فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول

تامین و فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول با ضمانت کیفیت

برند ویرپول یکی از برندهای برتر تولیدکننده لوازم خانگی است که ماشین لباسشویی‌های آن طرفداران بسیاری دارند. این ماشین‌ها به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید با کمک آن‌ها تقریبا تمام لباس‌های خود را از هر نوعی بشویید. با گذر زمان، بخش‌های مختلفی از این ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر و رسیدگی پیدا می‌کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به موتور و ترموستات اشاره کرد. اگر قصد خرید قطعه از یکی از برترین سایت‌های فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول را دارید، پیشنهاد ما به شما شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

ارتباط قطعات ماشین لباسشویی ویرپول و عملکرد آن‌ها

اکثر فرآیندهای ماشین لباسشویی شما به صورت الکتریکی کنترل می‌شوند، مانند درام، شیرها، پمپ، موتور و گرمایش. شما ماشین را با لباس‌های خود روشن کرده و سپس برنامه مورد نیاز خود را برای شست و شو انتخاب می‌کنید. مغز متفکر دستگاه دریچه‌های ورودی آب را باز می‌کند تا آب‌های سرد و گرم وارد دستگاه شوند. سپس هر دو درام پر می‌شوند. مقداری آب نیز وارد سینی مواد شوینده می‌شود (اگر دستگاه شما از این سینی استفاده می‌کند) و مواد شوینده را وارد قسمت اصلی دستگاه می‌کند.

پس از ورود آب به دستگاه، شیرها خاموش می‌شوند. ترموستات آب ورودی به ماشین لباسشویی شما را اندازه می‌گیرد و ممکن است آب را با استفاده از المنت گرمایشی تا دمای مورد نیاز گرم کند. هنگامی که آب به دمای مطلوب رسید، درام داخلی شروع به چرخش به جلو و عقب می‌کند، لباس‌ها را در آب گرم و صابون مخلوط می‌کند و آنها را به هم می‌زند تا لکه‌ها و کثیفی‌ها از بین بروند. مواد شوینده به پاک کردن کثیفی از لباس کمک می‌کند و آن را به داخل آب می‌کشد. دریچه دوباره باز می‌شود و آب کثیف از درام خارج می‌شود. این کار نیز از طریق پمپ خروجی آب انجام می‌شود.

در ادامه، سوپاپ اجازه می‌دهد تا آب تمیز دوباره وارد درام‌ها شود. درام داخلی دوباره می‌چرخد ​​تا لباس‌ها از هر گونه آب کثیف یا مواد شوینده باقیمانده شسته شود. پس از شستشو، درام داخلی با سرعت بالایی شروع به چرخش می‌کند تا آب باقیمانده را خارج کند. این آب قبل از اینکه پمپ آب باقیمانده را خارج کند، از طریق سوراخ‌های کوچک در درام داخلی به درام بیرونی می‌رود و لباس شما آماده بیرون آوردن برای خشک‌شدن است.

آشنایی با قطعات به‌کار رفته در ماشین لباسشویی‌ ویرپول

آشنایی با قطعات به‌کار رفته در ماشین لباسشویی‌ ویرپول

در ماشین لباسشویی ویرپول قطعات مختلفی به‌کار گرفته می‌شوند تا ماشین لباسشویی شما عملکرد مناسبی داشته باشد. با گذر زمان ممکن است بخش‌های مختلفی از ماشین لباسشویی شما با مشکل مواجه شود که از جمله آن‌ها می‌توان به موتور، درام، پمپ آب و شیر برقی آب اشاره کرد. در ادامه با برخی از این قطعات آشنا می‌شویم.

موتور گردش درام

یک ماشین لباسشویی برند ویرپول دارای موتوری است که درام داخلی ماشین را به گردش در می‌آورد. در صورتی که ماشین لباسشویی برند ویرپول شما در این بخش دچار مشکل شود، مشکلات متععدی در عملکرد ماشین شما ظاهر خواهند شد. یکی از این مشکلات این است که لباس‌های شما به هیچ عنوان شسته نمی‌شوند. همچنین ممکن است صداهای ناخوشایندی نیز از ماشین به گوش شما برسد.

یک موتور گردش درام ماشین لباسشویی ویرپول از قطعات مختلفی تشکیل شده است. در مدل‌های قدیمی نوع موتورهای گردش متفاوت بود و موتورهای گردش درام امروزی از نوع گیربکسی هستند. در نظر داشته باشید که در صورت خرابی موتور گردش درام، در بسیاری از مواقع نیاز به تعویض تمام موتور نیست و با تعویض یا تعمیر یک قطعه ممکن است مشکل شما حل شود. شما می‌توانید در صورت نیاز برای خرید قطعه موتور گردش ، با کارشناسان ما در برترین وب‌سایت فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول تماس بگیرید.

دو درام به‌کار رفته در ماشین لباسشویی

تمام ماشین لباسشویی‌های امروزی دارای دو درام هستند که ماشین لباسشویی‌های ویرپول از نیز از جمله آن‌ها هستند. دو درام به‌کار رفته در ماشین لباسشویی در درون یکدیگر قرار دارند. به این صورت که شما لباس‌های خود را در درون درام داخلی قرار می‌دهید.

در هنگام شروع به کار ماشین لباسشویی، درام داخلی شروع به گردش می‌کند. پس از آب‌گیری، آب در درون درام خارجی قرار می‌گیرد و پس از هربار گردش وارد درام داخلی می‌شود. در صورتی که یکی از این دو درام به مشکل بر بخورند، ممکن است شما با مشکل نشت آب روبه‌رو شوید یا صداهای ناهنجاری از ماشین لباسشویی به گوش برسد.

پمپ آب در ماشین لباسشویی

در ماشین لباسشویی ویرپول دو پمپ قرار دارند. اولین پمپ، پمپی است که آب را با فشار وارد دیگ ماشین لباسشویی می‌کند. البته بسیاری از ماشین لباسشویی‌ها این پمپ را ندارند و آب با فشار لوله وارد درام خارجی می‌شود.

دومین نوع پمپ به‌کار رفته در ماشین لباسشویی ویرپول، پمپ تخلیه آب است. در نظر داشته باشید که ماشین لباسشویی‌های امروزی برای هدایت آب به مسیر شلنگ خروجی، نیاز به یک پمپ دارند تا آب کثیف با سرعتی زیاد از مدار خارج شود. به همین خاطر است که در ماشین لباسشویی‌های امروزی از پمپ تخلیه آب استفاده می‌شود. در نظر داشته باشید که در گذر زمان ممکن است این پمپ‌ها ضعیف شده و نیاز به سرویس پیدا کنند. در برخی مواقع نیز تنها چاره کار برای رفع مشکل عدم تخلیه یا عدم ورود آب، تعویض پمپ مورد نظر است. شما می‌توانید انواع پمپ‌های ماشین لباسشویی‌های برند ویرپول را از ما یعنی برترین سایت فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول خریداری کنید.

شیر برقی آب

در نظر داشته باشید که ماشین لباسشویی‌های امروزی مجهز به قطعاتی هستند که در ماشین لباسشویی‌های قدیمی وجود ندارد. از جمله این قطعات می‌توان به شیر برقی آب اشاره کرد. این شیر در مسیر ورودی آب قرا دارد و هر زمان که مغز متفکر ماشین دستور بدهد، مسیر ورود آب را باز و بسته می‌کند.

در صورتی که شیر برقی آب ورودی ماشین لباسشویی ویرپول مشکل داشته باشد، ممکن است ارورهایی روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی مشاهده کنید. یکی از مشکلاتی که درصورت خرابی شیر برقی آب ممکن است برای ماشین لباسشویی شما پیش بیاید، عدم آب‌گیری است. از سمتی دیگر، ممکن است به دلیل نبستن مسیر آب، به میزان بیش از حدی آب وارد ماشین لباسشویی شما شود و با مشکل نشتی آب مواجه شوید.

المنت برای گرم‌کردن آب

یکی دیگر از بخش‌های مهم ماشین لباسشویی برند ویرپول، المنت است. در صورتی که ماشین لباسشویی شما با مشکل عدم گرم کردن آب مواجه شود، یکی از دلایلی که باعث به‌وجود آمدن این مشکل می‌شود این است که ماشین لباسشویی شما با مشکل المنت روبه‌رو شده است.

المنت قطعه‌ای است که آب را گرم می‌کند. این قطعه متصل به قطعات دیگری است که این قطعات در کنار هم این امکان را می‌دهند تا آب به میزانی که شما برنامه‌ریزی کرده‌‌اید، گرم بشود. در صورتی که المنت ماشین لباسشویی شما خراب شده است و نیاز دارید تا یکی از آن را تهیه کنید، این امکان را دارید تا این قطعه را از برترین مجموعه فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول یعنی مجموعه خریداری کنید.

ترموستات؛ قطعه‌ای رایج در سایت‌های فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول

ترموستات یکی دیگر از قطعات ماشین لباسشویی برند ویرپول است که در گذر زمان احتمال خرابی بالایی دارد. این قطعه به المنت متصل است. وظیفه ترموستات این است که دمای آب را اندازه‌گیری کند و آن را به المنت و مغز متفکر ماشین لباسشویی اطلاع دهد. در صورتی که دمای آب به اندازه کافی بالا باشد، ترموستات برق المنت را قطع می‌کند و به این ترتیب آب بیشتر از آن میزان گرم نخواهد شد.

لازم به ذکر است که قطعه ترموستات ممکن است در گذر زمان نیاز به تعویض پیدا کند. خوشبختانه، ترموستات، یک قطعه رایج در سایت‌های فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول است و شما برای خریداری آن نیازی به جست و جو زیاد ندارید.

فیلتر خروجی آب در ماشین لباسشویی ویرپول

در ماشین لباسشویی برند ویرپول فیلتری در مسیر آب خروجی وجود دارد که باعث می‌شود تا کثیفی‌های برزگ وارد لوله آب نشوند و مسیر آب را مسدود نکنند. لازم به ذکر است که این فیلتر در گذر زمان پر می‌شود و از این رو باید آن را تعویض کنید. در صورت نیاز برای تعویض فیلتر نیز می‌توانید از خدمات مجموعه ما یعنی برترین مجموعه فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول استفاده کنید.

بهترین قیمت در بزرگ‌ترین سایت فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول

بهترین قیمت در بزرگ‌ترین سایت فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول

ماشین لباسشویی برند ویرپول یک ماشین لباسشویی، با کیفیتی مثال‌زدنی است. در گذر زمان و بنا به دلایل مختلف مانند استفاده نادرست از ماشین یا استهلاک طبیعی، برخی قطعات ممکن است نیاز به تعمیر پیدا کنند. از جمله برخی قطعات به‌کار رفته در ماشین لباسشویی ویرپول نیز می‌توان به قطعاتی مانند فیلتر خروجی آب، هیدرواستات، ترموستات، المنت، دو درام داخلی و خارجی و موتور گردش اشاره کرد. در صورتی که نیاز به خرید هر یک از قطعات ماشین لباسشویی خود داشتید، ما به عنوان برترین مجموعه تامین و فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول و همچنین تعمیر ماشین لباسشویی، آماده خدمات‌رسانی به شما خواهیم بود.

2 پاسخ به “فروش قطعات ماشین لباسشویی ویرپول”

  1. باسلام لطفا”قیمت واعلام موجودی کمک فنر لباسشویی ویر پول را می فرمایید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *