مرکز تعمیر اجاق گاز اخوان

اینکه اجاق گاز اخوان شما چه مدلی (مبله یا فردار، صفحه ای و…) می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد. تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات اجاق گاز شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش اجاق گاز اخوان

تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما

تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار

6 ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی اجاق گاز اخوان در سریعترین زمان ممکن به محل شما

مرکز تعمیرات اجاق گاز اخوان

تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات اجاق گاز اخوان در انواع مدل (مبله یا فردار، صفحه ای و…) و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش اجاق گاز اخوان بصورت شبانه روزی در 7 روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر اجاق گاز اخوان آماده ارائه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات اجاق گاز اخوان در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات اخوان آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات  اجاق گاز اخوان

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را  تسهیل و تسریع  می‌کند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه akhavan می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی اجاق گاز اخوان و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد. بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

دیگر نگران حمل و نقل اجاق گاز اخوان خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه  نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی مجدد اجاق گاز اخوان شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات اجاق گاز اخوان خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر اجاق گاز اخوان شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

آیا ما نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اخوان می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد. مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله اخوان، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اخوان فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات اجاق گاز اخوان خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.
لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات اجاق گاز اخوان معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات اجاق گاز اخوان

ما در زیر به بررسی اشکالات متداول در اجاق گاز ها (مبله یا فردار، صفحه ای و…) می پردازیم . در صورتی که اجاق گاز شما نیاز به تعمیر دارد، شما می توانید با شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان که یکی از مرکز تعمیرات اجاق گاز اخوان در تهران می باشد، تماس حاصل فرمایید .

علت روشن نشدن شعله اجاق گاز

یکی از مشکلات رایج در در اجاق گاز اخوان، این است که وقتی شما آماده ی پخت غذا هستید و پیچ اجاق گاز را می چرخانید تا اجاق گاز روشن شود، اما شعله روشن نمی شود. همان طور که پیش تر اشاره کردیم، روشن نشدن اجاق گاز یکی از مشکلات رایج در اجاق گاز می باشد بنابراین نگران نشوید. اولین نکته بررسی وجود یا فقدان گاز می باشد. اگر گاز در اجاق گاز جریان نداشته باشد، گازی برای روشن شدن شعله به مشعل نمی رسد و در نتیجه شعله روشن نمی شود. بنابراین باید بررسی کنید که آیا گاز وارد اجاق گاز می شود یا خیر. برای این کار پیچ یکی از شعله ها را باز کنید و سعی کنید تا بوی گاز را استشمام کنید. همچنین شاید لازم باشد تا جریان گاز در لوله های خط گاز را نیز بررس کنید. همچنین برای بررسی مشکلات مربوط به خط گاز دستگیره ی سوپاپ را تا نیمه باز کنید و با استفاره از یک کبریت یا فندک در نزدیکی مشعل، ببینید که فندک، گاز را روشن می کند یا نه  تا متوجه شوید که آیا خط گاز به درستی کار می کند یا نه. در صورت روشن نشدن باید حتما از تکنسین تعمیر اجاق گاز اخوان کمک بگیرید. در هنگام انجام این تست باید خیلی احتیاط کنید و فاصلهی مناسب سر و صورت خود را حفظ کنید. در صورت نداشتن مهارت کافی از انجام این تست خودداری کنید و همه ی کار را به تکنسین بسپارید.

خرابی فندک اجاق گاز

یکی دیگر از مشکلات اجاق گاز ها جرقه نزدن فندک آن می باشد. گاهی اوقات هر چه ولوم را می چرخانید و یا دکمه ی جرقه را نگه می دارید، هیچ جرقه ای در اجاق گاز ایجاد نمی شود. در این مورد باید ترانس جرقه را بررسی کنید. ممکن است ترانس درست کار نکند و جرقه تولید نشود. همچنین یکی دیگر از علت ها می تواند بخاطر قطعی سیم باشد. کلید چینی جرقه را نیز بررسی کنید. ممکن است چینی جرقه شکسته باشد که در این صورت باید آن را تعویض کنید.

سر و صدای زیاد شعله

اگر هنگام روشن کردن شعله ی اجاق گاز متوجه ی سر و صدای زیاد می شوید، علت این سر و صدا می تواند بخاطر وجود هوای بیش از حد و یا گاز بیش از حد به مشعل باشد . برای رفع این ایراد باید شاتر هوا را برای تعمیر اینکه آیا هوا مشکل دارد یا نه بررسی کنید.

مشکل تنظیم نشدن میزان حرارت

گاهی اوقات ممکن است شعله ی گاز ما، توانایی کنترل میزان حرارت تولید شده را از دست بدهد و شما هر چه قدر پیچ را کم و زیاد کنید فرقی در میزان کاهش یا افزایش حرارت نداشته باشد. که این یک مشکل با سوئیچ بی نهایت است که به شماره گیری وصل شده است که سطح قدرت را تنظیم می کند و نیاز به تعویض دارد که این کار باید توسط تکنسین انجام شود.

علت وجود دود از اجاق گاز

این مشکل یکی از خطر ناک ترین موارد به حساب می آید و باید هرچه سریع تر رفع شود زیرا می تواند باعث بروز آتش سوزی شود. اگر اجاق گاز خود را به تازگی خریداری کرده اید و میزان کمی بوی دود خفیف به مشامتان خورد خیلی نگران نباشید، زیرا این یک امر طبیعی می باشد که احتمالا تولید کنندگان و فروشندگان به شما این موضوع را می گویند که طی یک دوره چند ساعته حل می شود. اما اگر این اتفاق برای اجاق گاز قدیمی اتفاق بیوفتد دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. یکی از این دلایل بخاطر کثیفی بیش از حد اجاق گاز می باشد، به این ترتیب که روغن هایی که از قبل روی دیواره و سطح اجاق گاز باقی مانده بودند، یا اگر گوشت چرب را روی اجاق کباب کردید  می سوزند و بوی بد و دود ایجاد می کنند که در این صورت  باید تمام چربی ها و مواد باقی مانده را کاملا تمیز کنید تا این مشکل بر طرف شود. اما گاهی دود ایجاد شده نه بخاطر نو بودن اجاق گاز است و نه بخاطر کثیفی بیش از حد، بلکه بخاطر ذرات مواد غذایی درون فر می باشد. به این ترتیب که مواد غذایی به کف اجاق گاز می ریزند و تبدیل به ذغال می شوند  و این خاکستر بوی نا مطبوع و دود را تولید می کند.

نحوه ی انجام تعمیرات اجاق گاز اخوان توسط تکنسین های ما

تعمیر اجاق گاز اخوان توسط تکنسین های آموزش دیده و با تجربه ی ما با بالاترین تجهیزات انجام می شود. در صورت بازدید و تشخیص عیب دستگاه توسط تکنسین های ما در صورت امکان سعی در تعمیر قطعات به جای تعویض آن ها می باشد. اما در بعضی شرایط بنا به صلاح دید تکنسین لازم است تا قطعات تعویض شوند. بنابراین خیال شما از بابت صرفه جویی در هزینه ها راحت باشد. زیرا افراد ما تمام موارد را در نظر دارند تا بالاترین خدمات را با مناسبترین قیمیت به شما عرضه کنند. بنابراین اگر مشکلی در اجاق گاز مبله یا فردار، صفحه ای یا رومیزی و… برند اخوان شما پیش آمد شما می توانید با شعبات ما تماس بگیرید تا مشاوره ی لازم صورت گیرد و بعد از تماس شما در صورت نیاز تا کمتر از 1 ساعت تکنسین ما به محل شما اعزام می شود.

توضیحات درباره ی قطعات اجاق گاز و فروش قطعات اجاق گاز توسط ما

در صورت نیاز به قطعات برای جایگزینی ، تمامی قطعات قابل استفاده در شرکت ما اصل و اورجینال می باشند. همچنین این قطعات دارای گارانتی 6 ماهه هستند. بنابراین شرکت ما یکی از مطمئن ترین مکان ها برای خرید قطعات اصل می باشد. خدمات فروش قطعات ما در داخل و در خارج از تهران در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *