تعمیر یخچال صندوقی در تهران در محل شما

اینکه یخچال صندوقی شما چه برندی و از چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات یخچال صندوقی شما با تعهد کامل می باشند.

تعمیر در محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی یخچال صندوقی در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز یخچال صندوقی

تعمیرگاه مجاز یخچال صندوقی دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان تخصصی ترین مرکز تعمیر یخچال صندوقی در انواع برند و مدل بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر یخچال صندوقی و عرضه خدمات پس از فروش این دستگاه آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه های متفاوت و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات یخچال صندوقی در انواع برندها و مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

همچنین این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه تعمیرگاه دیبا پشتیبان می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی یخچال های صندوقی و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات یخچال صندوقی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل یخچال صندوقی خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد یخچال صندوقی شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات یخچال صندوقی خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر یخچال صندوقی شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

یخچال صندوقی؛ دستگاهی پرکاربرد در کسب‌وکارهای مختلف

یخچال صندوقی نوعی یخچال صنعتی به شمار می‌آید و از نظر کارکرد با یخچال‌های معمولی تفاوت زیادی دارد. از یخچال صندوقی برای نگهداری مواد مختلف به خصوص مواد غذایی استفاده می‎شود. از یخچال‌های صندوقی در کسب و کارهایی مانند مغازه‌های پروتئینی، سوپر مارکت‌ها، آشپزخانه‌ها، رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها استفاده می‌شود. این یخچال‌ها وظیفه دارند تا مواد غذایی را در دمای خاصی نگهداری کنند، به صورتی که کیفیت و تازگی آن‌ها حفظ شود. در این مطلب با عیوب متداول در این یخچال‌ها آشنا می‌شویم و راهکارهای مناسبی برای تعمیر آن‌ها ارائه خواهیم کرد.

موارد استفاده از یخچال صندوقی

امروزه اهمیت استفاده از یخچال‌های صنعتی به خصوص یخچال‌های صندوقی امری مشخص است و هر کسی که قصد راه‌اندازی فروشگاه یا کارآفرینی در زمینه تولید و عرضه مواد غذایی دارد، به این امر واقف است که باید برای نگهداری محصولات خود از یخچال صندوقی استفاده کند. با وجود هزینه بالای یخچال‌های صندوقی، خرید این یخچال‌ها در زمان طولانی باعث حفظ کیفیت و تازگی محصولات می‌‎شود و همچنین جلوی ضرر در کسب و کار را می‌گیرد. یخچال صندوقی دما، تهویه و رطوبت مناسب نگهداری هر محصول را مهیا می‌کند.

یخچال‌های صندوقی طوری طراحی شده‌اند که مواد را در دمای مورد نظر نگهداری می‌کنند تا تازگی مواد غذایی حفظ شود. همچنین در بیشتر موارد، درب یخچال‌های صندوقی مدام باز و بسته می‌شود؛ که این موضوع در طراحی قطعات مختلف این یخچال مورد توجه قرار گرفته است. در طراحی یخچال صندوقی توجه شده است که باز و بسته شدن مکرر درب آن باعث کاهش بازدهی یخچال نشود. همچنین این یخچال‌ها امکان تنظیم رطوبت نیز دارند که در برخی مشاغل اهمیت بالایی دارد. در صورت بروز مشکل در هریک از قطعات یخچال بهتر است که تعمیر یخچال صندوقی خود را به دست تکنسین‌های تعمیر بسپارید.

عیوب متداول در یخچال‌های صندوقی

یخچال‌های صندوقی از نظر دما و اندازه با یخچال‌های معمولی تفاوت دارند. در مشاغلی که نیاز به یک محیط خنک برای نگهداری محصولات خود دارند، مراقبت از یخچال‌های صندوقی امری بسیار مهم است. زیرا ایجاد هرگونه مشکلی برای این یخچال‌ها می‌تواند موجب ضرر بسیاری شود. در این بخش از مطلب با برخی از عیوب احتمالی در این نوع یخچال آشنا می‌شویم.

برفک داخل یخچال صندوقی

یکی از مشکلات احتمالی که در یخچال‌های صنعتی متداول است، این است که داخل آن‌ها یخ و برفک جمع می‌شود. با وجود این که یخچال‌ها ساخته شده‌اند تا محیط خنکی داشته باشند، اما ایجاد برفک در آن‌ها مسئله غیر عادی و یک مشکل تلقی می‌شود.

صدای زیاد یخچال هنگام کار

تقریبا تمامی انواع یخچال‌های صنعتی از جمله یخچال صندوقی هنگام کار کردن کمی صدا تولید می‌کنند، اما گاهی این صدا از حد طبیعی بیشتر است و هم باعث اذیت شدن افراد می‌شود و هم نشان‌دهنده کارکرد نادرست دستگاه است. در یخچال صندوقی قطعاتی مانند کمپرسور، فن و دیگر قطعات محرک وجود دارند که هرکدام آن‌ها کمی صدا تولید می‌کنند. حال اگر این صدا بیش از حد بلند باشد باید نسبت به تعمیر یخچال صندوقی خود اقدام کنید.

مشکل در سیستم برق یخچال

اگر هنگامی که درب یخچال صندوقی را باز می‌کنید، چراغ داخل آن روشن نشود و یا چشمک بزند، یا این‌که مواد داخل یخچال به اندازه کافی خنک نباشند، می‌تواند نشان دهنده وجود مشکل در برق‌رسانی دستگاه باشد. ابتدا بهتر است که فیوز و پریز برقی که دوشاخه یخچال به آن متصل می‌شود را چک کنید. سپس در صورت عدم برق‌رسانی یخچال، بهتر است نسبت به تعمیر یخچال صندوقی خود اقدام کنید.

مشکلات مرتبط با شیر آبسردکن

برخی عوامل می‌توانند موجب آب ندادن شیر آبسردکن یخچال شوند. از این عوامل می‌توان به جرم گرفتگی صافی یا فیلتر شیر آب، قطع بودن آب ورودی شهر، رسوب گرفتگی لوله ورودی آب یا مجرای ورودی و خروجی مخزن و یا خرابی شیر خروجی یخچال صندوقی اشاره کرد. در صورت خرابی شیر آبسردکن یخچال بهتر است نسبت به تعمیر یخچال صنعتی خود هرچه سریع‌تر اقدام کنید.

خرابی کمپرسور یخچال صندوقی

کمپرسور یا موتور یخچال، مهمترین قطعه هر یخچال از جمله یخچال‌های صندوقی است. وظیفه کمپرسور این است که مواد غذایی شما را سالم و خنگ نگه دارد و اگر این قطعه به درستی کار نکند، فرآیند خنک‌سازی یخچال شما نیز متوقف خواهد شد. کمپرسور گاز با فشار پایین را به گاز با فشار بالا تبدیل می‌کند. این قطعه باید هر چند وقت یک بار تمیز شود، اما معمولا زمان مناسب برای تمیز کردن کمپرسور هر 90 روز یک بار است. معمولا ذرات چربی، پرز و مو روی کمپرسور جمع می‌شوند و به مرور زمان کارکرد این قطعه را دچار مشکل می‌کنند. در صورت خرابی این قطعه بهتر است که نسبت به تعمیر یخچال صندوقی خود اقدام کنید.

خرابی چراغ‌های یخچال صندوقی

یکی دیگر از خرابی‌های متداول در انواع یخچال‌های صنعتی، از جمله یخچال صندوقی، خراب شدن چراغ‌های داخل دستگاه است. برای روشنایی داخل یخچال صندوقی از چراغ‌های LED استفاده می‌شود. در صورت خرابی چراغ داخل یخچال صنعتی بهتر است که آن را تعویض کنید چرا که هزینه بالایی ندارد.

روش‌های تعمیر یخچال صندوقی

روش‌های تعمیر یخچال صندوقی

طبق مطالبی که در بخش قبل ذکر کردیم، امکان به وجود آمدن خرابی‌های مختلفی در یخچال‌های صندوقی وجود دارد. در این بخش قصد داریم تا با ارائه راهکارهای مناسب شما را برای تعمیر یخچال صنعتی خود کمک کنیم. در ادامه با راهکارهای تعمیر مهم‌ترین خرابی‌های یخچال صندوقی آشنا خواهیم شد.

چگونه صدای زیاد یخچال صندوقی را رفع کنیم؟

در صورتی که یخچال صندوقی شما با صدای زیادی کار می‌کند، احتمال دارد که در قطعاتی مانند اوپراتور، کمپرسور و فن یخچال مشکل به وجود آمده باشد. این قطعات به علت آسیب‌پذیر بودن و هزینه بالایی که دارند، بهتر است که توسط یک تکنسین حرفه‌ای تعمیر شوند. اما اگر مشکل صدای بیش از حد یخچال به خاطر اشکال در قطعات اصلی آن نباشد، می‌توانید با رجوع به دفترچه راهنما نسبت به تعمیر یخچال صندوقی خود اقدام کنید.

برطرف کردن مشکل برق‌رسانی یخچال صندوقی

مواردی مانند خنک نبودن مواد داخل یخچال و روشن نشدن یخچال یا چراغ داخل آن، نشان دهنده وجود مشکل برق‌رسانی در دستگاه شما هستند. ابتدا باید بررسی کنید که اتصال برق به درستی برقرار باشد. این کار را می‌توانید با اتصال وسیله‌ای به پریز برق مورد نظر آن را تست کنید. همچنین سیم یخچال را نیز از نظر قطعی یا پارگی بررسی کنید. معمولا سیم‌کشی دستگاه باعث به وجود آمدن این مشکل می‌شود، اما بهتر است که برای تعمیر یخچال صندوقی خود با یک تکنسین تعمیر یخچال صنعتی تماس بگیرید.

رفع مشکل برفک زدن داخل یخچال صندوقی

وجود برفک یا یخ درون یخچال‌های صندوقی یک مشکل متداول به شمار می‌رود و باید چند وقت یک بار نسبت به رفع برفک‌ها اقدام کنید. برای اطلاع از اقدامات اولیه بهتر است به دفترچه راهنمای یخچال رجوع کنید. همچنین در زمانی که یخچال دچار برفک می‌شود، ابتدا بهتر است برای جلوگیری از ورود صدمات بیشتر آن را از برق بکشید و مواد داخلش را بیرون بیاورید تا مشکل رفع شود.

تعویض چراغ داخل یخچال صندوقی

مانند دیگر چراغ‌ها، چراغ‌های داخل یخچال‌های صندوقی نیز احتمال خرابی و سوختگی دارند. در صورت بروز این مشکل، خودتان نیز می‌توانید این لامپ‌های LED را تعویض کنید. در صورتی که قصد دارید که خودتان این چراغ‌ها را تعویض کنید، بهتر است که از چراغ‌های مورد تایید شرکت تولیدکننده یخچال استفاده کنید. اگر تجربه تعویض اینگونه لامپ‌ها را ندارید یا باید به دفترچه راهنمای یخچال خود رجوع کنید و یا این کار را به یک تعمیرکار متخصص بسپارید.

تعمیر کمپرسور یخچال صندوقی

عواملی مانند خنک نبودن کافی محیط داخل یخچال، بی ثباتی دمای داخل یخچال و ایجاد صداهای غیرعادی از یخچال صندوقی همگی از مواری به شمار می‌آیند که می‌توانند خراب بودن کمپرسور یخچال صندوقی را نشان دهند. بهتر است که برای حل این مشکل به یک تعمیرکار متخصص مراجعه کنید. کمپرسور قطعه بسیار مهم و حساسی است و در صورت خرابی نیاز به تعمیر تخصصی و یا تعویض دارد.

سرویس دوره‌ای و تعمیر یخچال صندوقی را فراموش نکنید

در این مطلب با عیوب احتمالی یخچال‌های صندوقی آشنا شدیم و راهکارهای مناسب تعمیر این نوع یخچال را ارائه کردیم. این نکته را فراموش نکنید که در صورت نگهداری مناسب از یخچال خود و انجام سرویس‌های دوره‌ای، کمتر نیاز به تعمیر آن پیدا خواهید کرد. رعایت کردن نکاتی مانند خاموش کردن دستگاه هنگام چیدن بار، دور نگه داشتن یخچال خود از گرد و غبار ناشی از زغال و خاکستر و جدی گرفتن نوسانات برق در عمر یخچال صندوقی شما تاثیر زیادی دارد. در صورتی که دستگاه دچار مشکل شد و نتوانستید با کمک دفترچه راهنما آن را تعمیر کنید، بهتر است این کار را به متخصصین تعمیر یخچال صندوقی بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *