به وب سایت رسمی تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی خوش آمدید
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

اینکه ماشین لباسشویی ال جی شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لباسشویی ال جی شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین لباسشویی ال جی در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی ال جی در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی ال جی آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات ال جی آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز خدمات پس از فروش لباسشویی ال جی

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه مجاز LG می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی ال جی و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات لباسشویی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل لباسشویی ال جی خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد ماشین لباسشویی ال جی شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

ماشین های لباسشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند. ماشین های لباسشویی تولید شده توسط شرکت ال جی، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردارند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی ال جی به وجود آید و نیازمند تماس با نمایندگی تعمیرات ال جی یا خدمات پس از فروش LG است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نشتی آب از ماشین لباسشویی

نشتی آب از ماشین لباسشویی به دلیل سوراخ شدن، شل شدن و یا مسدود شدن شیلنگ های ورودی و خروجی آب

کاهش سرعت و عدم چرخش

کاهش سرعت و عدم چرخش مخزن لباسشویی به دلیل خراب شدن تسمه یا موتور

تمیز نشدن لباس ها

تمیز نشدن لباس ها پس از پایان یافتن برنامه شستشوی دستگاه به دلیل پر بودن بیش از حد ماشین لباسشویی و یا مشکل در آبگیری و یا تخلیه آب دستگاه

تکان های شدید

وجود تکان های شدید در ماشین لباسشویی ال جی به دلیل تراز نبودن محل قرارگیری آن و یا پاره شدن تسمه

کار نکردن

کار نکردن و یا متوقف شدن ماشین لباسشویی ال جی به دلیل مشکل قفل ایمنی درب و یا خراب شدن برد دستگاه

صدا و لرزش

وجود صدای عجیب و یا لرزش به دلیل آسیب دیدگی بلبرینگ ها، خراب شدن تسمه یا پولی ها

آبگیری کردن ماشین اما کار نکردن دستگاه

آبگیری کردن ماشین اما کار نکردن دستگاه به دلیل مشکل در هیدروستات، تایمر، موتور اصلی و یا تسمه

گرم نشدن آب دستگاه

گرم نشدن آب دستگاه به دلیل مشکل در تنظیمات ترموستات و یا خراب شدن المنت

ارور ها و کدهای خطای متداول لباسشویی ال جی

در زیر لیست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های لباسشویی ال جی که گاهی تماس با نمایندگی تعمیرات ال جی را ضروری می سازد آورده شده‌اند:

 • CE: وارد شدن جریان بیش از حد به مدار الکتریکی موتور
 • DE: مشکل در بسته شدن درب
 • FE: خطای آبگیری بیش از حد و یا پر شدن بیش از حد دستگاه به دلیل معیوب بودن هیدروستات
 • IE:خطای تخلیه آب داخل دستگاه به دلیل مشکل در مجرای خروجی
 • PE: خطای سنسور فشار سطح آب
 • UE: عدم توازن در لباس های داخل دستگاه
 • HE: خطای سنسور هیتر به دلیل مشکل المنت
 • LE: وجود مشکل در موتور
 • EE: وجود مشکل در برد کنترل الکتریکی
 • PF: وجود مشکل در مدار الکتریکی دستگاه و یا قطع شدن برق دستگاه

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی ال جی

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی ال جی توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

 • خودداری از شستشوی لباسها با دفعات زیاد و پشت سر هم
 • نریختن لباس به داخل دستگاه بیش از اندازه ظرفیت آن
 • تمیز کردن فیلتر و محفظه پودر پس از چند بار شستشو
 • استفاده از برنامه شستشوی متناسب با نوع لباس
 • پیگیری و رفع کوچکترین نشتی آب
 • قرار دادن ماشین لباسشویی در مکانی که کاملاً تراز باشد
 • خاموش کردن دستگاه به محض شنیدن صداهای غیر عادی و تماس با یکی از نمایندگیهای تعمیرات یا مراکز خدمات پس از فروش لباسشویی ال جی

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

در صورتی که ماشین لباسشویی ال جی شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.
گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

برخی از ویژگی های ماشین های لباسشویی LG

شرکت ال جی، یکی از شناخته شده ترین و با سابقه ترین برندها در زمینه محصولات الکترونیک و مخابرات و چهارمین شرکت بزرگ کره جنوبی محسوب می‌شود. این شرکت، با سابقه ۷۰ ساله خود در صنایع مختلفی فعالیت نموده که یکی از مهمترین آنها تولید لوازم خانگی از جمله لباسشویی می باشد. از ویژگی های ماشین های لباسشویی جدید ال جی می توان به شستشوی همزمان انواع لباس‌ها، فناوری پاشش آب در ماشین لباسشویی ال جی TwinWash و… اشاره نمود.

6 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *