به سایت دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیرات لوازم خانگی خوش آمدید
آموزش تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی

آموزش تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی ال جی

با سلام خدمت شما عزیزان در این فیلم آموزشی اختصاصی تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان تعمیرگاه مجاز انواع ماشین لباسشویی ما به آموزش عیب یابی و تعمیر لباسشویی ال جی با موضوع آموزش چگونگی تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی ال جی می پردازیم.

ویدیو آموزش چگونگی تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی ال جی

متن خلاصه ی فیلم آموزش تعویض میکروسوئیچ ماشین لباس شویی LG

ابتدا درب دستگاه را باز می کنیم اول فنر دور لاستیک را در می اوریم ولاستیک را ازاد می کنیم قطعه میکروسوئیچ با دوپیچ به بدنه اتصال دارد پیچ ها را باز می کنیم برای اینکه میکرو سوئیچ نیفتداز پشت نگهش می داریم این مدل دستگاه لباس شویی سوکیتی است سوکیتها راعلامت گذاشته سپس سوکیتها را در می اوریم بعد میکرو سوئیچ نورا جایگزین می کنیم وپیچ های میکروسوئیچ رامی بندیم سپس لاستیک دور درب را جا می گذاریم بعد از ان فنر را درست در شیار لاستیک دور درب قرار می دهیم باید مطمئن شویم که فنر ولاستیک درست جا افتاده باشد اگر پایین اش جا نیفتاد باید با پیچ گوشتی جا بندازیم بعد از اینکه این کار را انجام دادیدچند باردرب لباس شویی را باز وبسته کنید تا مطمئن شویدکاملا سر جای خودقرار گرفته واحتمالا نشتی اب از دستگاه لباس شویی مان وجود ندارد

در آخر امیدواریم که این فیلم آموزشی از تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیر ماشین لباسشویی برای شما مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم سایر فیلم های آموزش تعمیرات لباسشویی ما را نیز مشاهده نمایید.

 

2 دیدگاه دربارهٔ «آموزش تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی ال جی»

  1. با سلام و عرض ادب چنانچه میسر است به دو مورد سوآل بنده پاسخ بفرمایید بینهایت سپاسگزار خواهم شد . ۱. آیا حتما باید سیم را که توام با فنر است را سرجایش گذاشت و اگر نگذاریم چه میشود . ۲ . اگر سیمها ( سوکتها ) قاطی شود چه بکنیم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Button