فروش قطعات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

آشنایی با ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

ماشین‌های ظرفشویی وستینگهاوس از بهترین لوازم خانگی هستند که کمتر دچار مشکل و خرابی می‌شوند. اگر برای این دستگاه با کیفیت و آمریکایی مشکلی ایجاد شد، بهتر است حتما از تعمیرکاران مجرب و قطعات اصلی برای تعمیرات اسفاده کنید. برخی از مشکلاتی که در این وسیله ایجاد می‌شوند، با دانش اندک قابل رفع نیستند و برای کسب بهترین نتیجه به حضور فردی آگاه و مشاوره یک مرکز معتبر تأمین قطعات این وسیله نیاز است. به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم برای خرید و تعمیر قطعات این دستگاه حتما به سایت شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان که تنها مرکز فروش قطعات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس است مراجعه کنید.

مشکلات متداول قطعات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

مشکلات متداول قطعات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

شکی نیست که ماشین‌های ظرفشویی وستینگهاوس از مفیدترین وسایل موجود در آشپزخانه به حساب می‌آیند. ماشین‌های ظرفشویی دارای فوایدی مثل صرفه‌جویی در شوینده‌ها، بهبود سلامت غذایی به وسیله بالا بردن کیفیت شستشو، کاهش بیماری‌های ناشی از ایستادن زیاد و ضد عفونی می‌باشد. با وجود ارتقای همه جانبه این دستگاه‌ها در طول همه این سال‌ها، اما اغلب اوقات مشکلاتی برای قطعات آن بوجود می‌آید که باعث اتلاف وقت و بوجود آمدن خسارت می‌شود.

 مشکلاتی از قبیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی، ایجاد سر و صدای زیاد، استشمام بوی نامطلوب از داخل دستگاه، نشتی آب، عدم تخلیه مناسب و در نهایت خوب خشک نشدن ظرف‌ها را نام برد. سلامت قطعات ماشین ظرفشویی برای بانوان خانه‌دار و بخصوص افراد شاغل که در طول روز فرصت زیادی برای رسیدگی به امور منزل و شستن تعداد زیادی ظروف چرب و کثیف ندارند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 به همین دلیل کسب اطلاع از ماهیت قطعات ماشین ظرفشویی، نحوه عملکرد و عیب‌یابی آن‌ از مهم‌ترین نیاز‌های مصرف کنندگان محسوب می‌شود. ما به عنوان مرکز فروش قطعات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس تمامی خدمات و اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار می‌دهیم. در بخش‌های بعدی مطلب با قطعات مختلف این ظرفشویی و مشکلات معمول آن‌ها آشنا خواهید شد.

برد الکتریکی؛ قطعه‌‌ای مهم در  ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

برد الکتریکی به دلیل هدایت سایر قطعات در طول فرایند شستشو از جایگاه ویژه‌برخوردار است. بعضی موارد نقص در عملکرد ماشین ظرفشویی وستینگهاوس به دلیل اختلال در برد الکترونیکی دستگاه است. برای نمونه هنگامی که برنامه‌ای را برای شستشو در نظر گرفتید به شکل درست انجام نشود باعث ناهماهنگی و عدم اجرای درست برنامه‌های دستگاه می‌شود.

 گاهی اوقات نیز مشاهده شده است که دستگاه در زمان کار ناگهان خاموش می‌شود. اگر سیم‌کشی‌های ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل بشود، اولین قطعه‌ای که آسیب زیادی به آن وارد می‌شود، برد الکتریکی است. شایان ذکر است که یکی دیگر از دلایلی که این قطعه را کاربردی کرده است، این است که وقتی در قطعات مختلف ماشین ظرفشویی شما مشکلاتی ایجاد می‌شود، وظیفه برد الکتریکی نمایش این ارورها بر روی صفحه نمایش است تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام لازم صورت گیرد.

 بعضی مواقع میزان خرابی برد در حدی است که نمی‌توان آن را تعمیر کرد و کم‌هزینه‌ترین و موثرترین راه، تعویض قطعه است تا علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، عاملی مهم به نام زمان را نیز در نظر بگیرید.

شیر برقی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

شیر برقی از قسمت‌های مختلفی همچون خروجی آب، لاستیک فشارشکن، بدنه، صافی آب ورودی و اتصال ورودی تشکیل شده است. بدیهی است که لازمه ادامه کار ماشین ظرفشویی وجود آب لازم برای انجام عملیات مختلف شستشو می‌باشد.

شیر برقی ماشین ظرفشویی وستینگهاوس قطعه‌ای از ماشین ظرفشویی است که وظیفه نظارت بر میزان آب ورودی به دستگاه را دارد. برخی از مهم‌ترین خرابی‌های ایجاد شده در این قطعه، عدم آبگیری درست، شروع به کار نکردن وسیله با وجود انتخاب برنامه، نشتی آب از قسمت پایینی که مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند و عدم شستشوی صحیح ظروف است.

در مواجهه با این مشکلات توصیه می‌شود از وجود فشار کافی در ورودی آب  و رسیدن برق به شیر ورودی در زمان آبگیری اطمینان حاصل کنید. اگر در این موارد یاد شده مشکلی را مشاهده نکردید، می‌توان گفت که شیر برقی دستگاه شما خراب است و نیاز به تعویض و یا تعمیر دارد. سایت فروش قطعات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس با پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شما است.

هیدروستات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

از قطعات کلیدی که در صورت ایجاد اشکال، مشکلات فراوانی را برای شما ایجاد می‌کند، هیدروستات است. این قطعه کاربردی ظاهری مانند کلید تبدیل دارد و نقش آن کنترل میزان آب ورودی و مراقبت از دستگاه در زمان آبگیری اضافی است. عملکرد این قطعه در سه زمان جدا از هم است که به آن اشاره خواهیم کرد:

  • هنگام پر بودن ماشین ظرفشویی
  • هنگام آبگیری دستگاه
  • وقتی که دستگاه خالی است و فرایند آبگیری آغاز می‌شود

از علائم خرابی این قطعه، بیش از حد آب گرفتن یا کمتر از مقدار مورد انتظار آب گرفتن دستگاه، عدم انجام عملیات آبگیری برای شستشو با وجود روشن بودن ماشین ظرفشویی و آبگیری پشت سر هم است. از دیگر علل خرابی هیدروستات ماشین ظرفشویی، شل و سفت بودن پیچ‌های نصب شده روی آن و آسیب دیدن پلاتین است که می‌توانید آن‌ها را  از طریق تعویض یا تنظیم برطرف کنید.

در خرابی‌هایی که منشأ آن شیلنگ ورودی به هیدروستات است و آب اجازه ورود به دستگاه را ندارد، تعویض شیلنگ کفایت می‌کند و احتیاجی به تعمیر و یا تعویض هیدروستات ندارید. تنظیم سایر موارد همچون آبگیری استاندارد، عملکرد صحیح پس از آبگیری نیاز به حضور فردی متخصص دارد. برای دریافت با کیفیت‌ترین قطعات، سایت فروش قطعات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس آماده خدمت‌رسانی به شما است.

موتور شستشو؛ اصلی‌ترین قسمت ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

موتور شستشو آب لازم برای تمیز کردن ظروف را فراهم می‌کند و به عنوان رابطی میان آب و آبپاش‌ها عمل می‌کند. موتور با پاشیدن ترکیبات شوینده و آب به داخل باعث تمیز شدن ظرف‌های شما می‌شود. اگر این قطعه دچار مشکل بشود، آب به آبپاش‌ها نمی‌رسد و عملیات شستشو به طور کامل متوقف می‌شود.

اگر در هنگام کار با ماشین ظرفشویی وستینگهاوس، صدای شبیه به وزوز و یا صدایی شبیه به جیغ از آن شنیدید به طور حتم موتور شستشو با مشکل مواجه شده است. در موارد دیگری نیز آب به شکل کامل اسپری نمی‌شود. یکی دیگر از علائم بروز مشکل در موتور، گردش نامناسب آب درون دستگاه و ضعف فشار خروجی آب از پروانه‌ها است. توصیه می‌کنیم تحت چنین شرایطی به هیچ عنوان وارد عمل نشوید، زیرا تعمیر موتور نیاز به تجربه حرفه‌ای دارد و مراحلی مثل تعویض و یا  عیب‌یابی موتور بسیار حساس هستند. تنها راه‌حل برای تضمین سلامت و کیفیت موتور ماشین ظرفشویی شما برقراری ارتباط با افراد مجرب واحد فروش قطعات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس است.

فیلتر؛ قطعه‌ای برای بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی وستینگهاوس

ماشین‌های ظرفشویی وستینگهاوس، دارای دو نوع فیلتر هستند. یکی برای جمع شدن رسوبات و ذرات باقی‌مانده مواد غذایی و دیگری فیلتر آب که در مجرای ورودی آب قرار می‌گیرد. نقش فیلتر، ممانعت از نفوذ ذرات چربی به درون پمپ تخلیه است. در صورت ورود این مواد، فیلتر دچار مشکل می‌شود.

اگر ذرات چربی به لوله خروجی ماشین ظرفشویی شما وارد شوند، راه خروج آب بسته خواهد شد.  اگر بسته به نوع استفاده در طول روز زیاد با ماشین ظرفشویی سر و کار دارید بهتر است در فواصل زمانی کم، نظافت فیلتر را در دستور کار قرار دهید. اگر رسوبات و موادی که در فیلتر هستند به قدری زیاد باشند که حتی با شستن نیز مشکل شما برطرف نشد، باید به فکر تعویض فیلتر خود باشید. برای تهیه بهترین قطعات به مراکز اصلی فروش قطعات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس بروید.

فروش قطعات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس با تضمین کیفیت

فروش قطعات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس با تضمین کیفیت

 ماشین ظرفشویی وستینگهاوس به دلیل کیفیت بالای قطعات به کار رفته در آن  تا میزان قابل توجهی مصرف آب را کاهش می‌دهد. علی الرغم تمامی محاسن، ماشین‌های ظرفشویی وستینگهاوس نیز مانند تمامی وسایل برقی دارای مشکلاتی می‌باشند که نیاز به تعمیر و تعویض قطعات پیدا خواهند کرد.

به دلیل اهمیت هر کدام از قطعات ماشین ظرفشویی و تأثیر خرابی هر یک از آن‌ها بر عملکرد کلی دستگاه، فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی با کیفیت نیز آسان نبوده و نیاز به تیمی ماهر و کارآزموده دارد که دوره‌‌های لازم را گذرانده باشد. همچنین برای تعمیر این دستگاه نیاز به قطعات اصلی با کیفیت اورجینال است تا پس از جایگزینی قطعه، مشکلات دیگری برای دستگاه شما ایجاد نشود.

در صورت بروز هرگونه خرابی یا اشکال در قطعات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس خود می‌توانید برای دریافت مشاوره تخصصی از سوی کارشناسان و سفارش قطعات با کیفیت به همراه گارانتی کالای اصلی با همکاران ما در بخش فروش قطعات ماشین ظرفشویی وستینگهاوس تماس حاصل فرمایید تا مشاوره و راهنمایی لازم را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *