل لباسشویی اتوماتیک آل جی بخاطر خراب بودن شیر برقی میباشد لطفا راهنمایی کنید
  باتشکر

 4. سلام خسته نباشید لباسشویی ال جیv59کیلویی دو سه ماه استفاده میکنیم مایع نرم کننده و پودر را با هم خالی میکند ایراد از کدام قسمت میتواند باشد ممنون از لطفتون

 5. با سلام ماشین لباسشویی ال جی خطای IE می دهد ابتدا آب وارد جای پودر می شه ۱۲ دقیقه کار می کنه یکباره خطا می دهد شیلنگ ورودی آب گنترل شده و صافی ها هم کاملا تمیز می باشد آیا مشکل از شیر برقی هست که پیغام خطای سطح آب می دهد. ممنونم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button