فروش قطعات جاروبرقی ال جی

فروش قطعات اصلی و یا کیفیت انواع جاروبرقی ال جی توسط شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان. با پیشرفت تکنولوژی و اختراع وسیله‌ ای به نام جاروبرقی نظافت خانه ها متحول شد. جاروبرقی های ال جی یکی از بهترین برندهای جاروبرقی در بازارهای اوازم خانگی در دنیا و ایران است که در این مطلب از مرکز تعمیرات جاروبرقی دیبا پشتیبان به معرفی و بررسی قطعات این وسیله و شیوه عملکرد قطعات آن می پردازیم و یک مرجع مناسب برای فروش قطعات جاروبرقی ال جی را به شما معرفی می کنیم.

معرفی قطعات جاروبرقی

قطعات جاروبرقی به دو دسته بیرونی و داخلی تقسیم می شود. قطعات داخلی اصولا وظیفه کارایی سیستم و قطعات بیرونی وظیفه ارتباط بین وسایل داخلی و محیط را دارند. همچنین قطعات بیرونی برای زیبایی وسیله نیز کاربرد دارند. در ادامه به معرفی قطعات بیرونی و داخلی جاروبرقی می پردازیم.

موتور جاروبرقی

موتور جاروبرقی به معنی واقعی کلمه قلب آن به شمار می آید. مانند هر وسیله برقی دیگر، موتور دستگاه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. عموما موتورهای جاروبرقی از قدرت های مختلفی بهره می برند. با توجه به کارایی، عملکرد و قیمت دستگاه گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. قدرت جاروبرقی های خانگی بین 1300 تا 2200 وات متغیر است.

 موتور جاروبرقی با ایجاد قدرت مکش ذرات ریز و درشت و آلودگی های سطوح را به داخل دستگاه می کشد. موتور برخی از جاروبرقی ها بعد از مدتی به علت فشار زیاد ناشی از کارکرد بالا و یا استفاده ناصحیح از قدرت موتور دچار خرابی می شوند. در صورت خرابی قلب تپنده جاروبرقی ال جی خود می توانید به سایت ما به عنوان مرکز فروش قطعات انواع جاروبرقی ال جی مراجعه کنید تا ما این قطعه مهم را در سریع ترین زمان ممکن برای شما تأمین کنیم.

استاتور جاروبرقی

برای شروع به کار دستگاه جاروبرقی شما باید دکمه تعبیه شده بر روی جاروبرقی را فشار دهید تا دستگاه شروع به کار کند. وقتی کلید را فشار می دهید برق توسط قطعه ای به نام استاتور به موتور دستگاه جریان پیدا می کند و جارو برقی روشن می شود. در صورت خرابی این قطعه جاروبرقی روشن نمی شود. در برخی موارد افراد فکر می کنند کلید روشن و خاموش دستگاه دچار مشکل است اما در اصل استتور دستگاه خراب شده و جریان برق را به موتور وصل نمی کند.

آرمیچر جاروبرقی

آرمیچر در جاروبرقی با چرخش وظیفه ایجاد نیرو را برعهده دارد و یکی از اصلی ترین قطعات قسمت موتور دستگاه است. عموما آرمیچر دستگاه به علت کارکرد طولانی مدت و فشار بیش از اندازه ممکن است دچار خرابی گردد. در صورتی خرابی این قطعه کلید می توانید به سایت ما به عنوان تأمین کننده اصلی قطعات جاروبرقی ال جی مراجعه کرده و این قطعه مهم را سفارش دهید تا ما در سریعترین زمان آن را به دست شما برسانیم.

زغال ها یا جاروبک های جاروبرقی ال جی

زغال ها یا جاروبک های جاروبرقی

آرمیچرها برای چرخش نیازمند نیروی الکتریکی هستند و جاروبک های یا ذغال ها این وظیفه مهم را به انجام می رسانند. در صورت استفاده از قطعات غیر اصل در این قسمت ممکن است شاهد جرقه در جاروبرقی خود باشید. پیشنهاد می شود برای خرید قطعات اصلی جاروبرقی های ال جی به سایت ما مراجعه کنید.

لوله جاروبرقی

مهم ترین قطعه جاروبرقی بعد از موتور آن، لوله جاروبرقی است چرا که در تمامی موارد استفاده لوله جاروبرقی در حال استفاده است. اگر جنس لوله جاروبرقی از کیفیت خوبی برخوردار نباشد بعد از مدتی دچار افت کیفیت شده و نیاز به تعویض پیدا می کند. در زمان خرید جاروبرقی حتما باید به کیفیت این قطعه توجه نمود. اندازه لوله جاروبرقی نیز یکی از نکات مهم در انتخاب این وسیله برقی است. لوله های جارو برقی ال جی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند اما استفاده نادرست و فشار بیش از حد به آن می تواند باعث خرابی این قطعه شود. در صورت خرابی و یا نامناسب بودن لوله جاروبرقی خود می توانید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

فیلتر جاروبرقی

کارکرد اصلی جاروبرقی مکش ذرات اضافی و آشغال های روی سطوح به دخل دستگاه است. برای جلوگیری از وارد شدن این ذرات به موتور و آسیب رساندن به آن، تولیدکنندگان قطعه ای را در داخل سیستم جاروبرقی تعبیه کرده اند تا از ورود این ذرات ریز و درشت به داخل موتور دستگاه جلوگیری شود. در صورتی کثیفی و خرابی این فیلتر ذرات می توانند وارد موتور دستگاه شده و به آن آسیب جدی وارد کنند. پس اگر فیلتر جاروبرقی ال جی شما نیاز به تعویض دارد و می خواهید آن را عوض کنید می توانید به سایت ما به عنوان مرکز فروش قطعات انواع جاروبرقی ال جی مراجعه کنید تا این قطعه را در سریعترین زمان با بهترین کیفیت ممکن برای شما تامین کنیم.

پاکت جاروبرقی در سایت‌های فروش قطعات جاروبرقی ال جی

یکی دیگر از قطعات مهم جاروبرقی های ال جی پاکت های داخل آن هستند. این قطعه که به آن کیسه جاروبرقی نیز گفته می شود وظیفه جمع آوری ذرات در داخل محفظه جاروبرقی را برعهده دارد. حین جاروکشیدن و نظافت خانه تمامی ذرات در داخل این پاکت جمع می شوند. پاکت های زباله در دو نوع یکبار مصرف و دائمی در بازار موجود هستند. پاکت های دائمی از جنس پارچه ای مخصوص است و هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض پیدا می کنند. پاکت های جارو برقی یکبار مصرف از چند مزیت نسبت به پاکت های دائمی برخوردار هستند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

  • از نوع دائمی بهداشتی تر هستند
  • فقط هر چند ماه یکبار نیاز به تعویض پیدا می کنند
  • نیازی به تخلیه ندارند چون که بزرگ تر هستند و در صورت پر شدن با در بسته دور انداخته می شوند و زحمتی ندارند
  • خرید این نوع از پاکت جاروبرقی راحت تر و در دسترس تر است

خرطومی جاروبرقی ال جی

خرطومی جاروبرقی

خرطومی جاروبرقی قطعه ای است که لوله جاروبرقی را به بدنه دستگاه متصل می کند. این قطعه به علت درگیری زیاد و اهمیت ارتباط بین لوله و بدنه دستگاه جزو قطعه های مهم جاروبرقی ال جی به حساب می آیند. با توجه به این که اکثر افراد برای جابجایی جاروبرقی به کشیدن خرطومی آن اقدام می کنند، پس از مدتی خرطومی جاروبرقی دچار کشیدگی می شود و حالت اولیه خود را از دست می دهد. همچنین با توجه به پلاستیکی بودن این قطعه ممکن است در طولانی مدت دچار پوسیدگی شود. در صورتی خرابی این قطعه جاروبرقی ال جی خود می توانید به سایت ما به عنوان مرکز فروش قطعات انواع جاروبرقی ال جی مراجعه کرده تا ما این قطعه را برای شما در سریعترین زمان و بهترین کیفیت تأمین کنید.

برس جاروبرقی در سایت فروش قطعات جاروبرقی ال جی

از جاروبرقی برای نظافت تمامی سطوح استفاده می شود اما کارایی جاروبرقی روی سطوح صیقلی کمتر از سطوح دیگر مانند فرش و موکت است. همچنین برای نظافت برخی سطوح مانند مبلمان، پرده و گوشه های دیوار نیز نمی توان از سری اصلی جاروبرقی استفاده کرد پس شرکت های سازنده جاروبرقی با تعبیه چندین برس با اشکال مختلف راه را برای نظافت این سطوح آسان کرده اند. معمولا در جاروبرقی های ال جی 3 نوع برس تعبیه شده است. این برس ها عموما به خاطر نحوه طراحی خود دچار خرابی نمی شوند اما در بعضی موارد گم شده و افراد برای نظافت خانه خود به مشکل برمی خورند. در صورت گم شدن این قطعه می توانید آن را از ارائه دهندگان قطعات جاروبرقی های ال جی خریداری کنید.

کوبل جاروبرقی

یکی از قطعات مهم اما کوچکتر جاروبرقی کوبل آن است. این قطعه لوله و خرطومی دستگاه را به بدنه آن متصل می کند. با توجه به این که لوله جاروبرقی مدام در حال حرکت است و در جهات مختلف تکان می خورد، کوبل جاروبرقی ال جی از اهمیت زیادی برخوردار است. به علت کشیده شدن و تغییرات ناگهانی، کوبل می تواند دچار آسیب شود. اگر کوبل جاروبرقی ال جی شما دچار آسیب و شکستگی شد با مراجعه به سایت ما به عنوان مرکز فروش قطعات انواع جاروبرقی ال جی اقدام به تهیه این قطعه کرده و ما در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت این قطعه را به دست شما می رسانیم.

سیم جمع کن؛ از قطعات پرتقاضا در سایت فروش قطعات جاروبرقی ال جی

با توجه به این که جاروبرقی برای نظافت سطح منازل استفاده می شود، سازندگان از سیم های بلندی برای اتصال آن به جریان برق استفاده می کنند. به همین علت جمع کردن سیم جاروبرقی به صورت دستی بسیار مشکل است و نمی توان به راحتی این کار را انجام داد. پس در جاروبرقی ال جی قطعه ای مکانیکی به نام سیم جمع کن تعبیه شده تا وظیفه این کار را برعهده گیرد. نحوه عملکرد این وسیله بسیار ساده است. سیم جمع کن یک قرقره است که در آن یک فنر مارپیچ کابل جاروبرقی را به داخل جاروبرقی کشیده و آن را جمع می کند. به علت مکانیکی بودن این قطعه امکان خرابی آن نسبت به بقیه قطعات دیگر جاروبرقی بالاتر است. همچنین بعد از استفاده طولانی مدت ممکن است فنر مارپیچ داخل قرقره خاصیت کشسانی خود را از دست بدهد.

چرخ جاروبرقی

با توجه به نیاز جابجایی برای نظافت توسط جاروبرقی، شرکت های سازنده در زیر جاروبرقی ها 3 چرخ تعبیه می کنند. دو چرخ در قسمت پایین و یک چرخ متحرک گردان در قسمت جلویی، برای قابلیت حرکتی بهتر تعبیه می شود. عموما چرخ های عقب به خاطر حالت ثابتی که دارند دچار خرابی نم یشوند اما چرخ جلویی به خاطر چرخش در همه زوایا و استفاده نادرست افراد از جاروبرقی بر روی سطوح سخت می تواند دچار شکستگی شود. در صورت خرابی چرخ جاروبرقی ال جی خود می توانید به سایت ما به عنوان تأمین کننده اصلی قطعات جاروبرقی ال جی مراجعه کرده و این قطعه مهم را سفارش دهید تا ما در سریعترین زمان آن را به دست شما برسانیم.

برد الکترونیکی جاروبرقی ال جی

برد الکترونیکی جاروبرقی

با پیشرفت تکنولوژی و مدرن شدن وسایل برقی، جاروبرقی ها نیز به این مسیر پیوستند و دارای قطعلت دیجیتال شدند. امروزه برای تنظیم قدرت جاروبرقی ها بر روی آن ها کلیدهای مختلفی تعبیه شده است همچنین برای آسیب نرسیدن به موتور و عدم خرابی آن نیز محدود کننده های قدرت درون آن ها در نظر گرفته می شود.

 در جاروبرقی ال جی وظیفه ارتباط بین تمامی قطعات الکترونیکی دستگاه برعهده برد آن است و برد یکی از مهم ترین قطعات این نوع جاروبرقی ها محسوب می شود. همچنین در صورت پر شدن کیسه جاروبرقی این قطعه به شما هشدار می دهد تا کیسه جاروبرقی را تخلیه کنید. امکان خرابی برد جاروبرقی بسیار پایین است اما ممکن است به علت نوسانات برق، برد جاروبرقی دچار سوختگی شود.

ترموستات جاروبرقی

با توجه به قدرت زیاد جاروبرقی و فعالیت مداوم موتور آن، قطعه ای در جاروبرقی های امروزی نعبیه شده است که از فشار بیش از اندازه به موتور دستگاه و یا داغ شدن زیاد آن جلوگیری می کند. نحوه عملکرد ترموستات به این شکل است که با بالا رفتن دمای موتور جریان برق ورودی به موتور را قطع کرده و آن را خاموش می کند. در صورت خرابی این قطعه در جاروبرقی ال جی شما هنگام بالا رفتن حرارت موتور دستگاه شما خاموش نشده و ممکن است جاروبرقی دچار آتش سوزی شود. اگر ترموستات دستگاه شما خراب است برای تعویض آن می توانید  به سایت ما به عنوان تامین کننده اصلی قطعات جاروبرقی ال جی مراجعه کرده و این قطعه مهم را سفارش دهید تا ما در سریع ترین زمان آن را به دست شما برسانیم.

خرید از مراکز معتبر فروش قطعات جاروبرقی ال جی

با توجه به اهمیت استفاده از قطعات اصلی در لوازم برقی به علت ارتباط با جریان برق و خطرات احتمالی مانند از بین رفتن وسیله و یا آتش سوزی، شناخت مراکزی که قطعات اصلی محصولات ال جی را به فروش برساند بسیار دارای اهمیت است. شما می توانید به سایت ما به عنوان یک مرجع مطمئن در زمینه قطعات جاروبرقی ال جی اطمینان کنید.

جاروبرقی ال جی؛ وسیله ای ضروری برای هر خانه

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و آسانی تمامی کارها، وسایل خانه داری نیز از این مساله عقب نمانده و پیشرفت کردند. یکی از کاربردی ترین و با ارزش ترین وسایل هر خانه جاروبرقی است. در صورت خرابی این وسیله مهم با توجه به هزینه بالای خرید جاروبرقی جدید، تعمیر یا تعویض قطعات آن پیشنهاد می شود. در این مطلب تلاش کردیم با معرفی تمامی قطعات مهم جاروبرقی و شرح عملکرد و علت خرابی آن ها، نکات عیب یابی و تعویض یا تعمیر قطعات جاروبرقی ال جی را با شما در میان بگذاریم. در صورت خرابی قطعات دستگاه جاروبرقی ال جی خود کافی است برای سفارش فروش قطعات جاروبرقی ال جی در کوتاه ترین زمان، با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *