فروش قطعات ماشین لباسشویی کنوود

لباسشویی کنوود و قطعاتی با کیفیت که گاهی خراب می‌شوند

فروش قطعات اصلی و با کیفیت ماشین لباسشویی کنوود توسط شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان. لباسشویی کنوود به عنوان یکی از برترین محصولات این بخش شناخته می‌شود. این برند هر ساله مدل‌های جدیدی از این لباسشویی را به بازار عرضه می‌کند و در میان ایرانیان نیز طرفداران خاص خود را دارد. اگر شما نیز از طرفداران و دارندگان این ماشین لباسشویی هستید و قطعات لباسشویی کنوود شما دچار خرابی شده است، نگران نباشید. خوشبختانه امکان فروش قطعات ماشین لباسشویی کنوود نیز با بهترین شرایط ممکن فراهم شده است و شما هم ‌می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و قطعات مورد نیاز را تهیه کنید.

بدنه ماشین لباسشویی کنوود؛ دربردارنده تمامی اجزای این دستگاه

یکی از مهم‌ترین بخش‌های ماشین لباسشویی بدنه آن است که باید دقت ویژه‌ای به آن کرد. معمولا برای ساخت این قسمت از اجزای مختلفی استفاده می‌شود که هر کدام از آن‌ها دارای ویژگی‌های خاصی هستند. فلزات به کار رفته در بدنه ماشین لباسشویی از نوع گالوانیزه هستند و در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند. از آنجا که این دستگاه ارتباط زیادی با آب دارد، باید حتما این فلزات گالوانیزه باشند که این مورد در این دستگاه مدنظر قرار گرفته است.

با توجه به اهمیت بالای این بخش از دستگاه، شرکت کنوود از بهترین مواد اولیه برای ساخت بنده استفاده می‌کند. احتمال دارد که در برخی از موارد به دلیل ضربه‌های فیزیکی این بخش دچار آسیب‌های جدی شود. در این صورت باید از شرایط فروش قطعات ماشین لباسشویی کنوود استفاده کرد و بدنه جدید یا قطعات مرتبط با با شرایط مناسب را خریداری کنید. مسلما اگر مراقبت خود را در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی بیشتر کنید، چنین مشکلاتی کمتر برای شما به وجود خواهد آمد.

دیگ لباسشویی؛ فضایی برای نگهداری آب

دیگ لباسشویی؛ فضایی برای نگهداری آب

همانطور که می‌دانید برای انجام شستشو در لباسشویی باید جریان آب به خوبی در داخل مخزن به چرخش بیفتد. برای رسیدن به این هدف باید دیگ لباسشویی استفاده کرد که وظیفه آن نگهداری آب است. معمولا این قطعه مهم لباسشویی را از جنس استیل یا سایر فلزات گالوانیزه می‌سازند تا در برابر فرایند اکسایش به خوبی دوام بیاورد. برای اینکه کیفیت نهایی این محصول افزایش پیدا کند، بر روی آن پوشش پلاستیکی پایدار نیز قرار داده شده است که مقاومت آن در برابر رطوبت را افزایش خواهد داد.

با توجه به نقش مهم این قطعه در شستشوی لباس‌ها، همواره باید دقت ویژه‌ای به سلامت آن داشته باشید تا دچار مشکلات متعدد در این بخش نشوید. در صورتی که بنا به هر دلیلی این قسمت دچار آسیب و مشکل شد، بلافاصله باید برای تعویض یا تعمیر آن برنامه‌ریزی کنید. خوشبختانه در لیست فروش قطعات ماشین لباسشویی کنوود که در سایت ما به فروش می‌رسند، انواع دیگ هم وجود دارند.

شستشوی لباس‌ها با آبکش در ماشین لباسشویی کنوود

اگر دقت کرده باشید، باید لباس‌ها را به داخل یک استوانه فلزی در لباسشویی بیاندازید تا شستشو توسط آن انجام شود. به این استوانه فلزی آبکش می‌گویند. بر روی استوانه برجستگی‌های متعددی دیده می‌شود که از انباشته شدن لباس‌ها بر روی یکدیگر جلوگیری می‌کند. زمانی که فاصله مناسبی بین لباس‌ها باشد، آب و مواد شوینده بهتر با لباس برخورد پیدا می‌کنند که در نتیجه انجام شتسشو نیز بسیار آسان‌تر خواهد بود.

کیفیت ساخته آبکش اهمیت زیادی دارد و همواره باید آن را سالم نگه‌دارید. با این حال امکان دارد که ماشین لباسشویی کنوود از این لحاظ دچار مشکل شود که باید در اسرع وقت آن را رفع کنید. خوشبختانه همراه با فروش قطعات ماشین لباسشویی کنوود، شما هم می‌توانید هر چه سریع‌تر این قطعه را خریداری کرده و شستشوی لباس‌های خود را از این روش انجام دهید.

بلبرینگ؛ ابزاری مهم برای چرخش بهتر مخزن ماشین لباسشویی

اگر نگاهی کلی به ساختمان ماشین لباسشویی بیندازیم، متوجه خواهیم شد ک بلبرینگ که چه نقش مهمی در آن دارد. چرخش‌ها لباس‌ها همراه با آب و مواد شوینده باعث تمیز شده آن خواهد شد. بر همین اساس دینام لباسشویی شروع به چرخیدن می‌کند و آبکش را را به حرکت در می‌آورد. برای اینکه چرخش با سرعت و کیفیت بیشتری انجام شود، قطعه‌ای به نام بلبرینگ قرار داده می‌شود که سطح اصطکاک را در هنگام چرخش به کمترین میزان خود خواهد رساند.

با توجه به اهمیت بالای این قطعه، اگر خراب شود، فرآیند چرخش ماشین لباسشویی دچار اختلالات جدی می‌شود و فشار بسیار زیادی به موتور وارد خواهد شد. برای اینکه اتفاقات ناگوار بعدی برای شما اتفاق نیفتد، حتما در اولین فرصت ممکن از نمایندگی فروش قطعات ماشین لباسشویی کنوود یک قطعه جدید بگیرید و آن‌ را به راحتی تعویض کنید. خوشبختانه تمامی این قطعات با قیمت و شرایط مناسبی عرضه می‌شوند تا شما انتخاب آسانی داشته باشید.

حل مشکل آبریزی با واشرهای آب‌بندی

یکی از مشکلات رایج در ماشین لباسشویی کنوود که بسیاری از افراد از آن شکایت دارند، آبریزی این دستگاه است. از آنجا که سرعت چرخش آبکش در این دستگاه زیاد است، نیروی گریز از مرکز ایجاد می‌شود و آب به بدنه ماشین لباسشویی برخورد می‌کند. در قسمت درب این دستگاه تعداد واشر قرار داده شده است تا مانع از خروج آب در این وسیله گردد.

در صورتی که این واشرها دچار خرابی شوند، آب به راحتی از کنار در بیرون می‌آید و مشکل آبریزی بروز خواهد کرد. با توجه به وضعیت فروش قطعات ماشین لباسشویی کنوود، بهتر است که در اولین فرصت برای خرید واشر آب‌بندی اقدام کنید و این مشکل خود را به صورت ریشه‌ای برطرف کنید. معمولا این واشرها از جنس پلاستیک‌های نرم هستند که انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند. با توجه به ساختار خاصی که در این واشرها وجود دارد، عمر مفید آن‌ها بسیار زیاد است و تا سال‌ها بدون مشکل قابل استفاده هستند.

کنترل چرخش ماشین لباسشویی توسط پولی کوچک و بزرگ

کنترل چرخش ماشین لباسشویی توسط پولی کوچک و بزرگ

یکی دیگر از قطعات مهم و تعیین‌کننده در ماشین لباسشویی کنوود، پولی‌های بزرگ و کوچک آن هستند. به صورت کلی پولی بر روی محور آبکش قرار گرفته است و به صورت مستقیم بر روی عملکرد آن نظارت کافی دارد. پولی بزرگ مسئول انجام حرکات چرخشی در ماشین لباسشویی است. پولی کوچک نیز بر روی موتور این دستگاه قرار گرفته است و سرعت چرخش را به صورت مستقیم کنترل می‌کند.

برای شستشوی حرفه‌ای لباس‌ها، باید چرخش لباسشویی به صورت منظم و حرفه‌ای انجام شود که با کمک پولی‌های کوچک و بزرگ امکانپذیر است و برای کنترل سرعت، پولی کوچک و بزرگ با یکدیگر همکاری می‌کنند. در صورت خرابی این پولی‌ها، سرعت چرخش آبکش بیش از حد کم یا زیاد می‌شود که این مورد می‌تواند آسیب‌های زیادی به دستگاه شما وارد کند. با توجه به وظیفه مهمی که برعهده این قطعه است، حتما در زمان مراجعه به مراکز فروش قطعات ماشین لباسشویی کنوود بهترین نوع این قطعه را بخرید.

کاهش لرزش لباسشویی کنوود با کمک لنگرها

یکی از قطعاتی که معمولا کمتر در مورد آن صحبت می‌شود لنگر‌ها هستند. اگر دقت کرده باشید در هنگام کار کردن ماشین لباسشویی کنوود ممکن است لرزش‌هایی به وجود بیاید. در صورتی که این لرزش‌ها به خوبی کنترل نشود، صداهای زیادی از دستگاه تولید خواهد شد که افراد حاضر در خانه را اذیت می‌کند. استفاده از لنگرها می‌تواند این مشکل را حل کند. معمولا لنگر‌ها را از جنس بتن می‌سازند که روی آن را یک لایه پلاستیکی به صورت کامل پوشانده است.

وزن هر لنگر با توجه به مدل لباسشویی متفاوت است. به صورت کلی وزن لنگرها از حدود ۵.۳ کیلوگرم شروع شده و تا ۱۸ کیلوگرم نیز موجود هستند. در صورتی که میزان لرزش در ماشین لباسشویی کنوود شما زیاد شده است، بهتر است که از عملکرد درست لنگرها اطمینان پیدا کنید.

جمع‌آوری مواد اضافی با فیلتر ماشین لباسشویی

بسیاری از لباس‌ها در هنگام شستشو پشم و کرک زیادی از دست می‌دهند که ماندن آن‌ها در لباسشویی عملکرد این دستگاه را دچار اختلالات متعددی خواهد کرد. همچنین ممکن است که شخص وسایل مختلفی مانند سنجاق و نخ را نیز در لباس خود داشته باشد که همه این موارد در داخل فیلتر قرار می‌گیرند. زمانی که این قطعه به درستی عمل نکند، تمامی این مواد اضافی در داخل سیستم باقی می‌مانند و تمیز کردن به شکل مناسب انجام نمی‌شود.

با توجه به نقش تاثیرگذاری که این قطعه دارد، باید هر چند وقت یکبار آن را پاکسازی کنید تا عملکرد درستی داشته باشد. بهتر است فیلتر را به صورت دستی بشویید تا تمامی نخ‌ها و کرک‌ها از بافت آن خارج شوند. اگر احساس کردید که فیلتر ماشین لباسشویی با شستشو هم به خوبی پاک نمی‌شود، بهتر است که با کمترین هزینه ممکن تعمیر لباسشویی را انجام دهید. این قطعه در سایت ما به عنوان مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی کنوود وجود دارد و بهتر است که این فیلتر را به تعداد لازم، خریداری کنید.

از بهترین قطعات برای ماشین لباسشویی کنوود استفاده کنید

از بهترین قطعات برای ماشین لباسشویی کنوود استفاده کنید

ماشین لباسشوی کنوود بدون شک از بهترین ماشین‌های لباسشویی در بازار ایران است. اعتبار برند کنوود برای اکثر افراد شناخته شده‌ است و به همین علت هر ساله تعداد زیادی از افراد برای خرید این دستگاه اقکدام می‌کنند. به دلایل مختلفی احتمال دارد که این دستگاه دچار آسیب‌های مختلفی شود و در این شرایط سعی کنید حتما از قطعات اصلی و با کیفیت برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود استفاده کنید. ما به عنوان مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی کنوود این قطعات را در کمترین زمان ممکن در اختیارتان می‌گذاریم.

4 پاسخ به “فروش قطعات ماشین لباسشویی کنوود”

  1. با سلام وخسته نباشید
    ماشینم مدتی سر وصدا همراه با لرزش هست دو بار تعمیر کار اوردم سه نظام شکسته بود عوضش کرد اما خوب که نشد هیچ صدا بدتر شد چاره کار کجاست چیست

  2. آقا سلام .سنگ بالانسر لباسشویی کنوود میخاستم نمیدونم چند کیلویی هست ولی سه سوراخ فکر کنم 3کیلو نیم باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *