فروش قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس

به قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس نیاز دارید

ماشین لباسشویی وستینگهاوس به دلیل استفاده از بهترین قطعات، کمترین میزان احتمال خرابی را دارد اما گاهی اوقات به دلیل استفاده طولانی مدت و قرار گرفتن دستگاه در شرایط نامناسب یا وارد شدن آبی که دارای املاح می‌باشد، قطعات مختلف آن دچار مشکل می‌شوند و عملکرد سابق را از خود نشان نمی‌دهد. اگر ماشین لباسشویی وستینگهاوس شما نیز مشکل پیدا کرده است و نیاز به تعویض قطعات آن دارید، شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان به عنوان مرکز معتبر فروش قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس، آماده ارائه بهترین خدمات به شما هستند.

دلایل خرابی قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس چیست

در گذر زمان ممکن است برخی از قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس عملکرد مناسب گذشته را نداشته باشند و حین کار با دستگاه مشکلات متعددی را ایجاد کنند. این مسئله باعث آسیب رسیدن به بافت لباس‌ها  یا کاهش عمر مفید ماشین لباسشویی می‌شود. اگر این مشکلات برطرف نشوند، علاوه بر هزینه تعمیرات لباسشویی، خسارات زیادی به دستگاه شما وارد می‌شود. همچنین این امکان وجود دارد که دستگاه دیگر قابلیت تعمیر نداشته باشد.

 از اصلی‌ترین دلایل نقص در عملکرد می‌توان به مشکلات اتصال برق، لرزش در حین کار، چکه کردن آب از کشوی صابون، توقف تایمر، از کار افتادن یاتاقان و یا سوختن برد الکتریکی، ایجاد سر و صدای زیاد و درست شسته نشدن لباس‌ها اشاره کرد. دلایل زیادی از جمله کارکرد در گذر زمان و عدم سرویس به موقع نیز باعث خرابی قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس می‌شود. برخی از این مشکلات نیاز به حضور فردی با تخصص بالا دارد و بعضی دیگر از آن‌ها به سادگی حتی توسط خود شما قابل حل هستند. تیم مجرب ما به عنوان واحد فروش قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس پاسخگوی تمامی سوالات شما در این زمینه است.

Selling Westinghouse washing machine parts

قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس

لوازم خانگی برقی همچون ماشین لباسشویی وستینگهاوس شاید در ظاهر ساده به نظر بیایند اما دارای قطعاتی با تعداد بالا و پیچیدگی خاصی هستند که اگر خودتان بخواهید آن‌ها را تعمیر کنید، ممکن است دچار سردرگمی شوید که در این صورت به دستگاه نیز آسیب زیادی وارد خواهد شد.

کارشناسان بخش فروش قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس با پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شما هستند. در ادامه به معرفی رایج‌ترین خرابی‌هایی که ممکن است برای قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس ایجاد شود می‌پردازیم.

موتور؛ قلب تپنده ماشین لباسشویی وستینگهاوس

موتور ماشین لباسشویی وستنیگهاوس نیروی محرکه لازم برای چرخاندن لباس‌های شما در دیگ را فراهم می‌کند. موتور به وسیله چرخاندن دیگی که در آن شستشو انجام می‌شود به هر چه بیشتر ترکیب شدن آب و ترکیبات شوینده و حرکت آن‌ها در لایه‌های مختلف لباس کمک می‌کند.

به طور کلی موتور‌های ماشین لباسشویی دارای دو نوع سرعت متفاوت می‌باشند که یکی از آن‌ها مربوط به سرعت چرخه شستشو و دیگری مربوط به دور تند است که مختص چرخه خشک‌کن می‌باشد. از متداول‌ترین مشکلات ایجاد شده برای موتور می‌توان به سوختن کامل یا نیم‌سوز شدن اشاره کرد.

نکته مهمی که در باید به آن توجه داشته باشید این است که هرگز شخصا برای بررسی و حل مشکل اقدام نکنید زیرا ممکن است به علت نبود مهارت‌های لازم، خرابی قطعات تشدید شود. حال که با نحوه کارکرد موتور آشنایی پیدا کردیم نوبت به بررسی شایع‌ترین مشکلات ایجاد شده برای موتور ماشین لباسشویی است.

اگر دستگاه بعد از روشن شدن هیچ علامتی نشان نداد، ممکن است دلیل آن سوختن و یا نیم سوزشدن باشد. خرابی موتور ماشین لباسشویی می‌تواند سبب تولید صدا‌های بیش از حد و اختلال در عملکرد تسمه شود. در صورت خرابی موتور، دیگر امکان استفاده از دستگاه را ندارید و باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را خاموش کنید و از روشن کردن دوباره آن اجتناب کنید. همکاران ما در مرکز مجاز فروش قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس این قطعه را بدست شما می‌رسانند.

پمپ آب لباسشویی وستینگهاوس

پمپ وظیفه گردش آب در داخل ماشین لباسشویی را به عهده دارد.  نحوه فعالیت پمپ آب در دو جهت است. پمپ در ابتدا آب را در تمامی قسمت‌های ماشین توزیع می‌کند تا فرایند شستشو کامل شود. بعد از این مرحله، آب کثیفی که درون مخزن وجود دارد را به طرف بیرون دستگاه هدایت می‌کند.

یکی از مشکلات ایجاد شده برای پمپ سوییچ درب است. از دلایل دیگر می‌توان به شکسته شدن رابط اشاره کرد. اگر رابط شکسته شود راه حل پیش رو تعویض آن است. چند عامل باعث بروز این شکستگی می‌تواند باشد. مثلا پارگی تسمه یا نقص در عملکرد موتور درایو در این مشکل تاثیرگذار است. برای تهیه این قطعه می‌توانید سایت ما را به عنوان مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس بررسی کنید.

شیر برقی؛ قطعه‌ای حیاتی در ماشین لباسشویی وستینگهاوس

یکی دیگر از قطعات مهم ماشین لباسشویی، شیر برقی است که نقش مهمی را در عملیات شستشو ایفا می‌کند. این قطعه آب مورد نیاز برای شستن لباس‌ها را فراهم می‌کند. شیر برقی به صورت خودکار آب را وارد ماشین لباسشویی می‌کند.

 آب پس از ورود به ماشین به قسمت جاپودری وارد می‌‌گردد و بعد از آن وارد دیگ شستشو می‌شود. در صورت بروز نقص در این قطعه سریعا باید تعمیر یا تعویض گردد. خرابی این قطعه غالبا به دو شکل رخ می‌دهد که ممکن است در قسمت الکتریکی یا مکانیکی باشد.

خرابی شیر برقی از نوع مکانیکی به دلایل مختلف مثل پارگی لاستیک، انسداد فیلتر به علت تجمع شن و سنگریزه‌های موجود در آب یا ساییدگی اهرم و لاستیک رخ می‌دهد. تعمیر این قطعه مهم نیاز به تخصص و تجربه‌ بالا دارد تا علت خرابی درست تشخیص داده شود. اگر به این قطعه نیاز دارید، تنها کاری که باید بکنید تماس با تعمیرکاران مجرب ما به عنوان برترین مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس است.

المنت؛ عامل افزایش راندمان شستشو

یکی از اصلی‌ترین قطعات سیستم گرمایشی ماشین لباسشویی وستینگهاوس، المنت می‌باشد که وظیفه آن گرم کردن آب است. مهم‌ترین عواملی که به خرابی المنت منجر می‌شوند، آغاز به کار ماشین لباسشویی بدون آب، بروز نقص در برد، جرم گرفتگی المنت، خوردگی و فرسایش ناشی از اسیدیته بالای آب شهری هستند.

 المنت با توجه به نوع عملکردی که دارد باید همواره در آب قرار داشته باشد تا حرارت تولیدی به خوبی انتقال داده شود. تست‌گیری میزان مقاومت المنت که به کمک اهم متر انجام می‌شود حتما باید توسط فرد متخصص انجام شود. در همین راستا سایت ما به عنوان مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

ترموستات یا سنسور

ترموستات یا سنسور، بر مدت زمان فعالیت المنت نظارت دارد و هنگامی که به هیتر یا المنت توسط ترموستات برق‌رسانی می‌شود شروع به گرم شدن می‌کند تا آب به دمای مناسبی برسد. ترموستات همچنین در تمامی قسمت‌های دستگاه جریان برق را هم قطع می‌کند.

ترموستات همچنین وظیفه کنترل دمای آب را دارد. در صورت خرابی این قطعه، جریان همیشگی که میان آب و المنت برقرار است دچار اختلال می‌شود و المنت دیگر توانایی گرم کردن آب را ندارد. این امکان وجود دارد که عدم گرم شدن آب مربوط به سیم‌های متصل به ترموستات باشد که با عوض کردن سیم‌ها این عیب برطرف می‌شود.

تایمر؛ قطعه‌ای مهم در اجرای عملیات شستشو

امروزه نسل ماشین لباسشویی‌های خودکار وستینگهاوس دارای قطعه‌ای کلیدی به نام تایمر می‌باشند که به واسطه این قطعه  هر کدام از قطعات برقی مثل پمپ تخلیه، هیدرواستات و موتور در یک برنامه زمانبندی شده به انجام کار‌ها می‌پردازند.

تایمر از دو بخش جعبه دارای اتصالات و موتور تایمر تشکیل شده است و مواردی مثل نظارت بر سطح آب و تخلیه آب دستگاه توسط دستور‌های صادر شده از تایمر انجام می‌شوند. دلایل متنوعی ممکن است باعث خرابی تایمر شود مانند خرابی برخی قطعات داخل دستگاه و آسیب وارد شدن به ماشین لباسشویی حین جابه‌جایی از عوامل اصلی ایجاد مشکل برای این قطعه است. این قطعه دارای مراحل عیب‌یابی پیچیده و طولانی است که می‌توانید برای کسب بهترین نتیجه، سری به سایت مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس بزنید.

خرید مهم‌ترین قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس از یک مرکز معتبر

خرید مهم‌ترین قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس از یک مرکز معتبر

ماشین‌های لباسشویی بخشی مهم از هر خانه به حساب می‌آیند که همین مسئله اهمیت توجه و نگهداری از این دستگاه را دو چندان می‌کند. موارد بسیاری از خرابی‌هایی که در ماشین‌های  لباسشویی وستینگهاوس رخ می‌دهند، نیاز به تعویض و تعمیر قطعات از سوی افراد مجرب دارند و در کوتاهترین زمان قابل رفع هستند. ماشین لباسشویی وستینگهاوس انتخابی کاملا متناسب با نیاز‌های شما است که به دلیل قابلیت‌های بسیار زیادی که دارد نه تنها هزینه خرید، نگهداری و تعمیر بالایی ندارد، بلکه یک خرید به صرفه به شمار می‌رود. اگر نیاز به قطعات اصلی این ماشین لباسشویی دارید، ما در مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی وستینگهاوس آماده ارائه خدمات ارزنده به شما مشتریان عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *