فروش قطعات ماشین لباسشویی فریجیدر

فروش قطعات ماشین لباسشویی فریجیدر با ضمانت اصالت کالا

ماشین لباسشویی فریجیدر را می‌توان از جمله باکیفیت‌ترین ماشین لباسشویی‌های بازار دانست. برند فریجیدر از جمله برندهای باسابقه آمریکایی فعال در زمینه فروش و ساخت لوازم منزل است که ماشین لباسشویی از جمله آن‌ها می‌باشد. ماشین لباسشویی فریجیدر ممکن است در گذر زمان با مشکلاتی روبه‌رو شود و نیاز به بازبینی پیدا کند. از جمله مشکلات رایج این ماشین لباسشویی می‌توان به عدم گرم کردن آب و تکان‌های شدید اشاره کرد. اما به دلیل تنوع بالای کالاهای یدکی این ماشین، بهتر است که ابتدا با کارکرد قطعات مختلف آن آشنا شده و سپس برای خرید کالای باکیفیت از یک مرکز معتبر در این زمینه اقدام کنید. از این رو، در این مطلب از شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان به عنوان برترین مجموعه فروش قطعات ماشین لباسشویی فریجیدر قصد داریم تا شما را با قطعات این ماشین آشنا کنیم.

دلایل خرابی و معرفی قطعات ماشین لباسشویی فریجیدر

دلایل خرابی و معرفی قطعات ماشین لباسشویی فریجیدر

لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی و یخچال در گذر زمان نیاز به بازبینی و سرویس پیدا می‌کنند. چرا که برخی از قطعات به‌کار رفته در آن‌ها دارای مدت زمان مصرف هستند و برخی دیگر نیز ممکن است بنا به دلایل مختلفی مانند استفاده نادرست یا استهلاک طبیعی نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا کنند.

از جمله دلایلی که باعث می‌تواند یا ماشین لباسشویی فریجیدر شما خراب شود، استهلاک طبیعی قطعات است که برای هر ماشینی رخ می‌دهد. تصور کنید که 10 سال است از یک ماشین لباسشویی استفاده می‌کنید و این ماشین تا به حال بازبینی نشده باشد. طبیعی است که برخی قطعات قابلیت‌های خود را از دست بدهند و مانند گذشته نتوانند عمل شست و شو را به‌درستی انجام دهند.

از جمله دیگر دلایلی که می‌توان منجر به خرابی ماشین لباسشیوی فریجیدر شود، استفاده غیراصولی و نادرست از آن است. یک ماشین لباسشویی دارای ظرفیت لباس با واحد کیلوگرم است. به عنوان مثال، شما یک ماشین لباسشویی را با ظرفیت هفت کیلوگرم خریداری کرده‌اید. حال اگر وزن لباس‌هایی که درون آن قرار می‌دهید بیشتر از این میزان مثلا 9 کیلوگرم باشد، آن دو کیلوگرم باقی‌مانده، فشار زیادی را به ماشین شما وارد خواهند کرد. از جمله قطعاتی که ممکن است در این صورت آسیب جدی ببینند نیز می‌توان به فنر، دارم و موتور اشاره کرد. در ادامه قصد داریم تا شما را با برخی قطعات به‌کار رفته در ماشین لباسشویی فریجیدر آشنا کنیم تا بتوانید خودتان مشکل ماشین لباسشویی را متوجه شوید. در ادامه نیز لیستی از برخی قطعات ماشین لباسشویی فریجیدر وجود دارد:

 • مخزن شست و شو یا درام
 • پمپ آب
 • فیلتر خروجی آب
 • شیر برقی ورودی آب
 • موتور ماشین لباسشویی
 • المنت یا هیتر
 • ترموستات ماشین لباسشویی
 • هیدروستات
 • تایمر ماشین لباسشویی فریجیدر
 • لاستیک دور درب
 • میکروسوییچ درب
 • سوییچ خاموش و روشن ماشین لباسشویی

درام‌های داخلی و خارجی

از جمله اصلی‌ترین بخش‌های ماشین لباسشویی فریجیدر می‌توان به درام‌های داخلی و خارجی آن اشاره کرد. در نظر داشته باشید که هردو درام ماشین لباسشویی فریجیدر در درون یکدیگر قرار دارند. به این صورت که درام کوچک‌تر همان درامی است که شما لباس‌های خود را درون آن قرار می‌دهید و درام بزرگ‌تر کل درام کوچک‌تر را دربرمی‌گیرد تا آب از آن خارج نشود.

زمانی که ماشین لباسشویی شروع به کار می‌کند، آب وارد درام خارجی یا بزرگ‌تر می‌شود. در ادامه و پس از این که آب به اندازه کافی وارد درام بزرگ‌تر شد، آب درام بزرگ‌تر وارد درام کوچک می‌شود و لباس‌ها با آن شسته می‌شوند. همچنین فرآیند تخلیه آب نیز از طریق درام بزرگ‌تر انجام می‌شود. در صورتی که درام شما مشکل داشته باشد، ممکن است با مشکلی مانند نشتی آب مواجه شوید یا صدای کشیده‌شدن دو فلز روی هم را از داخل ماشین لباسشویی خود بشنوید. از این رو پیشنهاد می‌دهیم ابتدا برای بررسی درام با یک متخصص ماشین لباسشویی‌های فریجیدر تماس بگیرید.

پمپ آب ماشین لباسشویی

برای ورود و خروج آب در ماشین لباسشویی فریجیدر، قطعه‌ای به نام پمپ آب وجود دارد. این قطعه به ماشین لباسشویی این امکان را می‌دهد تا بتواند در کمترین زمان ممکن، میزان کافی آب را وارد ماشین کند. در گذر زمان ممکن است بنا به دلایل مختلفی این قطعه خراب شود.

ماشین لباسشویی‌های امروزی مجهز به سیستم عیب‌یابی هوشمند هستند. حال در برخی مدل‌ها، مشکلات به صورت کد روی صفحه نمایش نشان داده می‌شوند. از این رو، یکی از نشانه‌های خرابی پمپ آب را می‌تواند نشان دادن ارور مربوط به آن دانست که این ارور معمولا با کد IE است.

اما اگر ماشین لباسشویی فریجیدر شما نشان‌گر ندارد، ممکن است در عملکرد آن اختلال ایجاد شود و با نشانه‌های آن شما متوجه خرابی پمپ آب شوید. اگر پمپ آب ماشین لباسشویی شما مشکل داشته باشد، شما با صدایی ناهنجار در ماشین خود مواجه می‌شود و پس از اتمام کار نیز متوجه می‌شوید که مواد شوینده به درستی با آب ترکیب نشده‌اند و لباس‌ها نیز همچنان کثیف هستند.

شیر ورودی آب

یک ماشین لباسشویی نیاز دارد تا میزان مشخصی آب وارد آن شود. در صورتی که آب به میزان کم وارد ماشین شود، لباس‌ها به خوبی شسته نمی‌شوند و در صورتی که آب به میزان زیادی وارد ماشین شود، شما با مشکل نشتی آب روبه‌رو خواهید شد. برای جلوگیری از این مشکلات، قطعه‌ای در سر راه مسیر ورودی آب قرار دارد که میزان آب ورودی را تعیین می‌کند. این قطعه شیر ورودی آب نام دارد.

در ماشین لباسشویی‌های امروزی، شیر آب به مغز متفکر ماشین یعنی برد پیش صفحه نمایش متصل است. در صورتی که برد دستور قطعی جریان ورودی آب را بدهد، شیر برقی این کار را انجام می‌دهد. اما اگر این شیر مشکل داشته باشد، جریان آب قطعه نمی‌شود و ممکن است در ادامه با نشتی آب مواجه شوید. اگر نیاز به خرید شیر برقی آب ماشین لباسشویی فریجیدر دارید، ما به عنوان برترین مجموعه فروش قطعات ماشین لباسشویی فریجیدر، آماده خدمات رسانی به شما خواهیم بود.

موتور ماشین لباسشویی

موتور ماشین لباسشویی را می‌توان قلب تپنده آن نامید. در صورتی که موتور ماشین لباسشویی شما آسیب دیده باشد، ممکن است با مشکلاتی مانند عدم شست و شو لباس‌ها، ایجاد صدای ناهنجار از ماشین و همچنین استشمام بوی سوختگی مواجه شوید.

معمولا موتور ماشین لباسشویی فریجیدر خراب نمی‌شود. بیشتر مواقع نیز خرابی موتور به دلیل استفاده غیراصولی رخ می‌دهد. در صورتی که این مشکل برای شما رخ داد، جای نگرانی نیست و یک تعمیرکار لباسشویی ماهر می‌تواند موتور را تعمیر کند. البته در نظر داشته باشید که برندهای مختلفی برای تامین قطعه یدکی موتور وجود دارند و شما باید قطعه‌‌ای با بالاترین کیفیت را ارائه کنید. از این رو، شما می‌توانید قطعات اصلی فریجیدر را از مجموعا ما یعنی برترین مجموعه فروش قطعات ماشین لباسشویی فریجیدر خریداری کنید.

المنت؛ از جمله قطعات مهم ماشین لباسشویی فریجیدر

تقریبا تمام ماشین لباسشویی‌های قدیمی و جدید دارای قابلیت تنظیم دما برای شست و شو هستند. برای شست و شوی لباس‌ها با آب گرم، قطعه‌ای وجود دارد که آب را به میزان درخواستی شما گرم می‌کند. این قطعه المنت یا هیتر نام دارد. وظیفه هیتر این است که آب را میزان مورد نیاز و درخواستی شما داغ کند که پس از رسیدن دما به حد کافی، جریان برق آن قطع و المنت خاموش می‌شود.

در صورتی که المنت ماشین لباسشویی شما خراب باشد، با مشکلات مختلفی روبه‌رو خواهید شد. به عنوان مثال، پس از شست و شوی لباس‌هایی که تنها باید با آب گرم شسته شوند، متوجه می‌شوید که لباس‌ها فرم خود را به کلی از دست داده‌اند. در صورت نیاز برای خرید قطعه یدکی المنت، می‌توانید آن را از مراکز فروش قطعات ماشین لباسشویی فریجیدر تهیه کنید.

ترموستات ماشین لباسشویی فریجیدر

ترموستات قطعه‌ای است که در کنار المنت قرار دارد و میزان گرمای آب را به ماشین گزارش می‌کند. در صورتی که المنت مشکل داشته باشد، شما با مشکلاتی مانند داغی بیش از حد آب رو‌به‌رو می‌شود. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که همیشه ترموستات ماشین لباسشویی فریجیدر خود را بررسی کنید تا مشکلی نداشته باشد. اگر ترموستات ماشین لباسشویی شما خراب شده بود، این قطعه را می‌توانید از مراکز تهیه و فروش قطعات ماشین لباسشویی فریجیدر خریداری کنید.

تایمر ماشین لباسشویی فریجیدر

احتمالا می‌دانید که ماشین لباسشویی‌های امروزی فریجیدر مجهز به تایمر هستند. تایمر این وظیفه را دارد تا در زمانی که شما برای آن تنظیم می‌کنید، شروع به زنگ‌زدن کرده و شما را باخبر کند. در بسیاری از مواقع از این قطعه استفاده نمی‌شود، اما اگر تایمر خراب باشد، ممکن است ماشین لباسشویی شما ساعت‌ها کار کند و یادتان برود که به آن سر بزنید. از این رو می‌‌توان گفت که تقریبا تمام لباس‌های شما در ماشین از بین خواهند رفت.

تامین و فروش قطعات ماشین لباسشویی فریجیدر از مرکز معتبر تامین کالا

تامین و فروش قطعات ماشین لباسشویی فریجیدر از مرکز معتبر تامین کالا

ماشین لباسشویی برند فریجیدر را می‌توان از جمله محصولات باکیفیت بازار دانست که در صورت استفاده صحیح و اصولی، سال‌ها برای شما کار می‌کند. از جمله قطعات این ماشین می‌توان به لاستیک دور درب، میکروسوییچ و درام‌ها داخلی و خارجی اشاره کرد که در گذر زمان ممکن است برخی از این قطعات نیاز به تعمیر یا تعوییض پیدا کنند. در صورت نیاز برای خرید قطعات یدکی، ما به عنوان برترین فروش قطعات ماشین لباسشویی فریجیدر از هرنوع، آماده خدمت‌رسانی به شما خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *