به وب سایت رسمی تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی خوش آمدید
نمایندگی تعمیرات اجاق گاز پیلوت

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز پیلوت

اینکه اجاق گاز پیلوت شما چه مدلی (مبله یا فردار، صفحه ای و…) می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه و نمایندگی مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات اجاق گاز شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش اجاق گاز پیلوت

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی اجاق گاز پیلوت در سریعترین زمان ممکن به محل شما

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز پیلوت

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان نمایندگی تعمیرات اجاق گاز پیلوت در انواع مدل (مبله یا فردار، صفحه ای و…) و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش اجاق گاز پیلوت بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر اجاق گاز پیلوت آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات اجاق گاز پیلوت در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات پیلوت آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز خدمات پس از فروش اجاق گاز پیلوت

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه مجاز pilot می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی اجاق گاز پیلوت و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

تعمیرات اجاق گاز شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل اجاق گاز پیلوت خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد اجاق گاز پیلوت شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات اجاق گاز پیلوت خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر اجاق گاز پیلوت شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات اجاق گاز پیلوت

ما در زیر به بررسی اشکالات متداول در اجاق گاز ها (مبله یا فردار، صفحه ای و…) می پردازیم . در صورتی که اجاق گاز شما نیاز به تعمیر دارد، شما می توانید با شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان که یکی از نمایندگی های تعمیرات اجاق گاز پیلوت در تهران می باشد، تماس حاصل فرمایید .

علت روشن نشدن شعله اجاق گاز

یکی از مشکلات رایج در در اجاق گاز پیلوت، این است که وقتی شما آماده ی پخت غذا هستید و پیچ اجاق گاز را می چرخانید تا اجاق گاز روشن شود، اما شعله روشن نمی شود. همان طور که پیش تر اشاره کردیم، روشن نشدن اجاق گاز یکی از مشکلات رایج در اجاق گاز می باشد بنابراین نگران نشوید. اولین نکته بررسی وجود یا فقدان گاز می باشد. اگر گاز در اجاق گاز جریان نداشته باشد، گازی برای روشن شدن شعله به مشعل نمی رسد و در نتیجه شعله روشن نمی شود. بنابراین باید بررسی کنید که آیا گاز وارد اجاق گاز می شود یا خیر. برای این کار پیچ یکی از شعله ها را باز کنید و سعی کنید تا بوی گاز را استشمام کنید. همچنین شاید لازم باشد تا جریان گاز در لوله های خط گاز را نیز بررس کنید. همچنین برای بررسی مشکلات مربوط به خط گاز دستگیره ی سوپاپ را تا نیمه باز کنید و با استفاره از یک کبریت یا فندک در نزدیکی مشعل، ببینید که فندک، گاز را روشن می کند یا نه  تا متوجه شوید که آیا خط گاز به درستی کار می کند یا نه. در صورت روشن نشدن باید حتما از تکنسین تعمیر اجاق گاز پیلوت کمک بگیرید. در هنگام انجام این تست باید خیلی احتیاط کنید و فاصلهی مناسب سر و صورت خود را حفظ کنید. در صورت نداشتن مهارت کافی از انجام این تست خودداری کنید و همه ی کار را به تکنسین بسپارید.

خرابی فندک اجاق گاز

یکی دیگر از مشکلات اجاق گاز ها جرقه نزدن فندک آن می باشد. گاهی اوقات هر چه ولوم را می چرخانید و یا دکمه ی جرقه را نگه می دارید، هیچ جرقه ای در اجاق گاز ایجاد نمی شود. در این مورد باید ترانس جرقه را بررسی کنید. ممکن است ترانس درست کار نکند و جرقه تولید نشود. همچنین یکی دیگر از علت ها می تواند بخاطر قطعی سیم باشد. کلید چینی جرقه را نیز بررسی کنید. ممکن است چینی جرقه شکسته باشد که در این صورت باید آن را تعویض کنید.

سر و صدای زیاد شعله

اگر هنگام روشن کردن شعله ی اجاق گاز متوجه ی سر و صدای زیاد می شوید، علت این سر و صدا می تواند بخاطر وجود هوای بیش از حد و یا گاز بیش از حد به مشعل باشد . برای رفع این ایراد باید شاتر هوا را برای تعمیر اینکه آیا هوا مشکل دارد یا نه بررسی کنید.

مشکل تنظیم نشدن میزان حرارت

گاهی اوقات ممکن است شعله ی گاز ما، توانایی کنترل میزان حرارت تولید شده را از دست بدهد و شما هر چه قدر پیچ را کم و زیاد کنید فرقی در میزان کاهش یا افزایش حرارت نداشته باشد. که این یک مشکل با سوئیچ بی نهایت است که به شماره گیری وصل شده است که سطح قدرت را تنظیم می کند و نیاز به تعویض دارد که این کار باید توسط تکنسین انجام شود.

علت وجود دود از اجاق گاز

این مشکل یکی از خطر ناک ترین موارد به حساب می آید و باید هرچه سریع تر رفع شود زیرا می تواند باعث بروز آتش سوزی شود. اگر اجاق گاز خود را به تازگی خریداری کرده اید و میزان کمی بوی دود خفیف به مشامتان خورد خیلی نگران نباشید، زیرا این یک امر طبیعی می باشد که احتمالا تولید کنندگان و فروشندگان به شما این موضوع را می گویند که طی یک دوره چند ساعته حل می شود. اما اگر این اتفاق برای اجاق گاز قدیمی اتفاق بیوفتد دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. یکی از این دلایل بخاطر کثیفی بیش از حد اجاق گاز می باشد، به این ترتیب که روغن هایی که از قبل روی دیواره و سطح اجاق گاز باقی مانده بودند، یا اگر گوشت چرب را روی اجاق کباب کردید  می سوزند و بوی بد و دود ایجاد می کنند که در این صورت  باید تمام چربی ها و مواد باقی مانده را کاملا تمیز کنید تا این مشکل بر طرف شود. اما گاهی دود ایجاد شده نه بخاطر نو بودن اجاق گاز است و نه بخاطر کثیفی بیش از حد، بلکه بخاطر ذرات مواد غذایی درون فر می باشد. به این ترتیب که مواد غذایی به کف اجاق گاز می ریزند و تبدیل به ذغال می شوند  و این خاکستر بوی نا مطبوع و دود را تولید می کند.

نحوه ی انجام تعمیرات اجاق گاز پیلوت توسط تکنسین های ما

تعمیر اجاق گاز پیلوت توسط تکنسین های آموزش دیده و با تجربه ی ما با بالاترین تجهیزات انجام می شود. در صورت بازدید و تشخیص عیب دستگاه توسط تکنسین های ما در صورت امکان سعی در تعمیر قطعات به جای تعویض آن ها می باشد. اما در بعضی شرایط بنا به صلاح دید تکنسین لازم است تا قطعات تعویض شوند. بنابراین خیال شما از بابت صرفه جویی در هزینه ها راحت باشد. زیرا افراد ما تمام موارد را در نظر دارند تا بالاترین خدمات را با مناسبترین قیمیت به شما عرضه کنند. بنابراین اگر مشکلی در اجاق گاز مبله یا فردار، صفحه ای یا رومیزی و… برند پیلوت شما پیش آمد شما می توانید با شعبات ما تماس بگیرید تا مشاوره ی لازم صورت گیرد و بعد از تماس شما در صورت نیاز تا کمتر از ۱ ساعت تکنسین ما به محل شما اعزام می شود.

توضیحات درباره ی قطعات اجاق گاز و فروش قطعات اجاق گاز توسط ما

در صورت نیاز به قطعات برای جایگزینی ، تمامی قطعات قابل استفاده در شرکت ما اصل و اورجینال می باشند. همچنین این قطعات دارای گارانتی ۶ ماهه هستند. بنابراین شرکت ما یکی از مطمئن ترین مکان ها برای خرید قطعات اصل می باشد. خدمات فروش قطعات ما در داخل و در خارج از تهران در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

2 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی تعمیرات اجاق گاز پیلوت»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *