فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی دوو؛ برندی مطمئن و محبوب

ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی است که امروزه تقریبا در همه خانه‌ها یافت می‌شود و نقش مهمی در بهداشت و پاکیزگی لباس‌ها و تسهیل فعالیت‌های روزانه انسان بر عهده دارد. ماشین لباسشویی‌های دوو با بهره‌مندی از جدیدترین تکنولوژی در ساخت قطعات لباسشویی، یکی از بهترین برندها در زمینه ساخت ماشین لباسشویی به شمار می‌آیند که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارند. در این مطلب قصد داریم که نحوه کارکرد ماشین لباسشویی دوو را بررسی کنیم و یک نمایندگی فروش قطعات و تعمیر ماشین لباسشویی دوو به شما معرفی کنیم.

طرز کارکرد و موارد خرابی قطعات ماشین لباسشویی دوو

طرز کارکرد و موارد خرابی قطعات ماشین لباسشویی دوو

همانطور که می‌دانید ماشین لباسشویی برای شستن لباس‌ها و راحت‌تر شدن کارهای خانه تاثیر بسیار مثبتی دارد. امروزه این وسیله با پیشرفت‌های متعدد فناوری در قسمت سیستم و قطعات دیگر خود تغییرات بسیاری داشته است. در این بخش از مطلب با تعدادی از قطعات ماشین لباسشویی دوو و نحوه کارکرد آن‌ها آشنا خواهیم شد و راهکاری برای خرابی این قطعات به شما ارائه خواهیم کرد.

بدنه ماشین لباسشویی دوو

بدنه ماشین لباسشویی دوو از نوعی فلز مقاوم ساخته شده است که مقاومت لازم را در برابر زنگ زدگی، اکسید شدن، حرارت و برق گرفتگی دارد. اما وظیفه اصلی این بدنه نگهداری و محافظت از قطعات الکترونیکی و مکانیکی است که در درون دستگاه نصب شده‌اند.

بدنه ماشین لباسشویی دوو مقاومت بسیار بالایی دارد؛ اما می‌توانید در صورت بروز هرگونه خرابی در بدنه دستگاه خود، به سایت شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان که مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو است، مراجعه کنید تا در صورت نیاز، این قطعه را برای شما تعمیر یا تعویض کنیم.

دیگ ماشین لباسشویی دوو

برای این که مقاومت دیگ لباسشویی در برابر زنگ‌زدگی بالا برود، این قطعه را از جنس استیل یا سایر ورق‌های لعاب‌کاری شده مقاوم در برابر آب تولید می‌کنند. خوب است بدانید که بعضی از قطعات این دستگاه از جمله ترموستات، مجرای ورودی و خروجی آب و پمپ تخلیه در این قسمت قرار دارند. نقش اصلی دیگ در ماشین لباسشویی دوو نگهداری آب است.

شما می‌توانید در صورت ایجاد هرگونه مشکل از جمله نشتی‌دادن یا زنگ‌زدگی دیگ دستگاه خود، به سایت ما به عنوان نمایندگی فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو مراجعه کنید تا در صورت نیاز این قطعه را برای شما تامین کنیم. همچنین مشاوره مشتریان نیز به شما ارائه خواهد شد.

شیر برقی ماشین لباسشویی دوو

عمل بازکردن مجرای ورود آب به لباسشویی به وسیله شیر برقی انجام می‌گردد. در واقع با عبور جریان برق از این قطعه که یک قطعه الکترومکانیکی است، محل عبور آب باز می‌شود و آب کافی برای شستشوی لباس‌ها وارد لباسشویی می‌شود. پس این شیر در موقع کار نکردن دستگاه و در حالت عادی قطع خواهد بود. در صورت مشاهده هرگونه مشکلی مانند کار نکردن شیر برقی و شسته نشدن لباس‌‌ها می‌توانید به سایت ما که نمایندگی فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو است، مراجعه کنید تا این قطعه را برای شما تعمیر یا تعویض کنیم.

قطعه آبکش ماشین لباسشویی دوو

بخشی از ماشین لباسشویی دوو که به شکل استوانه‌ای است و در همه قسمت‌های سطح آن سوراخ وجود دارد آبکش نامیده می‌شود. این بخشی از دستگاه است که لباس‌ها در داخل آن قرار می‌گیرند و در زمان روشن کردن دستگاه، آب و مواد شوینده از راه این سوراخ‌ها وارد آبکش می‌شوند تا به لباس‌ها برسند. این قطعه با حرکت‌های دورانی خود در حین شست و شوی لباس‌ها باعث جابجایی و چرخیدن لباس‌ها و در نتیجه، شسته شدن بهتر آن‌ها می‌شود.

در ماشین‌های لباسشویی دوو برآمدگی‌هایی در دیواره داخلی آبکش تعبیه شده است تا از سر خوردن لباس‌ها در هنگام چرخش سریع دستگاه جلوگیری شود. اگر آبکش دستگاه شما به خوبی کار نکند لباس‌ها به خوبی شسته نمی‌شوند و آب دستگاه به خوبی خالی نمی‌شود. در صورتی که آبکش ماشین لباسشویی شما دچار اینگونه مشکلات شد، می‌توانید به سایت ما به عنوان مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو مراجعه کنید تا مشکل شما را در اسرع وقت حل کنیم.

موتور ماشین لباسشویی دوو

مهم‌ترین قسمت ماشین لباسشویی دوو، موتور آن است. موتور یکی از اصلی‌ترین قطعات الکتریکی در ماشین لباسشویی است که با استفاده از جریان برق، آبکش را در مراحل مختلف شستشو وادار به حرکت‌های دورانی و چرخشی می‌کند. در واقع این موتور است که انرژی لازم برای کارکرد دستگاه را با استفاده از جریان برق ایجاد می‌کند.

اگر موتور ماشین لباسشویی شما خراب شود، دستگاه روشن نخواهد شد و شروع به کار نخواهد کرد. شما می‌توانید وقتی که موتور ماشین لباسشویی‌تان دچار مشکلات مختلف شد، به سایت ما که نمایندگی معتبر فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو است، مراجعه کنید تا این قطعه را در صورت نیاز، برای شما تعمیر یا تعویض کنیم.

تایمر ماشین لباسشویی دوو

یکی از مهم‌ترین قطعات کنترل‌کننده در ماشین لباسشویی دوو تایمر است. قطعه‌ای به نام شفت در درون تایمر قرار دارد که با چرخش و روشن و خاموش کردن کلیدها، موتور، پمپ و شیر برقی دستگاه را کنترل می‌کند. هم‌زمان با روشن شدن دستگاه، این وسیله نیز چرخش خود را شروع می‌کند.

قطعه تایمر برای انجام فرآیند‌های گوناگون شستشو از جمله آب‌گیری، گرم کردن آب، شستشو با دور تند یا کند، آبکشی و خشک‌کردن به صورت خودکار، دستگاه را کنترل می‌کند. در صورتی که هرگونه مشکلی در آب‌گیری، گرم‌کردن آب و دیگر موارد نامبرده در دستگاه شما ایجاد شد، می‌توانید به سایت ما که نمایندگی فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو است، مراجعه کنید تا این قطعه را برای شما تعمیر یا تعویض کنیم.

هیدروستات ماشین لباسشویی دوو

هیدروستات یک قطعه دایره‌ای شکل است و از بخش‌های مهم در عملکرد ماشین لباسشویی دوو به شمار می‌آید. وظیفه این قطعه کنترل کردن میزان آب ورودی به دستگاه است. در واقع این قطعه میزان آب ورودی به دستگاه را در برنامه‌های گوناگون شتسشو کنترل و از نشتی آب در لباسشویی دوو جلوگیری می‌کند.

هیدروستات برای اندازه‌گیری سطح آب دیگ در موقع ساخت ماشین لباسشویی تنظیم و ساخته شده است. همچنین روی این قطعه، چند پایه وجود دارد که شماره گذاری شده‌اند. اگر هیدروستات ماشین لباسشویی شما خراب باشد، ممکن است نشتی آب پیش بیاید و آب از دستگاه شما بیرون بزند. پیشنهاد ما به شما این است که به سایت ما به عنوان مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو سر بزنید و تعمیر یا تعویض قطعه خود را به ما بسپارید.

کاسه نمد لباسشویی دوو

کاسه نمد مانع نفوذ آب و رطوبت به بلبرینگ‌های دیگ و پمپ آب در ماشین لباسشویی دوو می‌شود. در صورتی که این قطعه دچار مشکل شود، ممکن است دیگ و پمپ آب عملکرد خود را به خوبی انجام ندهند و بسوزند. شما می‌توانید برای تعمیر یا تعویض کاسه نمد دستگاه خود، به سایت ما که مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو است، مراجعه کنید.

پولی بزرگ و کوچک ماشین لباسشویی دوو

قطعه پولی بزرگ وظیفه حرکت کردن آبکش با گرفتن نیرو از موتور را برعهده دارد و به شکل‌های مختلفی روی آبکش بسته می‌شود. همچنین، پولی کوچک بر روی محور الکتروموتور قرار دارد و وظیفه‌اش کنترل سرعت آبکش در مراحل مختلف شستشو است. در صورت بروز مشکلی مانند خشک نکردن لباس‌ها توسط ماشین لباسشویی یا سرعت کم آبکش هنگام خشک کردن لباس‌ها، ممکن است مشکل از این قطعات باشد. برای تامین این قطعات از دستگاه خود به سایت ما به عنوان نمایندگی فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو مراجعه کنید.

تسمه ماشین لباسشویی دوو

ماشین‌های لباسشویی دوو از نوع تسمه‌ای هستند. این قطعه موتور دستگاه را به دیگ متصل می‌کند و وظیفه‌اش انتقال نیروی موتور از پولی کوچک به پولی بزرگ است. تسمه‌ها انواع گوناگونی از جمله تسمه با مقطع ذوزنقه، تسمه شیاردار و تسمه‌های دارای اندازه‌های مختلف دارند. اگر تسمه دستگاه شما خراب شد به سایت ما که مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو است سر بزنید.

پمپ آب لباسشویی دوو

پمپ آب در واقع برای خارج کردن آب‌های کثیف از داخل دستگاه به فاضلاب ساخته شده است. در صورتی که این قطعه به خوبی کار نکند، آب کثیف از دستگاه خارج نمی‌شود و لباس‌ها به خوبی شسته نخواهند شد و امکان ماندن لکه روی لباس‌ها وجود خواهد داشت. برای تعمیر یا تعویض این قطعه می‌توانید به سایت ما به عنوان مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو رجوع کنید.

واشر آب‌بندی لباسشویی دوو

این واشرها برای آب‌بندی قسمت‌های مختلف لباسشویی و از جنس لاستیک ساخته می‌شوند. انواع این واشرها ازجمله واشر آب‌بندی المنت و واشر آب‌بندی ترموستات در ساختار دستگاه استفاده شده‌اند. درصورتی که واشرهای آب‌بندی دستگاه شما خراب شدند، می‌توانید آن‌ها را از سایت ما به عنوان نمایندگی معتبر فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو تهیه کنید.

لاستیک دور درب لباسشویی دوو

وظیفه اصلی لاستیک دور درب، پرکردن محیط خالی بین بدنه و دیگ لباسشویی است تا از نشت آب داخل دستگاه به بیرون در زمان شستشو جلوگیری شود. این قطعه از ایجاد صدا و لرزش شدید در دستگاه نیز جلوگیری می‌کند. در صورتی که دستگاه شما نشتی آب داشت یا با صدا و لرزشی آزاردهنده کار می‌کرد، می‌توانید مشکل خود را به سایت ما به عنوان مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ بسپارید.

قطعات ماشین لباسشویی دوو را از ما بخواهید

قطعات ماشین لباسشویی دوو را از ما بخواهید

آشنایی با نحوه عملکرد و موارد خرابی قطعات ماشین لباسشویی دوو می‌تواند شما را برای استفاده بهتر از این دستگاه آماده سازد. قطعات تمام ماشین‌های لباسشویی ممکن است دچار مشکلات مختلفی از جمله کارکردن با سروصدای زیاد و نشتی آب از دستگاه شوند که ماشین لباسشویی دوو نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما می‌توانید برای تامین قطعات ماشین لباسشویی خود به سایت ما که نمایندگی معتبر و مطمئن فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو است، مراجعه کنید تا این قطعه را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت برای شما تعمیر یا تعویض کنیم.

2 پاسخ به “فروش قطعات ماشین لباسشویی دوو”

  1. سلام وقتتون بخیر ببخشید شما شاسی فاکتور اصلی ماشین که باهاش برنامه و تایم رو عوض میکنیم دارید همون ولوم برگه تکه پلاستیک که از بورد وصل میشه به ولوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *